کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
سلام دوستان

بالاخره ویزا همسر من هم ایسود شد البته چون دادیم واسه پیک آاپ هنوز به دستمون نرسیده اما ویزاش جمعه ایسود شد. بد از آون جریان مسخره دوباره ap بخاطر شماره پاسپرت جدید همسرم، من به CONGRESSMAN خودمون ایمیل دادم و خودم هم بهشون ایمیل دادم که چرا اینطوریه و این چه وضعیه من با بچه کوچیک چکار کنم. جواب کنگره من رو بلافاصله ظرف ۲۴ ساعت دادن کلی‌ عذر خواهی بدم گفتن سعی‌ می‌کنن که پرسرو سریع انجام بدن. بد از این ایمیل که زده شده به کنگرمن حدود ۱۲ روز بعدش ایمیل دادن که پروسه اداری تموم شده، که دیگه ما فرستادیم مدارکو واسه پیک آاپ به ایران آنکارا و همین جمعه خبر دادن که ایسود شده و فرستادن پست.حالا هنوز نگران به دستمون رسیدنش هستم اما گفتم تا اینجاش رو به شما دوستان خبر بدم. امیدوارم کار همه زودتر درست بشه، زجری که ماها میکشیم رو واقعا کسی‌ متوجه نمی‌شه، از همگی دوستان که دلداری و همدردیو کمک کردن و دعا‌ کردن برای ما ممنون. من برای همه شما همیشه دعا‌ گوی هستم...
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، mulan1979 ، bhb32 ، پري57 ، maryam1983 ، عدلی ، جواد حبيبي
(2016-11-29 ساعت 01:50)lupyien نوشته:  سلام دوستان

بالاخره ویزا همسر من هم ایسود شد البته چون دادیم واسه پیک آاپ هنوز به دستمون نرسیده اما ویزاش جمعه ایسود شد. بد از آون جریان مسخره دوباره ap بخاطر شماره پاسپرت جدید همسرم، من به CONGRESSMAN خودمون ایمیل دادم و خودم هم بهشون ایمیل دادم که چرا اینطوریه و این چه وضعیه من با بچه کوچیک چکار کنم. جواب کنگره من رو بلافاصله ظرف ۲۴ ساعت دادن کلی‌ عذر خواهی بدم گفتن سعی‌ می‌کنن که پرسرو سریع انجام بدن. بد از این ایمیل که زده شده به کنگرمن حدود ۱۲ روز بعدش ایمیل دادن که پروسه اداری تموم شده، که دیگه ما فرستادیم مدارکو واسه پیک آاپ به ایران آنکارا و همین جمعه خبر دادن که ایسود شده و فرستادن پست.حالا هنوز نگران به دستمون رسیدنش هستم اما گفتم تا اینجاش رو به شما دوستان خبر بدم. امیدوارم کار همه زودتر درست بشه، زجری که ماها میکشیم رو واقعا کسی‌ متوجه نمی‌شه، از همگی دوستان که دلداری و همدردیو کمک کردن و دعا‌ کردن برای ما ممنون. من برای همه شما همیشه دعا‌ گوی هستم...

تبریک میگم دوست عزیز،امیدوارم در کنار همسرتون به آرامش برسید.
Category : IR1
Priority Date : 13Nov2014
Embessy : Yerevan
Interveiw : 17May2016
UP : 17,18,19 May_9,10 Nov_17,18 Jan
آپدیت دوخطی : 2017 May 11
clearance & or : May 12
Issued: 26 May
ورود به آمريكا : 2017 JUL 13
دريافت گرين كارت : 2017 AUG 26
سیتیزن شدن : 2022 22 APR
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، mulan1979 ، bhb32 ، جواد حبيبي
(2016-11-29 ساعت 03:12)Nooshin1361 نوشته:  

تبریک میگم دوست عزیز،امیدوارم در کنار همسرتون به آرامش برسید.
دوست عزیز با سلام
تبریک
نگران نباشید پیکاپ ما را هم این شرکت انجام داد . چهارشنبه بعد از ظهر از پست تحویل میگیرند( سایت پست را چک کنید ) و با پرواز شب میاد تهران و شما پنجشنبه صبح تحویل می گیرید .
سفارت : آنکارا
تاریخ مصاحبه  22  March
وضعیت  AP
کیس  F4
تعداد  4 نفر
Clear 13 Oct
Issued 15 Nov
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32 ، Nooshin1361 ، maryam1983

اگر زحمتی نیست می شه لطفا مشکلتون رو کمی توضیح بدین و اینکه به چه کسانی ایمیل زدین که کمکتون کردن. ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، HAMİT
25 روز از orگذشت هنوز کلیر نشدم اخه چراااااااااا؟
EB3
interwove:september20/2016
AP Rolleyes  
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Nooshin1361 ، bhb32 ، جواد حبيبي ، Alireza_D
(2016-11-29 ساعت 10:07)alirezadehghan2000 نوشته:  25 روز از orگذشت هنوز کلیر نشدم اخه چراااااااااا؟
دوست عزیز
میدونم خیلی استرس داره ما هم مثل شما بودیم . نگران نباشید من هم حدود یک ماه Or بودم و منتظر . امید به خدا
تاریخ مصاحبه  22  March
وضعیت  AP
کیس  F4
تعداد  4 نفر
Clear 13 Oct
Issued 15 Nov
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Nooshin1361 ، bhb32 ، maryam1983 ، جواد حبيبي ، Alireza_D
این ماه اکتبر و نوامبر چقدر کلری کم بود و اون کسانی هم که کلر شدن چقدر با تاخیر ویزاهاشون رو دریافت کردند. معلوم نیست چه خبره که اینقدر روند کلری کند و لاک پشتی شده.اینجوری فکر کنم دسامبر هم همینطور آرام بگذره و کلا خبری نباشه
Category: F1 Family Based
Apply: july 2007
Interview: June 2016
Result: AP
update: 21 June
Second update: 15 August
Clear: 16 August
پاسخ
(2016-11-29 ساعت 11:49)mrb نوشته:  
(2016-11-29 ساعت 10:07)alirezadehghan2000 نوشته:  25 روز از orگذشت هنوز کلیر نشدم اخه چراااااااااا؟
دوست عزیز
میدونم خیلی استرس داره ما هم مثل شما بودیم . نگران نباشید من هم حدود یک ماه Or بودم و منتظر . امید به خدا
پس الان کلیر شدین؟

EB3
AP Rolleyes  
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، bhb32 ، mulan1979 ، جواد حبيبي ، Alireza_D
(2016-11-29 ساعت 13:08)alirezadehghan2000 نوشته:  
(2016-11-29 ساعت 11:49)mrb نوشته:  
دوست عزیز
پس الان کلیر شدین؟

دوست عزیز با سلام
به امضا من توجه نکردی معلومه خیلی استرس داری ولی نگران نباش امید به خدا هرچه زودتر نامه کلیری برای شما ارسال میشه
توکل به خدا
تاریخ مصاحبه  22  March
وضعیت  AP
کیس  F4
تعداد  4 نفر
Clear 13 Oct
Issued 15 Nov
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، bhb32 ، mulan1979 ، جواد حبيبي ، HAMİT ، Alireza_D
دوستان عزیز اصلا نگران نباشید بین orشدن تا کلیری جدیدا فاصله زیاد شده .کیس ما هم حدودا بعد از یک ماه و نیم کلیر شدیم.فقط اگه به ۶ ماه نزدیکید یا ردش کردید باید جمع و جور کنید که یه مدیکال دیگه دارید. برید پاستور واکسن انفولانزاتون رو بزنید.واسه دریافت ویزاهم‌توجه کنید که شاید بیشتر از ۵ تا ۷ روز کاری زمان ببره. شوکه نشید و نترسید .مال بعضی ها تا ۲۰ روز هم طول کشیده .دلیلش رو نمیدونیم .ولی گفتم واسه برنامه ریزی اماده باشید .
کیس:  F4
اقدام اولیه:2003
تاریخ مصاحبه:  مارچ2016  انکارا
نتیجه: ap
تعداد نفرات کیس: 3 نفر (یک بچه  و خودم و همسرم)
پاسخ
تشکر کنندگان: Sasa-t ، bhb32 ، mulan1979 ، maryam1983 ، جواد حبيبي ، HAMİT ، Alireza_D ، Nooshin1361
(2016-11-29 ساعت 13:37)مهسا20132013 نوشته:  دوستان عزیز اصلا نگران نباشید بین orشدن تا کلیری جدیدا فاصله زیاد شده .کیس ما هم حدودا بعد از یک ماه و نیم کلیر شدیم.فقط اگه به ۶ ماه نزدیکید یا ردش کردید باید جمع و جور کنید که یه مدیکال دیگه دارید. برید پاستور واکسن انفولانزاتون رو بزنید.واسه دریافت ویزاهم‌توجه کنید که شاید بیشتر از ۵ تا ۷ روز کاری زمان ببره. شوکه نشید و نترسید .مال بعضی ها تا ۲۰ روز هم طول کشیده .دلیلش رو نمیدونیم .ولی گفتم واسه برنامه ریزی اماده باشید .
ممنون تاز وارد سه ماه شدم [emoji3] [emoji2]

EB3
AP Rolleyes  
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، جواد حبيبي ، bhb32 ، HAMİT ، maxman ، Alireza_D ، Nooshin1361
,

Our office has received your document submission. Further instructions regarding your visa interview appointment are detailed below.

We Received Your Documents

We received your document(s), but because the administrative processing regarding your case is still pending, the documents we have received will be placed in your file without any action. We are sorry for the inconvenience but we kindly ask you to disregard the email that you have received today. Once the processing gets completed and you send your passport and any other missing documents, a consular officer will review your case to ensure you meet the eligibility and admissibility criteria. Then, you will receive a decision as soon as the reviewing is completed.

If the passport information you have provided on your DS-260 form changes at any stage of the process, you must inform us immediately via email at https://tr.usembassy.gov/visas/contact-i...a-section/. This is necessary to avoid possible delays in your visa process.

بعد از كلي پيگيري براي اينكه بدونم مداركم رسيده يا نه اين ايميل رو به من دادن. به نظرتون لازمه باز ازشون بپرسم بررسي كنن اگر نقص مداركي باز دارم بهم بگن يا نه.؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، جواد حبيبي

عذرخواهي ميكنم شما بين صحبت هاتون اشاره كرديد به نماينده كنگره و گفتيد كه از طريق ايشون هم اقداماتي انجام داديد
سوال من اينكه ايشون از آشناهاي شما هستن يا قانوني وجود داره براي كمك گرفتن از نمايندگان كنگره؟؟؟؟؟
چون من تو يكي از سايتها مطلبي خوندم به شرح ذيل، برام سوال پيش اومد.

If you were working in US, then you can email your Senator and ask them for help. However, this should be done only if it has been pending for more than 60 days
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: HAMİT ، mulan1979 ، Alireza_D ، Nooshin1361 ، جواد حبيبي
سلام به همه دوستان عزیز بعد از گذشت 2 ما از کلیر شدن ما ولی هنوز ویزا رو دریافت نکردم دلیلش رو هم به ما نگفتند گفتند منتظر باشید و case تون رو تعقیب کنید حالا به نظر شما دوستان ما چی کار کنیم و بعضی از دوستان که میگن از طریق سناتو کاراشون پیش بردن چه جوریه اگه دوستان در این مورد چیزی میدونند کمک کنند ممنون میشم Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Alireza_D ، Nooshin1361 ، bhb32 ، جواد حبيبي
سلام دوستان.بالاخره بعد از 29 روز از کلیر شدن امروز پاسها و مدیکال تحویل سقارت ابوظبی شد.حالا باید منتظر چی باشیم؟ایمیل ؟تغییر سایت؟؟؟؟؟؟
تاریخ مصاحبه:27مارچ 2016 ابوظبی
آپدیت دو خطی همسرم: 14 سپتامبر
آپدیت یه خطی مجدد و or همسرم: 19 اکتبر
آپدیت دو خطی خودم:19 اکتبر و or. اول نوامبر
کلیر قشنگترین روز خدا اول نوامبر
هسر:معاف از سربازی
تحویل پاسپورت به سفارت:29 نوامبر
ایشود نفر اصلی:30 نوامبر
ایشود سایر اعضا :4 دسامبر(یکشنبه!!!!!!!)
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Nooshin1361 ، maryam1983 ، Alireza_D ، HAMİT ، bhb32 ، armehraboon ، جواد حبيبي

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان