کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن گواهی نامه
دوستان لطفا راهنمایم کنید من 24 روز دیگه میرم لس انجلس گواهینامه رو دادم ترجمه مهره دادگستری هم نیازه و اینکه بین المللی هم کنم و سوابق بیمه ماشین رو ترجمه کنم اونم مهره دادگستری میخواد نیازه ممنون میشم راهنمایم کنید

كيس نامبر : 2014AS000002$$ ------- تعداد افراد: 2 نفر ---- مصاحبه : ابوظبي ---- تاريخ مصاحبه : 12دسامبر
آپديت ها : 12دسامبر- 10 فوريه - 14می با ایمیل - 29 می فقط همسرم اپدیت شد
1جون فقط همسر اپدیت شد و کلیر شدیم در 1 جون هر دو نفر-2 جون هم با م مجدد اپدیت شدیم

چه خوب است بردباری,
چه ارزشمنداست شکیبایی,
سخت وبسیارسخت است,
تلخ است ولی ثمره ای شیرین دارد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-09-28 ساعت 11:08)parmisv نوشته:  دوستان لطفا راهنمایم کنید من 24 روز دیگه میرم لس انجلس گواهینامه رو دادم ترجمه مهره دادگستری هم نیازه و اینکه بین المللی هم کنم و سوابق بیمه ماشین رو ترجمه کنم اونم مهره دادگستری میخواد نیازه ممنون میشم راهنمایم کنید

گواهینامه ایران - گواهینامه بین المللی - سوابق بیمه ای جهت بهره مندی از نخفیف بیمه ای با ترجمه لازمه حتماً باخودتون بیارید. ولی اینکه با نهر و تایید باشه بهتره به خصوص سوابق بیمه ای من خودم تایید شده آوردم و ارزشش رو داشت
مکان مصاحبه: آنکارا---> ایروان ایالت:کالیفرنیا-ارواین
انتخاب صندلی مناسب در هواپیما
سفرنامه ایروان ----- لاتاری از آغاز تا پایان
پاسخ
تشکر کنندگان: babak12 ، parmisv ، قصه گو ، alitab ، مسكاتي
(2014-07-23 ساعت 01:12)moqadam نوشته:  [quote='moqadam' pid='525687' dateline='1406033420']
دوستان عزیز
هر کاری کردم فایل پی دی اف لینک دفترچه رانندگی تگزاس رو نتونستم دانلود کنم.
لطف میکنید یه لینک پی دی اف بزارید.
با تشکر

آخر خودم پیدا کردم
www.txdps.state.tx.us/internetforms/Forms/DL-7C.pdf

سلام دوست عزیز، این فایل شما مربوط به کامیون و اتوبوس و اینهاست.فکر میکنم فایل DL-7-2مربوط به سواری یا همون پایه 2 خودمون باشه
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
من از ایالت تگزاس هستم میخواستم ببینم کسی برای امتحان ایین نامه تگزاس اطلاع داره که من را راهنمایی کند؟ ممنون میشم اگه نوضیح دهید
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سایت زیر سایت بسیار خوبی است برای تمرین آنلاین سوالات DMV (اداره راهنمایی و رانندگی ) . در این سایت شما هر ایالتی که باشید فقط ایالتتون رو انتخاب کنید بعد نمونه سوالات بصورت 25 متوالی با جواب براتون میاد. در اخر سوال 25 تعداد پاسخهای درست و غلط رو به شما میگه و دوباره میتونید ادامه بدید تا 25 سوال بعدی رو نشون میده . خیلی سایت خوبه برای تمرین انلاین اما بهتون بگم که این دقیقا سوالات DMV نیست ولی میتونه هم باشه .
امیدوارم که این سایت بتونه کمکتون کنه.
http://driversprep.com/
پاسخ
تشکر کنندگان: mick ، ronaldmog ، reza_norouzi ، FariD.T ، goliii ، azaliaa
با سلام
سوالي كه داشتم اين است كه ايا در ايالت هاي امريكا ميشود تا مدتي بدون گواهينامه پشت ماشين بشينم؟!
با تشكر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-10-22 ساعت 07:14)ronaldmog نوشته:  با سلام
سوالي كه داشتم اين است كه ايا در ايالت هاي امريكا ميشود تا مدتي بدون گواهينامه پشت ماشين بشينم؟!
با تشكر

من که جراتش رو ندارم. اگر افیسر بگیردت و مدارک بخواد و نداشته باشی جریمه + .... که واقعا نمیدونم . اما یه بار که من از شوهرم خواستم تا گواهینامه ام رو بگیرم پشت فرمون بشینم فرمودن " به هیچ وجه" ... دیگه خودت تصورش رو بکن دیگه .
پاسخ
تشکر کنندگان: ronaldmog ، Rock ، goliii
علاوه بر نکاتی که بچه ها گفتن و کلیپای یوتیوب که به نظر من خیلی خوبن آدم قبل امتحان ببینه یکی از چیزای مهم دیگه رعایت فاصلتون از ماشینای پارک شده کنار خیابونه. چزو خطاهای خطرناک محسوب میشه و بخاطر همین یه قلم میتونید رد بشید. دقت داشته باشید که یسری از خطاها هست بهش میگن critical errors. فقط کافیه یدونه از این خطاها رو انجام بدید کلا رد میشید.
کیس نامبر: **13/ تعداد افراد: خودم/ ارسال فرمها: اوایل می با dhl/ اصلاح فرمها: اواخر می با ایمیل/ کارنتی در آگست/ تاریخ مصاحبه:24 اکتبر/ آنکارا بود خودم زدم ابوظبی/
تاریخ کلیرنس:   بعد از 214 روز انتظار 25 می / تاریخ دریافت ویزا: 19 جون Rolleyes  ,ورود: 20 سپتامبر 2014. دریافت گرین کارت: 20 اکتبر
مرحله دوم: ویزا F2A Tongue تاریخ ارسال مدارک: 15 جون 2016
priority date:June 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: Rock ، قصه گو ، reza_norouzi ، behfaza
با تشكر

اگر گواهینامه بین الملی از ایران گرفتید (که خیلی راحت میتونید بگیرید) که مشکلی ندارید در غیر این صورت مرتکب جرم شدید و خلیلی میتونه براتون گرون تموم بشه
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، reza_norouzi
(2012-04-08 ساعت 00:04)M_star1316 نوشته:  سلام:
دوستان من قصد رانندگی در آمریکا رو ندارم و فقط میخوام گواهینامه رانندگی آمریکا رو داشته باشم ( بعنوان یه کارت شناسائی معتبر) حالا سئوالم اینه که :
آیا فقط برای گرفتن گواهینامه آمریکا، ترجمه گواهینامه ایرانی و یا بین المللی کردن اون لازمه ؟
تمام پستهای مرتبط با سئوالم رو گشتم ولی جوابی براش پیدا نکردم.

سلام دوست عزیز
اگر نداشته باشید اعتبار گواهینامه اتون کوتاهتر خواهد بود.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من
آيا ترجمه گواهينامه ايران براي گرفتن گواهينامه امريكا لازمه؟
من گواهينامه بين المللي رو گرفتم.
ممنون.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-11-16 ساعت 09:45)reza_norouzi نوشته:  سلام دوستان من
ممنون.

برای گرفتن خیر لازم نیست اما برای بیمه کردن ماشینتون اگر گواهینامه ایران رو بیارید اعتبارش رو بهتون اضافه میکنن و پول کمتری میدین. و لی برای گواهینامه اصلا لازم نیست با گواهینامه بین المملیتون هم میتونید راحت تا وقتی که گواهینامه اینجا رو بگیرید رانندگی کنید.
اولش سخته اما خودت رو نباز باهاش بجنگ
پاسخ
تشکر کنندگان: reza_norouzi
با تشكر

همه چیز امکان داره شما میتونی تا مدتی بدون گواهینامه پشت ماشین بشینی فقط یادت باشه بعدش هم باید مدتی پشت میله های بازداشتگاه بشینی این وسط انقدر میشینی ممکنه خسته بشی Smile
اولش سخته اما خودت رو نباز باهاش بجنگ
پاسخ
تشکر کنندگان: houmanmir ، behfaza
با تشكر
لطفا دوستان با داشتن اطلاعات موثق جواب بدن.
هر استیت قانون خاص خودش رو داره دوست عزیز.در استیت تگزاس به عنوان مثال شما می تونین تا 90 روز با گواهی نامه ترجمه شده ایران رانندگی کنیین.chapter 1 بخش 5
موفق باشین.
پاسخ
تشکر کنندگان: houmanmir ، مسكاتي ، nima24
(2014-11-16 ساعت 10:02)ps5 نوشته:  
(2014-11-16 ساعت 09:45)reza_norouzi نوشته:  سلام دوستان من
ممنون.

برای گرفتن خیر لازم نیست اما برای بیمه کردن ماشینتون اگر گواهینامه ایران رو بیارید اعتبارش رو بهتون اضافه میکنن و پول کمتری میدین. و لی برای گواهینامه اصلا لازم نیست با گواهینامه بین المملیتون هم میتونید راحت تا وقتی که گواهینامه اینجا رو بگیرید رانندگی کنید.
اکثر مراکز بیمه سابقه خارج از ایالات متحده رو قبول ندارن.حداقل در مورد استیت تگزاس که اینطوره.اگر هم قبول کنن خیلی بعید می دونم که تخفیف اون دندون گیر باشه.دیروز برای تمدید بیمه رفته بودم تریپل ای.علی رغم تبلیغاتی که می کردن در مورد کلاس های دیفنسیو درایوینگ،متاسفانه تخفیفی که به من دادن فقط 5 دلار در سال بود.Sad
موفق باشین.
پاسخ
تشکر کنندگان: houmanmir ، قصه گو ، taherifar ، goliii ، feidom30

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان