کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
دوستان عزیز یه سوال داشتم.وقتی ایمیل کلیری میاد تمام افراد کیس کلیر شدن دیگه.درسته؟ تا همه کلیر نشن که ایمیل کایری نمیاد که بیاین ویزاتونو بگیرین.درسته؟ یعنی ممکنه یکی از افراد کیس بعد از دریافت ایمیل کلیری و دادن پاسها به سفارت ویزا نگیره؟ میترسم از ما سه نفر به یکیمون ویزا ندن .با ایت استرس چکار کنم؟
تاریخ مصاحبه:27مارچ 2016 ابوظبی
آپدیت دو خطی همسرم: 14 سپتامبر
آپدیت یه خطی مجدد و or همسرم: 19 اکتبر
آپدیت دو خطی خودم:19 اکتبر و or. اول نوامبر
کلیر قشنگترین روز خدا اول نوامبر
هسر:معاف از سربازی
تحویل پاسپورت به سفارت:29 نوامبر
ایشود نفر اصلی:30 نوامبر
ایشود سایر اعضا :4 دسامبر(یکشنبه!!!!!!!)
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32 ، Nooshin1361 ، HAMİT ، جواد حبيبي ، Alireza_D
(2016-12-01 ساعت 13:34)tabangigs نوشته:  
(2016-12-01 ساعت 01:20)mulan1979 نوشته:  
(2016-12-01 ساعت 00:51)tabangigs نوشته:  بچه ها ی چیز جالب متوجه شدم تو سایت سیس یا خود سفارت که وضعیتتون رو پیگیری میکنین اگه همون شماره آخر کیس نامبرتون رو از ۱تا ۹ تعقییر بدین پرونده های دیگران رو که روز شروع پروندشون نزدیک تاریخ شروع پرونده شما بوده رو میتونین ببینین و متوجه وضعیت پرونده های دیگران بشین بعضی ایشود شدن بعضی نیازمند مدارک دیگه بعضی آماده مصاحبه خلاصه جالبه

سلام دوست عزیز. چیزی رو که گفتید رفتم و الان چک کردم از شمارههای ۱ تا ۹ رقم اخری که شبیه به من بودن و به نطر میرسه که در یک روز مصاحبه داشتیم سه نفرشون ایشود شدن. یک نفر در ان وی سی هست و بقیه توی مرحله اپ هستن. این خیلی مسخره هست که چرا کیس های ماها هنوز توی این مرحله باقی مونده در حالی که سه نفر ایشود شدن و ویزاشون رو گرفتن اون هم در سپتامبر و اکتبر ...

احتمال داره اون سه نفر یکضرب ویزا گرفته باشن. یکی از بچه ها یک روز  زودتر از من مصاحبه داشت اونم وارد پروسه کلیر شد دیروز براش ایمیل اومد که کلیر شدی . خوشحال شدم ازین بابت که هنوز امیدی هست زیر شش ماه هم کلیر شد دیگه نا امید شده بودم فکر میکردم حتما شش ماه به بالا باید منتظر کلیر شدن بود البته اون دوستمون خانم بودن با ویزای نامزدی اما فکر نکنم تو پروسه کلیر شدن کنکوری فرق کنه

كتگوري تو كلير شدن تاثير داره
بچه هايي كه كتگوري f2b هستن از همه ديرتر كلير شدن
نامزدي ها از همه زود تر
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Nooshin1361 ، جواد حبيبي ، maryam1983 ، Alireza_D
(2016-12-01 ساعت 14:14)bhb32 نوشته:  
(2016-12-01 ساعت 13:34)tabangigs نوشته:  
(2016-12-01 ساعت 01:20)mulan1979 نوشته:  سلام دوست عزیز. چیزی رو که گفتید رفتم و الان چک کردم از شمارههای ۱ تا ۹ رقم اخری که شبیه به من بودن و به نطر میرسه که در یک روز مصاحبه داشتیم سه نفرشون ایشود شدن. یک نفر در ان وی سی هست و بقیه توی مرحله اپ هستن. این خیلی مسخره هست که چرا کیس های ماها هنوز توی این مرحله باقی مونده در حالی که سه نفر ایشود شدن و ویزاشون رو گرفتن اون هم در سپتامبر و اکتبر ...

احتمال داره اون سه نفر یکضرب ویزا گرفته باشن. یکی از بچه ها یک روز  زودتر از من مصاحبه داشت اونم وارد پروسه کلیر شد دیروز براش ایمیل اومد که کلیر شدی . خوشحال شدم ازین بابت که هنوز امیدی هست زیر شش ماه هم کلیر شد دیگه نا امید شده بودم فکر میکردم حتما شش ماه به بالا باید منتظر کلیر شدن بود البته اون دوستمون خانم بودن با ویزای نامزدی اما فکر نکنم تو پروسه کلیر شدن کنکوری فرق کنه

نامزدي ها از همه زود تر
مطمن هستین؟ از چه نظر این استدلال رو دارین ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32 ، جواد حبيبي ، Nooshin1361 ، Alireza_D
(2016-12-01 ساعت 18:01)tabangigs نوشته:  
(2016-12-01 ساعت 14:14)bhb32 نوشته:  
(2016-12-01 ساعت 13:34)tabangigs نوشته:  احتمال داره اون سه نفر یکضرب ویزا گرفته باشن. یکی از بچه ها یک روز  زودتر از من مصاحبه داشت اونم وارد پروسه کلیر شد دیروز براش ایمیل اومد که کلیر شدی . خوشحال شدم ازین بابت که هنوز امیدی هست زیر شش ماه هم کلیر شد دیگه نا امید شده بودم فکر میکردم حتما شش ماه به بالا باید منتظر کلیر شدن بود البته اون دوستمون خانم بودن با ویزای نامزدی اما فکر نکنم تو پروسه کلیر شدن کنکوری فرق کنه

نامزدي ها از همه زود تر
مطمن هستین؟ از چه نظر این استدلال رو دارین ؟

سلام دوست عزیز. اگر به جدول منتطران که در امضاء اقای itex موجوده نگاه کنی خودتون هم متوجه این جریان میشید و یا اینکه در امضاء افرادی که کلیر شدن. اما در مجموع شاید دقیقا نشه گفت که برای هر کتگوری چقدر زمان میبره.
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، جواد حبيبي ، Nooshin1361 ، maryam1983 ، Alireza_D
دوستانی که کیس چند نفره داشتن و کلیر شدن و ویزا گرفتن میخواستم بدونم باید جلوی تک تک نفرات بنویسه ایشود یا اینکه یک ایشود کلی برای کل کیس اون بالا توی استتوس کیس مینویسه ؟
پاسخ
(2016-12-01 ساعت 18:22)zariraja نوشته:  دوستانی که کیس چند نفره داشتن و کلیر شدن و ویزا گرفتن میخواستم بدونم باید جلوی تک تک نفرات بنویسه ایشود یا اینکه یک ایشود کلی برای کل کیس اون بالا توی استتوس کیس مینویسه ؟
دوست عزیز با سلام
هر نفر با شماره کیس اصلی و ردیف از ۰۱ تا تعداد افراد پرونده شماره دارد و هر شخص بطور جداگانه و در مقابل شماره خود وضعیت او مشخص میشود .
سفارت : آنکارا
تاریخ مصاحبه  22  March
وضعیت  AP
کیس  F4
تعداد  4 نفر
Clear 13 Oct
Issued 15 Nov
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، mulan1979 ، جواد حبيبي ، Nooshin1361 ، maryam1983 ، Alireza_D
(2016-12-01 ساعت 18:49)mrb نوشته:  
(2016-12-01 ساعت 18:22)zariraja نوشته:  دوستانی که کیس چند نفره داشتن و کلیر شدن و ویزا گرفتن میخواستم بدونم باید جلوی تک تک نفرات بنویسه ایشود یا اینکه یک ایشود کلی برای کل کیس اون بالا توی استتوس کیس مینویسه ؟
دوست عزیز با سلام
هر نفر با شماره کیس اصلی و ردیف از ۰۱ تا تعداد افراد پرونده شماره دارد و هر شخص بطور جداگانه و در مقابل شماره خود وضعیت او مشخص میشود .

ممنون از پاسختون.شما هر 4 نفر یکدفعه ایشود شدین .یا با فاصله چند روزه از همدیگه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: جواد حبيبي ، bhb32 ، Nooshin1361 ، Alireza_D
سلام بر همرزمان عزیز. یه سوال. آیا آپ دیت شدن سایت سفارت با سایت کیس فاعل ومفعول همن یا نه؟؟ برای من همیشه سایت کیس جلو بوده و به مرور زمان سایت سفارت بهش نزدیک می شه و مثل هم می شن.
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، Alireza_D ، جواد حبيبي
زمان مصاحبه من یک جولای. با کلی آپ دیت البته به فشار ایمیلها. یه خطی
پاسخ
(2016-12-01 ساعت 11:28)bargak نوشته:  
(2016-12-01 ساعت 00:51)tabangigs نوشته:  بچه ها ی چیز جالب متوجه شدم تو سایت سیس یا خود سفارت که وضعیتتون رو پیگیری میکنین اگه همون شماره آخر کیس نامبرتون رو از ۱تا ۹ تعقییر بدین پرونده های دیگران رو که روز شروع پروندشون نزدیک تاریخ شروع پرونده شما بوده رو میتونین ببینین و متوجه وضعیت پرونده های دیگران بشین بعضی ایشود شدن بعضی نیازمند مدارک دیگه بعضی آماده مصاحبه خلاصه جالبه

ممنون دوست عزیز گر چه من ویزامو گرفتم ولی برام
جالب بود مقایسه این 9 نفر و اماری که الان میدم
شاید مسکنی باشه برای دوستان منتظرم که یه کم
بیشتر صبور باشن و بدونن که حتما موفق بدریافت
ویزا خواهند شد
از این 9 نفری که تاریخ تشکیل پرونده شون با من
در سال 2014 بود یه روز و یه ماه مشخص و گرفتار
ادمین پروسس ، جالبه که بدونین 7نفر ایشود شدن
یک نفر هنوز پروندش در nvc  و یک نفر refused
لطفا به زمان های ایشود شدن اون 7نفر توجه کنین
یک نفر بعد از 6 ماه ویزا گرفت نفر بعدی 8 ماه طول
کشید نفر سوم 10 ماه بعد و 4 نفر هم امسال موفق
بدریافت ویزا شدن البته نمیدونیم که این چهار نفری که
امسال موفق بدریافت ویزا شدن نقص مدرکی داشتین
یا زمان ادمین پروسس شون طولانی شده بوده
دوستان حتما ویزاتون رو خواهید گرفت و انشالله سال
2017 با شادی در کنار عزیزانتون خواهید بود

سلام دوست عزیز کیس من هم ۲۰۱۴ هست و گرفتار ادمین پروسس و چند روز دیگه ۶ ماه از مصاحبه می گذره .
پاسخ
تشکر کنندگان: جواد حبيبي
(2016-12-02 ساعت 02:51)samira aslroosta نوشته:  زمان مصاحبه من یک جولای. با کلی آپ دیت البته به فشار ایمیلها. یه خطی

اپدیت هایی که با ایمیل هست تاثیری نداره ایمیل هارو به سفارت میزنن ولی بحث کلیرنس از واشنگتن بررسی میشه برا همین ممکنه ی جا اپدیت بشین متوجه نشین که اپدیت مال ایمیل بوده یا از واشنگتن به نظر من زودتر از سه چهار ماه ایمیل نزنین بهشون من ی بار ایمیل زدم جواب دادن که ما اسامی رو میفرستم واشنگتن بعد اونا اطلاع میدن که میتونیم به این شخص ویزا بدیم یا مشکل امنیتی داره نمیتونم گفت تا زمانی که نامه تایید اونارو دریافت نکنیم به پرونده دست نمیزنم و از تو قفسه تکونش نمیدیم گفت دلیل طولانی شدنش هم تعدد و ازدیاد پرونده هاست که نوبتی هستن به ترتیب تاریخی که ما اعلام میکنیم تو نوبت قرار میگیرن برا همین میگم ایمیل ها به سفارت تاثیر نداره مگر اینکه مدت طولانی شش هفت ماه گذشته باشه ممکنه نتیجه اعلام شده باشه سفارت یادش بره اعلام کنه با ایمیل نگاه میکنن پرونده رو تو فاصله های یکماه یکماه ایمیل زدن اتفاق خاصی نمی افته
پاسخ
سلام دوستان، ترامپ مثل اينكه گفته از كشورهايي كه تو خاورميانه نميشه سوابقشون رو بررسي كرد،پذيرش مهاجرت انجان نميگيره.نظرتون چيه؟كاش هممون زودتر كليير بشيم
Cr1
ارسال مدارك: 19jan 2016
اپروو: 27May 2016
دريافت كيس نامبر:26June 2016
نامه تكميل مدارك:02Aug 2016
مصاحبه: 27Sep2016-ارمنستان
Ap!
Update:27sep,29sep,3oct
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، tabangigs ، bhb32 ، Nooshin1361
(2016-12-02 ساعت 23:43)صبا فرزاد نوشته:  سلام دوستان، ترامپ مثل اينكه گفته از كشورهايي كه تو خاورميانه نميشه سوابقشون رو بررسي كرد،پذيرش مهاجرت انجان نميگيره.نظرتون چيه؟كاش هممون زودتر كليير بشيم

درود عزیز اونا منظورشون عراق و سوریه و افغانستان و اینطور کشور هاست ایران مشکلی نداره مطمئن باشید کلیر میشید.با اروزی قبولی برام خودم و بقیه بچه ها.Big Grin
Just Seattle/Washington
Telegram : Sohi2018
...Happiness Is Coming
پاسخ
(2016-12-01 ساعت 19:41)zariraja نوشته:  
(2016-12-01 ساعت 18:49)mrb نوشته:  
دوست عزیز با سلام

ممنون از پاسختون.شما هر 4 نفر یکدفعه ایشود شدین .یا با فاصله چند روزه از همدیگه؟
با سلام
همزمان در سایت Ceac .
سفارت : آنکارا
تاریخ مصاحبه  22  March
وضعیت  AP
کیس  F4
تعداد  4 نفر
Clear 13 Oct
Issued 15 Nov
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، Nooshin1361
(2009-12-23 ساعت 14:48)Monica نوشته:  اين هم لينك تاپيك "مراحل دادن وقت مصاحبه" در بخش "ويزاي نامزدي و ازدواج":
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=1703&page=1

(2016-12-02 ساعت 23:56)Am0.s0h3il نوشته:  
(2016-12-02 ساعت 23:43)صبا فرزاد نوشته:  سلام دوستان، ترامپ مثل اينكه گفته از كشورهايي كه تو خاورميانه نميشه سوابقشون رو بررسي كرد،پذيرش مهاجرت انجان نميگيره.نظرتون چيه؟كاش هممون زودتر كليير بشيم

درود عزیز اونا منظورشون عراق و سوریه و افغانستان و اینطور کشور هاست ایران مشکلی نداره مطمئن باشید کلیر میشید.با اروزی قبولی برام خودم و بقیه بچه ها.Big Grin

سلام
متاسفانه دوستمون درست میگن در عراق و افغانستان سفارت دارن و با پلیس آنجا همکاری امنیتی دارن و میتونن سو پیشینه را تایید کنن ولی با ایران و سوریه ارتباط ندارن پس کنترل هم نمیتونن انجام بدن واسه همین بیشتر ایرانی ها روند کلیر طولانی دارن و اصلا برای همین سو پیشینه ایران رو عبور ندارن .
ولی بهر حال تا این آقا بیاد و قوانین موجود رو اصلاح کنه یه سالی کار داره و ضمنا مگه قراره بیشتر از این هم طول بکشه؟
کیس  ir1
درخواست   اولیه اردیبهشت 94
اپروو ال مهر 94
نامه nvc آذر 94
ارسال مدارک به nvc دی 94  _7 ژانویه 2016
ایمیل تایید مدارک ازnvc   -فبریه 26-2016

90 روز گذشت و تاریخ 12 ژولای وقت مصاحبه آنکارا
136 روز از تاریخ تکمیل تا روز مصاحبه
ویزا   یه ضرب   چه خاطره آرامی از آنکارا
------------------------------------------------------☆☆
ورود به آمریکا 2 سپتامبر
منتظر گرین کارت و دریافت توسط پست در 7 نوامبر سال 2016 تمام