کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پیگیری گرین کارت و سوشیال
دوستان من الان ۱۶ روزیه که آمریکام ، هرچی شماره recipe number رو که با IOE شروع میشه رو تو سایت elic میزنم validation error میده یا میگه این شماره موجود نیست، تو سایتم فعلا در مرحله accept هستم، میخواستم بدونم این error برای چی هست ، ایا دوستان دیگم با این مشکل مواجه هستند؟
پاسخ
تشکر کنندگان: jojo_hami
(2015-01-11 ساعت 20:30)f98 نوشته:  دوستان من الان ۱۶ روزیه که آمریکام ، هرچی شماره recipe number رو که با IOE شروع میشه رو تو سایت elic میزنم validation error میده یا میگه این شماره موجود نیست، تو سایتم فعلا در مرحله accept هستم، میخواستم بدونم این error برای چی هست ، ایا دوستان دیگم با این مشکل مواجه هستند؟

سلام دوست من
نگران نباشین. برای همه اول کار همینو نشون میده. معمولاً بین 3 هفته تا یک ماه طول میکشه تا شمارتونو بشناسه.
پاسخ
تشکر کنندگان: f98 ، HERMES7 ، jojo_hami ، sasa6557
(2015-01-12 ساعت 07:33)reza_norouzi نوشته:  
(2015-01-11 ساعت 20:30)f98 نوشته:  دوستان من الان ۱۶ روزیه که آمریکام ، هرچی شماره recipe number رو که با IOE شروع میشه رو تو سایت elic میزنم validation error میده یا میگه این شماره موجود نیست، تو سایتم فعلا در مرحله accept هستم، میخواستم بدونم این error برای چی هست ، ایا دوستان دیگم با این مشکل مواجه هستند؟

سلام دوست من
نگران نباشین. برای همه اول کار همینو نشون میده. معمولاً بین 3 هفته تا یک ماه طول میکشه تا شمارتونو بشناسه.

ممنون از راهنمایی هاتون دوست عزیز
پاسخ
تشکر کنندگان: leader-m
کسی اینجا هست بدونه چه جوری میشه آدرس رو برای پست کردن گرین کارت عوض کرد ؟ برای سوشال سکیوریتی هم میشه غیر حضوری درخواست قبلی رو آدرسش رو تغییر داد؟
نامه خوش آمد گویی هم برای ما نیومده !!!SadSadSadSad

(2015-01-12 ساعت 19:21)f98 نوشته:  
(2015-01-12 ساعت 07:33)reza_norouzi نوشته:  

سلام دوست من

ممنون از راهنمایی هاتون دوست عزیز
ما الان یک ماه هم شده ولی همین مشکل رو داریم
CN:2014AS000006XX/Yerevan/2person:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-05-17 ساعت 22:40)behfaza نوشته:  
(2014-05-17 ساعت 16:13)derakht01 نوشته:  سلام دوستان
ببخشید این مدارک که باید در فرودگاه تحویل داده بشه چیه؟؟
به جز پاکت زرد، عکس قفسه سینه چیز دیگه ای هم هست؟؟؟
ببخشید آیا کسی تا حالا عکس قفسه سینه در فرود گاه در آمریکا تحویل داده که ما بیخبریم ؟!

عکس قفسه سینه برای خودتان است و هیچ استفاده دیگری ندارد . حتی نمی خواد با خودتون ببرید . من خودم آوردم الکی بود . نخواستن ازم . همه به هم می گن ببریااااا ولی الکیه
پاسخ
تشکر کنندگان: sasa6557
(2015-02-22 ساعت 01:51)shiraz_neda نوشته:  
(2014-05-17 ساعت 22:40)behfaza نوشته:  
(2014-05-17 ساعت 16:13)derakht01 نوشته:  سلام دوستان
ببخشید این مدارک که باید در فرودگاه تحویل داده بشه چیه؟؟
به جز پاکت زرد، عکس قفسه سینه چیز دیگه ای هم هست؟؟؟
ببخشید آیا کسی تا حالا عکس قفسه سینه در فرود گاه در آمریکا تحویل داده که ما بیخبریم ؟!

عکس قفسه سینه برای خودتان است و هیچ استفاده دیگری ندارد . حتی نمی خواد با خودتون ببرید . من خودم آوردم الکی بود . نخواستن ازم . همه به هم می گن ببریااااا ولی الکیه

سلام دوست من
وقتی سفارت گفته با خودتون ببرین حتما ببرین اما تو فرودگاه ازتون نمیخوان و برای سابقه پزشکی خودتونه و ممکنه یه زمانی لازم بشه.
شاد باشین.
پاسخ
تشکر کنندگان: sasa6557
سلام خواهش می کنم اگر اطلاعات دارید به من کمک کنید . ما گرین کارتمون به دستمون نرسیده و هر چی پست میشه برگشت می خوره. می گن آدرستون اشتباهه. ما تل می زنیم به uscis آدرسمون و فقط می تونیم عوض کنیم و میگن دو هفته باید صبر کنید . ما تو هیوستون هستیم ولی نامه ما تا دالاس هم رفته . نمی دونیم باید واقعا چیکار کنیم ؟؟؟ کلا نمی دونیم کجا می فرستن . آدرس ما واضح هست من نمی دونم چراااااا اینجوری شده . حتی به ما نمی گن آدرس اشتباه چی بوده و واسه چی فرستادن یه جای دیگه
خواهش می کنم به من بگید باید چیکار کنم . اصلا کاراشون دقیق نیست . اینجا ایرانه یا آمریکاااااااااااااااااااااااااااااااا

سلام خواهش می کنم اگر اطلاعات دارید به من کمک کنید . ما گرین کارتمون به دستمون نرسیده و هر چی پست میشه برگشت می خوره. می گن آدرستون اشتباهه. ما تل می زنیم به uscis آدرسمون و فقط می تونیم عوض کنیم و میگن دو هفته باید صبر کنید . ما تو هیوستون هستیم ولی نامه ما تا دالاس هم رفته . نمی دونیم باید واقعا چیکار کنیم ؟؟؟ کلا نمی دونیم کجا می فرستن . آدرس ما واضح هست من نمی دونم چراااااا اینجوری شده . حتی به ما نمی گن آدرس اشتباه چی بوده و واسه چی فرستادن یه جای دیگه
خواهش می کنم به من بگید باید چیکار کنم . اصلا کاراشون دقیق نیست . اینجا ایرانه یا آمریکاااااااااااااااااااااااااااااااا
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان
یه سوال داشتم ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره راهنمایی کنه.من الان وارد هفته ششم شده که اومدم ولی خبری از گرین نیست ولی سوشیالم اومده میخواستم ببینم چطور میشه پیگیری کرد ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان ممنون میشم اگر راهنماییم کنید،من ۱ نوامبر ۲۰۱۴ رفتم آمریکا ۲ماهی‌ ماندم .
سو‌ شیال نامبرم اومد ولی‌ گرین کارت نه ، حالا نمی‌دونم من دوباره ۶ماه بعد از آخرین خروجم باید برم آمریکا ، یا اینکه بعد از دریافت گرین کارت هر ۶ ماه ۱بار باید برم،مشکل اینه ک اصلا فرصت رفتن ندارم.۱۶۵ $ رو هم پرداخت کردم. کلا چه جوری و از کجا پیگیری کنم چرا گرین کارتم نمیاد
با آرزوی بهترین‌ها برای همه شما عزیزان
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان چرا کسی‌ پس جواب منو نمیده ؟امروز سایت رو چک کردم همچنان اینو گفته
STATUS DETAILS
Your application/petition has been accepted and is pending review.
ممنون میشم اگه کسی‌ راهنماییم کنه
با آرزوی بهترین‌ها برای همه شما عزیزان
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان يه سوْال دارم ولي هر جي نكاه كردم تابيك مخصوص سوالمو نديدم، من كرين كارت ٢ ساله دارم و الان وقتشه كه براي كرين كارت ١٠ ساله اقدام كنم ويزام ازدواج بوده، ولي هيج راهنماييي اينجا نديدم براي تمديدش، إز تو سايت ussis ديدم كه يه سري مدارك إثبات بر جا بودن ازدواج رو خواسته بودن و يه فرم ولي شنيدم كه عقد نامه و جيزاي ديكه هم ميخوان كه تو سايت نكفتن و روش وأريز مبلغ رو هم نكفتن اكه كسي تجربشو داره ممنون ميشم اطلاع رسا ني كنيد ....
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
اگر دوماه از وروردتون گذشت و سوشال نامبر رو نگرفتنید ، به اداره های سوشال سکیوریتی مراجعه کنید و درخواست بدید ، تا دوهفته به دستتون میرسه .
به گفته ی خودشون ، زودتر اقدام نکنید ، چون اگر از طرف اداره ی مهاجرت هم براتون اقدام شده باشه و دوتا شماره به شما بدن ، مشکل بزرگی پیش میاد و گرین کارتتون به تعویق میافته
PD: 22AUG2008 - Category: F2B - ارسال مدارک 04MAY2015 - ارسال دوباره و کسری مدارک 06JUL2015 - مصاحبه:  14Sep2015 - ویزا : یکضرب

همسر: F2A -
PD: April 20 2016 - interview April 2018 - waiting for AP 
لطفا بجای پیام جدا برای تشکر،  از دکمه ی تشکر استفاده بفرمایید  متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان: leader-m
(2015-12-17 ساعت 06:20)babak.n نوشته:  سلام
اگر دوماه از وروردتون گذشت و سوشال نامبر رو نگرفتنید ، به اداره های سوشال سکیوریتی مراجعه کنید و درخواست بدید ، تا دوهفته به دستتون میرسه .
به گفته ی خودشون ، زودتر اقدام نکنید ، چون اگر از طرف اداره ی مهاجرت هم براتون اقدام شده باشه و دوتا شماره به شما بدن ، مشکل بزرگی پیش میاد و گرین کارتتون به تعویق میافته

دوست عزیز این حرف درستی نیست و میتونید سریعا به محض ورود سوشیال اقدام کنید و هیچ ربطی هم به گرین کارت نداره و دو شماره هم اصلا برای یک A Number صادر نمیشه!!!
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، Danoosh
(2015-12-17 ساعت 13:50)Nazem نوشته:  

دوست عزیز این حرف درستی نیست و میتونید سریعا به محض ورود سوشیال اقدام کنید و هیچ ربطی هم به گرین کارت نداره و دو شماره هم اصلا برای یک A Number صادر نمیشه!!!
من هم رفتم که درخواست کنم دو سه هفته بعد از ورودم.
این هم حرفی بود که آفیسر مربوطه به من زد و اینجا مطرح کردم .
شایدم 1% هم به قول شما همچین چیزی اتفاق نیوفته . اما خب من شخصا بعداز اینهمه سال انتظار سعی میکنم ریسک نکنم . Smile

شایدم 1% هم به قول شما همچین چیزی اتفاق نیوفته . اما خب من شخصا بعداز اینهمه سال انتظار سعی میکنم ریسک نکنم . Smile
PD: 22AUG2008 - Category: F2B - ارسال مدارک 04MAY2015 - ارسال دوباره و کسری مدارک 06JUL2015 - مصاحبه:  14Sep2015 - ویزا : یکضرب

همسر: F2A -
PD: April 20 2016 - interview April 2018 - waiting for AP 
لطفا بجای پیام جدا برای تشکر،  از دکمه ی تشکر استفاده بفرمایید  متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-12-19 ساعت 03:01)babak.n نوشته:  

شایدم ۱% هم به قول شما همچین چیزی اتفاق نیوفته . اما خب من شخصا بعداز اینهمه سال انتظار سعی میکنم ریسک نکنم . Smile

شایدم ۱% هم به قول شما همچین چیزی اتفاق نیوفته . اما خب من شخصا بعداز اینهمه سال انتظار سعی میکنم ریسک نکنم . Smile
با درود
من روز دوم مراجعه کردم و فرمها رو پرکردم و هفته بعدش هم سوشیالمون اومد.
موفق باشید.
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان