کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
حیوانات خانگی در آمریکا
وقتی آرش تعریف میکنه که حیوانات آزاد میآیند توی حیاط خونه و از دستش غدا میگیرند دلم حسابی قیلی ویلی میره
اینجا باید هر روز آمار گربه های بیچاره ای رو که زیر ماشین رفته اند و کسی نیست جمعشون کنه رو بگیریم
واقعا اینجا به حیوانات ظلم میشه

و ایضاء به انسانها

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
پاسخ
من هم عاشق دسته های مرغابی هستم که با یه دولول زیگ زاور با گیج دوازده باهاشون مهر..ورزی کنم.
پاسخ
I hate pets
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar
پیام جان مگه زیگزائور دو لول هم داره ؟
میتونی عکسی چیزی ازش برام بزاری؟
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar
(2009-11-25 ساعت 00:20)NAV!D نوشته:  پیام جان مگه زیگزائور دو لول هم داره ؟
میتونی عکسی چیزی ازش برام بزاری؟

دوست خوبم زیگ زاور یک شرکت عظیم تولید کننده هست و من خودم شات گان دولول 126 مدل 1992 اون را به دست گرفتم که روش بزرگ هم نوشته بود sig Arms. الان دیگه زیگ زاور به طور کامل وارد تولید سلاحهای جنگی شده ولی الان سلاحهای ورزشی را با شراکت شرکت Rizzini تولید میکنه که شات گان حرفه ای اون به اسم Sig Rizzini معرفی شده و مدلهای ATR201226 و ATR201228 اون جزو بهترین ساچمه زنهای دنیا مخصوصا تو گیجهای بالا هستن.
من عکس اون یکی را ندارم ولی با یک سرچ ساده میتونی کلی عکس ببینی:
اینم یک نمونه:
http://www.gunsamerica.com/Search/Catego...otguns.htm

این عکس هم الان به دستم رسید:
http://www.gunsamerica.com/userimages/49...229692.jpg

نمیدونستم شما هم به این موضوعات علاقه داری ناقلا Wink
پاسخ
پیام جان من عاشق شکارم.
البته پرنده و این چیزا تو کار ما نیست شکار های سنگین دوست دارم .
به صدرا هم گفتم بیا بریم همه چیز با من میترسه بیاد چه کارش کنم ؟
سلاحم که دیگه نگو ......
راستی اگر اومدم یو اس پایه همه چیز هم هستیما!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: payam_prz ، usa.lover ، indmehdi ، amirbakhshi ، taherifar
اتفاقا من هم یک BB گان خریدم که 520FPS قدرت داره و از فاصله 10 متری قوطی کنسرو را سوراخ میکنه. ولی دیگه دلم نمیاد به پرنده ها تیراندازی کنم. آخه مدت درازیه که تیرکمونم را کنار گذاشتم و باهاشون رفیق شدم.
اتفاقا دفعه قبل که میرفتم ماهیگیری وقتی از رودخانه داشتم وارد دلتا میشدم دیدم که یک قایق کوچک کنار نیزار پارک شده و حدو 20 تا 30 تا هم مرغابی روی آبه. وقتی نزدیکتر شدم دیدم که مرغابیهامصنوعی هستند و پشت نیزار چند تا شکارچی با لباس کمو در انتظار شکار هستند. فکر کنم الآن فصل شکار باشد.
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان: ChairMan ، Monica ، سارا کوچولو ، hvm ، sousangerd ، amirbakhshi ، soli asali ، taherifar
آرش جان اون ماهی های بینوا که وقتی به زور میاری تو قایق، با چوب تو فرقشون میکوبی، حیوان نیستن؟
پاسخ
تا حالا که هر چی ماهی گرفتم, آزادش کردم بره پی کارش. البته نه از روی دلرحمی بلکه از این بابت که پاک کردنش سخته! اتفاقا یکی از همکارانم میگفت آخه مگه آزار داری که ماهی رو میگیری و لبش رو زخمی میکنی و بعد ولش میکنی!
راستش چون من در زمان کودکی با تیرکمونم خیلی پرنده آزاری کردم, میخواهم این آخر عمری باهاشون مدارا کنم که بلکه از سر تقصیراتم بگذرند!
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
اين همه از سوزي تعريف كردم گفتم محض تنوع يه عكسي هم ازش بذارم اينجا! Tongue

[عکس: attachment.php?aid=615]
[عکس: attachment.php?aid=616]

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

.
[font=Times New Roman]V[/font] رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
.
پاسخ
مونیکا جان, موشت خیلی نازه. واقعا مثل موش میمونه. آدم دلش میخواد لپهاشو بکشه!
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان: Monica ، amirbakhshi ، taherifar
همستر من از نژاد سوريه! واسه همين خيلي خپل نيست، به نظر شبيه موش ميرسه، وگرنه همستره!

اون عكس بالايي، مال اينه كه رفته بود حمام (يعني به زور برديمش!) داشتيم خشكش مي كرديم!
اون عكس پاييني هم كه معلومه، داره نقشه مي كشه از قفسش بياد بيرون!
.
[font=Times New Roman]V[/font] رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
.
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، usa.lover ، ChairMan ، sousangerd ، amirbakhshi ، soli asali ، taherifar
چقدر حساس!!!
شما واقعاً اینقدر حیوانات و پرنده ها را دوست دارید و هواشونو دارید؟ من از خودم خجالت کشید یهو. با دوستانمون رفته بودیم شکار گراز و این گراز ها اینقدر مقاوم بودند که با دو سه تا تیر از 3 متری هم نمی افتادند. آخر مجبور شدیم با جیپ بهش بزنیم تا بیفته که رادیاتور جیپ هم سوراخ شد.... این خیلی نسبت به رفتار شما وحشیانه است. البته من اون موقع بچه بودم و تقصیری نداشتم. منو دعوا نکنید. اما این روش حمله با جیپ از اون موقع باب شده....
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، Monica ، honareirani ، ChairMan ، rs232 ، amirbakhshi ، سارا کوچولو ، taherifar
اُه اُه!!! محسن جون خیلی خشن بودی و ما خبر نداشتیما!!!!!!!!!!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، mohsen324 ، usa.lover ، amirbakhshi ، taherifar
خیلی خوشگله :دی دستاش خیلی نازه !!!
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011