کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: چه قدر احتمال می دهید برنده لاتاری 2011 باشید؟
کم
17.93%
26 17.93%
متوسط
19.31%
28 19.31%
زیاد
16.55%
24 16.55%
بسیار زیاد
46.21%
67 46.21%
مجموع 145 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چند درصد احتمال می دهید برنده لاتاری 2011 باشید؟
مثل اینکه فعلا از آسیا خبری نیست
تشکر کنندگان:
فعلاً از آسیا خبری نیست چیه؟
بابا صدها نفر تا حالا نامه شون رو گرفتند!
شما دیگه این حرف رو نزن!!! شما سالهاست که درگیر لاتاری هستید، باید این رو بهتر بدونید...
یکی از دوستان عمویم نامه اش رو چندین روز هست گرفته...
کسانی که الان نامه هاشون رو دریافت میکنند، اغلب ( 90% ) کیس نامبرهای پایین هستند!
""""احتمالاً"""" بر حسب کیس نامبر میفرستند نه بر حسب قاره و کشور و ...
تشکر کنندگان: elli ، honareirani
به دليل بي ربط بودن سوالات اين تاپيك به موضوع سوالات و پاسخهاي فوق حذف شد.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: morteza_2010
(2010-04-26 ساعت 10:25)loony نوشته:  
(2010-04-25 ساعت 20:06)mehran61 نوشته:  جواد جان نيست به خدا. خودمم خيلي دوست دارم تصوير پاكت يا محتواي نامه ها رو پيدا كنم. ولي در نظر بگير خيلي از اينايي كه ميان تو اين فروم ها و گزارش برنده شدنشون رو ميدن اطلاعاتشون خيلي كمه. اكثرشون همون چند دقيقه قبلش ثبت نام كردند و چون اطلاعات زيادي ندارند ميترسند كاري كه مي كنند غلط باشه. نمي دونم پست هاي خانم سارا سراب رو كه چند روز پيش همينجا گفت برنده شده خوندي؟ البته شادي خانم پاكشون كرده ولي اگه ديدي متوجه ميشي صحبت منو. بازم مي گردم اگه اسكني عكسي چيزي پيدا كردم حتماً خبرتون مي كنم. البته شمام نامردي نكنيد و اگه وقت داشتيد تحقيق كنيد. فعلاً و تا به امروز ميتونيم سرمون رو راحت رو بالش بذاريم چون هيچكي از آسيا خبر برنده شدن نداده Cool Rolleyes
سلام اين پاكت خودتون يعني ميشه مام اينو از نزديك ببينيم يعني بگيريم . اين ماه من هر وقت مي رم خونه حسابي تو لابي رو مي گردم ببينم خبري نشده انشاله براي همه بياد

http://img121.imageshack.us/img121/9026/dv2011.jpg اینم پاکت امسال
شماره کیس : 2013AS000000XX
تاريخ ثبت نام در سايت : 2011-10-15
تاریخ قبولی ما : 22 oct
تشکر کنندگان: montazer ، mehran61
(2010-04-28 ساعت 00:09)usa.lover نوشته:  تو سایتش نوشته که 1 جولای میاد...میشه پنج شنبه 10 تیر!!!
در ضمن من منطورم شخص شما یا کسی دیگر نبود...کلی میگم...
ببخشيد ولي فكر كنم دارين اشتباه مي كنين از اول مي يعني 10 ارديبهشت شروع ميشه طبق سايت لاتاري
شماره کیس : 2013AS000000XX
تاريخ ثبت نام در سايت : 2011-10-15
تاریخ قبولی ما : 22 oct
تشکر کنندگان:
(2010-04-28 ساعت 09:09)shari نوشته:  
(2010-04-28 ساعت 00:09)usa.lover نوشته:  تو سایتش نوشته که 1 جولای میاد...میشه پنج شنبه 10 تیر!!!
ببخشيد ولي فكر كنم دارين اشتباه مي كنين از اول مي يعني 10 ارديبهشت شروع ميشه طبق سايت لاتاري
توی سایت نوشته که نامه ها می و جون (اردیبهشت و خرداد) ارسال میشه ولی عملا هر سال نامه ها زودتر از موعد اعلام شده ارسال میشه و امسال از ۱۵ آپریل (تقریبا ۲۳-۲۴ فروردین شروع شده)
از تاریخ اول جولای (۱۰ تیر) هم امکان چک کردن از سایت فراهم میشه.
تشکر کنندگان: laili ، mehran61 ، Monica
دوستان 1 سوال
این قضیه کیس نامبر پایین یا کم با کیس نامبر بالا چیه ؟
مگر فقط قبولی ملاک نیست ؟
مگر تاثیری هم دارد ؟
چون خیلی دوستان راجع به پایین بودن نامبر بحث داشتند
یا حق
تشکر کنندگان:
سلام به همه
الهام جان چون هر سال 2 برابر ظرفیت اصلی گرین کارت برنده اعلام میشه برای همین کیس نامبر پایین بهتره چون اگر ایرادی توی پروسه نباشه مطمئنا ویزارو میگیری اما اگر کیس نامبرت بالا باشه ممکنه دیر کارنت بشی و بعد از زمان قانونی دریافت ویزا باشه و نتونی ویزا بگیری
هر سال 55000 نفر ویزا میگیرن اما حدود 110000 نامه ارسال میشه
خدایا من خودم را رها کرده ام تو رهایم مکن
تشکر کنندگان: elhaaam ، mehran61

منظور از 1 جولای همون چک کردن اینترنتی هستش نه ارسال نامه
نامه ها معمولا از اواخر ماه مارچ ارسال میشه (معمولا و نه 100% ) اما اپریل قطعی هست و تا ماه june هم نامه ها میاد
اگر اطلاعات درس نیست بچه هایی که میدونن لطفا تصحیح کنن
خدایا من خودم را رها کرده ام تو رهایم مکن
تشکر کنندگان: atm849
(2010-04-28 ساعت 10:35)elhaaam نوشته:  دوستان 1 سوال
این قضیه کیس نامبر پایین یا کم با کیس نامبر بالا چیه ؟
مگر فقط قبولی ملاک نیست ؟
مگر تاثیری هم دارد ؟
چون خیلی دوستان راجع به پایین بودن نامبر بحث داشتند
یا حق

خانم عالم
کیس نامبر هر چه شمارش بیشتر باشه دیرتر فراخوان میشی برای مصاحبه و رفتن به سرزمین آرزوهات ( الهی چه عجله داره ---- من اگه بنده شدم میگم نوبتم رو بدهند به شما --- خوبه باشه )
سلام بچه ها دیروز اولین روزی بود که من عضو این سایت شده بودم اینقدر استرس به من وارد شد که دیشب تا 6 صبح داشتم به این شانس بزرگ فکر میکردم دیگه داشت فشارم می افتاد که خوابم برد ( ولی دوست داشتم برم رو پشت بام مثل این فیلمها تشک پهن کنم و دستم رو زیر سرم بذارم و به لاتاری فکر کنم Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
تشکر کنندگان: usa.lover ، honareirani
با سلام من هم تازه عضو این سایت شدم و از تجربیات دوستان کمال بهره رو بردم من هم استرس زیادی دارم و مثل دوستان منتظر نتیجه هستم
تشکر کنندگان:
(2010-04-29 ساعت 11:06)mercedeh نوشته:  خیلی‌ جالبه اینجا دی..ک..تا..ت..و..ر..ی شده هر پستی میذاریم نیم ساعت بعد پاک شده!!!

mercedehجان بعضی نوشته ها که پاک میشن برای اینه که از ف-ی-ل-ت-ر شدن سایت جلوگیری کنیم
و بعضیها هم که هیچ مشکلی ندارن و پاک میشن برای اینه که چون در جایی که مختص به اون موضوع نیست مطرح میشن باعث بینظمی اون انجمن یا تاپیک میشن
همه مدیرا دارن زحمت میکشن که یه سایت با نظم و ترتیب در اختیار بچه ها باشه وگرنه هیچگونه زوری وجود نداره
يگانه تسكين دهنده آرزوهاي طلايي دو چيز است: صبر و اميد

شماره کیس: 2010AS00009XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه:jan 2010
تاریخ دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه به علت نقص مدرکSmile
تشکر کنندگان: laili ، elli ، honareirani ، Ali Sepehr ، R.F ، kianoush
این خیلی تاپیک خوبیه...بهتون پیشنهاد میکنم اگه زمان ثبت نام مطالعه نکردید برای جلوگیری از سوء تفاهمها و بحثهای احتمالی حتما بخونیدش:

http://mohajersara.com/showthread.php?ti...B%8C%D8%AA
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، honareirani ، sh-b
(2010-04-28 ساعت 11:10)elhaaam نوشته:  giantboy94 عزیز
خیلی خیلی متشکرم
ساده و شیوا موضوع و بیان کردی
پس فقط دریافت نامه قبولی مهم نیست !!!
مهم = نامه قبولی + کیس نامبر پایین
.
در هر حال از راهنماییتون متشکرم
یا حق

نامه قبولی مهم تر هستش. مهم اینه که قبول بشی و نامه ات بیاد. ولی ایده آل در صورتی هستش که کیس نامبرت پایین باشه.
تشکر کنندگان:
کلیه ارسالهای غیر مرتبط با تاپیک که توسط کاربران و خودم نوشته شده بود حذف گردید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: idn ، R.F ، mehran61 ، sh-b ، laili

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان