کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالاتی در مورد رفتن به آمریکا برای تحصیل!
این مقاله یکی از دوستان در مورد گرفتن پذیرش از دانشگاهای آمریکا هستش...میتونه مفید باشه واسه دوستان...

فایل‌های پیوست
.pdf   Apply Abroad.pdf (اندازه 83.51 KB / تعداد دانلود: 1,199)
چيزي به اسم شانس وجود نداره Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، majidusa01 ، Night-Jasmine ، kage.omid ، msar ، masiharezoo ، golum8632 ، maral-map
با سلام خدمت همهٔ دوستای عزیزم در مهاجرسرا

بچها من پیشنهاد می‌کنم که برای گرفتن ویزا تحصیلی‌ ، پذیرش و فاند (بورسیه) میدونید این سایت ببینید ، مطمئناً کلیه یه جواب هاتونو پیدا می‌کنید .
http://www.applyabroad.org/forum/forumdi...حده-آمریکا

در خصوص گرفتن گرین کارت در حین تحصیل هم می‌شه اقدام کرد ، توصیه من اینکه حتما با یه وکیل مجرب مشورت کنید ، اگر تلفن وکیل خوب خواستین یه پیام خصوصی بدید یا اگه خواستین بگین همینجا بذارم .

به قول اون یارو بود تو فیلم مارمولک میگفت راههای رسیدن به خدا بسیار است ، راههای رسیدن به امریکا بسیار است فقط یه جو همّت و تلاش می‌خواد که ما ایرانیها نشون دادیم داریم.

.
نامه­ی چارلی چاپلین به دخترش
ژرالدین، دخترم! اینجا شب است... شب نوئل؛ در قلعه­ی کوچک من همه­ی این سپاهیان بی سلاح خفته­اند، نه تنها برادر و خواهر تو، حتی مادرت. به زحمت توانستم بی آن که این پرندگان خفته را بیدار کنم، خود را به این اتاق کوچک نیمه روشن، به این اتاق انتظار پیش از مرگ، برسانم.
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، copol_fazaee ، white mind ، mirman ، kuwait ، msar
سلام eblam عزیز
اگر از طریق پیام خصوصی آدرس یا شماره تلفن اون وکیل مجرب را بدی ممنون میشم،اگر از نظر مدیران و بازرسان فروم از جمله این خانم مدیره که منو دعوا میکنه اشکال نداره برای همه دوستان بگذارید تا استفاده کنند

(2010-06-25 ساعت 18:19)eblam نوشته:  با سلام خدمت همهٔ دوستای عزیزم در مهاجرسرا

بچها من پیشنهاد می‌کنم که برای گرفتن ویزا تحصیلی‌ ، پذیرش و فاند (بورسیه) میدونید این سایت ببینید ، مطمئناً کلیه یه جواب هاتونو پیدا می‌کنید .
http://www.applyabroad.org/forum/forumdi...حده-آمریکا

در خصوص گرفتن گرین کارت در حین تحصیل هم می‌شه اقدام کرد ، توصیه من اینکه حتما با یه وکیل مجرب مشورت کنید ، اگر تلفن وکیل خوب خواستین یه پیام خصوصی بدید یا اگه خواستین بگین همینجا بذارم .

به قول اون یارو بود تو فیلم مارمولک میگفت راههای رسیدن به خدا بسیار است ، راههای رسیدن به امریکا بسیار است فقط یه جو همّت و تلاش می‌خواد که ما ایرانیها نشون دادیم داریم.

.
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، msar
Big GrinBig GrinRolleyesسلام

Tel. (408) 249-3373
Fax. (408) 748-1826
contact@immi-law.com
Yasmeen Eydinejad

بگو از طرف مهدی محمدتقی تماس میگیرم.

مرسی‌ از اینکه کلید تشکرو میزنیدTongueBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Big Grin
نامه­ی چارلی چاپلین به دخترش
ژرالدین، دخترم! اینجا شب است... شب نوئل؛ در قلعه­ی کوچک من همه­ی این سپاهیان بی سلاح خفته­اند، نه تنها برادر و خواهر تو، حتی مادرت. به زحمت توانستم بی آن که این پرندگان خفته را بیدار کنم، خود را به این اتاق کوچک نیمه روشن، به این اتاق انتظار پیش از مرگ، برسانم.
پاسخ
سلام
من نامزدم می خواد از طریق ویزای تحصیلی در مقطع کاردانی وارد آمریکا شه در رشته ی مدیریت هتلداری یا یه رشته شبیه این.
البته با کمترین هزینه. مهم نیست چه شهری یا چه کالجی.
چه شرایطی باید داشته باشه و چقدر هزینه ی اولیه داره؟
ممکنه کلی خرج کنه بهش ویزا ندن؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
با سلام
من فارغ التحصیل حقوق در مقطع لیسانس هستم.میخواستم بدونم ایا میتونم در امریکا فوق لیسانس حقوق بخونم؟
کسی از دوستان در این مورد اطلاع داره؟ یعنی لیسانسو قبول میکنن؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
با سلام
من فارغ التحصیل حقوق در مقطع لیسانس هستم.میخواستم بدونم ایا میتونم در امریکا فوق لیسانس حقوق بخونم؟
کسی از دوستان در این مورد اطلاع داره؟ یعنی لیسانسو قبول میکنن؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید..
شماره کیس: 2011AS000007xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 3خرداد 89
محل دریافت نامه: اصفهان،دم در خونه!
کنسول: آنکارا
ارسال فرمهای اول:10 خرداد
کارنت :11 AUG
نامه دوم: 5 SEP
مصاحبه: 7 OCT
دریافت ویزا: 7 OCT
GOD BLESS AMERICA
پاسخ
تشکر کنندگان: Ciaa ، بنيتا ، copol_fazaee ، msar
سلام عرض می کنم
آیا ممکن است یک وکیلی با افیسر در کنسولگری زد و بند کند، مثلا پولی بدهد تا افیسر سفارت آمریکا ویزا بدهد؟بعضی ها ادعا می کنند مثلا با دریافت فلان مبلغ حتما ویزای دانشجویی می گیرند.ممکن است؟
پاسخ
برای گفتن من شعر هم به گل مانده/ نمانده عمری و صدها سخن به دل مانده
می خواستم بدونم من اگر ارشدمو تو هند بگیرم برای دکترام با چه شرایطی می تونم برم؟ و اینکه میگن « دولت امریکا در مقطع دکترا علاوه بر پرداخت هزینه ، مستمری هم میده؟ » صحت دااااااااااااااااااااااااااااااااااااااره؟
پاسخ
سلام عزیزان
سوال من این است که اگر با ویزای تحصیلی در انگلستان باشیم و در سفارت امریکا در انگلستان در خواست ویزای تحصیلی امریکابدهیم امکان موفقیت در گرفتن ویزای تحصیلی امریکا بیشتر از این است که در ایران باشیم و برای درخواست ویزا به انکارا یا دوبی نمی دانم موفق شدم منظورم را برسانم یانه... ببینید... من یک پذیرش از یک دانشگاه در امریکا دارم و می خواهم ویزای تحصیلی بگیرم. دو راه جلوی روی من است.
یکی این که بروم انکارا یا دوبی و درخواست ویزا کنم.
دیگری این که بروم یک کورس اموزشی را در انگلستان بگذرانم، در حین گذراندن این کورس و درحالی که با ویزای تحصیلی در انگلیس هستم، بروم سفارت امریکا در انگلیس و درواست ویزای تحصیلی کنم.
از این دو حالت، کدام برای موفقیت ویزای امریکای من بهتر است؟؟؟؟ ممنون
پاسخ
(2010-08-21 ساعت 11:45)sanaz_attari نوشته:  سلام عزیزان
سوال من این است که اگر با ویزای تحصیلی در انگلستان باشیم و در سفارت امریکا در انگلستان در خواست ویزای تحصیلی امریکابدهیم امکان موفقیت در گرفتن ویزای تحصیلی امریکا بیشتر از این است که در ایران باشیم و برای درخواست ویزا به انکارا یا دوبی نمی دانم موفق شدم منظورم را برسانم یانه... ببینید... من یک پذیرش از یک دانشگاه در امریکا دارم و می خواهم ویزای تحصیلی بگیرم. دو راه جلوی روی من است.
دیگری این که بروم یک کورس اموزشی را در انگلستان بگذرانم، در حین گذراندن این کورس و درحالی که با ویزای تحصیلی در انگلیس هستم، بروم سفارت امریکا در انگلیس و درواست ویزای تحصیلی کنم.

اگر شما مونث هستید ومجرد حتما" بروید انگلستان .اگر مونث و متاهل هستید باز هم بروید انگلستان.از نظر سفارت آ مریکا که خیلی خوب خانواده های ایرانی را میشناسن میدونن که یک زن مجرد احتمال موندنش زیاده و یک زن متاهل هم میخواد به هر طریق شوهرشو بیاره و اصلا" زن ایرانی بدون همسرش معنی نداره .پس ویزا نمیدن درست برعکس کانادا یا حتی انگلستان که به شخص اهمیت میدن نه به جنسیتش سفارت آمریکا به مردهای متاهل هم به سختی ویزا میده ولی در مورد آقایان مجرد واجد شرایط احتمال گرفتن ویزا زیاده .
پاسخ
تشکر کنندگان: lilypedia ، Night-Jasmine ، bhr bhr ، msar
(2010-08-23 ساعت 00:40)leilanosa نوشته:  

اگر شما مونث هستید ومجرد حتما" بروید انگلستان .اگر مونث و متاهل هستید باز هم بروید انگلستان.از نظر سفارت آ مریکا که خیلی خوب خانواده های ایرانی را میشناسن میدونن که یک زن مجرد احتمال موندنش زیاده و یک زن متاهل هم میخواد به هر طریق شوهرشو بیاره و اصلا" زن ایرانی بدون همسرش معنی نداره .پس ویزا نمیدن درست برعکس کانادا یا حتی انگلستان که به شخص اهمیت میدن نه به جنسیتش سفارت آمریکا به مردهای متاهل هم به سختی ویزا میده ولی در مورد آقایان مجرد واجد شرایط احتمال گرفتن ویزا زیاده .

ممنون ولی آیا با رفتن به انگلیس مثلا برای یک دوره آموزشی کوتاه باعث نمی شه که وابستگی های ما به کشورمون که ایرانه کمتر به نظر بیاد و به این علت ویزا ندهند؟
پاسخ
(2010-08-23 ساعت 09:08)sanaz_attari نوشته:  
(2010-08-23 ساعت 00:40)leilanosa نوشته:  

ممنون ولی آیا با رفتن به انگلیس مثلا برای یک دوره آموزشی کوتاه باعث نمی شه که وابستگی های ما به کشورمون که ایرانه کمتر به نظر بیاد و به این علت ویزا ندهند؟
به هر حال هر کی تا انگلیس بره یعنی صلاحیت داشته اون هم ویزای موقت است.در ضمن میتونید فوق را انگلیس بخوانید و در حین تحصیل کار پیدا کنید و بعد تقاضای کار در یکی از شعبه های اون شرکت در آمریکا با یک رزومه قوی را بدهید یا اینکه برای دکترا بروید آمریکا.
پاسخ
تشکر کنندگان: sanaz_attari ، msar
سلام بچه ها. من خیلی خیلی به کمک احتیاج دارم. می خوام برمواسه ادامه تحصیل اما خوب حس می کنم شرتیط رو ندارم. می شه کمک کنین لطفا؟
تو رشته ادبیات انگلیسی لیسانس دارم با معدل بالا.
الان کارمند بخش تور آژانس هواپیمایی هستم.
25 سالمه.
وضعیت مالی زیاد جالبی ندارم.
چجوری می شه پذیرش بگیرم؟ یا بورسیه؟

-----

طبق قوانین مهاجرسرا، طرح یک سوال در بیش از یک تاپیک ، غیر مجاز است. لطفا رعایت کنید
پاسخ
سلام دوستان عزیز میشه منم راهنمایی کنید؟
من رشته IT تو دانشگاه علمی کاربردی پودمانی دارم درس می خونم تو لاتاری هم شرکت کردم نمی دونم قبول میشم یا نه ولی می خواستم بدونم اگه قبول بشم می تونم اگه مدرک کاردانیم رو گرفتم تو یکی از شهر های امریکا که از لحاظ مالی زیاد گرون نباشه لیسانس بگیرم ایا دانشگا های اونجا مدرک علمی کاربردی پودمانی رو قبول دارن
کدوم دانشگاه رو شما پیشنهاد می کنید و کدوم شهر رو که هزینه اش زیاد گرون نباشه
ممنون می شم اگه راهنماییم کنید
پاسخ
سلام
من میخوام به امریکا برم برادرم امریکا است ولی اگر بخواد برام دعوت نامه بفرسته خیلی طول میکشه
من میخوام از طریق ورزش برم اگه بشه ولی شرایط ورودی دانشگاه های ورزشی اونجا رو نمیدونم
اگه اطلاعاتی دارین میشه لطفا راهنماییم کنین ممنون
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان