کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-08-24 ساعت 17:25)roteil نوشته:  
(2016-08-24 ساعت 15:27)armehraboon نوشته:  
(2016-08-24 ساعت 15:14)roteil نوشته:  من كلا ديگه نمي دونم چه كُنم !!! ديگه اعصاب نمونده واسمون !! كلا به همه انرژي مي دم ، خودم ديگه نمي كِِشم !! از روزي كه اومدم از ابوظبي هيچ اتفاقي نيوفتاد !! اصلا يعني چي !![emoji19]

مگه 20 اگوست قرار نبود ویزا رو بدن؟

والا قرار نبود ، گفت انشاالله تا ٢٠ اگست !! خسته شديم ديگه
سلام Rotil جان ، ميدونم خيلي سخته ،ديگه اخرشه عزيز ، جديدا دوستان بعد از دوخطي يكي يا دوتا اپديت توي سيس داشتن . شما بعد از دوخطي توي سيس اپ ميشين ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha
راستش بعد دوخطي توي ١٢ جولاي من ديگه آپ نشدم ، تا تويه سايت سفارت گفت كلير شدي. !! ما هم رفتيم ابوظبي !! من اينو فهميدم كه هر آپديتي از سفارت بعدش بشي تبديل ميشه به يك خطي ، فقط اپ دوخطي از ا م ر ي ك ا هستش كه دوخطي مي شي ، من ٤،٥،٦،٨،٩،١١ آگست دوباره اپ شدم كه تا اپ ٩ ماله تايمي بود كه مي رفتيم سفارت و يا زنگ زدن بهمون بعدش فقط ١١ اگست بود ، بهمون گفت ٩٠٪‏ كارتون انجام شده ولي بايد صبر كنيد و اون مسائلي كه قبلا گفتم !! الانم سه تا ايميل دادم كه جراب ندادن آپ هم نشده !! نمي دونم واقعا !!

category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، hosseinslm
(2016-08-24 ساعت 20:51)roteil نوشته:  راستش بعد دوخطي توي ١٢ جولاي من ديگه آپ نشدم ، تا تويه سايت سفارت گفت كلير شدي. !! ما هم رفتيم ابوظبي !! من اينو فهميدم كه هر آپديتي از سفارت بعدش بشي تبديل ميشه به يك خطي ، فقط اپ دوخطي از ا م ر ي ك ا هستش كه دوخطي مي شي ، من ٤،٥،٦،٨،٩،١١ آگست دوباره اپ شدم كه تا اپ ٩ ماله تايمي بود كه مي رفتيم سفارت و يا زنگ زدن بهمون بعدش فقط ١١ اگست بود ، بهمون گفت ٩٠٪‏ كارتون انجام شده ولي بايد صبر كنيد و اون مسائلي كه قبلا گفتم !! الانم سه تا ايميل دادم كه جراب ندادن آپ هم نشده !! نمي دونم واقعا !!

رتيل عزيز واقعا توي تمام مراحلي كه داشتم كاراي ويزامو انجام مي دادم همش به فكر شما بودم...من مطمىنم كه بزودي جوابت مياد و دوباره خوشحال مي شي
پاسخ
تشکر کنندگان: شاپرک ، mulan1979 ، Pargosha
(2016-08-24 ساعت 23:05)Sor نوشته:  
(2016-08-24 ساعت 20:51)roteil نوشته:  راستش بعد دوخطي توي ١٢ جولاي من ديگه آپ نشدم ، تا تويه سايت سفارت گفت كلير شدي. !! ما هم رفتيم ابوظبي !! من اينو فهميدم كه هر آپديتي از سفارت بعدش بشي تبديل ميشه به يك خطي ، فقط اپ دوخطي از ا م ر ي ك ا هستش كه دوخطي مي شي ، من ٤،٥،٦،٨،٩،١١ آگست دوباره اپ شدم كه تا اپ ٩ ماله تايمي بود كه مي رفتيم سفارت و يا زنگ زدن بهمون بعدش فقط ١١ اگست بود ، بهمون گفت ٩٠٪‏ كارتون انجام شده ولي بايد صبر كنيد و اون مسائلي كه قبلا گفتم !! الانم سه تا ايميل دادم كه جراب ندادن آپ هم نشده !! نمي دونم واقعا !!

category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان:
محمد علی جان بابت اینکه تاحالا نتونستی ویزاتو بگیری واقعا متاسفم. منم دیروز با وکیلم صحبت میکردم میگفت سفارت واسه کیسهای لاتاری خیلی شلوغه .کیسهای ازدواجی و نامزدی متاسفانه تو اولویت کاریشون نیست.اینو دوستان گفتن وکیلم هم تایید کرد.نگران نباش.سفارت شلوغه.به زودی توام ویزاتو میگیری.کمتر از یه ماه دیگه این اتفاق میفته داداش.مطمعن باش.یه سوال چه تاریخی orشدی؟سفارت ابوظبی‌مثل سفارت آنکارا ایمیل نمیفرسته بعد اینکه orشدی؟

کیس: K1‎
ارسال مدارک :  july 28  
سفارت: آنکارا
وقت مصاحبه: ‎12 january
نتیجه ی مصاحبه: AP (FBI Check)
کلیر:29 آگوست
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
ارسال مدارک به سفارت 27 سپتامبر
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، shadoow ، armehraboon ، maryam1983 ، Pargosha
سلام دوستان. داشتم الان یک مطلبی رو میخوندم را جع به پروسه ap. نوشته شده بود که از قبل از مصاحبه خود افیسر میدونه که باید به شما ویزا بده یا اینکه شما وارد پروسه administrative processes میشید. معنی این جریان اینه که مضاحبه کشکه . یعنی اینکه اینقدر نگران جریان مصاحبه نباشید و فکر نکنید که عملکرد شما در مصاحبه و یا حتی نظر افیسر در مورد شما باعث شده است که بهتون ap خورده. قسمت غم انگیزتر ماجرا اینه که اگر مدرک دیگری هم از شما خواسته شده تا اون مدارک رو برای آنها ارسال نکنید پروسه ap اصلا شروع نمیشه. یعنی هر موفعی که مدارک روارسال کنید بعد از دوماه میتونید پیگیر جریان بشید که نتیجه چی شده . هر چند که در این سایت نوشته شده که با پیگیری هم اطلاعات بیشتری بهتون داده نمیشه و عملا بی نتیجه هست. تنها راهش صبر هست و همین.
این هم سایت رفرنس
http://mypathtocitizenship.com/my-visa-w...y-options/
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y ، maryam1983 ، hosseinslm ، قرباني ، Nooshin1361
(2016-08-24 ساعت 15:14)roteil نوشته:  من كلا ديگه نمي دونم چه كُنم !!! ديگه اعصاب نمونده واسمون !! كلا به همه انرژي مي دم ، خودم ديگه نمي كِِشم !! از روزي كه اومدم از ابوظبي هيچ اتفاقي نيوفتاد !! اصلا يعني چي !![emoji19]

دوست عزيز خودتو ناراحت نكن بزودي درست ميشه كارت و مهاجرت ميكني پيش خانواده ات....
منم اينروزا كم ميارم خيلي مواقع، اما دوباره سعي ميكنم روي زندگيم اينجا تمركز كنم تا اذيت نشم. اگه به اونور فكر كنم همش احساس ميكنم برنامه زندگيم عقب افتاده و اعصابم بهم ميريزه.
خوشبختانه شما الان در وضعيت بهتري هستي ظاهرا" و به گرفتن ويزا خيلي نزديكتر از مني هستي كه ٤٣ روز از مصاحبه ام ميگذره ...
به اميد شنيدن خبراي خوب ازت هستيم.
امروز و فردا كه ويزات بياد همه ناراحتي ها رو فراموش ميكني! موفق باشي.
Fedهازدواج با سيتيزن- ‎IR1‎
سفارت: آنكارا
شروع پروسه: 2014/9/9
اپروو: 2015/5/13
دريافت كيس نامبر: 2015/6/17
ايميل تأييد تكميل مدارك در ان وي سي:  2016/3/3
ايميل مصاحبه: 2016/5/25
تاريخ مصاحبه: 2016/7/14
نتيجه مصاحبه:  AP

آپديت هاي مهم:
(٢٠١٦)
١٥ جولاي - ١٢ دسامبر

(٢٠١٧)
 - ١٣ دسامبر دو خطي شدن 

(٢٠١٨)
٢٢ فوريه or  
٥ اپريل waiver 
 ٣٠ جولاي يك خطي شدن 
 ٢٥ اكتبر تبديل or به / 

(٢٠١٩)
١٢ جولاي (ارسال پكيج ويور توسط وكيل ما) 
٥ دسامبر (دو خطي)
 ١١ دسامبر (تكميل دوباره فرم DS-260) 

(٢٠٢٠)
٧ ژانويه or شدن
١٣ ژانويه Expiring Soon
٢٣ ژانويه or
٢٤ ژانويه ايميل مصاحبه مجدد (مورخ ١٨ فوريه)
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، hosseinslm ، قرباني ، شاپرک ، Pargosha
(2016-08-25 ساعت 19:36)mulan1979 نوشته:  سلام دوستان. داشتم الان یک مطلبی رو میخوندم را جع به پروسه ap. نوشته شده بود که از قبل از مصاحبه خود افیسر میدونه که باید به شما ویزا بده یا اینکه شما وارد پروسه administrative processes میشید. معنی این جریان اینه که مضاحبه کشکه . یعنی اینکه اینقدر نگران جریان مصاحبه نباشید و فکر نکنید که عملکرد شما در مصاحبه و یا حتی نظر افیسر در مورد شما باعث شده است که بهتون ap خورده. قسمت غم انگیزتر ماجرا اینه که اگر مدرک دیگری هم از شما خواسته شده تا اون مدارک رو برای آنها ارسال نکنید پروسه ap اصلا شروع نمیشه. یعنی هر موفعی که مدارک روارسال کنید بعد از دوماه میتونید پیگیر جریان بشید که نتیجه چی شده  . هر چند که در این سایت نوشته شده که با پیگیری هم اطلاعات بیشتری بهتون داده نمیشه و عملا بی نتیجه هست. تنها راهش صبر هست و همین.
این هم سایت رفرنس

باسلام دوست عزیز
راجع به ارسال نقص مدارک و بعد از اون شروع مرحله ap همسر من دیروز با nvc تماس داشتن و گفتن تا زمانی که کیس نامبر شما در سایت اعلام نشده مدارکی نفرستید.همزمان با کلیر شدن همراه با برگه آبی نقص مدارک رفع شده رو همراه خودتون ببرید و تحویل سفارت بدید.من نمیدونم این صحبت شما الان دقیقا چقدر صحت داره!ولی به من که استرس زیادی وارد کرده چون همینجوری سه ماه از مصاحبه من در ارمنستان گذشته.حتی ایمیل سفارت هم دقیقا صحبت های nvc بود.امیدوارم مطلبی که گفتید درست نباشه.و لازم شده هم من و هم بقیه دوستان بیشتر راجع بهش تخقیق کنیم.دوستان اگر کسی اطلاع دقیقی داره لطفا به اطلاع بقیه هم برسونید.ممنون از شما دوست عزیز
Category : IR1
Priority Date : 13Nov2014
Embessy : Yerevan
Interveiw : 17May2016
UP : 17,18,19 May_9,10 Nov_17,18 Jan
آپدیت دوخطی : 2017 May 11
clearance & or : May 12
Issued: 26 May
ورود به آمريكا : 2017 JUL 13
دريافت گرين كارت : 2017 AUG 26
سیتیزن شدن : 2022 22 APR
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام و تشکر
دقیقا همینطوره و AP خوردن یا ویزای یکضرب گرفتن براساس تصمیمی هست که کنسول قبل از مصاحبه با مطالعه پرونده و براساس وضعیت شخص میگیره و انجام مصاحبه صرفاً برای انجام تشریفات قانونی و همینطور تست روانشناسی مصاحبه شونده و اطمینان کنسول از صحت تصمیمش هست

(2016-08-25 ساعت 19:36)mulan1979 نوشته:  سلام دوستان. داشتم الان یک مطلبی رو میخوندم را جع به پروسه ap. نوشته شده بود که از قبل از مصاحبه خود افیسر میدونه که باید به شما ویزا بده یا اینکه شما وارد پروسه administrative processes میشید. معنی این جریان اینه که مضاحبه کشکه . یعنی اینکه اینقدر نگران جریان مصاحبه نباشید و فکر نکنید که عملکرد شما در مصاحبه و یا حتی نظر افیسر در مورد شما باعث شده است که بهتون ap خورده. قسمت غم انگیزتر ماجرا اینه که اگر مدرک دیگری هم از شما خواسته شده تا اون مدارک رو برای آنها ارسال نکنید پروسه ap اصلا شروع نمیشه. یعنی هر موفعی که مدارک روارسال کنید بعد از دوماه میتونید پیگیر جریان بشید که نتیجه چی شده  . هر چند که در این سایت نوشته شده که با پیگیری هم اطلاعات بیشتری بهتون داده نمیشه و عملا بی نتیجه هست. تنها راهش صبر هست و همین.
این هم سایت رفرنس
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، قرباني ، Pargosha
سلام دوستان من 9 آگوست وقت مصاحبم بود و AP بهم خورد. کیسم F2A هستش . آفیسر بهم گفت که تا دو ماه ممکنه طول بکشه ولی من وقتی مطالب فروم رو خوندم یکم نا امید شدم که حتی ممکنه بیشتر هم طول بکشه.
من قبلا با ویزای دانشجویی وارد آمریکا شدم و سر اون ویزا هم به من چک خورد که حدود 40 روز طول کشید. من خیلی امید داشتم که بمن دیگه چک نخوره ولی خورد.
کسی اطلاعی نداره ازینکه برای یه F2A چقدر به صورت میانگین کلیر شدنش طول میکشه؟ و اینکه من وقتی 2 سال گذشترو اونجا زندگی کردم و اونجا کار میکنم هیچ تاثیری رو سریع تر شدن کارم نداره؟ Sad
دوستان این دو خطی شدنو جایی تو این فروم دستور العملش نیست که چطور باید چک کنیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
@Arash.de@ آرش جان رفتی به سلامتی آنکارا؟ چی کار کردی؟ دادی مدارکتو به پست؟
کیس: K1‎
ارسال مدارک :  july 28  
سفارت: آنکارا
وقت مصاحبه: ‎12 january
نتیجه ی مصاحبه: AP (FBI Check)
کلیر:29 آگوست
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
ارسال مدارک به سفارت 27 سپتامبر
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-25 ساعت 08:36)hosseinslm نوشته:  محمد علی جان بابت اینکه تاحالا نتونستی ویزاتو بگیری واقعا متاسفم. منم دیروز با وکیلم صحبت میکردم میگفت سفارت واسه کیسهای لاتاری خیلی شلوغه .کیسهای ازدواجی و نامزدی متاسفانه تو اولویت کاریشون نیست.اینو دوستان گفتن وکیلم هم تایید کرد.نگران نباش.سفارت شلوغه.به زودی توام ویزاتو میگیری.کمتر از یه ماه دیگه این اتفاق میفته داداش.مطمعن باش.یه سوال چه تاریخی orشدی؟سفارت ابوظبی‌مثل سفارت آنکارا ایمیل نمیفرسته بعد اینکه orشدی؟

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-26 ساعت 00:12)maryam1983 نوشته:  

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-26 ساعت 15:28)hosseinslm نوشته:  @Arash.de@     آرش جان رفتی به سلامتی آنکارا؟ چی کار کردی؟ دادی مدارکتو به پست؟

سلام حسين جان ، آره الان آنكارا هستم ديروز ميديكال رو تمديد كردم و امروز جوابش و مدارك و تحويل پست دادم ، فعلا منتظر هستم برام دعا كنيد.
شما چيكار كردين؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam1983 ، mulan1979 ، armehraboon ، Pargosha ، anahita1361
این هم سایت رفرنس

باسلام دوست عزیز
راجع به ارسال نقص مدارک و بعد از اون شروع مرحله ap همسر من دیروز با ‎nvc‎ تماس داشتن و گفتن تا زمانی که کیس نامبر شما در سایت اعلام نشده مدارکی نفرستید.همزمان با کلیر شدن همراه با برگه آبی نقص مدارک رفع شده رو همراه خودتون ببرید و تحویل سفارت بدید.من نمیدونم این صحبت شما الان دقیقا چقدر صحت داره!ولی به من که استرس زیادی وارد کرده چون همینجوری سه ماه از مصاحبه من در ارمنستان گذشته.حتی ایمیل سفارت هم دقیقا صحبت های ‎nvc‎ بود.امیدوارم مطلبی که گفتید درست نباشه.و لازم شده هم من و هم بقیه دوستان بیشتر راجع بهش تحقیق کنیم.دوستان اگر کسی اطلاع دقیقی داره لطفا به اطلاع بقیه هم برسونید.ممنون از شما دوست عزیز
Category : IR1
Priority Date : 13Nov2014
Embessy : Yerevan
Interveiw : 17May2016
UP : 17,18,19 May_9,10 Nov_17,18 Jan
آپدیت دوخطی : 2017 May 11
clearance & or : May 12
Issued: 26 May
ورود به آمريكا : 2017 JUL 13
دريافت گرين كارت : 2017 AUG 26
سیتیزن شدن : 2022 22 APR
پاسخ