کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2017-05-27 ساعت 17:03)samira aslroosta نوشته:  
(2017-05-27 ساعت 02:13)Nooshin1361 نوشته:  
(2017-05-27 ساعت 00:39)vanima نوشته:  نوشين جان مباركه عزيزم
يه سوْال شما، سفارت به شما گفت كه بايد دوباره براي انگشت نگيري و قسم خوردن مراجعه كنين؟؟

ممنونم وانیما جان،ایشالا به زودی کلیری شما
عزیزم چون یکسال از مصاحبه ام گذشته بود وقتی پاس رو با دی اچ ال فرستادم و به دستشون رسید بلافاصله بهم ایمیل دادن که فرم ds260 رو اپدیت کن و وقتی انجام دادی به ما ایمیل بده وخبر بده که انجام شده ،که بعدش بهت وقت بدیم بیای سفارت برای انگشت نگاری و قسم،که منم انجام دادم و بقیه کارا.واسه شما ایشالا یکسال نمیشه و خیلی زودتر کلیر میشید
عزیزم پس مدیکال رو کی انجام‌می دی. چون جز مدارکی که با دی اچ ال می فرستی مگه نباید مدیکال مجدد هم باشه؟ اون موقع که برای انگشت نگاری مجدد می ری یا یه دوز دیگه رفتی مدیکال دوباره رو انجام دادی و یه دور دیگه هم برای قسم مجدد و انگشت نگاری باید بری؟
در ضمن شما که پاسپورت رو فرستادید چطور برای قسم مجدد می رید بدون پاسپورت.
ممنون می شم راهنماییم کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: NariNB ، NAzeez ، Nooshin1361
(2017-05-27 ساعت 17:07)samira aslroosta نوشته:  
(2017-05-27 ساعت 17:03)samira aslroosta نوشته:  
(2017-05-27 ساعت 02:13)Nooshin1361 نوشته:  ممنونم وانیما جان،ایشالا به زودی کلیری شما
عزیزم چون یکسال از مصاحبه ام گذشته بود وقتی پاس رو با دی اچ ال فرستادم و به دستشون رسید بلافاصله بهم ایمیل دادن که فرم ds260 رو اپدیت کن و وقتی انجام دادی به ما ایمیل بده وخبر بده که انجام شده ،که بعدش بهت وقت بدیم بیای سفارت برای انگشت نگاری و قسم،که منم انجام دادم و بقیه کارا.واسه شما ایشالا یکسال نمیشه و خیلی زودتر کلیر میشید
عزیزم پس مدیکال رو کی انجام‌می دی. چون جز مدارکی که با دی اچ ال می فرستی مگه نباید مدیکال مجدد هم باشه؟ اون موقع که برای انگشت نگاری مجدد می ری یا یه دوز دیگه رفتی مدیکال دوباره رو انجام دادی و یه دور دیگه هم برای قسم مجدد و انگشت نگاری باید بری؟
در ضمن شما که پاسپورت رو فرستادید  چطور برای قسم مجدد می رید بدون پاسپورت.

دوست عزیزم
من به طور کامل براتون توضیح میدم که متوجه بشید پ استرس نداشته باشید
سفارت من ارمنستان بود،دوستان شماره منشی دکتر کریستین رو بهم دادن که فوق العاده خانوم مهربان و خوش رویی هستن،تلفنی به من وقت مدیکال داد،فردای روزی که رسیدم برای مدیکال رفتم و انجام دادم،ارمنستان به این شکله که بیمارستان جواب مدیکال رو میفرسته سفارت و نیاز به دی اچ ال نداره،بقیه سفارت ها رو نمیدونم دوست عزیز.مدیکالم رو که انجام دادم همون روز بلافاصله پاس و مدارکی که ازم میخواستن رو پست کردم،مدیکال هم که فرداش بیمارستان خودشون فرستادن سفارت.به محض رسیدن مدارکم ایمیل دادن که فرم ds260 رو آپدیت کن و به ما خبر بده که بهت وقت انگشت نگاری بدیم.منم فرم رو اپدیت کردم و با ایمیل خبر دادم و یک روز بعدش هم بهم خبردادن که فلان ساعت سفارت باش.منم رفتم سفارت همراه با کپی پاسم و محض احتیاط بقبه مدارکی که داشتم.ایمیل رو نشونشون دادم و کپی پاس رو،تلفنی هماهنگ کردن و اجازه ورود به سفارت رو بهم دادن.داخل هم فقط انگشت نگاری انجام دادم و قسم خوردم.مدرکی هم نخواستن.و بهم تبریک گفت آفیسر.و گفت میتونی پاس رو ببری و برگردی ایران و پیکاپ کنی یا بمونی و صبر کنی ویزات صادربشه،چون به تعطیلات خورده بود.که من موندم.و خوشبختانه آفیسر بسیار همکاری کرد و فرداش ویزای من صادر شد و تحویل پست داده شد و دقیقه نود قبل از شروع تعطیلاتشون پاسم رو تحویل گرفتم.در ضمن دو روز بعداز مدیکال رفتم بیمارستان جواب مدیکال رو که برای خودم بود هم گرفتم.ببخشید طولانی شد،با جزییات گفتم که دوستانی که مثل من هستن استرس و نگرانیشون کم بشه.امیدوارم تجربیاتم به درد دوستان عزیز بخوره.موفق و سلامت باشید.
Category : IR1
Priority Date : 13Nov2014
Embessy : Yerevan
Interveiw : 17May2016
UP : 17,18,19 May_9,10 Nov_17,18 Jan
آپدیت دوخطی : 2017 May 11
clearance & or : May 12
Issued: 26 May
ورود به آمريكا : 2017 JUL 13
دريافت گرين كارت : 2017 AUG 26
سیتیزن شدن : 2022 22 APR
پاسخ
تشکر کنندگان: NAzeez ، جواد حبيبي ، fb2016 ، NariNB ، پري57 ، Mahshhhıd ، mulan1979 ، vanima ، Pegah123
(2017-05-24 ساعت 09:56)پري57 نوشته:  
(2017-05-22 ساعت 00:09)Reza4203 نوشته:  من امروز رفته بودم سفارت ابوظبی، برای مصاحبه دوم، AP ام 2 هفته پیش انجام شده بود و قرار بود که مدیکال جدید بدم و مدارک مربوط به دومیسایل رو ببرم.
کلی بهم گیر دادند در خصوص مدارک دومیسایل حدودا 40 دقیقه سوال و جواب، در نهایت بهم گفت که پاسپورت رو بزار و پنجشنبه بیا برای گرفتن ویزا.

الان رفتم توی سایت سیس دیدم که دوباره AP  هستم، OR  هم تبدیل به / شده و 1 خطی. لطفا اگه در این زمینه اطلاعات دارین بهم بگین.

ممنون

سلام
تبريك ميگم. اميدوارم ككه به زود يويزاتون رو بگيرين.
لطفا ميگين كه شرايط دمسايل شما چجوري بوده و چه مداركي دادين و چه سوالاتي ازتون پرسيد؟ چون من هم دقيقا همين نقص مدارك دمسايل رو دارم.
سلام،
برای دومیسایل : من همسرم همیشه ایران زندگی کرده بود و از زمانی ما پروسه رو شروع کردیم چند باری رفت و اومد، این دفعه اخر هم 4 ماه موند، مدارکی ما ارائه کردیم اجاره نامه ، حساب بانکی، بیل برق و موبایل، لیز خودرو، مدارک مربوط به کلاس های زبان. ولی مساله این بود که زمانی که من رفتم مصاحبه دوم همسرم ایران بود و یکم به این مساله گیر دادند ولی در نهایت حل شد.
من پیشنهادم اینه که 6 ماه قبل از شروع پروسه حتما کسی که می خواد اسپانسر باشه حتما چند ماهی توی امریکا زندگی کنه ...
Category: IR1
Apply:2014‎
Interview ‎Date: 29 March 2016‎
Abu ‎dhabi‎
Result: ‎Administrative Processing
Proof of Domicile
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam1983 ، mulan1979 ، NariNB ، پري57 ، armehraboon
سلام، بعد از 14 ماه من هم بالاخره ویزامو گرفتم، 25 می 2017.
تاریخ مصاحبه من 29 مارچ 2016 بود.
دوستانی که ابوظبی کیس دارند حتما این سایتو چک کنند، http://www.abudhabiivo.net/
من پروندم 8 ماه توی سفارت مونده بود بدون اینی که خودم هم بدونم چرا، و تا زمانی هم که تلفنی با سفارت صحبت نکرده بودم کیسم به جریان نیافتاده بود، در صورتیکه توی سایت سیس AP نشون می داد، دوستانی که توی AP هستند حتما تلفنی با سفارت تماس بگیرید و با قسمت مهاجرت صحبت کنید.
موفق باشین
Abu ‎dhabi‎
Proof of Domicile
پاسخ
تشکر کنندگان: Sasa-t ، maryam1983 ، mulan1979 ، NariNB ، Nooshin1361
(2017-05-28 ساعت 02:28)Nooshin1361 نوشته:  
(2017-05-27 ساعت 17:07)samira aslroosta نوشته:  
(2017-05-27 ساعت 17:03)samira aslroosta نوشته:  عزیزم پس مدیکال رو کی انجام‌می دی. چون جز مدارکی که با دی اچ ال می فرستی مگه نباید مدیکال مجدد هم باشه؟ اون موقع که برای انگشت نگاری مجدد می ری یا یه دوز دیگه رفتی مدیکال دوباره رو انجام دادی و یه دور دیگه هم برای قسم مجدد و انگشت نگاری باید بری؟
در ضمن شما که پاسپورت رو فرستادید  چطور برای قسم مجدد می رید بدون پاسپورت.

دوست عزیزم
من به طور کامل براتون توضیح میدم که متوجه بشید پ استرس نداشته باشید
سفارت من ارمنستان بود،دوستان شماره منشی دکتر کریستین رو بهم دادن که فوق العاده خانوم مهربان و خوش رویی هستن،تلفنی به من وقت مدیکال داد،فردای روزی که رسیدم برای مدیکال رفتم و انجام دادم،ارمنستان به این شکله که بیمارستان جواب مدیکال رو میفرسته سفارت و نیاز به دی اچ ال نداره،بقیه سفارت ها رو نمیدونم دوست عزیز.مدیکالم رو که انجام دادم همون روز بلافاصله پاس و مدارکی که ازم میخواستن رو پست کردم،مدیکال هم که فرداش بیمارستان خودشون فرستادن سفارت.به محض رسیدن مدارکم ایمیل دادن که فرم ds260 رو آپدیت کن و به ما خبر بده که بهت وقت انگشت نگاری بدیم.منم فرم رو اپدیت کردم و با ایمیل خبر دادم و یک روز بعدش هم بهم خبردادن که فلان ساعت سفارت باش.منم رفتم سفارت همراه با کپی پاسم و محض احتیاط بقبه مدارکی که داشتم.ایمیل رو نشونشون دادم و کپی پاس رو،تلفنی هماهنگ کردن و اجازه ورود به سفارت رو بهم دادن.داخل هم فقط انگشت نگاری انجام دادم و قسم خوردم.مدرکی هم نخواستن.و بهم تبریک گفت آفیسر.و گفت میتونی پاس رو ببری و برگردی ایران و پیکاپ کنی یا بمونی و صبر کنی ویزات صادربشه،چون به تعطیلات خورده بود.که من موندم.و خوشبختانه آفیسر بسیار همکاری کرد و فرداش ویزای من صادر شد و تحویل پست داده شد و دقیقه نود قبل از شروع تعطیلاتشون پاسم رو تحویل گرفتم.در ضمن  دو روز بعداز مدیکال رفتم بیمارستان جواب مدیکال رو که برای خودم بود هم گرفتم.ببخشید طولانی شد،با جزییات گفتم که دوستانی که مثل من هستن استرس و نگرانیشون کم بشه.امیدوارم تجربیاتم به درد دوستان عزیز بخوره.موفق و سلامت باشید.

یه دنیا سپاسگذارم.
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، NariNB
(2017-05-28 ساعت 10:33)Reza4203 نوشته:  سلام، بعد از 14 ماه من هم بالاخره ویزامو گرفتم، 25 می 2017.
من پروندم 8 ماه توی سفارت مونده بود بدون اینی که خودم هم بدونم چرا، و تا زمانی هم که تلفنی با سفارت صحبت نکرده بودم کیسم به جریان نیافتاده بود، در صورتیکه توی سایت سیس AP نشون می داد، دوستانی که توی AP هستند حتما تلفنی با سفارت تماس بگیرید و با قسمت مهاجرت صحبت کنید.
موفق باشین

بسیار بسیار تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-28 ساعت 10:35)samira aslroosta نوشته:  
(2017-05-28 ساعت 10:33)Reza4203 نوشته:  سلام، بعد از 14 ماه من هم بالاخره ویزامو گرفتم، 25 می 2017.
موفق باشین

بسیار بسیار تشکر

سلام
آخه زنگ که میزنی جواب نمیدن من ماه پیش یه ایمیل زدم گفتن که هنوز توی پروسه هستین و یه آپدیتم بعدش بخاطر ایمیل تو سیس شدم
پاسخ
تشکر کنندگان: NariNB
(2017-05-26 ساعت 09:47)nina111 نوشته:  
(2017-05-25 ساعت 19:42)Fahimeh Kh نوشته:  با سلام خدمت دوستان محترم منتظر.
همسرم 24 مي پارسال ابوظبي مصاحبه داشت (F2A). بعد از 11 ماه و در تاريخ 3 مي امسال دوخطي و 9 مي از / به Or تبديل شد. بالاخره بعد از يك سال و يك روز، امروز در سايت سفارت كلير شد. Rolleyes  بعد از اين نااميدي طولاني، الان حيلي شوكه هستيم. از كارشناسان و دوستان يه سوال دارم. ميخوام بدونم با توجه به متني كه تو سايت اومده، آيا لازمه دوباره همسرم بره سفارت براي قسم خوردن و مصاحبه مجدد يا پاسپورت و جواب مديكال جديد رو   فقط با EMPOST بفرستيم؟
متن سايت سفارت اينه:
Please see below for specifics on your individual case:

If you registered with U.S. Immigrant Visa prior to your interview, simply log on and follow the instructions for 'Consular section instructed me to send more documents' to return your documents/passport/medicals to the Consular Section for further processing on your case.

If you registered with U.S. Immigrant Visa after your interview, please send email letting us know that you have registered, your case number, DS-260 number (if known), your full names. We will then mark your status so that you can send your document to us using Empost. Please note that if you need to re-take your oath, you cannot use this option and must come to the Consular Section in person.

If you have any questions on how to register, please visit U.S. Immigrant Visa. Please do not email the Consular Section directly with any questions on how to register as all questions will be handled by the Call Center itself. We look forward to your feedback on our new courier system.

New medical examination is required.
Please Re-submit DS-260 and return to the embassy on any working day at 1pm (during Ramadan) along with your passport and new medical examination.
ما قبل از مصاحبه براي پست ثبت نام كرده بوديم.

تبریک میگم بهتون. همسر من هم دقیقا ۲۴ می مصاحبه داشت.

خيلي ممنون. اميدوارم شما هم همين روزا كلير بشيد و من هم بهتون تبريك بگم. هر چند كه با اين داستانايي كه داشتيم تو اين يك سال، من كه تا ويزا توي پاسپورت نخوره باورم نميشه و خيالم راحت نميشه!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، NariNB ، Nooshin1361
(2017-05-26 ساعت 11:52)Nooshin1361 نوشته:  
(2017-05-26 ساعت 10:57)samira aslroosta نوشته:  
(2017-05-26 ساعت 04:02)Nooshin1361 نوشته:  دوست عزیز
با توجه به اینکه یکسال از مصاحبه همسرتون میگذره باید فرم ds260 رو مجددا سابمیت یا همون اپدیت یا بروزرسانی کنید،که من بهتون توصیه میکنم قبل از هرکاری این فرم رو آپدیت کنید.همینطور نیاز به مدیکال مجدد و انگشت نگاری و مجددا قسم خوردن هست که بعداز ارسال مدارک از طریق پست،سفارت به شما ایمیل میده و یه وقت مشخص میکنه برای انگشت نگاری و قسم،و مصاحبه مجدد هم ندارید،برای من به این شکل بوده،و تجربیات من دراین پروسه هست.به امید موفقیت برای شما و همسرتون،امیدوارم به زودی ویزاشون صادر بشه.

وقتی بعد از یک سال این فرم رو اپ دیت کرد چه مدارکی رو باید به سفارت پست کنن تا وقت مجدد برای قسم خوردن بدن؟؟ نکنه یه بار باید برن ترکیه مدیکال بدن و اونو پست کنن سفارت و بعد اونها وقت تایین می کنن دوباره برن ترکیه قسم بخورن؟؟
در ضمن مثل اینکه زمان کلیری با لای یکسال شده. همه کلیر شده ها تقریبا بالای یکسالن. من فکر می کنم برای اینکه ملت رو دوباره بکشن ترکیه و پول خرج کنن

دوست عزیز زمانی که کلیر شدید همه اینکارها باید انجام بشه،فرم مجدد،مدیکال،انگشت نگاری و قسم.برای پست هم کلیه مدارکی که ازتون میخوان رو باید بفرستید.به برگه ای که زمان مصاحبه بهتون دادن باید مراجعه کنید،نقص مدارک اگه دارید باضافه پاس و کپی.بعداز کلیری همه اینها در یک مرحله رفتن به ترکسه انجام میشع.موفق باشید

ممنون از پاسخ دقيق و دلسوزانه تون. فرم رو آپديت كرديم. نقص مدارك نداشتيم.
برنامه مون اينه كه اين هفته بريم براي تمديد مديكال و خودمون جوابش و پاس رو ببريم ابوظبي (سفارت) تحويل بديم تا اگر كاري لازمه همون روز انجام بديم تو سفارت. همسر من انگشت نگاري و قسم رو روز مصاحبه اش انجام داده بوده. ولي ظاهرا طبق تجربه دوستان چون بالاي يك سال شد، مجدد بايد انجام بشه! ( هرچند كه اثر انگشت تو صد سال تفاوتي نميكنه چه برسه به يك سال! جز تحميل هزينه اضافي هدف ديگه اي هم دارن آياااا؟!!)
دوستان تاييد ميكنيد اين برنامه رو؟ و اينكه اگر ما يكشنبه پاس هارو ببريم سفارت، ويزا رو كي تحويل ميدن؟ چند روز طول مي كشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، NariNB ، armehraboon
(2017-05-28 ساعت 11:10)h.hed نوشته:  
(2017-05-28 ساعت 10:35)samira aslroosta نوشته:  
موفق باشین

بسیار بسیار تشکر

سلام
آخه زنگ که میزنی جواب نمیدن من ماه پیش یه ایمیل زدم گفتن که هنوز توی پروسه هستین و یه آپدیتم بعدش بخاطر ایمیل تو سیس شدم

داخلی 2277 رو بگیرین، ابوظبی
Abu ‎dhabi‎
Proof of Domicile
پاسخ
تشکر کنندگان: NariNB
(2017-05-28 ساعت 13:12)Reza4203 نوشته:  
(2017-05-28 ساعت 11:10)h.hed نوشته:  
(2017-05-28 ساعت 10:35)samira aslroosta نوشته:  بسیار بسیار تشکر

سلام

داخلی 2277 رو بگیرین، ابوظبی

مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-28 ساعت 15:00)Sasa-t نوشته:  http://t.me/joinchat/AAAAAD_mtqpr79kv6ip9Jg

https://t.me/joinchat/AAAAAEJZKmM7qd55G6lfdA

https://t.me/joinchat/AAAAAEA2hdRVDCKoj3f31w
Category: F1 Family Based
Apply: july 2007
Interview: June 2016
Result: AP
update: 21 June
Second update: 15 August
Clear: 16 August
پاسخ
تشکر کنندگان:
موفق باشین

جيغ دست هورااااااااااااااااااااا?????????
مبارك باشه بسلامتي
انشاالله به دل خوش

خيلي خوشحال شدم
جون ميگيرم وقتي بچه ها اينجا كلير ميشن
انشاالله به زودي همه كلير بشيم....هورااااااااا??????
پاسخ
تشکر کنندگان: واهيك آقاجاني ، mulan1979 ، Nooshin1361 ، bhb32
(2017-05-28 ساعت 23:03)NariNB نوشته:  
موفق باشین

مبارك باشه بسلامتي
انشاالله به دل خوش

خيلي خوشحال شدم

يعني ميشه ماهم كلير شييييم ???
متقاضي ويزاي نامزدي
تاريخ مصاحبه: ٢٩نوامبر ارمنستان
نتيجه: AP
پاسخ
تشکر کنندگان: NariNB ، جواد حبيبي ، Nooshin1361
(2017-05-28 ساعت 23:27)fb2016 نوشته:  
(2017-05-28 ساعت 23:03)NariNB نوشته:  
موفق باشین

مبارك باشه بسلامتي
انشاالله به دل خوش

خيلي خوشحال شدم

يعني ميشه ماهم كلير شييييم ???

انشاالله
چرا كه نه
توكلت بر خدا باشه
حكمتي توش هست كه تا الان كلير نشديم
خدا هميشه بهترين رو براي بنده هاش ميخواد
مطمئن باش منتظر بهترين لحظه است براي ما
پاسخ
تشکر کنندگان: fb2016 ، جواد حبيبي ، Nooshin1361 ، bhb32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان