کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پیگیری گرین کارت و سوشیال
سلام دوستان من الان ٣ ماهه كه اومدم سانفرانسيسكو ولي گرين كارتم نيومده ١٦٥ دلار رو هم دو ماه پيش پرداخت كردم كسي ميدونه الان بايد چي كار كنم ؟ و اينكه اگر من گرين كارتم نگيرم ميتونم بر گردم ايران و دوباره بيام يا نه؟ خواهشا هر كسي ميدونه سريعتر جواب بده لطفا
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیزم.من هنگام ورود به آمریکا یه سری مشکل برام پیش اومد و اون بسته ی نارنجی رو توی ایران جا گذاشتم.برای همین نتونستم آدرسی که گرین کارتم ارسال میشه رو آپدیت کنم.
الان نمیدونم چیکار باید بکنم و چجوری میتونم آدرسش رو عوض کنم.شما نظری ندارید؟
من بسته رو بهشون رسوندم و اونا هم گفتن گرین کارت صادر میشه.
سوشیالم رو گرفتم اما نمیدونم جوری آدرس گرین کارتم رو عوض کنم.
3 نفر
مصاحبه 24 جون
ایروان
برگه آبی
کیس نامبر: 51XX
[/code]
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-02-09 ساعت 08:56)sepidarx نوشته:  سلام دوستان عزیزم.من هنگام ورود به آمریکا یه سری مشکل برام پیش اومد و اون بسته ی نارنجی رو توی ایران جا گذاشتم.برای همین نتونستم آدرسی که گرین کارتم ارسال میشه رو آپدیت کنم.
الان نمیدونم چیکار باید بکنم و چجوری میتونم آدرسش رو عوض کنم.شما نظری ندارید؟
من بسته رو بهشون رسوندم و اونا هم گفتن گرین کارت صادر میشه.
سوشیالم رو گرفتم اما نمیدونم جوری آدرس گرین کارتم رو عوض کنم.

هم آنلاین و هم به صورت تلفنی.
اینجا.
البته بعضی از دوستان میگن تو سایت پست هم تغییر بدین که البته من شک دارم که مفید باشه.فرم AR-11 برای تغییر آنلاینه و شماره تماس 1-800-375-5283 برای تغییر تلفنی.البته اگه بخواین با مسئول مربوطه صحبت کنین یه تقریبا 1 ساعتی و شاید هم بیشتر باید پشت خط بمونین.البته با تمام این تفاسیر باز هم تضمینی به اومدن به آدرس مورد نظر شما نیست.اما کلا پیگیری رو فراموش نکنین.
موفق باشین.
لاتاری 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: shoshina ، Natasha9 ، parsab
(2014-01-13 ساعت 04:20)najafi alireza نوشته:  سلام دوستان من الان ٣ ماهه كه اومدم سانفرانسيسكو ولي گرين كارتم نيومده ١٦٥ دلار رو هم دو ماه پيش پرداخت كردم كسي ميدونه الان بايد چي كار كنم ؟ و اينكه اگر من گرين كارتم نگيرم ميتونم بر گردم ايران و دوباره بيام يا نه؟ خواهشا هر كسي ميدونه سريعتر جواب بده لطفا

حتما و حتما پیگیری تلفنی بکنین.1-800-375-5283
من بعد از 4 ماه بالاخره با همین تماسها به نتیجه رسیدم.بار اول دقیقا 3 ساعت برای جواب مسئول مربوطه پشت خط بودم و اصلا هم نا امید نشدم.بار اول تنها آدرس رو عوض کردن.بار دوم 1 ساعت پشت خط بودم.این بار یه هفته بعد کارتم اومد.
موفق باشین.
لاتاری 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: Lady ، amin arefi ، Natasha9 ، pari pariaaa
سلام دوستان من الان 2 ماه هست که وارد لس انجلس شدم ولی گرین کارتم هنوز نیومده ولی ssn بعد 2 هفته اومده ١٦٥ دلار رو هم قبل از اومدنم پرداخت کردم كسي ميدونه الان بايد چي كار كنم ؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه ، ظاهرا پیگیری با تلفن برای دریافت گرین کارت خیلی موثره. ما در هر بار تماس کارمون تسریع شد جوریکه فکر میکنم اگه جلوتر اقدام میکردم سریعتر هم کارها انجام میشد.
پاسخ
تشکر کنندگان: sce ، EKAM ، mohsenmb ، shoshina ، Lady ، Natasha9 ، حاجی واشنگتن ، pari pariaaa
سلام ، 42 روز آمریکا هستیم اما هنوز گرین کارتمون نیومده بلیط برگشتمون به ایران سر رسیده و می خوایم واسه 2 ماه برگردیم ایران ، نگرانیم اینه که آیا با ویزا مون که مهر ورودی به usa خوردهو بدون گرین کارت برا ورود به آمریکا مشکلی پیش نمی یاد ؟
چطور می تونم گرین کارت رو پیگیری کنم ؟
ممنون می شم راهنماییمون کنین
پاسخ
تشکر کنندگان: shoshina
دوست عزیز برنده لاتاری خانم شما بوده اگه اشتباه نکنم واسه همین هر دو دست رو انگشت نگاری کردن و شما
(2009-12-08 ساعت 00:09)persia نوشته:  
(2009-12-07 ساعت 22:41)کامران توکلی نوشته:  سلام
دوست عزیز برای ما که در ابوظبی مصاحبه داشتیم روی ویزا در قسمت بالا و سمت راست شماره ای تحت عنوان
registration numberاست که دقیقا در بدو ورود به آمریکا افسر فرودگاه در کنار ویزامون این شماره (که دیگه اسمش بهA number از این به بعد تغییر میکنه) را وارد کرد که بعدا همین شماره روی گرین کارتتان به ادرستان در آمریکا پست میشود
موفق باشی

سلام

نه متاسفانه افسر فرودگاه در کنار ویزامون هیچ شماره ای نزده و فقط یه مهر زد روی ویزا که تاریخ ورودمون روش خورده و با خودکار نوشت DV1 . و همونطور که قبلا گفتم انگشت نگاری هم فقط از 4 انگشت دست چپم گرفتن!!؟؟ ولی از خانمم تمام انگشت ها شد!

این registration number رو که شما میگید روی ویزامون تایپ شده که زیر همون Case Number لاتاریمون هست و یه عدد 8 رقمیه. ولی شماره ی گرین کارت انگار 9 رقمی هست. من توی یه وبسایت خوندم که اگه یه 0 به اول registration number اضافه کنیم همون A number میشه. نمیدونم که این درسته یا نه؟ میتونین یه نگاه بندازین و ببینید که این صحت داره؟ چون ما باید تا 5 روز دیگه برگردیم وهنوز از سوشال و گرین کارت خبری نیست. فردا میخوام برم اداره سوشال بعد 3 هفته.

موفق باشید

دوست عزیز برنده لاتاری خانم شما بوده اگه اشتباه نکنم واسه همین هر دو دست رو انگشت نگاری کردن و شما
(2009-12-08 ساعت 00:09)persia نوشته:  
(2009-12-07 ساعت 22:41)کامران توکلی نوشته:  سلام
دوست عزیز برای ما که در ابوظبی مصاحبه داشتیم روی ویزا در قسمت بالا و سمت راست شماره ای تحت عنوان
registration numberاست که دقیقا در بدو ورود به آمریکا افسر فرودگاه در کنار ویزامون این شماره (که دیگه اسمش بهA number از این به بعد تغییر میکنه) را وارد کرد که بعدا همین شماره روی گرین کارتتان به ادرستان در آمریکا پست میشود
موفق باشی

سلام

نه متاسفانه افسر فرودگاه در کنار ویزامون هیچ شماره ای نزده و فقط یه مهر زد روی ویزا که تاریخ ورودمون روش خورده و با خودکار نوشت DV1 . و همونطور که قبلا گفتم انگشت نگاری هم فقط از 4 انگشت دست چپم گرفتن!!؟؟ ولی از خانمم تمام انگشت ها شد!

این registration number رو که شما میگید روی ویزامون تایپ شده که زیر همون Case Number لاتاریمون هست و یه عدد 8 رقمیه. ولی شماره ی گرین کارت انگار 9 رقمی هست. من توی یه وبسایت خوندم که اگه یه 0 به اول registration number اضافه کنیم همون A number میشه. نمیدونم که این درسته یا نه؟ میتونین یه نگاه بندازین و ببینید که این صحت داره؟ چون ما باید تا 5 روز دیگه برگردیم وهنوز از سوشال و گرین کارت خبری نیست. فردا میخوام برم اداره سوشال بعد 3 هفته.

موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان تقریبا 4 ماه پیش گرین کارت همسر ودوفرزندم رسید ولی تا حالا خبری از گرین کارت من نیست ما به ایران برگشتیم من از اینجا چطور پیگیری کنم ؟؟؟؟
دوستان لطفاکمک کنن.
من برای پاس سفید اقدام کردم از اون هم هیچ خبری نشد ه لطفا راهنمایی کنین من از ایران چطور پیگیر شم رفتن به آمریکاو پیگیر شدن با توجه هزینه ها برای ما مقدور نیست .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-02-09 ساعت 20:47)sce نوشته:  
(2014-01-13 ساعت 04:20)najafi alireza نوشته:  سلام دوستان من الان ٣ ماهه كه اومدم سانفرانسيسكو ولي گرين كارتم نيومده ١٦٥ دلار رو هم دو ماه پيش پرداخت كردم كسي ميدونه الان بايد چي كار كنم ؟ و اينكه اگر من گرين كارتم نگيرم ميتونم بر گردم ايران و دوباره بيام يا نه؟ خواهشا هر كسي ميدونه سريعتر جواب بده لطفا

حتما و حتما پیگیری تلفنی بکنین.1-800-375-5283
من بعد از 4 ماه بالاخره با همین تماسها به نتیجه رسیدم.بار اول دقیقا 3 ساعت برای جواب مسئول مربوطه پشت خط بودم و اصلا هم نا امید نشدم.بار اول تنها آدرس رو عوض کردن.بار دوم 1 ساعت پشت خط بودم.این بار یه هفته بعد کارتم اومد.
موفق باشین.

دوست عزیز ما از ایران چطور پیگیر بشیم. لطفاً راهنمایی کنین خیلی نگرانم الان 4ماه گذشته Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: Natasha9
دوستان برای گرفتن سوشیال نامبر بجز مدارکی که در فرودگاه تحویل میدیم باید کار خاص دیگه ای انجام بدیم یعنی به اداره ای جایی برای سوشیال نامبر بریم؟
شماره کیس: **3
تاریخ رویت قبولی: 1 می2013
ارسال فرمهای سری اول : 6 جون
تاریخ مصاحبه: 7 دسامبر
دریافت ویزا: 8 دسامبر
ورود به امریکا: 7 می 2014
دریافت سوشیال: 18 می 2014
دریافت گرین کارت: 15 جون 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: derakht01
(2014-04-27 ساعت 23:38)vistac نوشته:  دوستان برای گرفتن سوشیال نامبر بجز مدارکی که در فرودگاه تحویل میدیم باید کار خاص دیگه ای انجام بدیم یعنی به اداره ای جایی برای سوشیال نامبر بریم؟

کسی از دوستان نسیت جواب بده؟
شماره کیس: **3
تاریخ رویت قبولی: 1 می2013
ارسال فرمهای سری اول : 6 جون
تاریخ مصاحبه: 7 دسامبر
دریافت ویزا: 8 دسامبر
ورود به امریکا: 7 می 2014
دریافت سوشیال: 18 می 2014
دریافت گرین کارت: 15 جون 2014
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
ببخشید این مدارک که باید در فرودگاه تحویل داده بشه چیه؟؟
به جز پاکت زرد، عکس قفسه سینه چیز دیگه ای هم هست؟؟؟

(2014-04-27 ساعت 23:38)vistac نوشته:  دوستان برای گرفتن سوشیال نامبر بجز مدارکی که در فرودگاه تحویل میدیم باید کار خاص دیگه ای انجام بدیم یعنی به اداره ای جایی برای سوشیال نامبر بریم؟
CN: 2014ASXXXX / Abu Dhabi ارسال فرمها(31jul) کارنت(+) دعوت به مصاحبه(20 نوامبر دریافت نامه دوم) زمان مصاحبه(ماه ژانویه 2014) --->> برگه صورتی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-05-17 ساعت 16:13)derakht01 نوشته:  سلام دوستان
ببخشید آیا کسی تا حالا عکس قفسه سینه در فرود گاه در آمریکا تحویل داده که ما بیخبریم ؟!
پاسخ
تشکر کنندگان: Natasha9 ، قصه گو
خب مدارک الان چی لازمه که همراه باشه؟؟

(2014-05-18 ساعت 08:41)mahdibashoma نوشته:  
(2014-05-17 ساعت 22:40)behfaza نوشته:  
(2014-05-17 ساعت 16:13)derakht01 نوشته:  سلام دوستان
ببخشید آیا کسی تا حالا عکس قفسه سینه در فرود گاه در آمریکا تحویل داده که ما بیخبریم ؟!

نه....
CN: 2014ASXXXX / Abu Dhabi ارسال فرمها(31jul) کارنت(+) دعوت به مصاحبه(20 نوامبر دریافت نامه دوم) زمان مصاحبه(ماه ژانویه 2014) --->> برگه صورتی
پاسخ
تشکر کنندگان: Natasha9 ، Farshid22

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان