کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: چه قدر احتمال می دهید برنده لاتاری 2011 باشید؟
کم
17.93%
26 17.93%
متوسط
19.31%
28 19.31%
زیاد
16.55%
24 16.55%
بسیار زیاد
46.21%
67 46.21%
مجموع 145 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چند درصد احتمال می دهید برنده لاتاری 2011 باشید؟
دوستان من تا امروز یعنی شنبه خیلی تو این فروم ها گشتم ولی شخصی رو ندیدم که بگه برنده شده.همه اون ور داشتن به هم امید میدادن.
Pir shodim vali bozorg na
تشکر کنندگان:
بچه ها دیروز با من تماس گرفتن وگفتن برنده شدی
میخواستم از بچه هایی که تجربه دارن بپرسم ایا اونا تماس تلفنی با برنده ها میگیرن یا نه؟
هم با موبایلم تماس گرفتن هم با خونه
کد شماره ای هم که باهاش تماس گرفتن مال بلژیک بوده و تمام اطلاعات منو داشته از شماره موبایل و خونه گرفته تا اسم پدر
هیچ نامه ای هم نگرفتم
میخوام ببینم سرکاری بوده یا واقعی!!!!!!
تشکر کنندگان:
متاسفانه دوست عزیز تحت هیچ شرایطی برنده شدن شما رو با تلفن بهتون اطلاع نمیدند.....نه با تلفن نه با ایمیل.................
حالا اگه از طریق بعضی از سایتها ثبت نام کرده بودید شاید اونها به شما میگفتند ولی اینطوری که شما گفته بودید امسال از طریق هیچ سایتی ثبت نام نکردید.....
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، diamondmili ، honareirani ، sh-b ، mehran61 ، kianoush
چند بار دیگه فکر کنم دوستان پیشنهادهای سازنده ای دادند ولی من دوباره تکرار می کنم شاید مدیران محترم به کار ببندند:

1- تاپیک های "جند درصد احتمال ..." و "آمارگیری از 2011یی ها" کلاً بسته و ترجیحاً حذف بشن مگر این که مدیران محترم پست های به درد بخوری توش پیدا کنند که میشه اون پست ها رو هم منتقل کنند. چون الان دیگه وقت این دو تا تاپیک نیست. خداییش الان همه افرادی که واسه لاتاری 2011 شرکت کردند دارن له له می زنند واسه نامه! دیگه چه وقت آمارگیری یا چه وقت اینه که با آرامش بشینیم فکر کنیم احتمال برنده شدن چقدره. می خوام بگم که چند ماه پیش تاپیک های عالی بودند ولی تاریخ مصرفشون تموم شده. اگرم الان ما اینجا پست میذاریم به خاطر اینه که جای دیگه ای واسه بحث آزاد پیدا نمی کنیم.
2- تاپیک "برندگان 2011" هر روز توسط مدیران زحمتکش بازبینی بشه و پست های اضافیش حذف بشه و انصافاً یه جوری باشه که من نابلد اولین بار اومدم تو سایت مجبور نباشم ان صفحه ورق بزنم تا از توی 500 ارسال دو سه تا گزارش قبولی پیدا کنم. البته خدا وکیلی تاپیک برندگان تا به امروز خوب مدیریت شده ولی امکانش هست که این تاپیک هم از کنترل خارج شه.
3- یه تاپیک هم به اسم "گفتگوی آزاد در مورد لاتاری 2011" یا همچین اسمی ایجاد شه تا خارج از بعضی از چهارچوب ها امکانش باشه که چهار تا کلمه صحبت کرد. یعنی فقط قوانین سایت مهاجرسرا توش رعایت بشه + این که بحث ها در مورد لاتاری 2011 باشه دیگه محدودیتی در مورد بحث تاپیک یقه ملت رو نگیره.
امیدوارم پیشنهاداتم به درد بخور باشن Smile
آدمي در عالم خاكي نمي آيد به دست *** عالمي ديگر ببايد ساخت و ز نو آدمي
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، honareirani ، hvm ، usa.lover ، laili ، elhaaam ، farzad24
(2010-05-01 ساعت 13:59)mehran61 نوشته:  چند بار دیگه فکر کنم دوستان پیشنهادهای سازنده ای دادند ولی من دوباره تکرار می کنم شاید مدیران محترم به کار ببندند:

1- تاپیک های "جند درصد احتمال ..." و "آمارگیری از 2011یی ها" کلاً بسته و ترجیحاً حذف بشن مگر این که مدیران محترم پست های به درد بخوری توش پیدا کنند که میشه اون پست ها رو هم منتقل کنند. چون الان دیگه وقت این دو تا تاپیک نیست. خداییش الان همه افرادی که واسه لاتاری 2011 شرکت کردند دارن له له می زنند واسه نامه! دیگه چه وقت آمارگیری یا چه وقت اینه که با آرامش بشینیم فکر کنیم احتمال برنده شدن چقدره. می خوام بگم که چند ماه پیش تاپیک های عالی بودند ولی تاریخ مصرفشون تموم شده. اگرم الان ما اینجا پست میذاریم به خاطر اینه که جای دیگه ای واسه بحث آزاد پیدا نمی کنیم.
2- تاپیک "برندگان 2011" هر روز توسط مدیران زحمتکش بازبینی بشه و پست های اضافیش حذف بشه و انصافاً یه جوری باشه که من نابلد اولین بار اومدم تو سایت مجبور نباشم ان صفحه ورق بزنم تا از توی 500 ارسال دو سه تا گزارش قبولی پیدا کنم. البته خدا وکیلی تاپیک برندگان تا به امروز خوب مدیریت شده ولی امکانش هست که این تاپیک هم از کنترل خارج شه.
3- یه تاپیک هم به اسم "گفتگوی آزاد در مورد لاتاری 2011" یا همچین اسمی ایجاد شه تا خارج از بعضی از چهارچوب ها امکانش باشه که چهار تا کلمه صحبت کرد. یعنی فقط قوانین سایت مهاجرسرا توش رعایت بشه + این که بحث ها در مورد لاتاری 2011 باشه دیگه محدودیتی در مورد بحث تاپیک یقه ملت رو نگیره.
امیدوارم پیشنهاداتم به درد بخور باشن Smile
فکر می کنم فعلا تنها چیزی که مورد نیاز ۲۰۱۱ ها باشه گفتگوی آزاد در مورد لاتاری 2011 است
مهران جان پیشنهادات خوبی داری ولی فکر می کنید تو ماه اول چند نفر میان میگن که برنده شدن. فکر می کنم الان برای درست کردن تاپیک زود باشه و همین باعث میشه پست های الکی اون تاپیک زیاد بشه. تو همین مدت چند نفر اومدن گفتن که برنده شدن ولی کدومشون سند و مدرک ارائه کردن؟
تشکر کنندگان: mehran61 ، honareirani ، loony
دوستان اين مشكل رو سالهاي قبل هم انجمن داشته ، با اندكي صبر و تحمل همه چيز تموم ميشه.

اين خوب نيست كه بيايم تند و تند تاپيك قفل كنيم ، انجمن ببنديم و از اين كارا ، نهايتا 2 يا 3 تاپيكه كه اين مشكل رو داره و اين دوره رو هم بايد گذروند و بعد از اون اطلاعات بدرد نخور رو قول ميدم خودم حذف كنم.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: mehran61 ، honareirani ، hvm ، sh-b ، laili ، behy_b ، ساشا ، soltan ، sniffer
سلام به دوستان هنوز براي هيچكي نامه نيومده؟ من كه هر روز چك مي كنم اميدوارم براي همه ي اونايي كه منتظرن بزودي نامه بياد
شماره کیس : 2013AS000000XX
تاريخ ثبت نام در سايت : 2011-10-15
تاریخ قبولی ما : 22 oct
تشکر کنندگان:
(2010-05-04 ساعت 15:09)sniffer نوشته:  احتمال برنده شدن در لاتاری 2011 خیلی نسبت به سال های قبل خوب شدن چون کشور های حذف شدن که جمعیت زیادی دارن من مطمئن هستم امسال از ایران خیلی ها برنده لاتاری 2011 می شن بچه ها امیدتون به خدا باشه مطمئن باشید قبول می شین

کدام کشورها مثلا؟Big Grin من که توی لیستها نگاه میکنم ۲۰۰۹ و ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ لیست کشورها عین هم است.Shy
برای رسیدن به مقصد به وسیله نیاندیش به مقصد فکر کن. آنوقت خواهی دید که چه آسان وسیله پیش پایت خواهد ایستاد و تو را به مقصد خواهد رساند.
تشکر کنندگان: sniffer ، honareirani
چه باحاله انتظار D:
تشکر کنندگان:
(2010-05-04 ساعت 15:39)sniffer نوشته:  اره دوست عزیز
ما که برنده لاتاری 2010 هستیم از ایران2,773 برنده شدن سال 2009 تعداد برنده لاتاری 1,689 نفر از ایران برنده شدن من مطمئن هستم امسال از ایران زیاد برنده دارن و خدا کنه بیشتر برندگان از بچه های مهاجر سرا باشن
من هم امیدوارم که از ایران امسال بیشتر برنده بشن ولی افزایش تعداد برندگان ایران هیچ ربطی به حذف کشور دیگه ای نداره و فقط به خاطر این هست که تعداد برندگان اولیه افزایش یافته.
تشکر کنندگان: honareirani ، loony
منم امیدوارم رکورد ۶۰۰۰ تا داشته باشیم و همه بچه های مهاجرسرا هم برنده شن! اگه موافقین بیاین این چند شب رو قبل از خواب همه با هم یکدل بشیم و انرژی مثبت بدیم تا همه به آرزو هاشون برسن.Tongue الهی آمینSmile
برای رسیدن به مقصد به وسیله نیاندیش به مقصد فکر کن. آنوقت خواهی دید که چه آسان وسیله پیش پایت خواهد ایستاد و تو را به مقصد خواهد رساند.
تشکر کنندگان: nhzgroup ، honareirani
امیدوارم همتون برنده شین
case:19###
Big Grin

تشکر کنندگان: loony
(2010-05-04 ساعت 22:59)loony نوشته:  منم امیدوارم رکورد ۶۰۰۰ تا داشته باشیم و همه بچه های مهاجرسرا هم برنده شن! اگه موافقین بیاین این چند شب رو قبل از خواب همه با هم یکدل بشیم و انرژی مثبت بدیم تا همه به آرزو هاشون برسن.Tongue الهی آمینSmile

دیگه الان برای فرستادن انرژی مثبت دیر شده.....باید قبل از اینکه اسمها در میومد انرژیهاتون رو میفرستادین...........
هر چند که من اصلا بهش فکر هم نمیکردم ولی اسمم دراومدSmile
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: honareirani ، sh-b ، hvm ، behy_b ، kasra
(2010-05-05 ساعت 00:15)laili نوشته:  
(2010-05-04 ساعت 22:59)loony نوشته:  منم امیدوارم رکورد ۶۰۰۰ تا داشته باشیم و همه بچه های مهاجرسرا هم برنده شن! اگه موافقین بیاین این چند شب رو قبل از خواب همه با هم یکدل بشیم و انرژی مثبت بدیم تا همه به آرزو هاشون برسن.Tongue الهی آمینSmile

دیگه الان برای فرستادن انرژی مثبت دیر شده.....باید قبل از اینکه اسمها در میومد انرژیهاتون رو میفرستادین...........

سلام آقاي مدير شما برنده 2010 هستين الان در چه مرحله اي هستين مصاحبه رفتين ؟كارنت شدين ؟ من اميدوارم قبل از اينكه برم كانادا نامه هارو دريافت كنم هم خودم هم برادرم چون اونم در حال حاضر ايران نيست
شماره کیس : 2013AS000000XX
تاريخ ثبت نام در سايت : 2011-10-15
تاریخ قبولی ما : 22 oct
تشکر کنندگان:
(2010-05-05 ساعت 00:15)laili نوشته:  

به دلیل اینکه انرژی مثبت انرژی مثبته ما هم میفرستیمش به گذشته تا آینده را درست و راست کنهBig Grin
تشکر کنندگان: honareirani

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان