کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2017-02-26 ساعت 14:17)drfaezeh نوشته:  
(2017-02-25 ساعت 20:12)vanima نوشته:  
(2017-02-25 ساعت 19:46)inanna نوشته:  Vanima جان , شما دیگه مصاحبه تون رو رفتین  Rolleyes  فکر کنم منطقی این باشه که صبر کنید و منتظر کلیر بشین , نمیدونم اگه قبل از دریافت ویزا ازدواج کنید چه تغییری تو پروندتون به وجود بیاد , چون کلا سیستم کیستون متفاوت میشه و ازدواجتون باید در آمریکا انجام بشه حتما , میدونم برای مصاحبه باید قسم بخورید که ازدواج نکردین , شما چون هنوز ویزا نگرفتین ,احتمال داره روزی که میری سفارت دوباره ازتون سوال کنند !  نکته ای که کیس نامزدی داره اینکه که مرحله NVC رو نداره ... کیس ازدواجی معطلی تو NVC رو داره که همه رو بیچاره کرده ! ما ۱۱ ماه منتظر مصاحبه بودیم .... اگه درست یادم باشه یکی ۲ نفر از دوستان قبل از دریافت ویزا ازدواجشون رو ثبت کرده بودن , براشون پیچیدگی به وجود اومده بود  ... میدونم خیلی سخته ولی جز صبوری کار دیگه نمیشه کرد  Sad  شاید اون زمانی که کیس های ازدواج منتظر NVC هستند , برای شما به شکل AP داره جبران میشه که زیر یک سال ویزا به کسی ندن ! اینطور که امضاتون نشون میده , برای شما June تازه میشه یک سال که پروندتون به جریان افتاده ! براتون آرزوی صبر دارم دوست عزیز  Rolleyes

حق باشماست... گفتم اگه مشكلي بوجود بياد با اين احكام جديد تَو امريكا شايد ازدواج به نامزدي تقدم داشته باشه ولي با اين اوضاعي كه پيش ميره بعيد ميدونم هيچ كدوم از بچه ها به مشكل بخورن و به اميد خدا همه به روال عادي ادامه بدن... دوران مصاحبه ما بعد از nvc خيلي كوتاه بود ولي به قول شما تلافيش سر ap درومده... نامزدم كه خيليييي خيالش راحت و خوشه و ميگه تا عيد اينجايي  Big Grin منم كه بهش ميكم خيلي خوش خيالي كم كم ٣ ماه طول ميكشه عصباني ميشه ميگه مثبت نگاه كن اتفاق ميوفته .   Rolleyes Shy
اصلا ما به خاطر اين از طريق نامزدي اقدام كرديم چون گفتن مدت زمانش خيلي كوتاه تره و بين ٣ ماه تا ٩ ماه طول ميكشه. دوست نامزد من از إرسال مدارك تا گرفتن ويزاشون ٤ ماهم نشد.

سلام ما هم به این خاطر نامزدی اقدام کردیم که گفتن زودتر از ازدواجی انجام میشه کارا.از زمانی که اقدام کردم تا مصاحبم تنها حدود سه ماه بود و فکر میکردم حالا که انقدر سریع اپروو شدم پروسه کلیرنسمم کوتاهه... اما خب فردا دقیقا سه ماه از مصاحبم میگذره ولی خبری نیست  البته در برابر مدت زمانی که خیلی از دوستان صبوری کردن کوتاهه اما من به شدت نگرانم که تصمیمات آقای ترامپ  اثر بذاره رو پروندم دیگه بعد از ۱۱ سال دوری فکر میکردم دیگه اخرشه...
واي شما ١١ ساله دوريد از همسرتون؟!!
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان: پري57
(2017-02-26 ساعت 09:22)tico نوشته:  
(2017-02-25 ساعت 22:49)armehraboon نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز

امیدوارم انتظار برای همه سریعتر به پایان برسه و همه در مسیر هدفی که دوست دارید
و انتخاب کردید سریعتر قرار بگیرید..

شرایط بلاتکلیفی واقعا سخته ولی به هدفتون ایمان داشته باشید...

چهار هفته پیش که حکم ترامپ اومد من چند روز بعدش بلیت داشتم و ویزام هم 10 روز بعد اکسپایر میشد(11 فوریه)...
مسلما خیلی سخت بود قبول کردن اینکه بعد این همه انتظار ویرا باطل شده و تازه معلوم نبود چه پروسه جدیدی سر راه هست..
کلیرنس دوباره؟ انتظار چند ماهه؟ و یا ...

واقعا دو سه روز از وقتی شایغه حکم بود کلافه بودم ولی تصمیم گرفتم به هدفم فکر کنم حتی دوستان میگفتن چجوری انقدر بیخیالی و خونسردی!

بهر حال ورق توی یک هفته برگشت من اومدم امریکت 5 روز قبل اکسپایر شدن ویزا..چهار روز یعد اس اس ان رو گرفتم و دیروز
هم گرین کارتم اومد.

امیدوارم تمام شما دوستان عزیز بدون استرس اضافه و خیلی راحت بیاید اینجا و یه همه اون چیزهایی که دوست دارید برسید.

سلام دوست عزیز خیلی خوشحالم که اومدی بابا چرا اینقدر دیر؟ایشالا کلی اتفاقات خوب برات رقم بخوره در کنار شریک زندگیت

دوست عریز ما هم خیلی خوشحالیم شما در کنار خانواده هستید امیدوارم همیشه موفق باشین و همه دوستانی که درانتظار و چشم انتظار هستند به زودی به سرانجام کار برسند
پاینده باشید
F2A
priority  date :20 May 2016  
approved :30 Sep 2016
case number:1 Nov 2016
Invoice ID number : 22 Sep 2017
confirmation number:24 Sep 2017
complete:25 Dec 2017
Interview:31May 2018
Result : waiting
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، zamini1975 ، kimia2016 ، پري57 ، mulan1979 ، bhb32 ، maryam1983 ، عدلی
ولی متاسفانه گزارش امنیتی رو ترامپ رد کرده و گفته چهارشنبه فرمان ضد مهاجرتی رو صادر می کنه????
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979
(2017-02-27 ساعت 12:19)samira aslroosta نوشته:  ولی متاسفانه گزارش امنیتی رو ترامپ رد کرده و گفته چهارشنبه فرمان ضد مهاجرتی رو صادر می کنه????

به نظرم زیاد جدی نگیرش ... خودشون دارن میگن نمی تونن چیزی درباره این ۷ کشور ثابت کنن بعد ترامپ بیاد بگه فرمان را صادر می کنم... اون هفته هم موکولش کردن به این هفته فعلا به نظرم دام دامش رو هی می کنن اخرسر هم فکر نمی کنم فرمان خاصی صادر بشه... (این می خواد کم نیاره فکر می کنه مملکت داری مثل گردوندن بیزنس خودشه که به هر کی دوست داشت زور بگه)
Category: F1 Family Based
Apply: july 2007
Interview: June 2016
Result: AP
update: 21 June
Second update: 15 August
Clear: 16 August
پاسخ
تشکر کنندگان: behzadvaghefi ، zamini1975 ، Nagh ، Roya3757 ، bhb32 ، mohajer20176
منم فکر نکنم بتونه مثل قبل فرمان قاطعی بده
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من ۲۳ ام وقت مصاحبه داشتم انکارا. به شغلم گیر داد گفت خصوصیه گفتم بله خصوصیه بعد بهم گفت پروندت خوبه ولی بهم برگه ۲۲۱جی سفید رنگ داد. با برگه حقوقم در امریکا بعد هم تو قسمت others برگه ۲۲۱ علامت زد که رزومه کاریتو نداری بعد یه ادرس ایمیل نوشت برام که رزومت ایمیل کن و. منتظر ایمیل باش ایمیل کردم بهم ایمیل داد که اطلاعاتکه میخواستیمو بهمون دادی بزودی باهات تناس میگریم تو سایت چک کردم زده ap نمیدونم یعنی چی وایسم برم چقد طول میکشه
Cr1
مصاحبه ۲۳ feb
Ankara
نقص مدرک رزومه ??برای ویزای ازدواج
اپدیت سایت سیس ۲۳ ۲۸ ۱ ۲ ۱۶ ۲۰ ۲۲ ۲۴
استتوس ceac ready در ۲۴ مارچ
هنوز ایمیل انکارا نیومده ایشالا تو هفته اینده ویزا ☺️ به امید خوشحال شدن همه کسایی که سایت ceac چک میکنن
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، maryam1983
(2017-02-28 ساعت 16:09)saba rad نوشته:  سلام دوستان من ۲۳ ام وقت مصاحبه داشتم انکارا. به شغلم گیر داد گفت خصوصیه گفتم بله خصوصیه بعد بهم گفت پروندت خوبه ولی بهم برگه ۲۲۱جی سفید رنگ داد. با برگه حقوقم در آمریکا بعد هم تو قسمت others برگه ۲۲۱ علامت زد  که رزومه کاریتو نداری  بعد  یه ادرس ایمیل نوشت برام که رزومت ایمیل کن و. منتظر ایمیل باش ایمیل کردم بهم ایمیل داد که اطلاعاتکه میخواستیمو بهمون دادی بزودی باهات تناس میگریم تو سایت چک کردم زده ap نمیدونم یعنی چی وایسم برم چقد طول میکشه

به شوهر منم برگه سفید داد برای نقص مدارک و گفت هر وقت خبرت کردیم پاست رو با نقص مدارکت بفرست مصاحبه ۱ جولای
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-28 ساعت 16:09)saba rad نوشته:  سلام دوستان من ۲۳ ام وقت مصاحبه داشتم انکارا. به شغلم گیر داد گفت خصوصیه گفتم بله خصوصیه بعد بهم گفت پروندت خوبه ولی بهم برگه ۲۲۱جی سفید رنگ داد. با برگه حقوقم در آمریکا بعد هم تو قسمت others برگه ۲۲۱ علامت زد  که رزومه کاریتو نداری  بعد  یه ادرس ایمیل نوشت برام که رزومت ایمیل کن و. منتظر ایمیل باش ایمیل کردم بهم ایمیل داد که اطلاعاتکه میخواستیمو بهمون دادی بزودی باهات تناس میگریم تو سایت چک کردم زده ap نمیدونم یعنی چی وایسم برم چقد طول میکشه

به شوهر منم برگه سفید داد برای نقص مدارک و گفت هر وقت خبرت کردیم پاست رو با نقص مدارکت بفرست   مصاحبه ۱ جولای
پاسخ
تشکر کنندگان:
اخه چرا سفارت ارمنستان هیچکسو کلیر نمیکنه؟؟!!!!!انگار کلا بیخیال کیس های ap شدن ,هر روز که میگذره استرس من بیشترو بیشتر میشه... چقد دیگه قراره انتظار بکشیم!!!! خدایا خودت کمک کن.دیگه صبرمون داره تموم میشه خدایا خودت یه کاری بکن.انگار این روزا فقط منتظر یه معجزه ام.
Category : IR1
Priority Date : 13Nov2014
Embessy : Yerevan
Interveiw : 17May2016
UP : 17,18,19 May_9,10 Nov_17,18 Jan
آپدیت دوخطی : 2017 May 11
clearance & or : May 12
Issued: 26 May
ورود به آمريكا : 2017 JUL 13
دريافت گرين كارت : 2017 AUG 26
سیتیزن شدن : 2022 22 APR
پاسخ
تشکر کنندگان: mohajer20176 ، fb2016 ، صبا فرزاد ، mulan1979 ، bhb32
(2017-02-28 ساعت 23:49)Nooshin1361 نوشته:  اخه چرا سفارت ارمنستان هیچکسو کلیر نمیکنه؟؟!!!!!انگار کلا بیخیال کیس های ap شدن ,هر روز که میگذره استرس من بیشترو بیشتر میشه... چقد دیگه قراره انتظار بکشیم!!!! خدایا خودت کمک کن.دیگه صبرمون داره تموم میشه خدایا خودت یه کاری بکن.انگار این روزا فقط منتظر یه معجزه ام.

نوشين خانم ماهم مثل شماييم اين جدايي خيلي سخته ???
پاسخ
تشکر کنندگان: mohajer20176 ، Nooshin1361 ، maryam1983 ، mulan1979 ، bhb32
(2017-02-28 ساعت 23:49)Nooshin1361 نوشته:  اخه چرا سفارت ارمنستان هیچکسو کلیر نمیکنه؟؟!!!!!انگار کلا بیخیال کیس های ap شدن ,هر روز که میگذره استرس من بیشترو بیشتر میشه... چقد دیگه قراره انتظار بکشیم!!!! خدایا خودت کمک کن.دیگه صبرمون داره تموم میشه خدایا خودت یه کاری بکن.انگار این روزا فقط منتظر یه معجزه ام.

دوست عزيز بقيه سفارتها هم كليير نميكنن كه
Cr1
ارسال مدارك: 19jan 2016
اپروو: 27May 2016
دريافت كيس نامبر:26June 2016
نامه تكميل مدارك:02Aug 2016
مصاحبه: 27Sep2016-ارمنستان
Ap!
Update:27sep,29sep,3oct
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، maryam1983 ، mulan1979 ، bhb32
سلام به همه

ما واقعا همه تو اين شرايط هستيم هيچ سفارتي كلير نميكنه Sad((
كي ميشه يهو همگي با هم خبرهاي خوب بذاريم اينجا ؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، maryam1983 ، mulan1979 ، bhb32
من فکر می کنم سفارتها منتظر نتیجه فرمان امروز هستیند. عراق رو حذف کرده انگار از ۷ کشور. تا امشب فرمان رو امضا می کنه. ببینیم نتیجه اش چی می شه
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32
samira نوشته: من فکر می کنم سفارتها منتظر نتیجه فرمان امروز هستیند. عراق رو حذف کرده انگار از ۷ کشور. تا امشب فرمان رو امضا می کنه. ببینیم نتیجه اش چی می شه

يه خبر NBC منتشر كرده كه امروزم امضا نميكنه ?

https://mobile.twitter.com/NBCPolitics/s...8866326528
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32
(2017-03-01 ساعت 00:38)fb2016 نوشته:  

نوشين خانم ماهم مثل شماييم اين جدايي خيلي سخته ???

هممون شرايطمون همينه عزيزم. گاهي تا مرز جنون ميكشه ادم و انتظار
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان: fb2016 ، پري57 ، Nooshin1361 ، bhb32 ، maryam1983

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان