کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن گواهی نامه
سلام دوستان، از اینکه اطلاعاتتون رو در اختیار همدیگه قرار میدید خیلی لذت میبرم. من تو ایالت ویرجینای غربی هستم میخواستم بدونم کسی هست که نمونه سوالات آزمون کتبی این ایالت رو داشته باشه؟ ممنون میشم اگر کمک کنید. راستی من آزاد اندیش هستم که متاسفانه پسورد قبلیم رو گم کردم و با این ادی جدید وارد شدم. کیس من نامزدیست که در حال حاضر در امریکا هستم و در انتظار مراحل اداری گرفتن اجازه کارو گرین کارت.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-06-24 ساعت 18:52)anastazy نوشته:  سلام دوستان، از اینکه اطلاعاتتون رو در اختیار همدیگه قرار میدید خیلی لذت میبرم. من تو ایالت ویرجینای غربی هستم میخواستم بدونم کسی هست که نمونه سوالات آزمون کتبی این ایالت رو داشته باشه؟ ممنون میشم اگر کمک کنید. راستی من آزاد اندیش هستم که متاسفانه پسورد قبلیم رو گم کردم و با این ادی جدید وارد شدم. کیس من نامزدیست که در حال حاضر در آمریکا هستم و در انتظار مراحل اداری گرفتن اجازه کارو گرین کارت.

بچه ها کسی نیست اینجا جواب بده یعنی این تاپیک رو تعطیل کردین؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-06-26 ساعت 00:30)anastazy نوشته:  
(2014-06-24 ساعت 18:52)anastazy نوشته:  سلام دوستان، از اینکه اطلاعاتتون رو در اختیار همدیگه قرار میدید خیلی لذت میبرم. من تو ایالت ویرجینای غربی هستم میخواستم بدونم کسی هست که نمونه سوالات آزمون کتبی این ایالت رو داشته باشه؟ ممنون میشم اگر کمک کنید. راستی من آزاد اندیش هستم که متاسفانه پسورد قبلیم رو گم کردم و با این ادی جدید وارد شدم. کیس من نامزدیست که در حال حاضر در آمریکا هستم و در انتظار مراحل اداری گرفتن اجازه کارو گرین کارت.

بچه ها کسی نیست اینجا جواب بده یعنی این تاپیک رو تعطیل کردین؟؟

West Virginia Driver's License Practice Test رو گوگل کنید.
دالاس تکزاس 2014
داداش! سر به سر مهاجر نذار... مهاجر خستس...
پاسخ
تشکر کنندگان: سیمین راد ، anastazy ، babak12
با سلام خدمت همه دستان
الان تو ایران به 2 روش میشه گواهی نامه بین المللی گرفت
1 : سازمان جهانگردی و اتومبیلرانی که در تهران 3 تا دفتر داره
2 : یک سری از شرکتها که مدعی هستند گواهی نامه مارا میفرستند آمریکا ترجمه میشه و در تمام دنیا معتبر است و در اگر تو اینترنت عبارت ( گواهی نامه بین المللی 10 ساله ) سرچ کنید میاره
کسی میدونه کدوم بهتره و واقعا روش دوم معتبر هست ؟؟ Sad
2014AS2XXX
دریافت نامه اول 1MAY
دریافت نامه دوم13EPTEMBER
تاریخ مصاحبه ایروان27NOVEMBER
کلیرنس برگه خوشرنگ آبی
تعداد اعضای کیس 2
تاریخ دریافت ویزا 12jun2014 Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو
سلام به همگي
ميخواستم ببينم ترجمه گواهينامه ايرانو كه ميبريم بايد تاييديه دادگستري و وزارت امور خارجه رو داشته باشه . ببخشيد شايد قبلا جواب داده شده ولي الان وقت ندارم كه همه رو بخونم . مرسي
پاسخ
(2014-07-13 ساعت 10:49)lilistar نوشته:  سلام به همگي
ميخواستم ببينم ترجمه گواهينامه ايرانو كه ميبريم بايد تاييديه دادگستري و وزارت امور خارجه رو داشته باشه . ببخشيد شايد قبلا جواب داده شده ولي الان وقت ندارم كه همه رو بخونم . مرسي

من با تاییدیه اوردم قبول کرد و رفتم واسه آیین نامه. بیشتر به خاطر اینه که از کلاسهای آموزشی صرف نطر کنن.
مکان مصاحبه: آنکارا---> ایروان ایالت:کالیفرنیا-ارواین
انتخاب صندلی مناسب در هواپیما
سفرنامه ایروان ----- لاتاری از آغاز تا پایان
پاسخ
تشکر کنندگان: lilistar ، قصه گو ، babak12
دوستان عزیز
هر کاری کردم فایل پی دی اف لینک دفترچه رانندگی تگزاس رو نتونستم دانلود کنم.
لطف میکنید یه لینک پی دی اف بزارید.
با تشکر
ورود به امریکا: اکتبر2014

پاسخ
تشکر کنندگان:
[quote='moqadam' pid='525687' dateline='1406033420']
دوستان عزیز
هر کاری کردم فایل پی دی اف لینک دفترچه رانندگی تگزاس رو نتونستم دانلود کنم.
لطف میکنید یه لینک پی دی اف بزارید.
با تشکر

آخر خودم پیدا کردم
www.txdps.state.tx.us/internetforms/Forms/DL-7C.pdf
ورود به امریکا: اکتبر2014

پاسخ
تشکر کنندگان: babak12 ، قصه گو
آشنایی در ویرجینا ( فیرفکس) داریم که میگن بتازگی برای یکی از اقوامشون که لاتاری برنده شده بودند بعد از ۴ ماه تونستند دی وی بگیرند...<br />
این دوستمون میگن جدیدا در این ایالت برای آزمون رانندگی علاوه بر سوشیال مدرک لیزینگ معتبر اقامت ۳ ۴ ماهه لازمه<br />
<br />
آیا این گفته معتبره !؟<br />
<br />
چیزی که من میدونستم اینه که : ما بعد از دریافت سوشیال میتونیم بریم آزمون رانندگی بدیم و گواهینامه و آی دیمونو دریافت کنیم و بعدش میریم ماشینمون رو با بیمه مناسب می خریم....<br />
<br />
اینکه گفتند جدیدا این قانون داره اجرا میشه منو نگران کرده<br />
کسی اطلاعاتی در این زمینه داره !؟!؟!؟!<br />
<br />
ممنون میشم راهنمایی کنید<br/>
2014AS5XX (همسر) 2نفر | قبولی: 1 May | تکمیل فرم: 3 July (ایمیل) | کارنت: 13 Aug | نامه دوم: 14 Sep | مصاحبه: 21 Nov (آنکارا) | کلیر: 13 Jun بعد از 204 روز انتظار
آپدیت ها: Jun 13 - Jun 12 - Jun 9 - Jun 4 - May 28 - Des 6 - Nov 25 | دریافت ویزا: 8 Jul | ورود به امریکا: Sep 19 | مقصد: Washington, D.C
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان
چشم سمت چپ من پیوند قرنیه شده و خیلی ضعیف هست ولی چشم راستم مشکلی نداره و از عینک استفاده میکنم . میخواستم بدونم این موضوع مشکل ساز میشه واسم ? میتونم با این شرایط گواهینامه بگیرم ?
پاسخ
(2014-07-13 ساعت 11:26)mohsenmb نوشته:  

من با تاییدیه اوردم قبول کرد و رفتم واسه آیین نامه. بیشتر به خاطر اینه که از کلاسهای آموزشی صرف نطر کنن.

محسن جان تا چه مدت معتبره ترجمه گواهينامه ؟
وسوال ديگه اينكه با ماشين خودت اونجا ميشه امتحان رانندگى داد
Case num:2014as3$$/ ديدن قبولى ١مى/ارسال فرمها ٢٨مى/مصاحبه ٨ اكتبر٢٠١٣/كلير پس از ٢٢٥روز ناقابل ٢١مى ٢٠١٤/تاريخ ورود به امريكا ٢٦سپتامبر٢٠١٤/ساكن مريلند/ssn:بعداز٣روز/گرين كارت بعد از ٢٦روز
پاسخ
(2014-08-25 ساعت 06:00)Vahid2014 نوشته:  

وحید جان تا یکسال رو میدونم معتبره ولی خیلی گیر نیستند.حتماً باید با ماشین خودتون امتحان بدین. دوستانی هم که ماشین ندارند باید با کلاسهای آموزشی تماس بگیرن تا هم آموزش ببینن و هم امتحان بدن.البته صفر تا صد کارا با اوناست و با توجه به اینکه توی دی ام وی آشنا دارن معمولاً قبول میشین
پاسخ
(2014-08-10 ساعت 16:06)behonline نوشته:  سلام به همه دوستان
چشم سمت چپ من پیوند قرنیه شده و خیلی ضعیف هست ولی چشم راستم مشکلی نداره و از عینک استفاده میکنم . میخواستم بدونم این موضوع مشکل ساز میشه واسم ? میتونم با این شرایط گواهینامه بگیرم ?

نه مشکل ساز نیست شما با عینک عکس بگیر و تست یا معاینه چشم به این صورته که در فاصله حدود 3-5 متری یه سری حروف انگلیسی هست مثل a g f r d بهصورت درشت هم نوشته شده میگه اونا رو بخونید
پاسخ
(2014-08-26 ساعت 06:39)mohsenmb نوشته:  
(2014-08-25 ساعت 06:00)Vahid2014 نوشته:  

وحید جان تا یکسال رو میدونم معتبره ولی خیلی گیر نیستند.حتماً باید با ماشین خودتون امتحان بدین. دوستانی هم که ماشین ندارند باید با کلاسهای آموزشی تماس بگیرن تا هم آموزش ببینن و هم امتحان بدن.البته صفر تا صد کارا با اوناست و با توجه به اینکه توی دی ام وی آشنا دارن معمولاً قبول میشین

محسن جان شما چه مدت بعد از ورود گواهينامه گرفتيد وهزينه ثبت نام چقدره
Case num:2014as3$$/ ديدن قبولى ١مى/ارسال فرمها ٢٨مى/مصاحبه ٨ اكتبر٢٠١٣/كلير پس از ٢٢٥روز ناقابل ٢١مى ٢٠١٤/تاريخ ورود به امريكا ٢٦سپتامبر٢٠١٤/ساكن مريلند/ssn:بعداز٣روز/گرين كارت بعد از ٢٦روز
پاسخ
تشکر کنندگان: feidom30
گواهينامه مون كه بين المللى بشه كافيه يا ترجمه هم ميخواد
پاسخ
تشکر کنندگان: feidom30

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان