کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سابقه کار
(2014-03-25 ساعت 03:01)akkoban نوشته:  سلام به همه
من تو مهندسی کامپیوتر تازه از دانشگاه پیام نور (که همه می دونین کلاس درست و حسابی نداره) فارغ التحصیل شدم.
تو زمان دانشجوییم و حتی قبل از اون جمعا 4 سال سابقه کار بدون بیمه دارم. به این صورت که تو دو تا آموزشگاه تدریس داشتم و برام گواهی نوشتن که فلان مدت اونجا بودم. می تونم روی این 4 سال به عنوان کار نیمه وقت حساب کنم؟

سلام.متأسفانه خیر. هم سابقهٔ کار رو بعد از فراقت از تحصیل حساب میکنند هم باید با بیمه باشه، اینه که نیمه وقت هم حساب نمی‌شه(با بهنویس مینویسم،اینه که غلطه املایی داره
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، taherifar ، msar
سلام بچه ها
من در زمینه طراحی وب و برنامه نویسی 4 سال سابقه کار دارم
به نظرتون امکانش هست بدون داشتن مدرک در زمینه توسعه وب مهاجرت کرد ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar ، msar
(2014-06-15 ساعت 16:28)alibbest59 نوشته:  سلام بچه ها
من در زمینه طراحی وب و برنامه نویسی 4 سال سابقه کار دارم
به نظرتون امکانش هست بدون داشتن مدرک در زمینه توسعه وب مهاجرت کرد ؟

متأسفانه خیر
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، taherifar ، msar
سلام.
من دانشجوی مهندسی شبکه های کامپیوتری دانشگاه علمی کاربردی هستم. تا 1 سال دیگه درسم تموم میشه و فوق رو هم به دلیل معدل بالام میتونم از طریق دانشگاه آزاد بدوم کنکور پذیرش بگیرم. در نتیجه نهایتا تا 3 سال دیگه درسم تمومه.
متاسفانه سابقه کار مرتبط با رشته و تخصصم که شبکه های کامپیوتری هست، ندارم.. دنبال شرکتی هستم که در ازای دریافت مبلغی معقول و منطقی از الان برای بنده سابقه کار و بیمه رد کنه، جوری که از نظر اداره مهاجرت استرالیا و افسر پرونده من رو در آینده دچار مشکل نکنه.. کسی میتونه کمکم کنه؟ بنده ساکن تبریز هستمیک سوال دیگه.. آبا میشه بیمه و سابقه کار رو برای زمان گذشته هم جور کرد؟ یعنی مثلا از 2 سال پیش..
البته این که دوستان می فرماین سابقه کار بعد از فراغت از تحصیل محاسیه میشه، بنده مدرک MCITP خودم رو سال 2012 گرفتم و البته تا 1-2 ماه دیگه هم MCSE 2012 رو تموم میکنم امتحاناتشو.. میتونم بگم که کارم در ارتباط مستقیم با مدارک بین المللیم بوده و اینجوری متقاعدشون کنم..
پاسخ
(2014-08-04 ساعت 11:33)plusdeck نوشته:  سلام.
من دانشجوی مهندسی شبکه های کامپیوتری دانشگاه علمی کاربردی هستم. تا 1 سال دیگه درسم تموم میشه و فوق رو هم به دلیل معدل بالام میتونم از طریق دانشگاه آزاد بدوم کنکور پذیرش بگیرم. در نتیجه نهایتا تا 3 سال دیگه درسم تمومه.
متاسفانه سابقه کار مرتبط با رشته و تخصصم که شبکه های کامپیوتری هست، ندارم.. دنبال شرکتی هستم که در ازای دریافت مبلغی معقول و منطقی از الان برای بنده سابقه کار و بیمه رد کنه، جوری که از نظر اداره مهاجرت استرالیا و افسر پرونده من رو در آینده دچار مشکل نکنه.. کسی میتونه کمکم کنه؟ بنده ساکن تبریز هستمیک سوال دیگه.. آبا میشه بیمه و سابقه کار رو برای زمان گذشته هم جور کرد؟ یعنی مثلا از 2 سال پیش..
البته این که دوستان می فرماین سابقه کار بعد از فراغت از تحصیل محاسیه میشه، بنده مدرک MCITP خودم رو سال 2012 گرفتم و البته تا 1-2 ماه دیگه هم MCSE 2012 رو تموم میکنم امتحاناتشو.. میتونم بگم که کارم در ارتباط مستقیم با مدارک بین المللیم بوده و اینجوری متقاعدشون کنم..
با سلام
براي قبل امكان جور كردن بيمه وجود نداره . چون سازمان بيمه تامين اجتماعي ليستهاي بيمه را بروز دريافت ميكنه .
موفق باشيد.

(2014-08-04 ساعت 11:33)plusdeck نوشته:  سلام.
با سلام
براي قبل امكان جور كردن بيمه وجود نداره . چون سازمان بيمه تامين اجتماعي ليستهاي بيمه را بروز دريافت ميكنه .
موفق باشيد.
شماره کیس :2014AS71xx/ تعداد 4 نفر/سفارت انکارا /مصاحبه 3 جولاي / وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 12 سپتامبر
جامانده از لاتاري 2014 SadSad
پاسخ
تشکر کنندگان: plusdeck ، taherifar ، msar
سلام بچه ها
من جایی دو سال سابقه کار برنامه نویسی c# داشتم و الان هم نزدیک به یک سال است که در زمینه جاوا کار میکنم
به نظرتون برای مهاجرت حتما تو یه فیلد باید پیوسته کار کرد یا کار به این صورت مشکلی ایجاد نمی کند ؟

با تشکر
پاسخ
سلام دوستان چند تا سوال داشتم و اگر دوستان منت سر ما بزارن جواب بدن ممنون میشم
من دانشجوی کارشناسی ارشد رشته مهندسی کامپیوتر نرم افزار معدل هم حدود 15 هستم و 2 مقاله دارم (یکی رو تموم کردم اگه خدا بخواد همین ماه میفرستم برای داوری، یکی هم در دست اقدامه) اول اینکه می تونم برای فاند اقدام کنم ؟ حالا اگر قبول شد و با فاند تونستم بیام واقعا برای دکتری کار هست (البته من کار مهندسی بیشتر دوست دارم تمامی مدارم سیسکو و مایکروسافت رو دارم) در ضمن سابقه کار سه سال مرتبط به رشته ام دارم؟ فیلد اصلی من شبکه هست و مقالات هم مربوط به شبکه هستند.
ایا میتونم در حین تحصیل اقدام به ویزای دائم بکنم و انصراف بدم ؟ فقط دلیل من پایان خدمت هست برای این کار چون پایان خدمت داشتم از همین ایران برای اقامت دائم اقدام میکردم ؟
ایا میتونم از ایران برای ویزای دائم کاری اقدام کنم ؟
در ضمن من کار رو بعد فارغ التحصیلی در دوره کاردانی شروع کردم و بعنوان تکنسین مشغول بکار بودم و بعد رفتم خدمت که بعد از قبولی در دانشگاه به شغل قبلی برگشتم در کنار تحصیل در ضمن عرض کنم در حین تحصیل بصورت تمام وقت کار میکردم ولی با عنوان تکنسین ایا سابقه کار من رو قبول می کنند؟
در این شرایط دوستان چه پیشنهادی به من میدهند ؟
با تشکر
پاسخ
(2014-12-01 ساعت 00:33)sspy نوشته:  سلام دوستان چند تا سوال داشتم و اگر دوستان منت سر ما بزارن جواب بدن ممنون میشم
من دانشجوی کارشناسی ارشد رشته مهندسی کامپیوتر نرم افزار معدل هم حدود 15 هستم و 2 مقاله دارم (یکی رو تموم کردم اگه خدا بخواد همین ماه میفرستم برای داوری، یکی هم در دست اقدامه) اول اینکه می تونم برای فاند اقدام کنم ؟ حالا اگر قبول شد و با فاند تونستم بیام واقعا برای دکتری کار هست (البته من کار مهندسی بیشتر دوست دارم تمامی مدارم سیسکو و مایکروسافت رو دارم) در ضمن سابقه کار سه سال مرتبط به رشته ام دارم؟ فیلد اصلی من شبکه هست و مقالات هم مربوط به شبکه هستند.
ایا میتونم در حین تحصیل اقدام به ویزای دائم بکنم و انصراف بدم ؟ فقط دلیل من پایان خدمت هست برای این کار چون پایان خدمت داشتم از همین ایران برای اقامت دائم اقدام میکردم ؟
ایا میتونم از ایران برای ویزای دائم کاری اقدام کنم ؟
در ضمن من کار رو بعد فارغ التحصیلی در دوره کاردانی شروع کردم و بعنوان تکنسین مشغول بکار بودم و بعد رفتم خدمت که بعد از قبولی در دانشگاه به شغل قبلی برگشتم در کنار تحصیل در ضمن عرض کنم در حین تحصیل بصورت تمام وقت کار میکردم ولی با عنوان تکنسین ایا سابقه کار من رو قبول می کنند؟
در این شرایط دوستان چه پیشنهادی به من میدهند ؟
با تشکر

سلام، تحصیل در مقطع دکتری کار تمام وقت است و شما عملا وقتی برای انجام کارهای دیگر ندارید
اگر انصراف از تحصیل بدهید،باید در فرصت مناسب ( فکر می‌کنم ۲۸ روز) کشور را ترک کنید.
بعد از فراقت از تحصیل با فرض داشتن سایر شرایط امکان yاapp‌ برای اقامت دائم
وجود دارد

ویزا دائم کاری نداریم، ویزا یا اقامت دائم است، یا کاری که زمان مشخص دارد،
امکان دریافت

ویزا کار از ایران،تقریبا نزدیک به صفر است.

موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: sspy ، taherifar ، ParsTrader ، msar
خیلی ممنونم از پاسخ شما
الان نمیدونم برای چی اکثر ایالت های استرالیا رشته های مرتبط با ای تی رو تا اغاز سال جدید میلادی حذف کرده و لی ایا با این شرایط من و سابقه کار (در ضمن من الان 28 ساله هستم و امتحان ایلتس ندادم ولی فکر کنم چیزی بین 7 الی 7.5 داشته باشم) می تونم برای 190 اقدام کنم ، مدت زمان رسیدگی چقدر طول می کشه ؟ ایا قبلا اتفاق افتاده که یک رشته رو بصورت مقطعی نخواهند ؟
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar ، mohammadg846 ، msar
(2014-12-01 ساعت 10:02)sspy نوشته:  خیلی ممنونم از پاسخ شما
الان نمیدونم برای چی اکثر ایالت های استرالیا رشته های مرتبط با ای تی رو تا اغاز سال جدید میلادی حذف کرده و لی ایا با این شرایط من و سابقه کار (در ضمن من الان 28 ساله هستم و امتحان ایلتس ندادم ولی فکر کنم چیزی بین 7 الی 7.5 داشته باشم) می تونم برای 190 اقدام کنم ، مدت زمان رسیدگی چقدر طول می کشه ؟ ایا قبلا اتفاق افتاده که یک رشته رو بصورت مقطعی نخواهند ؟
با تشکر

رشته‌ها مرتب کم و زیاد می‌شه.
مدت زمان به طور میانگین ۱.۵ تا ۲ سال
پاسخ
تشکر کنندگان: sspy ، msar
سلام دوستان
بنده کاملا گیج شدم و حقیقتآ ناامید , بنده رو راهنمایی کنید

بنده 22 سال سن دارم با مدرک کاردانی کامپیوتر
خدمت معاف پزشکی
بدون سابقه کاری (یا همون بیمه)
مجرد

میخواستم برنامه ریزی کنم با کار توی کارخونه مبل سازی بیمه ـش رو به عنوان سابقه کار تا سه سال آینده بگیرم برای مهاجرت و در حین کار که سابقه کاری هم هست مدرک نجاری رو از فنی حرفه ای بگیرم
اما توی بخش دوستان نوشتن که مدرک گرفتن در حین کار سابقه کاری محسوب نمیشه

حالا میشه یه راهی پیش پای بنده بزارید که تا سه سال آینده موقعیت ایده آل ایجاد بشه برای مهاجرت

با سپاس فراوان
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید ...
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
با سلام خدمت دوستان عزيز من رشته برق خوندم ليسانس الكترونيك و ارشد قدرت ولي سابق كارم 13 سال در سمت كارشناس IT هست آيا با اين سابقه مي توانم اقدام كنم؟خيلي ممنون ميشم پاسخ من رو بدهيد درضمن سابقه كاريم توي شبكه و سرور هست بيمه هم دارم
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان