کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-11-29 ساعت 20:42)HAMİT نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز بعد از گذشت 2 ما از کلیر شدن ما ولی هنوز ویزا رو دریافت نکردم دلیلش رو هم به ما نگفتند گفتند منتظر باشید و case تون رو تعقیب کنید حالا به نظر شما دوستان ما چی کار کنیم و بعضی از دوستان که میگن از طریق سناتو کاراشون پیش بردن چه جوریه اگه دوستان در این مورد چیزی میدونند کمک کنند ممنون میشم Sad

سلام.انشاالله زودتر ویزاتون ایشود بشه.شما کدوم سفارت بودین؟ چرا ویزاتون انقدر طول کشید ؟پاستونو عوض کردین؟مدرکی تغییر کرده؟چی شده؟؟؟منم امردز پاسها رو تحویل ابوظبی دادم .نمیدونم الان واقعا باید منتظر چی باشم.
تاریخ مصاحبه:27مارچ 2016 ابوظبی
آپدیت دو خطی همسرم: 14 سپتامبر
آپدیت یه خطی مجدد و or همسرم: 19 اکتبر
آپدیت دو خطی خودم:19 اکتبر و or. اول نوامبر
کلیر قشنگترین روز خدا اول نوامبر
هسر:معاف از سربازی
تحویل پاسپورت به سفارت:29 نوامبر
ایشود نفر اصلی:30 نوامبر
ایشود سایر اعضا :4 دسامبر(یکشنبه!!!!!!!)
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، HAMİT ، m_vaziran ، bhb32 ، Nooshin1361 ، Alireza_D ، armehraboon ، جواد حبيبي
(2016-11-29 ساعت 21:12)zariraja نوشته:  
(2016-11-29 ساعت 20:42)HAMİT نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز بعد از گذشت 2 ما از کلیر شدن ما ولی هنوز ویزا رو دریافت نکردم دلیلش رو هم به ما نگفتند گفتند منتظر باشید و case تون رو تعقیب کنید حالا به نظر شما دوستان ما چی کار کنیم و بعضی از دوستان که میگن از طریق سناتو کاراشون پیش بردن چه جوریه اگه دوستان در این مورد چیزی میدونند کمک کنند ممنون میشم Sad

سلام.انشاالله زودتر ویزاتون ایشود بشه.شما کدوم سفارت بودین؟ چرا ویزاتون انقدر طول کشید ؟پاستونو عوض کردین؟مدرکی تغییر کرده؟چی شده؟؟؟منم امردز پاسها رو تحویل ابوظبی دادم .نمیدونم الان واقعا باید منتظر چی باشم.

سلام دوست عزیز ممنونم انشالله شما هم زود تر بگیرید ویزاتون من سفارتم آنکارا است 4 اکتبر هم کلیر شدم بعد 7 ماه 12اکتبر مدارکو فرستادم 17 اکتبر هم ایمیل کردن که گرفتن مدارکو و دوباره 10 نومبر ایمیل دادن و گفتن که ما پاسو براتون فرستادیم Sad ما دوباره ایمیل زدیم و پرسیدیم چرا و در جواب گفتن که case تعقیب کنید یک چیز دیگه هم است توی سایت سفارت برام تا 26 دسمبر وقت دادن تا ویزام رو بگیرم دیگه نمیدونم الان 6 سال که منتظریم یک جا بشیم Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، maryam1983 ، bhb32 ، Nooshin1361 ، Alireza_D ، جواد حبيبي
(2016-11-30 ساعت 00:08)HAMİT نوشته:  
(2016-11-29 ساعت 21:12)zariraja نوشته:  

سلام دوست عزیز ممنونم انشالله شما هم زود تر بگیرید ویزاتون من سفارتم آنکارا است 4 اکتبر هم کلیر شدم بعد 7 ماه 12اکتبر مدارکو فرستادم 17 اکتبر هم ایمیل کردن که گرفتن مدارکو و دوباره 10 نومبر ایمیل دادن و گفتن که ما پاسو براتون فرستادیم  Sad ما دوباره ایمیل زدیم و پرسیدیم چرا و در جواب گفتن که case تعقیب کنید یک چیز دیگه هم است توی سایت سفارت برام تا 26 دسمبر وقت دادن تا ویزام رو بگیرم دیگه نمیدونم الان 6 سال که منتظریم یک جا بشیم  Sad

من نفهمیدم. بالاخره به شما ویزا دادن یا ندادن؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Nooshin1361 ، HAMİT ، جواد حبيبي
(2016-11-29 ساعت 10:07)alirezadehghan2000 نوشته:  25 روز از orگذشت هنوز کلیر نشدم اخه چراااااااااا؟

من. بعد چند ماه or بودم ايميل هم زدن كه ادمين پروسس تموم شده ، بعدش برگشت حالت اول تو سايت or مجدد شد اسلاش ، ايميل هم زدم گفت متاسفنه. باز داره بررسي ميشه
كاراشون حساب كتاب نداره و فقط سركاريه
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Alireza_D ، bhb32 ، JAVID2015 ، maryam1983 ، Nooshin1361 ، جواد حبيبي
امروز باز ٢ نفر كلير شدن در سايت سفارت ارمنستان
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: Alireza_D ، mulan1979 ، maryam1983 ، Nooshin1361 ، HAMİT ، جواد حبيبي
سلام دوستان.ما دیروز پاسها رو تحویل سفارت دادیم.امروز مال من ایشود شده ولی مال پسرم readyشده و نوشته نوبت مصاحبه واستون میزنن!!!!!!!این یعنی چی؟؟؟؟؟!!!!!!مال شوهرم هنوز AP.یعنی چی؟؟؟یعنی ممکنه مال اونا ایشود نشه؟؟؟؟
تاریخ مصاحبه:27مارچ 2016 ابوظبی
آپدیت دو خطی همسرم: 14 سپتامبر
آپدیت یه خطی مجدد و or همسرم: 19 اکتبر
آپدیت دو خطی خودم:19 اکتبر و or. اول نوامبر
کلیر قشنگترین روز خدا اول نوامبر
هسر:معاف از سربازی
تحویل پاسپورت به سفارت:29 نوامبر
ایشود نفر اصلی:30 نوامبر
ایشود سایر اعضا :4 دسامبر(یکشنبه!!!!!!!)
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Alireza_D ، bhb32 ، HAMİT ، Nooshin1361 ، جواد حبيبي
(2016-11-30 ساعت 16:57)zariraja نوشته:  سلام دوستان.ما دیروز پاسها رو تحویل سفارت دادیم.امروز مال من ایشود شده ولی مال پسرم readyشده و نوشته نوبت مصاحبه واستون میزنن!!!!!!!این یعنی چی؟؟؟؟؟!!!!!!مال شوهرم هنوز AP.یعنی چی؟؟؟یعنی ممکنه مال اونا ایشود نشه؟؟؟؟

سلام دوست عزيز ،نگران نباشين با توجه به اينكه افرادي از همه كتگوريها ٢-٣ ماه or شدن ولي كلير نشدن به احتمال خيلي زياد سفارتها سهميه ويزا ندارن ، امكان هم داره خطاي سيستمي باشه ، خدارو شكر توي اين بحران خودتون ايشود شدين ، انشالله همين يكي دوروزه اونها هم ايشود ميشن
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، mulan1979 ، Nooshin1361 ، m_vaziran ، جواد حبيبي
یه خبر شنیدم مبنی بر اینکه ترامپ لاتاری سال 2018 رو به عنوان آخرین لاتاری اعلام کرده
واقعا چه خبره ؟
از بچه ها که می گفتن با سناتور ها ارتباط دارن، کسی می تونه در رابطه با وضع ما اطلاعاتی کسب کنه؟
این قوانین مهاجرتی حتی اگر هم تصویب بشه و اجرایی، آیا در مورد ما هم صدق می کنه ؟ یا عطف به ماسبق نمی شه؟

البته این آقا در مصاحبه های قبل از انتخابات گفته بود 11 میلیون از مهاجرین غیر قانونی رو اخراج می کنه اما الان در سخنرانی اخیرش موضعش رو تغییر داده و گفته 3 میلیون از این افراد رو که دارای سابقه کیفری هستند و اخراج میکنه. مهمه که بدونید اوباما هم در زمان ریاست جمهوریش 2 میلیون نفر رو اخراج کرده.

در رابطه با دیواری هم که ترامپ گفته بود می کشیم بین خودمون و مکزیک، عقب گرد داشته و گفته صرفا سعی میکنیم این مرز رو امن کنیم

من امیدوارم همه ما از این بلاتکلیفی زود خلاص شیم. یا این وری یا اون وری.
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Nooshin1361 ، جواد حبيبي
(2016-11-30 ساعت 00:23)samira aslroosta نوشته:  
(2016-11-30 ساعت 00:08)HAMİT نوشته:  
(2016-11-29 ساعت 21:12)zariraja نوشته:  سلام.انشاالله زودتر ویزاتون ایشود بشه.شما کدوم سفارت بودین؟ چرا ویزاتون انقدر طول کشید ؟پاستونو عوض کردین؟مدرکی تغییر کرده؟چی شده؟؟؟منم امردز پاسها رو تحویل ابوظبی دادم .نمیدونم الان واقعا باید منتظر چی باشم.

سلام دوست عزیز ممنونم انشالله شما هم زود تر بگیرید ویزاتون من سفارتم آنکارا است 4 اکتبر هم کلیر شدم بعد 7 ماه 12اکتبر مدارکو فرستادم 17 اکتبر هم ایمیل کردن که گرفتن مدارکو و دوباره 10 نومبر ایمیل دادن و گفتن که ما پاسو براتون فرستادیم  Sad ما دوباره ایمیل زدیم و پرسیدیم چرا و در جواب گفتن که case تعقیب کنید یک چیز دیگه هم است توی سایت سفارت برام تا 26 دسمبر وقت دادن تا ویزام رو بگیرم دیگه نمیدونم الان 6 سال که منتظریم یک جا بشیم  Sad

من نفهمیدم. بالاخره به شما ویزا دادن یا ندادن؟؟

هنوز نگرفتم دوست عزیز
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، جواد حبيبي
(2009-12-23 ساعت 14:48)Monica نوشته:  اين هم لينك تاپيك "مراحل دادن وقت مصاحبه" در بخش "ويزاي نامزدي و ازدواج":
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=1703&page=1

(2016-11-29 ساعت 01:50)lupyien نوشته:  سلام دوستان

بالاخره ویزا همسر من هم ایسود شد البته چون دادیم واسه پیک آاپ هنوز به دستمون نرسیده اما ویزاش جمعه ایسود شد. بد از آون جریان مسخره دوباره ap بخاطر شماره پاسپرت جدید همسرم، من به CONGRESSMAN خودمون ایمیل دادم و خودم هم بهشون ایمیل دادم که چرا اینطوریه و این چه وضعیه من با بچه کوچیک چکار کنم. جواب کنگره من رو بلافاصله ظرف ۲۴ ساعت دادن کلی‌ عذر خواهی بدم گفتن سعی‌ می‌کنن که پرسرو سریع انجام بدن. بد از این ایمیل که زده شده به کنگرمن حدود ۱۲ روز بعدش ایمیل دادن که پروسه اداری تموم شده، که دیگه ما فرستادیم مدارکو واسه پیک آاپ به ایران آنکارا و همین جمعه خبر دادن که ایسود شده و فرستادن پست.حالا هنوز نگران به دستمون رسیدنش هستم اما گفتم تا اینجاش رو به شما دوستان خبر بدم. امیدوارم کار همه زودتر درست بشه، زجری که ماها میکشیم رو واقعا کسی‌ متوجه نمی‌شه، از همگی دوستان که دلداری و همدردیو کمک کردن و دعا‌ کردن برای ما ممنون. من برای همه شما همیشه دعا‌ گوی هستم...

سلام دوست عزیز تبریک میگم خدا رو شکر
تمام شد فرزند زیبایتان زیر سایه والدین عزیز ش بزرگ بشه و خدا رو شکر
دعا میکنم خوشبخت و سلامت باشین که در دنیای خوبی ها دعای خیر شما عزیزان راه دور بسیار امید بخشه سایر منتظر آن خواهد بود
تبریک فراوان و سپاس که ما رو در شادی خود شریک کردین
کیس  ir1
درخواست   اولیه اردیبهشت 94
اپروو ال مهر 94
نامه nvc آذر 94
ارسال مدارک به nvc دی 94  _7 ژانویه 2016
ایمیل تایید مدارک ازnvc   -فبریه 26-2016

90 روز گذشت و تاریخ 12 ژولای وقت مصاحبه آنکارا
136 روز از تاریخ تکمیل تا روز مصاحبه
ویزا   یه ضرب   چه خاطره آرامی از آنکارا
------------------------------------------------------☆☆
ورود به آمریکا 2 سپتامبر
منتظر گرین کارت و دریافت توسط پست در 7 نوامبر سال 2016 تمام
شاید روزگاری دلم واسه این انتظارها و سختیها حتی تنگ بشه

.......
میدونم که میگذره
فقط کاش اینقدر سخت نگذره که شادی یادمون بره
پاسخ
بچه ها ی چیز جالب متوجه شدم تو سایت سیس یا خود سفارت که وضعیتتون رو پیگیری میکنین اگه همون شماره آخر کیس نامبرتون رو از ۱تا ۹ تعقییر بدین پرونده های دیگران رو که روز شروع پروندشون نزدیک تاریخ شروع پرونده شما بوده رو میتونین ببینین و متوجه وضعیت پرونده های دیگران بشین بعضی ایشود شدن بعضی نیازمند مدارک دیگه بعضی آماده مصاحبه خلاصه جالبه
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32 ، Nooshin1361 ، جواد حبيبي ، Behroozn
(2016-12-01 ساعت 00:51)tabangigs نوشته:  بچه ها ی چیز جالب متوجه شدم تو سایت سیس یا خود سفارت که وضعیتتون رو پیگیری میکنین اگه همون شماره آخر کیس نامبرتون رو از ۱تا ۹ تعقییر بدین پرونده های دیگران رو که روز شروع پروندشون نزدیک تاریخ شروع پرونده شما بوده رو میتونین ببینین و متوجه وضعیت پرونده های دیگران بشین بعضی ایشود شدن بعضی نیازمند مدارک دیگه بعضی آماده مصاحبه خلاصه جالبه

سلام دوست عزیز. چیزی رو که گفتید رفتم و الان چک کردم از شمارههای ۱ تا ۹ رقم اخری که شبیه به من بودن و به نطر میرسه که در یک روز مصاحبه داشتیم سه نفرشون ایشود شدن. یک نفر در ان وی سی هست و بقیه توی مرحله اپ هستن. این خیلی مسخره هست که چرا کیس های ماها هنوز توی این مرحله باقی مونده در حالی که سه نفر ایشود شدن و ویزاشون رو گرفتن اون هم در سپتامبر و اکتبر ...
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، Alireza_D ، Nooshin1361 ، جواد حبيبي
نه فقط از ١ تا ٩ بلكه بازه عددي بيشتري رو ميشه ديد
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Alireza_D ، Nooshin1361 ، جواد حبيبي
(2016-12-01 ساعت 01:20)mulan1979 نوشته:  
(2016-12-01 ساعت 00:51)tabangigs نوشته:  بچه ها ی چیز جالب متوجه شدم تو سایت سیس یا خود سفارت که وضعیتتون رو پیگیری میکنین اگه همون شماره آخر کیس نامبرتون رو از ۱تا ۹ تعقییر بدین پرونده های دیگران رو که روز شروع پروندشون نزدیک تاریخ شروع پرونده شما بوده رو میتونین ببینین و متوجه وضعیت پرونده های دیگران بشین بعضی ایشود شدن بعضی نیازمند مدارک دیگه بعضی آماده مصاحبه خلاصه جالبه

سلام دوست عزیز. چیزی رو که گفتید رفتم و الان چک کردم از شمارههای ۱ تا ۹ رقم اخری که شبیه به من بودن و به نطر میرسه که در یک روز مصاحبه داشتیم سه نفرشون ایشود شدن. یک نفر در ان وی سی هست و بقیه توی مرحله اپ هستن. این خیلی مسخره هست که چرا کیس های ماها هنوز توی این مرحله باقی مونده در حالی که سه نفر ایشود شدن و ویزاشون رو گرفتن اون هم در سپتامبر و اکتبر ...

سلام دوست عزيز ، شما نميتونين از اين طريق به استدلال دقيقي برسين ،چون سفارتها متفاوت انتخاب ميشن و شماره كيسها به ترتيبه اين يك دليلي كه تعدادي از كيسها رو توي سايت براتون ارور ميزنه ، درسته شماره هاي كيس نامبر اختلاف زيادي ندارن ولي توي پروسه از جمله ويزا يكضرب ونقص مدارك nvc و دلايل ديگه باعث به عقب افتادن پرونده ها حتي براي سال ميشود ، البته شما ميتونين توي سايت سيس بعضي از كيسها كه اپديتشون نزديك به تاريخ اپديت شما هست جهت چك استفاده كنين ، در اكثر موارد از اين طريق ميتونين اپديت خودتون رو با تطابق دادن تاريخ اپديت اونها با يكي دو روز زودترپيشبيني كنين ،البته اين رو هم بدونين كه اپديتهاي سفارت هميشه به ترتيب صورت ميگيره يا ازپايين به بالا يا از بالا به پايين ، البته اپديت حاصل از ايميل كيسها به سفارت از اين قاعده مستثني هست . من توصيه ميكنم دوستان از اين طريق عمل نكنن چون چيزي حاصل نميشه جز استرس درون خودشون رو بالا ميبرن .
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam1983 ، mulan1979 ، عدلی ، bhb32 ، Nooshin1361
(2016-12-01 ساعت 01:20)mulan1979 نوشته:  

احتمال داره اون سه نفر یکضرب ویزا گرفته باشن. یکی از بچه ها یک روز زودتر از من مصاحبه داشت اونم وارد پروسه کلیر شد دیروز براش ایمیل اومد که کلیر شدی . خوشحال شدم ازین بابت که هنوز امیدی هست زیر شش ماه هم کلیر شد دیگه نا امید شده بودم فکر میکردم حتما شش ماه به بالا باید منتظر کلیر شدن بود البته اون دوستمون خانم بودن با ویزای نامزدی اما فکر نکنم تو پروسه کلیر شدن کنکوری فرق کنه
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32 ، Nooshin1361 ، جواد حبيبي ، maryam1983 ، Alireza_D

کاربران در حال بازدید این موضوع: