کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2017-02-24 ساعت 10:25)Alireza_D نوشته:  
(2017-02-24 ساعت 09:35)samira aslroosta نوشته:  امروز به وقت تهران ساعت ۶:۳۰ عصر فرمان جدید صادر می شه?????
سلام دوست عزيز ، ديشب اعلام شده حكم جديد تا ١ هفته به تاخير افتاده ،شما مطمئن هستين ؟

فارس/ برنامه روزانه کاخ سفيد نشان مي‌دهد که دستور اجرايي جديدي از سري دستورات رئيس‌جمهور جديد آمريکا در راه است.

آنطور که اداره اطلاع‌رساني کاخ سفيد گفته، «دونالد ترامپ» ساعت 12 به وقت محلي (ساعت 18:30 به وقت تهران) فرمان اجرايي جديدي را امضاء و براي اجراء، به دستگاه‌هاي ذيربط ابلاغ خواهد کرد.

هنوز مشخص نيست که مفاد اين فرمان چيست ولي مقامات کاخ سفيد پيش از اين قول داده بودند که فرماني جديد براي زنده کردن فرمان ضدمهاجرتي پيشين، منتشر شود. فرمان ضدمهاجرتي ترامپ که در هفتمين روز جلوسش بر کرسي رياست‌جمهوري امضاء شد، توسط قضات فدرال لغو شد.

در فرمان قبلي، اتباع کشورهاي ايران، سوريه، ليبي، سومالي، يمن، سودان و عراق به مدت 90 روز از ورود به خاک آمريکا منع مي‌شدند.

گفته مي‌شود که در فرمان اجرايي جديد، نقائص فني فرمان قبلي برطرف شده و مثلاً، دارندگان گرين‌کارت و ويزاي آمريکا و همچنين کساني که در هنگام امضاي فرمان در مسير هستند، از شمول فرمان معاف مي‌شوند.

ترامپ 2 ساعت قبل از امضاي اين فرمان، در اجلاس سالانه محافظه‌کاران در مريلند حاضر خواهد شد؛ جايي که تاکنون سخنراني‌هاي مهيج زيادي در تقدير از سياست‌هاي بيگانه‌ستيز ترامپ ايراد شده است.

با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويد
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Alireza_D
دبیر شهرستان ها:
?فاکس نیوز: در فرمان مهاجرتی جدید ترامپ اتباع ایران، عراق، سوریه، یمن، لیبی و سومالی از ورود به آمریکا منع می‌شوند. به نظر می‌رسد نام سودان حذف شده است./شهروند
@iranreporter
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Alireza_D
(2017-02-24 ساعت 11:04)samira aslroosta نوشته:  
(2017-02-24 ساعت 10:25)Alireza_D نوشته:  
(2017-02-24 ساعت 09:35)samira aslroosta نوشته:  امروز به وقت تهران ساعت ۶:۳۰ عصر فرمان جدید صادر می شه?????
سلام دوست عزيز ، ديشب اعلام شده حكم جديد تا ١ هفته به تاخير افتاده ،شما مطمئن هستين ؟

فارس/ برنامه روزانه کاخ سفيد نشان مي‌دهد که دستور اجرايي جديدي از سري دستورات رئيس‌جمهور جديد آمريکا در راه است.

آنطور که اداره اطلاع‌رساني کاخ سفيد گفته، «دونالد ترامپ» ساعت 12 به وقت محلي (ساعت 18:30 به وقت تهران) فرمان اجرايي جديدي را امضاء و براي اجراء، به دستگاه‌هاي ذيربط ابلاغ خواهد کرد.

هنوز مشخص نيست که مفاد اين فرمان چيست ولي مقامات کاخ سفيد پيش از اين قول داده بودند که فرماني جديد براي زنده کردن فرمان ضدمهاجرتي پيشين، منتشر شود. فرمان ضدمهاجرتي ترامپ که در هفتمين روز جلوسش بر کرسي رياست‌جمهوري امضاء شد، توسط قضات فدرال لغو شد.

در فرمان قبلي، اتباع کشورهاي ايران، سوريه، ليبي، سومالي، يمن، سودان و عراق به مدت 90 روز از ورود به خاک آمريکا منع مي‌شدند.

گفته مي‌شود که در فرمان اجرايي جديد، نقائص فني فرمان قبلي برطرف شده و مثلاً، دارندگان گرين‌کارت و ويزاي آمريکا و همچنين کساني که در هنگام امضاي فرمان در مسير هستند، از شمول فرمان معاف مي‌شوند.

ترامپ 2 ساعت قبل از امضاي اين فرمان، در اجلاس سالانه محافظه‌کاران در مريلند حاضر خواهد شد؛ جايي که تاکنون سخنراني‌هاي مهيج زيادي در تقدير از سياست‌هاي بيگانه‌ستيز ترامپ ايراد شده است.

سلام

ماها که تو پروسه کلیر هستیم چی‌ می‌شه تکلیفمون؟(کسائی که تو مسیر هستیم حساب میشیم؟)

F1
Interview : Jun 2016
AP
پاسخ
تشکر کنندگان: صبا فرزاد
(2017-02-24 ساعت 17:45)maxman نوشته:  
(2017-02-24 ساعت 11:04)samira aslroosta نوشته:  
(2017-02-24 ساعت 10:25)Alireza_D نوشته:  سلام دوست عزيز ، ديشب اعلام شده حكم جديد تا ١ هفته به تاخير افتاده ،شما مطمئن هستين ؟

سلام

ماها که تو پروسه کلیر هستیم چی‌ می‌شه تکلیفمون؟(کسائی که تو مسیر هستیم حساب میشیم؟)

F1
AP
به نظر من ما روهم شامل ميشه چون هدف ويزا ندادنه و ممانعت از ورود هستش
Cr1
ارسال مدارك: 19jan 2016
اپروو: 27May 2016
دريافت كيس نامبر:26June 2016
نامه تكميل مدارك:02Aug 2016
مصاحبه: 27Sep2016-ارمنستان
Ap!
Update:27sep,29sep,3oct
پاسخ
تشکر کنندگان:
كل داستان سركاريه، مصاحبه ميكنن كه پول رو بگيرن و دفترشون بچرخه ، الباقي سركاريه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-24 ساعت 17:56)صبا فرزاد نوشته:  
(2017-02-24 ساعت 17:45)maxman نوشته:  
(2017-02-24 ساعت 11:04)samira aslroosta نوشته:  فارس/ برنامه روزانه کاخ سفيد نشان مي‌دهد که دستور اجرايي جديدي از سري دستورات رئيس‌جمهور جديد آمريکا در راه است.

سلام

F1
AP
به نظر من ما روهم شامل ميشه چون هدف ويزا ندادنه و ممانعت از ورود هستش

كل داستان سركاريه، مصاحبه ميكنن كه پول رو بگيرن و دفترشون بچرخه ، الباقي سركاريه
پاسخ
تشکر کنندگان:
حالا هفته دیگه ببینیم چی می گه. امروز که حرفی نزد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-24 ساعت 23:50)samira aslroosta نوشته:  حالا هفته دیگه ببینیم چی می گه. امروز که حرفی نزد

مصاحبه برادر من آخر مارچ هستش...دیروز نامه اومد از NVC..به نظرم اگر مشکلی‌ بود نامه نمی‌دادن که بخوان دوباره کنسل کنن...
پاسخ
تشکر کنندگان: Alireza_D ، JAVID2015 ، maryam1983 ، صبا فرزاد
(2017-02-25 ساعت 01:06)maxman نوشته:  
(2017-02-24 ساعت 23:50)samira aslroosta نوشته:  حالا هفته دیگه ببینیم چی می گه. امروز که حرفی نزد

مصاحبه برادر من آخر مارچ هستش...دیروز نامه اومد از NVC..به نظرم اگر مشکلی‌ بود نامه نمی‌دادن که بخوان دوباره کنسل کنن...

دليلش ميتونه اين باشه كه فرمان جديدي صادر نشده و طبق روال قبلي همه چي داره ادامه پيدا ميكنه، چون قانون فعلا اينو ميگه
Cr1
ارسال مدارك: 19jan 2016
اپروو: 27May 2016
دريافت كيس نامبر:26June 2016
نامه تكميل مدارك:02Aug 2016
مصاحبه: 27Sep2016-ارمنستان
Ap!
Update:27sep,29sep,3oct
پاسخ
تشکر کنندگان: behzadvaghefi
اینطور که واشنگتن پست نوشته فعلا دولت ترامپ نتونسته موارد لازم برای نشون دادن تروریست بودن این هفت کشور را ثابت کنه. هنوز نتونستن دلایل محکمی ارائه بدن. دولت ترامپ اخرین شانسش خواهد بود اگه در مورد حکم دوم هم نتونه موفق بشه دیگه نمی تونه درباره مهاجرت حکمی بده و قضیه کامل بسته می شه. دلیل اینکه به هفته گذشته اعلام نکردن هم همین بود چون مواردی را که دادگاه استیناف برای متوقف کردن ویزا به این هفت کشور را خواستار بود هنوز دولت نتونسته فراهم کنه. یه دلیلش هم کش دادن موضوع هست تا ۹ کرسی دادگاه عالی است پر بشه. یعنی شخصی که ترامپ معرفی کرده رای بیاره و وارد بشه تا شانس قبولی حکمش در دادگاه بالا بره. فعلا باید صبر کرد. اما اگه حکمش بیاد هر زمان و قاضی متوقف نکنه همه مصاحبه ها و.... باطل میشه مثل دور اول که انشالله نمیشه و نخواهد شد

پیشنهاد می کنم مطالب این فورم را هم دنبال کنید: https://www.mohajersara.org/forum/thread-7385.html
Category: F1 Family Based
Apply: july 2007
Interview: June 2016
Result: AP
update: 21 June
Second update: 15 August
Clear: 16 August
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Alireza_D ، maryam1983
(2017-02-23 ساعت 21:39)vanima نوشته:  
(2017-02-23 ساعت 20:46)inanna نوشته:  
(2017-02-23 ساعت 11:23)vanima نوشته:  من به سفارت إيميل زدم و پرسيدم . جواب دادن شما بايد در قسمت immigration visa كيس خودتون و چك كنيد

سلام بچه ها  Rolleyes  ببین ویزای K۱ و K۳ هر دو غیر مهاجرتی هستند ولی چون بعد از رسیدن به آمریکا پرونده مهاجرتی میشه , مثل کیس مهاجرتی برخورد میشه باهاش ...........

به نظرتون اگه من بخوام الان از كتگوري نامزدي به ازدواج تغيير رؤيه بدم كار درستي هست؟؟( نامزدم سيتيزن هستن و اونجا زندگي ميكنن)

Vanima جان , شما دیگه مصاحبه تون رو رفتین Rolleyes فکر کنم منطقی این باشه که صبر کنید و منتظر کلیر بشین , نمیدونم اگه قبل از دریافت ویزا ازدواج کنید چه تغییری تو پروندتون به وجود بیاد , چون کلا سیستم کیستون متفاوت میشه و ازدواجتون باید در امریکا انجام بشه حتما , میدونم برای مصاحبه باید قسم بخورید که ازدواج نکردین , شما چون هنوز ویزا نگرفتین ,احتمال داره روزی که میری سفارت دوباره ازتون سوال کنند ! نکته ای که کیس نامزدی داره اینکه که مرحله NVC رو نداره ... کیس ازدواجی معطلی تو NVC رو داره که همه رو بیچاره کرده ! ما ۱۱ ماه منتظر مصاحبه بودیم .... اگه درست یادم باشه یکی ۲ نفر از دوستان قبل از دریافت ویزا ازدواجشون رو ثبت کرده بودن , براشون پیچیدگی به وجود اومده بود ... میدونم خیلی سخته ولی جز صبوری کار دیگه نمیشه کرد Sad شاید اون زمانی که کیس های ازدواج منتظر NVC هستند , برای شما به شکل AP داره جبران میشه که زیر یک سال ویزا به کسی ندن ! اینطور که امضاتون نشون میده , برای شما June تازه میشه یک سال که پروندتون به جریان افتاده ! براتون آرزوی صبر دارم دوست عزیز Rolleyes
CR1/IR1
ارسال مدارک  April 11th 2014 :
شماره رسید April 14th 2014 :
Sept 8th 2014: Approved
October 6th 2014 ( Jan 23rd 2015 !) : case number
آنکارا  
: May 15th  رسیدن مدارک به NVC
: June 19th  تکمیل پرونده
Interview : Finally ! Smile     April11th 2016
مقصد :  Oklahoma City
️ویزا یک ضرب
ورود به امریکا May17th 2016 :
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Green Card : June 21st 2016 [/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32 ، Nooshin1361 ، drfaezeh
(2017-02-23 ساعت 21:30)zamini1975 نوشته:  
(2017-02-23 ساعت 20:46)inanna نوشته:  
(2017-02-23 ساعت 11:23)vanima نوشته:  من به سفارت إيميل زدم و پرسيدم . جواب دادن شما بايد در قسمت immigration visa كيس خودتون و چك كنيد

سلام بچه ها  Rolleyes  ببین ویزای K۱ و K۳ هر دو غیر مهاجرتی هستند ولی چون بعد از رسیدن به آمریکا پرونده مهاجرتی میشه , مثل کیس مهاجرتی برخورد میشه باهاش ........................

تو امضاتون نوشتین تغییر کتگوری به ir1 ،میشه در موردش توضیح بدین ، چه مراحلی رو بایید طی کرد و کلا روندش چه جوری هست ؟ ممنون .

سلام دوست عزیز   Smile   ببین ما کیسمون Cr۱ بود , ۲ هفته قبل از مصاحبه  و البته بعد از اینکه نامه مصاحبه ام رسید , ازدواجمون ۲ ساله شد , برای همین با همون کتگوری Cr۱ مصاحبه شدم و تو ویزام هم قید شده Cr۱ , ولی وقتی گرین کارتم رسید دیدم خودشون به IR۱ تغییر دادن  Rolleyes .... شما هیچ کاری نیاز نیست انجام بدین , ازدواج با سیتیزن اگه از ۲ سال رد بشه کتگوری خود به خود به IR۱ تغییر پیدا میکنه .... البته بستگی به این داره که قبل از دومین سالگرد ازدواجتون گرین کارت بگیرین یا بعدش !
اگه ایشالا تا قبل از ۲ سال کلیر بشین و بیاین گرین کارت تون رو بگیرین , گرین کارت conditional میگیرین و ۹۰ روز قبل از دومین سالگرد ازدواجتون باید همراه همسرتون اقدام کنید برای از conditional در آوردن ....
این صفحه توضیحات رو کامل داده :
https://www.uscis.gov/green-card/after-g...d-marriage
CR1/IR1
آنکارا  
️ویزا یک ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Nooshin1361 ، zamini1975
(2017-02-25 ساعت 19:46)inanna نوشته:  
(2017-02-23 ساعت 21:39)vanima نوشته:  
(2017-02-23 ساعت 20:46)inanna نوشته:  سلام بچه ها  Rolleyes  ببین ویزای K۱ و K۳ هر دو غیر مهاجرتی هستند ولی چون بعد از رسیدن به آمریکا پرونده مهاجرتی میشه , مثل کیس مهاجرتی برخورد میشه باهاش ...........

به نظرتون اگه من بخوام الان از كتگوري نامزدي به ازدواج تغيير رؤيه بدم كار درستي هست؟؟( نامزدم سيتيزن هستن و اونجا زندگي ميكنن)

Vanima جان , شما دیگه مصاحبه تون رو رفتین  Rolleyes  فکر کنم منطقی این باشه که صبر کنید و منتظر کلیر بشین , نمیدونم اگه قبل از دریافت ویزا ازدواج کنید چه تغییری تو پروندتون به وجود بیاد , چون کلا سیستم کیستون متفاوت میشه و ازدواجتون باید در آمریکا انجام بشه حتما , میدونم برای مصاحبه باید قسم بخورید که ازدواج نکردین , شما چون هنوز ویزا نگرفتین ,احتمال داره روزی که میری سفارت دوباره ازتون سوال کنند !  نکته ای که کیس نامزدی داره اینکه که مرحله NVC رو نداره ... کیس ازدواجی معطلی تو NVC رو داره که همه رو بیچاره کرده ! ما ۱۱ ماه منتظر مصاحبه بودیم .... اگه درست یادم باشه یکی ۲ نفر از دوستان قبل از دریافت ویزا ازدواجشون رو ثبت کرده بودن , براشون پیچیدگی به وجود اومده بود  ... میدونم خیلی سخته ولی جز صبوری کار دیگه نمیشه کرد  Sad  شاید اون زمانی که کیس های ازدواج منتظر NVC هستند , برای شما به شکل AP داره جبران میشه که زیر یک سال ویزا به کسی ندن ! اینطور که امضاتون نشون میده , برای شما June تازه میشه یک سال که پروندتون به جریان افتاده ! براتون آرزوی صبر دارم دوست عزیز  Rolleyes

حق باشماست... گفتم اگه مشكلي بوجود بياد با اين احكام جديد تَو امريكا شايد ازدواج به نامزدي تقدم داشته باشه ولي با اين اوضاعي كه پيش ميره بعيد ميدونم هيچ كدوم از بچه ها به مشكل بخورن و به اميد خدا همه به روال عادي ادامه بدن... دوران مصاحبه ما بعد از nvc خيلي كوتاه بود ولي به قول شما تلافيش سر ap درومده... نامزدم كه خيليييي خيالش راحت و خوشه و ميگه تا عيد اينجايي  Big Grin منم كه بهش ميكم خيلي خوش خيالي كم كم ٣ ماه طول ميكشه عصباني ميشه ميگه مثبت نگاه كن اتفاق ميوفته .   Rolleyes Shy
اصلا ما به خاطر اين از طريق نامزدي اقدام كرديم چون گفتن مدت زمانش خيلي كوتاه تره و بين ٣ ماه تا ٩ ماه طول ميكشه. دوست نامزد من از إرسال مدارك تا گرفتن ويزاشون ٤ ماهم نشد.
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979
(2017-02-25 ساعت 20:12)vanima نوشته:  
(2017-02-25 ساعت 19:46)inanna نوشته:  
(2017-02-23 ساعت 21:39)vanima نوشته:  به نظرتون اگه من بخوام الان از كتگوري نامزدي به ازدواج تغيير رؤيه بدم كار درستي هست؟؟( نامزدم سيتيزن هستن و اونجا زندگي ميكنن)

Vanima جان , شما دیگه مصاحبه تون رو رفتین  Rolleyes  فکر کنم منطقی این باشه که صبر کنید و منتظر کلیر بشین , نمیدونم اگه قبل از دریافت ویزا ازدواج کنید چه تغییری تو پروندتون به وجود بیاد .............

حق باشماست... گفتم اگه مشكلي بوجود بياد با اين احكام جديد تَو امريكا شايد ازدواج به نامزدي تقدم داشته باشه ولي با اين اوضاعي كه پيش ميره بعيد ميدونم هيچ كدوم از بچه ها به مشكل بخورن و به اميد خدا همه به روال عادي ادامه بدن................
ما هم وقتی داشتیم تصمیم گیری میکردیم همه گفتند از طریق ازدواج بهتره و همون ۶ تا ۹ ماه انجام میشه ... شانس ماها پرونده هامون که به جریان افتاد , جفتک اندازی ها هم شروع شد و دنیا تصمیم گرفت کلا به هم بریزه ... ما یک هفته بعد از ازدواجمون پروسه مون شروع شد  , دقیقا سر ۲ سال کارمون انجام شد ! صبر کنید ببینید چی پیش میاد ,ایشالا که همه چیز رو روال اتفاق میوفته براتون , درسته دنیا به هم ریخته و نیروهای منفی به شدت مشغول جولون دادن هستند برای خودشون  , ولی کسی هم نمیتونه جلو سرنوشت رو بگیره , کائنات رو دست کم نگیریم , ممکنه اختلال تو کار پیش بیاد ولی همه چیز بلاخره میره سر جای خودش ! همیشه گفتم این دوری ها و انتظار ها , کمک میکنه قدر باهم بودن رو بیشتر بدونیم و برای هم ارزش بیشتری قائل بشیم , چون آسون به دست نیاوردیم همدیگر رو ...اتفاقا داستان زندگی ماها خیلی Epic و حماسی هست ! Wink   ما برای خاطر عزیزمون , اقیانوس ها رو زیر پا گذاشتیم ! با هفت کفش آهنین و عصای آهنین Smile Wink
به قول معروف برای تغییرات  بزرگ باید یک سری چیزا رو کوبید , ریخت پایین و از نو ساخت .... الان هم همین اتفاقات داره تو دنیا میوفته ولی خوب تبعات سختی هم داره , که همه به چشم داریم میبینم , ولی همه چیز خیره  Rolleyes  .... ایشالا به زودی به آرامش میرسین و میان سر خونه زندگیتون , هم شما هم سایر دوستان منتظر که دور از عزیز موندن   Rolleyes  Shy براتون آرزوی صبر و آرامش دارم
CR1/IR1
آنکارا  
️ویزا یک ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، armehraboon ، Nooshin1361 ، sami2010 ، zamini1975 ، drfaezeh ، bhb32
سلام به همه دوستان عزیز

امیدوارم انتظار برای همه سریعتر به پایان برسه و همه در مسیر هدفی که دوست دارید
و انتخاب کردید سریعتر قرار بگیرید..

شرایط بلاتکلیفی واقعا سخته ولی به هدفتون ایمان داشته باشید...

چهار هفته پیش که حکم ترامپ اومد من چند روز بعدش بلیت داشتم و ویزام هم 10 روز بعد اکسپایر میشد(11 فوریه)...
مسلما خیلی سخت بود قبول کردن اینکه بعد این همه انتظار ویرا باطل شده و تازه معلوم نبود چه پروسه جدیدی سر راه هست..
کلیرنس دوباره؟ انتظار چند ماهه؟ و یا ...

واقعا دو سه روز از وقتی شایغه حکم بود کلافه بودم ولی تصمیم گرفتم به هدفم فکر کنم حتی دوستان میگفتن چجوری انقدر بیخیالی و خونسردی!

بهر حال ورق توی یک هفته برگشت من اومدم امریکت 5 روز قبل اکسپایر شدن ویزا..چهار روز یعد اس اس ان رو گرفتم و دیروز
هم گرین کارتم اومد.

امیدوارم تمام شما دوستان عزیز بدون استرس اضافه و خیلی راحت بیاید اینجا و یه همه اون چیزهایی که دوست دارید برسید.
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Nooshin1361 ، sami2010 ، zamini1975 ، tico ، bhb32 ، inanna

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان