کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: چه قدر احتمال می دهید برنده لاتاری 2011 باشید؟
کم
17.93%
26 17.93%
متوسط
19.31%
28 19.31%
زیاد
16.55%
24 16.55%
بسیار زیاد
46.21%
67 46.21%
مجموع 145 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چند درصد احتمال می دهید برنده لاتاری 2011 باشید؟
سلام بچه ها من این اولین پیغام است که دارم میزارم برای من چهارشنبه نامه برنده شدنم امد و خیلی هم خوشحال نشدم چون فکر کنم تازه بد بختی هام شروع بشه واسه رفتن
و من جزو اولین نفرهایی هستم در ایران البته چند نفر در اینترنت اشنا شدم انها کم مثل من نامه رسیده
تشکر کنندگان: atm849
(2010-04-29 ساعت 17:45)windv2011 نوشته:  سلام بچه ها من این اولین پیغام است که دارم میزارم برای من چهارشنبه نامه برنده شدنم امد و خیلی هم خوشحال نشدم چون فکر کنم تازه بد بختی هام شروع بشه واسه رفتن
و من جزو اولین نفرهایی هستم در ایران البته چند نفر در اینترنت اشنا شدم انها کم مثل من نامه رسیده

بسیار تبریک. بعدا می فهمی که چه شانس بزرگی نصیبت شده. پس قدرش را بدون.
میشه بگید نامه را کجا دریافت کردید؟ داخل ایران یا خارج از ایران؟
تشکر کنندگان: honareirani
(2010-04-29 ساعت 17:45)windv2011 نوشته:  سلام بچه ها من این اولین پیغام است که دارم میزارم برای من چهارشنبه نامه برنده شدنم امد و خیلی هم خوشحال نشدم چون فکر کنم تازه بد بختی هام شروع بشه واسه رفتن

mmmmmm
آدمي در عالم خاكي نمي آيد به دست *** عالمي ديگر ببايد ساخت و ز نو آدمي
تشکر کنندگان:

واقعا که!!!!!!!!!Sadدر ضمن این شخص برنده چرا نیومده بن شده؟!
whether you think you can or you cant either way you are right
henry ford
تشکر کنندگان:
از کجا معلوم الکی باشه؟
بنده خدا هنوز نیومده حرفی بزنه
زود قضاوت نکنید ....
اگه برنده شدن که تبریک ، اگه الکیه هم... بهتره نگم
تنها چیزی که موفقیتهای ما را محدود میسازد، تفکری ست که به ما میگوید نمیتوانی موفق شوی
تشکر کنندگان:
بنده خدارو زدن محروم کردن
تشکر کنندگان:
ببخشید بچه ها...

یه چیزای مشکوکی (یه چیزی تو مایه های همونی که idn گفت!) پشت قضیه بود... بذارین شک که برطرف شد بن رو برمیداریم... فعلا یکمی صبور باشین... مرسی Wink
.
[font=Times New Roman]V[/font] رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
.
تشکر کنندگان: mercedeh ، laili ، R.F ، WIKIMAN ، hvm ، Ali Sepehr
اگر این بنده خدا قبول شده بود حتما می رفت تو تاپیک مربوطه اطلاع می داد نه اینجا !!!
همچنین
به کلیه عزیزان منتظر
هر کسی واقعا قبول شده باشه خودش همه اطلاعاتش و تا اونجایی که بتونه می نویسد
پس لطفا خودتون و ناراحت و دچار کنکاش نکنید
شاید متاسفانه بعضی ها مشکل داشته باشند
یا حق
تشکر کنندگان: honareirani ، R.F ، hvm
شما انقدر از خودت دعوت به اومدن نکن، خوبیت نداره... دوتا دوتا یوزر میسازی بعدش باهاش میای ملت رو میذاری سر کار؟! خیلی کیف میده بهت؟! این بچه ها رو الکی با این حرفات به جای اینکه امیدوار کنی نا امید می کنی...
.
[font=Times New Roman]V[/font] رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
.
تشکر کنندگان: R.F ، usa.lover ، idn ، اليزا ، WIKIMAN ، maryam5 ، hvm ، Ali Sepehr
با عرض درود خدمت اهالی مهاجر سرا
دوستان چند نکته به خاطرم آمد ، مناسب دیدم با حال و هوای دوستان
البته عرض بنده فقط جنبه گپی دوستانه دارد و خدای نکرده اصلا درونمایه نصیحت یا ... ندارد
به قول یک ضرب المثل امریکایی "" خوش بین باشید به بهترین شرایط اما برنامه ریزی کنید برای بدترین شرایط ""
دوستان منتظر ، در این قصه، کاری از دست هیچ کسی بر نمیاد و فقط باید منتظر نتیجه ماند
پس چرا این دوران را با استرس و ناراحتی سر کنیم ؟ در زمانی که حضور ما گره ای از کاری باز می کند می گوییم : ای بابا هر چی قسمت باشه
اما حال که کاری نمی توان انجام داد ، می خواهیم در جریان و حرکت باشیم !!!
بهتر است
کسانی که به قسمت اعتقاد دارند ، بسپارند به دست قسمت
کسانی که به خدا اعتقاد دارند ، بسپارند به دست خدا
کسانی که به شانس اعتقاد دارند ، بسپارند به دست شانس و اقبال
در این دوران می توان بستر این قصه را آماده کرد
اگر زبان خوبی نداریم ، تقویتش کنیم
اگر هنر یا تخصصی نداریم ، تلاش کنیم برای هنر آموزی
تا اگر فردایی پا به خاک غریبه زبانانی گذاشتیم با هنر و زبان خوب ، رفاه و خوشبختی خودمان را کامل کنیم
اگر هم نشد نتیجه اش یک زبان+یک هنر خوب است
که باز هم هر کجا که باشیم کارآمد است در زندگیمان
حرف آخر :
لاتاری جاده ای است در کنار زندگیمان ، نه همه زندگیمان
در صورت داشتن مجوز ورود به این راه ، آنموقع می بایست تمام همت ، تمرکز و حواسمان را برای رسیدن به
بهترین نتیجه مطلوب به کار گیریم
با آرزوی توفیق برای همه دوستان
یا حق
خداوندا، مگذار آنچه را که حق مي دانم،به خاطر آنچه که بد مي دانند، کتمان کنم

تشکر کنندگان: Monica ، mercedeh ، honareirani ، usa.lover ، R.F ، kianoush ، گریت کش ، Ashkan78 ، mehran61 ، shahram1347
بچه ها، جان هر کی دوست دارید اینقدر حساس نباشید!!!
حالا 4 روز اینور اونور بیاد!!!
بچه ها سعی کنیم تا میتونیم پست بی محتوا ندهیم! یا آموزشی باشه یا سوالی که دردی رو ازمون دوا کنه!
به خدا آدم میماند! انگار بچه بازی شده!!!
خودم هم میگم ها!!
هر کی میگه برنده شدم، همه وظیفه خودشون میدونند که یک پست برای تبریک برایش بنویسند...والا بلا این کلید تبریک و تشکر رو برای همین گذاشتند...
خودتون فکرش رو بکند...
هزینه این سایت توسط ادمین عزیز تامین میشه و اینقدر برای ما زحمت میکشند، حالا ما حاصر نیستیم کمی کمکشون کنیم! خب این بی مروتی هست!
(یه چیزهایی تو مایه های اینکه 40 سالتون باشه و پدر مادرتون از شما مراقبت کنند، یعنی خودخواهی و خودبینی)
ما که از بی نظمی ایران داریم فرار میکنیم، چرا نباید خودمون رو در بین هم عقایدمون ( مهاجرسرایی ها ) منظم کنیم؟!!!

اگر واقعاً برای خودتان و دیگران اهمیت قائل هستید، لطف بفرمایید همکاری کنیم و از این به بعد پست بی خود ندهیم و هر کسی پستهای بی مربوط به این تاپیک را خودش حذف کند...

از صفحه 6، 7 به بعد این تاپیک از بحث ( نام تاپیک) خارج شد!!! خودتون حسابش رو بکنید... حدوداً 30 صحفه چت و بحثهای الکی که همگی میدونیم! مثل لالایی و قصه های مادر بزرگها! Big Grin

من از خودم شروع کردم!!!
شما هم همکاری کنید!!!
ممنون از لطف همه دوستانی که در آینده نه چندان دور در آمریکا ملاقاتشان خواهم کرد... Wink
تشکر کنندگان: kianoush ، Monica ، atm849 ، mercedeh ، hvm ، R.F ، maryam5 ، montazer ، mehran61 ، honareirani ، Ali Sepehr

با سلام و تبريك لطفا در صورت امكان كيس نامبر خودتان را با حذف دو شماره آخر اعلام بفرمائيد

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
تشکر کنندگان: morteza_2010 ، Nashmi2003
من یادمه نامه ی ما هفته ی اول تیر اومد..............پس هنوز کلی وقت مونده Smile
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، R.F ، idn ، morteza_2010 ، hvm
نامه من هم درست 7 تیر پارسال رسید. اونم به آدرس یک دوست در انگلیس. حتی اگه دیدید کسی نامه ش رو نگرفت و حتی اگه یه موقع توی سایت روز 10 تیر (1 جولای) چک کردید و گفت قبول نشدید، تا آخر تیرامیدوار باشید.

نامه ها ممکنه دیر برسه. سایتشون هم پارسال روزای اول درست کار نمی کرد و منی که نامه دستم بود، بهم می گفت برنده نشدی!!! دو سه هفته طول کشید تا برای همه درست شد.

(2010-04-30 ساعت 06:42)laili نوشته:  من یادمه نامه ی ما هفته ی اول تیر اومد..............پس هنوز کلی وقت مونده Smile
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: laili ، R.F ، montazer ، kianoush ، morteza_2010 ، honareirani ، hvm ، Monica ، Nashmi2003
Hey.
I got the KCC brown envelope yesterday, sent on April 21 to me here in US.
The CN 2011AF0009****.
This CN is one of the last numbers as I believe. And to my understanding it is just near 100,000.
I am in US and I am on OPT for now which will end on Jan,2011
طرف یک آفریقایی که تو آمریکا زندگی می کنه.
از اونجا که کیس نامبرش نزدیک صدهزار هست این احتمال میره که ارسال نامه ها به ترتیب کیس نامبر نباشه و شاید بر اساس ناحیه باشه. آیا کسی برنده ای از آسیا را دیده (که مطمئن باشه راست میگه)
البته کیس نامبر ۹۰۰۰۰ برای یک قاره یکم عجیبه یعنی سال های قبل که یک همچین چیزی نداشتیم
تشکر کنندگان: honareirani ، elli ، mercedeh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان