کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پیگیری گرین کارت و سوشیال
سلام
من زمانی که شماره Receipt Id رو در قسمت Status check در سایت USCIS وارد کردم جواب این بود که
Your OS155A, IMMIGRANT VISA AND ALIEN REGISTRATION was accepted and is being processed at our intake processing center. On July 14, 2014, we mailed you a notice explaining this and describing how we will process your case

این که میگه در تاریخ 14 جولای نامه فرستادیم به نظرتون منظورش اینه که روز 14 رسیده؟ یا تازه اون موقع ارسال کردن؟
اگر مورد دوم درسته برای منی که کالیفرنیا هستم چند روز طول میکشه تا به آدرسم برسه ، حدودا ؟
اصلا اگه هیچ کدوم اینا نیست از تجربیات تون استفاده میکنم .
با تشکر .[/align]
پاسخ
تشکر کنندگان:
بعد از اینکه تو فرودگاه آدرس جدید رو دادیم و صدبار تاکید کردیم که هیچ کارتی رو به آدرس قبلی(روز مصاحبه) نفرستید بازم اینا گرین کارت رو به آدرس قبلی فرستادند!!! و با چه زحمتی ما تونستیم گرین کارت رو پیدا کنیم که چیزی نمونده بود بره سطل آشغال.

حتما حتما پیگیر باشید بعد از تغییر آدرس. اصلا حساب و کتاب نداره کاراشون
پاسخ
تشکر کنندگان: mohsenmb ، قصه گو
(2014-05-18 ساعت 09:11)derakht01 نوشته:  خب مدارک الان چی لازمه که همراه باشه؟؟

(2014-05-18 ساعت 08:41)mahdibashoma نوشته:  
(2014-05-17 ساعت 22:40)behfaza نوشته:  
(2014-05-17 ساعت 16:13)derakht01 نوشته:  سلام دوستان
ببخشید این مدارک که باید در فرودگاه تحویل داده بشه چیه؟؟
به جز پاکت زرد، عکس قفسه سینه چیز دیگه ای هم هست؟؟؟
ببخشید آیا کسی تا حالا عکس قفسه سینه در فرود گاه در آمریکا تحویل داده که ما بیخبریم ؟!

نه....

دوستان لطفاً یه مقدار وقت بذارید کمی صفحات رو مطالعه کنید همه سوالاتون رو قبلاً چندین و چندبار جواب داده شده. خداروشکر هم که همه تامیان میگن ببخشید میدونم جواب هست ولی وقت ندارم صفحات رو بخونم البته derakht01 منظورم شما نیستیداااا. و اما توی فرودگاه شخص شخیصتون - پاسپورت - پاکت زرد رنگ - اثر انگشت - امضا و عکس صرفاً برای اینه که ثابت کنه شما قبل از ورود به امریکا بیماری سل نداشتین ...همین
مکان مصاحبه: آنکارا---> ایروان ایالت:کالیفرنیا-ارواین
انتخاب صندلی مناسب در هواپیما
سفرنامه ایروان ----- لاتاری از آغاز تا پایان
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، sasa6557
سلام خدمت دوستان من یک سوال داشتم ازدوستان باتجربه تقاضادارم راهنمائی فرمایند ویزای من روتا12اکتبر2014صادرکردند و من بلیط برای 6اکتبرگرفتم میخواستم بدانم مشکلی پیدا نخواهم کرد؟ باتشکر
***2014AS4 مصاحبه ابوظبي 4 نفرنيمه اول آپريل آخرين آپديت 7 آگوست(باایمیل)-15آگوست دونفرکیس-18آگوست همگی-21 آگوست-25آگوست 2نفرکیس ready شد-26 آگوست تمام نفرات کیس Issued - آگوست28 دریافت ویزا- مقصد لس آنجلس
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو
سلام: از دوستان با تجربه میخوام که اطلاعاتی دقیق از نحوه گرفتن سوشیال کارت وپرداخت 165 دلار رو دراختیار تازه واردها بذارن ،من این تاپیک رو از اول خوندم ولی متاسفانه یک متنی که منسجم و دقیق باشه به چشمم نخورد ممنون میشم اگه کمک کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-09-25 ساعت 11:10)ata.bz نوشته:  سلام: از دوستان با تجربه میخوام که اطلاعاتی دقیق از نحوه گرفتن سوشیال کارت وپرداخت 165 دلار رو دراختیار تازه واردها بذارن ،من این تاپیک رو از اول خوندم ولی متاسفانه یک متنی که منسجم و دقیق باشه به چشمم نخورد ممنون میشم اگه کمک کنید.

تشريف ببريد به تاپيك اولين سفر به آمريكا براي فعال سازي گرين كارت، كيمياي عزيز فايل گذاشته.كمكتون مي كنه.
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن ، sad_sad ، sasa6557
قصه گوی عزیز ایا واریز پول در ایران(165دلار)در تسریع روند دریافت سوشیال تاثیری داره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
نه!!! من دو ماه قبل از اومدنم با كارت مهمانمون پرداخت كردم، گفتم تا رسيدم آمريكا، كارت دم دره!!؟!؟ فردا چهارمين هفته است كه اومدم و خبري نيست.پيگيري هم كردم گفتن تا ٢٩ سپتامبر صبر كن.سه هفته ي كاري طول مي كشه.ما هم گفتيم چشم!
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: sasa6557
(2014-09-25 ساعت 14:48)ata.bz نوشته:  قصه گوی عزیز ایا واریز پول در ایران(165دلار)در تسریع روند دریافت سوشیال تاثیری داره؟
دوست عزیز 165 دلار مربوط به گرین کارته نه سوشال.
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، قصه گو ، Danoosh
دوستان ارسال گرین کارت منوط به حضور شخص در امریکا می باشد؟مثلا اگه مدت کوتاهی بیام وقبل از اومدن گرین برگردیم تو پروسه مشکل ایجاد می شه با تشکر
**29:CN
آنکارا- - -ایروان 4wژانویه برگه آبی---11جون ---11جولای دریافت ویزا...ورود به امریکا 1اکتبرلس آنجلس سوشیال 5روز بعد از ورود وگرین کارت 3ماه ونیم بعد از ورود
up6feb 5marSmileSmile

پاسخ
تشکر کنندگان:

(2014-09-26 ساعت 11:29)shadi79 نوشته:  دوستان ارسال گرین کارت منوط به حضور شخص در آمریکا می باشد؟مثلا اگه مدت کوتاهی بیام وقبل از اومدن گرین برگردیم تو پروسه مشکل ایجاد می شه با تشکر

سلام
پس از ورود به ایالات متحده و پرداخت هزینه صدور ویزا, صدور گرین کارت شروع میشود و بعد از اون اگر شما از ایالات متحده خارج بشید, مشکلی پیش نمیاد و گرین کارت به آدرسی که در فرم های ارسالی نوشته اید, ارسال میشه
همچنین مهر ورودی که بر روی ویزای مهاجرتی میخوره, ویزا رو برای یکسال تمدید میکنه و میتونید از ویزا بجای گرین کارت استفاده کنید

موفق باشید
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، shadi79 ، حاجی واشنگتن ، pari pariaaa ، ed2008
سلام به دوستان عزیز ،من 165 دلار را قبل از ورودم پرداخت کردم .و الان حدود 1 هفته است وارد امریکا شدم .این receipt id ندارم میشه بگید این کجاست ؟البته من سایت elis.uscis که در ان اکانت ساختم برای پرداخت 165 دلار را چک میکنم و زیر receipt من چیری نیست .میشه منو در این زمینه راهنمایی کتید.ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-10-28 ساعت 01:58)rahelejam نوشته:  سلام به دوستان عزیز ،من 165 دلار را قبل از ورودم پرداخت کردم .و الان حدود 1 هفته است وارد آمریکا شدم .این receipt id ندارم میشه بگید این کجاست ؟البته من سایت elis.uscis که در ان اکانت ساختم برای پرداخت 165 دلار را چک میکنم و زیر receipt من چیری نیست .میشه منو در این زمینه راهنمایی کتید.ممنون میشم

بزار یه ماه بشه بعد نگران گرین کارت باش Smile بعد از اینکه پول رو ریختی یه شماره میده بهت که میتونی اون شماره رو توی سایت uscis بزنی و ببینی در چه مرحله ای هستی برو وارد اکانتت شو و هر و توی notices باید یه چیزی به اسم receipt number نوشته باشه اگر بازم ندیدی شماره شون هست بهشون زنگ بزنید راهنماییتون میکنن.
اولش سخته اما خودت رو نباز باهاش بجنگ
پاسخ
تشکر کنندگان: ed2008
دوستان من وقتی از اتاق امیگریشن اومدم بیرون هیویی فهمیدم س دی قفسه سینمو ازم نگرفتن، مشکلی نیست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-12-29 ساعت 12:51)f98 نوشته:  دوستان من وقتی از اتاق امیگریشن اومدم بیرون هیویی فهمیدم س دی قفسه سینمو ازم نگرفتن، مشکلی نیست؟

سلام دوست من
هیچ مشکلی نیست اونو از هیچکس نمیگیرن فقط یه سابقه پزشکی براتون حساب میشه.
شاد باشین.
پاسخ
تشکر کنندگان: f98 ، sasa6557 ، ed2008

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان