کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
سلام دوستان کسی بوده که کیس ‎CR1‎ باشند زمان مصاحبه ولی با گذشت زمان در دوران بکگراند چک بیش از دو سال از ازدواجشون گذشته باشه؟! در این صورت باید چه اقدامی انجام داد تا کیس به ‎IR1‎ تبدیل بشه؟ چون شنیدم بعدا ویزا بصورت همان ‎CR1‎ ممکنه داده بشه! ایا از دوستان تجربه چنین موردی داره یا اقدامی انجام داده است؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-28 ساعت 00:27)hosseinslm نوشته:  
(2016-08-27 ساعت 03:24)Arash.de نوشته:  
(2016-08-26 ساعت 15:28)hosseinslm نوشته:  @Arash.de@     آرش جان رفتی به سلامتی آنکارا؟ چی کار کردی؟ دادی مدارکتو به پست؟

سلام حسين جان ، آره الان آنكارا هستم ديروز ميديكال رو تمديد كردم و امروز جوابش و مدارك و تحويل پست دادم ، فعلا منتظر هستم برام دعا كنيد.
شما چيكار كردين؟؟؟

به سلامتی آرش جان. ایشالا همین روزا سیسو چک میکنی و ایشود شدنتو میبینی و مارو هم خوشحال میکنی عزیز.

منم والا ده روز پیش یه آپ سیس و  or شدم 5 روز بعدش یه آپ سیس و  دوباره یه خطی شدم  ولی or موندم!!!! سفارتم از 11 آگوست سایتو آپ نکرده!! تاحالا ندیدم سفارت انقد دیر آپ بشه!!!!
نمیدونم چه اتفاقی داره میفته.فقط خسسسسسسسسسسسسسسسسسته ام.خسسسسسسسسسته. خسته شدم ازین آپ های مسخره!دو خطی یه خطی سه خطی ده خطی  or!! جون به لب شدبم.نزدیک 8 ماه انتظار!!!! Sad
تصمیم گرفتم چند روزی برم مسافرت و کلا بیخیال سیسو میسو سایت سفارت با فـیـلـتــر شکنو و اینجا بشم. Sad
یه دفعه  دیدی یه هفته دیگه اومدم سیسو چک کردم همین or هم نبودم!! کار اینا هیچ حساب کتابی نداره!

با این حس خستگــــــــــــــــــــــــــی واااقعا موافقم.فقط خستگی هم نیست.کلافه ایم.بعضی اوقات فکر میکنم کاش سفارت ابوظبی رو انتخاب نکرده بودم.اوضاع و تعداد کلییریش خیلی خرابه
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Pargosha ، maryam1983
(2016-08-28 ساعت 00:27)hosseinslm نوشته:  
(2016-08-27 ساعت 03:24)Arash.de نوشته:  
(2016-08-26 ساعت 15:28)hosseinslm نوشته:  @Arash.de@     آرش جان رفتی به سلامتی آنکارا؟ چی کار کردی؟ دادی مدارکتو به پست؟

سلام حسين جان ، آره الان آنكارا هستم ديروز ميديكال رو تمديد كردم و امروز جوابش و مدارك و تحويل پست دادم ، فعلا منتظر هستم برام دعا كنيد.
شما چيكار كردين؟؟؟

به سلامتی آرش جان. ایشالا همین روزا سیسو چک میکنی و ایشود شدنتو میبینی و مارو هم خوشحال میکنی عزیز.

منم والا ده روز پیش یه آپ سیس و  or شدم 5 روز بعدش یه آپ سیس و  دوباره یه خطی شدم  ولی or موندم!!!! سفارتم از 11 آگوست سایتو آپ نکرده!! تاحالا ندیدم سفارت انقد دیر آپ بشه!!!!
نمیدونم چه اتفاقی داره میفته.فقط خسسسسسسسسسسسسسسسسسته ام.خسسسسسسسسسته. خسته شدم ازین آپ های مسخره!دو خطی یه خطی سه خطی ده خطی  or!! جون به لب شدبم.نزدیک 8 ماه انتظار!!!! Sad
تصمیم گرفتم چند روزی برم مسافرت و کلا بیخیال سیسو میسو سایت سفارت با فـیـلـتــر شکنو و اینجا بشم. Sad
یه دفعه  دیدی یه هفته دیگه اومدم سیسو چک کردم همین or هم نبودم!! کار اینا هیچ حساب کتابی نداره!
قربونت حسين جان مرسي از لطفت فقط اينو بدون كه هر اتفاقي تو زندگي ميوفته بايد سر موقع خودش بيوفته درسته باب ميل ما نيست ولي در حقيقت به نفع ما تموم ميشه پس اصلا جاي نگراني نيست
با آرزوي بهترين اتفاق هاي زيبا در زندگيتون
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Pargosha ، mani_badb0y
دوستان من پست های بالا رو خوندم الان بدجور استرس گرفتم ..(دستام میلرزه :-( ) من ویزای نامزدی ام د مصاحبه ام رو هم در ارمنستان انجام دادم ... برگ آبی گرفتم ولی قسمت پروسه اداری تیک نخورده بلکه قسمت نقص مدرک تیک خورده که باید یه ضامن دیگه پیدا کنم...
همون موقع هم از ماموره پرسیدم که تا کی مدارک و بفرستم...گفتش همین فردا و تا 6 ماه دیگه وقت داری ...ولی با توجه به اینکه عجله داری بری پس هرچه زودتر بهتر ...هروقت مدا6رک و اوردی ویزات امادس.
الان شک ورداشتم پستهای بالایی رو خوندم ... حتی توی سایتم زدم مامور از من مدارک بیشتری خواسته ...الان کمی گیج شدم ...:-(
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y
(2016-08-27 ساعت 10:15)s.div نوشته:  
(2016-08-27 ساعت 09:56)armehraboon نوشته:  
(2016-08-27 ساعت 09:10)s.div نوشته:  وااای منم از خوندن صحبتهای دوستمون کلی استرس گرفتم چون نقص مدرک اسپانسر خوردم و الان 103 روز گذشته، یعنی تمام این مدت الکی منتظر بودم؟

استرس برای چی!
چجور نقص مدرکی بود؟ اسپانسر نداشتید کلا ؟
بهترین راه همون تماس با ان وی سی هست..

کلا زندگی ما همش استرسه خب  Shy  ضامن اول که نامزدم بود.ضامن دوم میخوان.مرسی بابت راهنماییتون.nvc  فقط تماس تلفنی ه دیگه؟ تا حالا تماس نگرفتم باهاشون.

سلام دوست عزیز . آیا شما با nvc تماس گرفتید؟ آیا شماره تماسی از آنجا دارید ؟ من که هنوز منتظر تکمیل مدرک هستم یهمین دلیل هم با آنها هنوز تماس نگرفتم ببینم که در چه مرحله ای هستم. اگر امکان داره شماره تلفن nvc را در اینجا بگذارید ممنون میشم. اگر هم شما و یا همسزتون با آنها تماس گرفتید و خبر جدیدی به شما داده شده است ممنون میشم که به ما هم اعلام کنیم.
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha ، mani_badb0y
(2016-08-28 ساعت 14:43)yarim نوشته:  دوستان من پست های بالا رو خوندم الان بدجور استرس گرفتم ..(دستام میلرزه :-( ) من ویزای نامزدی ام د مصاحبه ام رو هم در ارمنستان انجام دادم ... برگ آبی گرفتم ولی قسمت پروسه اداری تیک نخورده بلکه قسمت نقص مدرک تیک خورده که باید یه ضامن دیگه پیدا کنم...
همون موقع هم از ماموره پرسیدم که تا کی مدارک و بفرستم...گفتش همین فردا و تا 6 ماه دیگه وقت داری ...ولی با توجه به اینکه عجله داری بری پس هرچه زودتر بهتر ...هروقت مدا6رک و اوردی ویزات امادس.
الان شک ورداشتم پستهای بالایی رو خوندم ... حتی توی سایتم زدم مامور از من مدارک بیشتری خواسته ...الان کمی گیج شدم ...:-(

سلام دوست عزیز. خودتون فرمودید که به شما پروسه ap نخورده پس نیازی نیست که نگران باشید. براساس اظهارات خودتون که در برگه ابی این قسمت تیک نخورده و براساس اظهارات افیسر شما فقط نیاز به ضامن دیگر دارید و اگر این مساله حل بشه شما ویزاتون رو میگیرید چون اصلا قرار نیست که وارد پروسه ap بشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha ، armehraboon ، mani_badb0y
سلام دوستان عزیز. از همگی دوستانی که با سفارت یا nvc در مورد برطرف شدن نقص مدرک بعد از مصاحبه و یا متوقف شدن روند پروسه ap یا نشدن اون اطلاعاتی را بدست اوردن ممنون میشم که در اینجا به اشتراک بگذارن. منتظر نظرات دوستانی که در این مورد مشکل داشتند و اطلاعات جدید کسب کردند هستیم. ضمنا خواستم بگم که وقتی من کیس خودمون رو در سایت سیس که بعد از مصاحبه به همه داده شده است نگاه می کنم ، در بالای صفحه نوشته شده است administrative proccss . و حتی بعد از اون ایمیلی که از ما خواسته بود مدرک را برای انها ارسال کنیم این وضعیت تغییری نکرده اما خوندن اون مقاله باعث نگرانی من در این مورد شده بود.
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y ، Pargosha
ببخشید سایت سیس چی هست؟
و کسانی که نقص مدرک خوردن چجور مدارکشون رو فرستادن و چه مدت بعد ویزا رو گرفتن ...ممنون میشم دوستانی که تجربه دارن به ما هم بگن ...خدا اجرتون بده واقعا
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y
با سلام به همگي، همسر من ٢ فوريه ابوظبي مصاحبه داشت. كيس همسر من از ٢١ جولاي دوخطي شد و ١٨ اگست or شد. اما الان ١٠ روز از or شدن ميگذره و كماكان هيچ خبري از ايميل نيست. ? كيس ما cr1بود ولي الان ٣هفته از دومين سالگرد ازدواجمون ميگذره كه فكر ميكنم بايد كيسمون تبديل به ir1 بشه. از دوستان كسي با شرايط مشابه بوده؟ ميخوام بدونن ايا اتوماتيك تبديل به ir1 ميشه يا بايد همسرم موقع تحويل مدارك اين موضوع رو با مدرك خاصي گوشزد كنه؟! به اميد كلير شدن همه دوستان اين پيج
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، mani_badb0y
سلام دوستان کسی بوده که کیس ‎CR1‎ باشند زمان مصاحبه ولی با گذشت زمان در دوران بکگراند چک بیش از دو سال از ازدواجشون گذشته باشه؟! در این صورت باید چه اقدامی انجام داد تا کیس به ‎IR1‎ تبدیل بشه؟ چون شنیدم بعدا ویزا بصورت همان ‎CR1‎ ممکنه داده بشه! ایا از دوستان تجربه چنین موردی داره یا اقدامی انجام داده است؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-28 ساعت 17:25)ya30 نوشته:  با سلام به همگي، همسر من ٢ فوريه ابوظبي مصاحبه داشت. كيس همسر من از ٢١ جولاي دوخطي شد و ١٨ اگست or شد. اما الان ١٠ روز از or شدن ميگذره و كماكان هيچ خبري از ايميل نيست. [emoji22] كيس ما cr1بود ولي الان ٣هفته از دومين سالگرد ازدواجمون ميگذره كه فكر ميكنم بايد كيسمون تبديل به ir1 بشه. از دوستان كسي با شرايط مشابه بوده؟ ميخوام بدونن ايا اتوماتيك تبديل به ir1 ميشه يا بايد همسرم موقع تحويل مدارك اين موضوع رو با مدرك خاصي گوشزد كنه؟! به اميد كلير شدن همه دوستان اين پيج

من با يكي دوتا از آژانس هايي كه تو ابوظبي پيك آپ ويزا رو انجام مي دن صحبت كردم گفتن به شدت سفارت شلوغه و اولويت با كيس هايه لاتاريه !!! شما سايت سفارت ابوظبي رو چك نمي كنيد ؟؟ اونجا نيومده ؟؟ چون سفارت ابوظبي تو اكثر موارد ميل نميده و تو سايت اعلام مي كنه

category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Pargosha
(2016-08-28 ساعت 17:25)ya30 نوشته:  با سلام به همگي، همسر من ٢ فوريه ابوظبي مصاحبه داشت. كيس همسر من از ٢١ جولاي دوخطي شد و ١٨ اگست or شد. اما الان ١٠ روز از or شدن ميگذره و كماكان هيچ خبري از ايميل نيست. ? كيس ما cr1بود ولي الان ٣هفته از دومين سالگرد ازدواجمون ميگذره كه فكر ميكنم بايد كيسمون تبديل به ir1 بشه. از دوستان كسي با شرايط مشابه بوده؟ ميخوام بدونن ايا اتوماتيك تبديل به ir1 ميشه يا بايد همسرم موقع تحويل مدارك اين موضوع رو با مدرك خاصي گوشزد كنه؟! به اميد كلير شدن همه دوستان اين پيج

من از nvc سوال كردم ، گفتن مهم نيست كه از نظر سفارت همون cr1 باشين ، مهم اينه كه وقتى به آمريكا ورود ميكنيد اگر ٢ سال از ازدواجتون گذشته باشه گرين كارت بر اساس Ir1 صادر ميشه
كتگورى : CR1
ارسال به USCIS: اكتبر ٢٠١٤
RFE : آپريل ٢٠١٥
اپرو : مى ٢٠١٥
كامپليت NVC : اكتبر ٢٠١٥
تاريخ مصاحبه : ژانويه ٢٠١٦
محل مصاحبه : ابوظبى

ceac updates : 14 jan , 20 jan (email) , 21 jan , 25 jan , 28 jan , 10 apr (email) , 18 jul (email) , 19 jul , 1 Agu OR

پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y ، mulan1979 ، ya30 ، maryam1983 ، armehraboon ، Pargosha
(2016-08-28 ساعت 21:02)roteil نوشته:  
(2016-08-28 ساعت 17:25)ya30 نوشته:  با سلام به همگي، همسر من ٢ فوريه ابوظبي مصاحبه داشت. كيس همسر من از ٢١ جولاي دوخطي شد و ١٨ اگست or شد. اما الان ١٠ روز از or شدن ميگذره و كماكان هيچ خبري از ايميل نيست. [emoji22] كيس ما cr1بود ولي الان ٣هفته از دومين سالگرد ازدواجمون ميگذره كه فكر ميكنم بايد كيسمون تبديل به ir1 بشه. از دوستان كسي با شرايط مشابه بوده؟ ميخوام بدونن ايا اتوماتيك تبديل به ir1 ميشه يا بايد همسرم موقع تحويل مدارك اين موضوع رو با مدرك خاصي گوشزد كنه؟! به اميد كلير شدن همه دوستان اين پيج

من با يكي دوتا از آژانس هايي كه تو ابوظبي پيك آپ ويزا رو انجام مي دن صحبت كردم گفتن به شدت سفارت شلوغه و اولويت با كيس هايه لاتاريه !!! شما سايت سفارت ابوظبي رو چك نمي كنيد ؟؟ اونجا نيومده ؟؟ چون سفارت ابوظبي تو اكثر موارد ميل نميده و تو سايت اعلام مي كنه

ممنون بابت پاسخ، چرا روزي هزاربار چك ميكنم اما هنوز كه خبري نيست ?
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha
(2016-08-28 ساعت 14:57)mulan1979 نوشته:  
(2016-08-28 ساعت 14:43)yarim نوشته:  دوستان من پست های بالا رو خوندم الان بدجور استرس گرفتم ..(دستام میلرزه :-( ) من ویزای نامزدی ام د مصاحبه ام رو هم در ارمنستان انجام دادم ... برگ آبی گرفتم ولی قسمت پروسه اداری تیک نخورده بلکه قسمت نقص مدرک تیک خورده که باید یه ضامن دیگه پیدا کنم...

سلام دوست عزیز. خودتون فرمودید که به شما پروسه ap نخورده پس نیازی نیست که نگران باشید. براساس اظهارات خودتون که در برگه ابی این قسمت تیک نخورده و براساس اظهارات افیسر شما فقط نیاز به ضامن دیگر دارید و اگر این مساله حل بشه شما ویزاتون رو میگیرید چون اصلا قرار نیست که وارد پروسه ap بشید.

salam . aslan delam nemikhad ke streseton bishtar beshe . man ham toye Armanestan mosahbe dashtam va be hamin sorat naghse madrak va tike ap nakhorde bod . hamonja madrako ba pass toye sandogh andakhtam fardash tamas gereftan ke shoma Ap hastin . consol faramosh kardan tiko bezanan !!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979
(2016-08-28 ساعت 14:54)mulan1979 نوشته:  
(2016-08-27 ساعت 10:15)s.div نوشته:  [quote='armehraboon' pid='722822' dateline='1472275563']

استرس برای چی!
چجور نقص مدرکی بود؟ اسپانسر نداشتید کلا ؟
بهترین راه همون تماس با ان وی سی هست..

کلا زندگی ما همش استرسه خب  Shy  ضامن اول که نامزدم بود.ضامن دوم میخوان.مرسی بابت راهنماییتون.nvc  فقط تماس تلفنی ه دیگه؟ تا حالا تماس نگرفتم باهاشون.

سلام دوست عزیز . آیا شما با nvc تماس گرفتید؟ آیا شماره تماسی از آنجا دارید ؟ من که هنوز منتظر تکمیل مدرک هستم یهمین دلیل هم با آنها هنوز تماس نگرفتم ببینم که در چه مرحله ای هستم. اگر امکان داره شماره تلفن nvc را در اینجا بگذارید ممنون میشم. اگر هم شما و یا همسزتون با آنها تماس گرفتید و خبر جدیدی به شما داده شده است ممنون میشم که به ما هم اعلام کنیم.

سلااام دوستم
نه هنوز تماس نگرفتم . چون تو سایت nvc تو قسمت contact us شماره 6033340700 رو دیدم که فقط دوشنبه تا جمعه میشه تماس گرفت و امروز عصر ما میشه صبح اونها و اشتباه نکنم ساعت 7تا12 صبح ساعت جوابدهی شون هست.امروز اگه تماس گرفتم حتما بهت خبر میدم که چی گفتن ولی هفته پیش که به ابوظبی ایمیل زدم گفتن تو پروسه اداری هستیم و متاسفیم که نمیتونیم ماکزیمم زمان رو بهتون اعلام کنیم و فعلا منتظر باشین.شما هم مصاحبه دادی درسته؟تکمیل مدرک من i-134 و تکس 2015 است .مال شما هم همینه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، shadoow ، mulan1979 ، Pargosha

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان