کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پیگیری گرین کارت و سوشیال
سلام
دوستان یه سوال. آیا بدون سوشیال سکیوریتی و گرین کارت میشه کار کرد یا باید منتظر اومدن اونها باشیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، Ali.karimi
(2015-12-24 ساعت 00:14)amir2016 نوشته:  سلام
دوستان یه سوال. آیا بدون سوشیال سکیوریتی و گرین کارت میشه کار کرد یا باید منتظر اومدن اونها باشیم؟

سلام نمیشه دوست عزیز حتما باید سوشیال داشته باشید و بدون گرین کارت هم باید ویزا و پاسپورت میخواند بهمراه سوشیال
کلا بعضی از کارها چهارتا مدرک میخواند برای کاردادن به شما
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali.karimi
سلام به همگی
من الان 17 روزه اومدم ارواین روز اول رفتم اداره سوشیال . هیچ فرمی پر نکردم . افیسر تو سیستمش چک کرد و گفت براتون ارسال میشه و هیچ برگه ای هم بما نداد .... حالا باید نگران باشم و پیگیری کنم یا طبیعی هستش /.... پیشاپیش از پاسخ های گرم شما سپاسگذارم
مرا خیال تو بی خیال عالم کرد .............
شماره کیس **63 , رویت قبولی :11 may ،ارسال فرمها:30 may، سفارتخانه :ابوظبی ، تعداد نفرات:3 ،کارنت :11 may , نامه دوم:.2 جون مصاحبه: 8 جولای , آپ دیتها : 15 و 20 و 21 جولای و 10 اوت ویزا: 11 sep, ورود به آمریکا:تا 20 Dec , مقصد : کالیفرنیا . ارواین
پاسخ
سلام
لطفن راهنمایی کنید
من 165 دلارم رو برا یدریافت گرین کارد 2 ما ه پیش پرداخت کردم ولی در ایمیلی که اومده بود receipt number نبود.. این رو باید از کجا بگیرم تا بتونم از وضعیت گرین کاردم خبر پیدا کنم ؟؟؟؟
آیا خیالم راحت باشه که پرداخت شده؟ این هم نوشته اولی ایمیل هست
Your payment has been submitted to Pay.gov and the details are below. If you have any questions or you wish to cancel this payment, please contact National Customer Service Center at 800-375-5283.
این یعنی پرداخت شده؟؟؟؟لطفن راهنمایی کنید
کیس:2016AS33XX/سفارت:تغییر از آنکارا به ابوظبی/مصاحبه:2016December/ویزا یکضرب

پاسخ
تشکر کنندگان: golia
(2016-01-04 ساعت 00:46)ملايي نوشته:  سلام به همگی
من الان 17 روزه اومدم ارواین روز اول رفتم اداره سوشیال . هیچ فرمی پر نکردم . افیسر تو سیستمش چک کرد و گفت براتون ارسال میشه و هیچ برگه ای هم بما نداد .... حالا باید نگران باشم و پیگیری کنم یا طبیعی هستش /.... پیشاپیش از پاسخ های گرم شما سپاسگذارم

نگران نباشيد سوشال خودش مياد.
پاسخ
(2016-04-21 ساعت 23:10)karmen نوشته:  سلام
لطفن راهنمایی کنید
من 165 دلارم رو برا یدریافت گرین کارد 2 ما ه پیش پرداخت کردم ولی در ایمیلی که اومده بود receipt number نبود.. این رو باید از کجا بگیرم تا بتونم از وضعیت گرین کاردم خبر پیدا کنم ؟؟؟؟
آیا خیالم راحت باشه که پرداخت شده؟  این هم نوشته اولی ایمیل هست
Your payment has been submitted to Pay.gov and the details are below. If you have any questions or you wish to cancel this payment, please contact National Customer Service Center at 800-375-5283.

دوست عزيز شماره رسيد پول را در سايت وارد كنيد، وضعيت گرين كارت تون و پيگيري كنيد.
Www.uscis.gov
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، Ali.karimi
(2016-04-22 ساعت 02:45)Sam-90 نوشته:  
لطفن راهنمایی کنید

دوست عزيز شماره رسيد پول را در سايت وارد كنيد، وضعيت گرين كارت تون و پيگيري كنيد.
Www.uscis.gov
من هم دنبال همون شماره رسید پول هستم؟ در ایمیل دریافتی، شماره رسید کدوم هست؟ من چیزی به نام receipt number دریافت نکردم!!!!!

پاسخ
سلام دوستان می تونم بپرسمssn چیه؟
پاسخ
(2016-04-23 ساعت 08:49)Gem120 نوشته:  سلام دوستان می تونم بپرسمssn چیه؟

سلام
مخفف Social Security Number به معنای شماره امنیت اجتماعی هست. کارتی ست که به محض ورود به خاک امریکا برای دریافت آن اقدام فرمایید. روی آن شماره ای هست که تقریبا تمامی زندگی شما محسوب می شود در امریکا. (توی فیلم Into the Wild وقتی شخصیت اول فیلم می خواد همه نشانه های زندگی شهریش رو بسوزونه و بره تو دل طبیعت و کوهستان، آخرین چیزی که می سوزونه، سوشیال سکیوریتی کارت ش هست که دوربین روی اون مکث و زوم می کنه، به علت اهمیتی که داره )
موفق باشید

پاسخ
تشکر کنندگان: Gem120 ، Ali.karimi ، قرباني
من يك ماه كه امريكا اومدم .١٦٥$گرين كارت رو 8feb واريز كردم(بيشتر از دو ماه) الان يك ماه كه اومدم ولي از نامه ولكام و گرين كارت خبري نيست ميخواستم ببينم مي تونم برم ايران بعد با ويزام برگردم يا گرين كارتم اومد بدن يكي بياره يا با ويزاي مهاجرتي نميشه دوباره وارد شم .سوال ديگه هم حتما واسه همه نامه ولكام ميره يعني اول بايد منتظر اون باشم يا ممكنه اون نياد
رسيد نامبر هم ندارم ايميل هم زدم گفتن بايد ١٢٠ روز از ورود به امريكا يا پرداخت پول بگذره و بعد تماس بگيريد .تورو خدا اگه كسي مي دونه منو راهنمايي كنه
مصاحبه :sep 2015 ابوظبي
نتيجه:AP
آپديت 16sep,17sep,16nov,28jan2016,31jan2016:ceac
كلير :31jan2016
پاسخ
(2016-04-22 ساعت 12:48)karmen نوشته:  
(2016-04-22 ساعت 02:45)Sam-90 نوشته:  
لطفن راهنمایی کنید

Www.uscis.gov
من هم دنبال همون شماره رسید پول هستم؟  در ایمیل دریافتی، شماره رسید کدوم هست؟ من چیزی به نام receipt number دریافت نکردم!!!!!

BEBAKHSHID MAN KEY BOARD FARSI NADRAM. MISHE YEKI SOAL BALA RO JAVAB BEDE SOAL MANAM HAST
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-03 ساعت 03:34)arezoo66 نوشته:  
(2016-04-22 ساعت 12:48)karmen نوشته:  
(2016-04-22 ساعت 02:45)Sam-90 نوشته:  دوست عزيز شماره رسيد پول را در سايت وارد كنيد، وضعيت گرين كارت تون و پيگيري كنيد.
Www.uscis.gov
من هم دنبال همون شماره رسید پول هستم؟  در ایمیل دریافتی، شماره رسید کدوم هست؟ من چیزی به نام receipt number دریافت نکردم!!!!!

BEBAKHSHID MAN KEY BOARD FARSI NADRAM. MISHE YEKI SOAL BALA RO JAVAB BEDE SOAL MANAM HAST

سلام دوستان
اگه شماره رسيد را نداريد بايد تماس بگيريد و تلفني سوال كنيد.
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24
(2015-12-24 ساعت 00:14)amir2016 نوشته:  سلام

سلام دوست عزیز از زمانی که اقدام میکنید ممکنه چند هفته طول بکشه ولی اگه به اداره سوشیال سکوریتی مراجعه کنید بهتون شماره سکوریتون رو شفاهی میگن
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من چند وقت دیگه برای اولین بار (مهاجرت خانوادگی) میخوام وارد آمریکا بشم پتیشنرم بهم گفته اگه تونستی از خود فرودگاه برای سشوال سکیوریتی اپلای کن خواستم راهنماییم کنیین ممنون ضمنا ما 3 نفرییم

پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611
Salam, ghablan az inke keyboard farsi nadaram ozr khahi mikonam.
ma alan 2 mah hast oomadim california va socialmoon naumade
mahe aval goftan ke nemishe eghdam kard va bayad 30 rooz az tarikhe oomadanetoon begzare va bad apply konid. bad az 30 rooz ma dobare apply kardim va alan bad az gozashte 3 hafte hanooz khabari nist. va 6 bar be edare social moraje kardim va too tamame in modat case ma pendin hast va migan az tarafe edare immigration taeed nashod!
alan bad 2 mah bi khoone o bi kar va koli pool kharj kardim va koli kar az dast dadim bara hamin shomare va gooya bayad dast az pa deraz tar bargardim iran ba tmame sarmayee ke az dast dadim

kasi mitoone komaki kone? aya shoma etelati darin dar in zamine?
mamnoon misham komak konid chon zendegim kharab shode inja
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان