کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-12-02 ساعت 11:45)tabangigs نوشته:  
(2016-12-02 ساعت 02:51)samira aslroosta نوشته:  زمان مصاحبه من یک جولای. با کلی آپ دیت البته به فشار ایمیلها. یه خطی

اپدیت هایی که با ایمیل هست تاثیری نداره ایمیل هارو به سفارت میزنن ولی بحث کلیرنس از واشنگتن بررسی میشه برا همین ممکنه ی جا اپدیت بشین متوجه نشین که اپدیت مال ایمیل بوده یا از واشنگتن به نظر من زودتر از سه چهار ماه ایمیل نزنین بهشون من ی بار ایمیل زدم جواب دادن که ما اسامی رو میفرستم واشنگتن بعد اونا اطلاع میدن که میتونیم به این شخص ویزا بدیم یا مشکل امنیتی داره نمیتونم گفت تا زمانی که نامه تایید اونارو دریافت نکنیم به پرونده دست نمیزنم و از تو قفسه تکونش نمیدیم گفت دلیل طولانی شدنش هم تعدد و ازدیاد پرونده هاست که نوبتی هستن به ترتیب تاریخی که ما اعلام میکنیم تو نوبت قرار میگیرن برا همین میگم ایمیل ها به سفارت تاثیر نداره مگر اینکه مدت طولانی شش هفت ماه گذشته باشه ممکنه نتیجه اعلام شده باشه سفارت یادش بره اعلام کنه با ایمیل نگاه میکنن پرونده رو تو فاصله های یکماه یکماه ایمیل زدن اتفاق خاصی نمی افته

خوب با این صحبتهایی که شما گفتید، وقتی مدارک دمسایل میفرستیم به سفارت و یا ایمیل میزنیم به سفارت، اونا میفرستن واسه واشنگتن یا نه؟ منظورم اینه که ارسال دمسایل به سفارت بی فایدس یا فایده داره؟
F2A

سفارت: ابوظبی
زمان مصاحبه: ‎2016.MAY.24‎
نتیجه مصاحبه: AP
اپدیت ها
-4oct- 29nov-20dec
4Jun 2017
دوخطی 17 آگوست
Or 23آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، Nooshin1361 ، mulan1979
تا اونجایی که من میدونم ممکنه یکم طول بکشه ولی خیلی کم اتفاق میوفته مگر بخاطر دلایل خاص که کسی ریجکت شه.بیشتر مشکلشون با کشور های جنگ زده هست.
Just Seattle/Washington
Telegram : Sohi2018
...Happiness Is Coming
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32 ، Nooshin1361
(2016-12-04 ساعت 11:43)nina111 نوشته:  
(2016-12-02 ساعت 02:51)samira aslroosta نوشته:  زمان مصاحبه من یک جولای. با کلی آپ دیت البته به فشار ایمیلها. یه خطی

اپدیت هایی که با ایمیل هست تاثیری نداره ایمیل هارو به سفارت میزنن ولی بحث کلیرنس از واشنگتن بررسی میشه برا همین ممکنه ی جا اپدیت بشین متوجه نشین که اپدیت مال ایمیل بوده یا از واشنگتن به نظر من زودتر از سه چهار ماه ایمیل نزنین بهشون من ی بار ایمیل زدم جواب دادن که ما اسامی رو میفرستم واشنگتن بعد اونا اطلاع میدن که میتونیم به این شخص ویزا بدیم یا مشکل امنیتی داره نمیتونم گفت تا زمانی که نامه تایید اونارو دریافت نکنیم به پرونده دست نمیزنم و از تو قفسه تکونش نمیدیم گفت دلیل طولانی شدنش هم تعدد و ازدیاد پرونده هاست که نوبتی هستن به ترتیب تاریخی که ما اعلام میکنیم تو نوبت قرار میگیرن برا همین میگم ایمیل ها به سفارت تاثیر نداره مگر اینکه مدت طولانی شش هفت ماه گذشته باشه ممکنه نتیجه اعلام شده باشه سفارت یادش بره اعلام کنه با ایمیل نگاه میکنن پرونده رو تو فاصله های یکماه یکماه ایمیل زدن اتفاق خاصی نمی افته

خوب با این صحبتهایی که شما گفتید، وقتی مدارک دمسایل میفرستیم به سفارت و یا ایمیل میزنیم به سفارت، اونا میفرستن واسه واشنگتن یا نه؟ منظورم اینه که ارسال دمسایل به سفارت بی فایدس یا فایده داره؟

Ap دو جور هست یکی نقص مدارک دارین که باید مدارک مورد نیاز رو براشون بفرستیم اون مربوط به سفارت هست اونجا ممکنه با ایمیل به سفارت اوضاع فرق کنه اما ی جا میگن مدارکتون کامل هست اما پروسه اداری داره بهتون خبر میدم اینجاست که وقتی گفت مدارک کامله پرونده میره واشنگتن و ایمیل ها به سفارت تاثیر نداره ! البته ممکنه وقتی هم نقص مدارک برطرف شه بهتون بگم پرونده کامل شده اون موقع بفرستم برا واشنگتن که اونجا بازم بعد تکمیل مدارک فقط باید منتظر بمانید
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32 ، armehraboon ، maryam1983 ، Nooshin1361

اينكه اشاره شد پرونده به واشتنگتن مي ره اونجوري نيست كه بچه ها ذهنيت دارن.
اول اينكه كل پرونده به صورت فيزيكي از آمريكا به سفارت خونه ها ارجاع مي شه با ذكر اين موضوع كه كل پرونده و سوابق به صورت ديجيتالي درآمريكا نگهداري مي شه.
بعد از اينكه ما مصاحبه شديم و به هر دليل AP شديم، پرونده در سفارت خانه بايگاني مي شه و نتيجه مصاحبه به واشنگتن ارسال مي شه.
حالا اگر اين وسط نقص مدرك داشته باشي، مي توني مدارك ناقص رو ارسال كني كه اين يك موضوع فني هست نه موضوع تصميم گيري
در اين مرحله خود سفارت پرونده شما رو بازخوني مي كنه، مدارك ناقص رو به پرونده اضافه مي كنه و باز نتيجه رو براي تصميم گيري به واشنگتن اعلام ميكنه.
پرونده باز در مرحله بايگاني قرار ميگيره تا از واشنگتن تصميم هاي مديريتي در رابطه با اختصاص ويزا به سفارت اعلام بشه.
در اين مرحله شما هر چي هم ايميل بزني تاثير خاصي نداره و بيخودي آپ ديت ميشي.
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، maryam1983 ، Nooshin1361 ، Behroozn
سلام.ما بالاخره امروز هر سه ایشود شدیم.خدا رو شکر.انشالله همه دوستان هر چه زودتر کلیر و ایشود بشن.
تاریخ مصاحبه:27مارچ 2016 ابوظبی
آپدیت دو خطی همسرم: 14 سپتامبر
آپدیت یه خطی مجدد و or همسرم: 19 اکتبر
آپدیت دو خطی خودم:19 اکتبر و or. اول نوامبر
کلیر قشنگترین روز خدا اول نوامبر
هسر:معاف از سربازی
تحویل پاسپورت به سفارت:29 نوامبر
ایشود نفر اصلی:30 نوامبر
ایشود سایر اعضا :4 دسامبر(یکشنبه!!!!!!!)
پاسخ
(2016-12-04 ساعت 19:23)zariraja نوشته:  سلام.ما بالاخره امروز هر سه ایشود شدیم.خدا رو شکر.انشالله همه دوستان هر چه زودتر کلیر و ایشود بشن.

به به ، تبررررررريك دوست عزيز ، خيلي خوشحال شدم ، انشالله هميشه در همه مراحل زندگي در كنار خانواده شاد وموفق باشين ،
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، عدلی ، Nooshin1361 ، armehraboon
(2016-12-04 ساعت 19:23)zariraja نوشته:  سلام.ما بالاخره امروز هر سه ایشود شدیم.خدا رو شکر.انشالله همه دوستان هر چه زودتر کلیر و ایشود بشن.

مباركه ان شاءالله به سلامتي و دل خوش
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، عدلی ، Nooshin1361
(2016-12-04 ساعت 19:49)Alireza_D نوشته:  

به به ، تبررررررريك دوست عزيز ، خيلي خوشحال شدم ، انشالله هميشه در همه مراحل زندگي در كنار خانواده شاد وموفق باشين ،

مرررررسی.ممنون از همه دلگرمیهاتون که تو این لحظات و روزهای پراسترس به من می دادین.خداروشکر میکنم.و صمصمانه و از ته دل آرزو میکنم همه دوستان منتظر مهاجرسرایی رو زودتر تو امریکا ببینم.به امید اونروز.
تاریخ مصاحبه:27مارچ 2016 ابوظبی
آپدیت دو خطی همسرم: 14 سپتامبر
آپدیت یه خطی مجدد و or همسرم: 19 اکتبر
آپدیت دو خطی خودم:19 اکتبر و or. اول نوامبر
کلیر قشنگترین روز خدا اول نوامبر
هسر:معاف از سربازی
تحویل پاسپورت به سفارت:29 نوامبر
ایشود نفر اصلی:30 نوامبر
ایشود سایر اعضا :4 دسامبر(یکشنبه!!!!!!!)
پاسخ
تشکر کنندگان: Alireza_D ، mulan1979 ، عدلی ، Nooshin1361
(2016-12-04 ساعت 19:53)zariraja نوشته:  
(2016-12-04 ساعت 19:49)Alireza_D نوشته:  

مرررررسی.ممنون از همه دلگرمیهاتون که تو این لحظات و روزهای پراسترس به من می دادین.خداروشکر میکنم.و صمصمانه و از ته دل آرزو میکنم همه دوستان منتظر مهاجرسرایی رو زودتر تو آمریکا ببینم.به امید اونروز.
ابوظبي يكشنبه ها تعطيل نيست
تعجب چرا
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، maryam1983 ، armehraboon
بچه ها خواهشن يا زود تر كلير بشيد يا ويزاهاتون رو بگيريد
اينجا جو خوبي حاكم ميشه
آدم حال ميكنه
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، mulan1979 ، armehraboon ، s.div ، جواد حبيبي
(2016-12-04 ساعت 23:45)bhb32 نوشته:  
(2016-12-04 ساعت 19:53)zariraja نوشته:  
(2016-12-04 ساعت 19:49)Alireza_D نوشته:  به به ، تبررررررريك دوست عزيز ، خيلي خوشحال شدم ، انشالله هميشه در همه مراحل زندگي در كنار خانواده شاد وموفق باشين ،

مرررررسی.ممنون از همه دلگرمیهاتون که تو این لحظات و روزهای پراسترس به من می دادین.خداروشکر میکنم.و صمصمانه و از ته دل آرزو میکنم همه دوستان منتظر مهاجرسرایی رو زودتر تو آمریکا ببینم.به امید اونروز.
ابوظبي يكشنبه ها تعطيل نيست
تعجب چرا
سفارت ابوظبي جمعه و شنبه ها تعطيل هست دوست عزيز
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، bhb32 ، m_vaziran ، mulan1979
(2016-12-04 ساعت 15:22)tabangigs نوشته:  
(2016-12-02 ساعت 11:45)tabangigs نوشته:  اپدیت هایی که با ایمیل هست تاثیری نداره ایمیل هارو به سفارت میزنن ولی بحث کلیرنس از واشنگتن بررسی میشه برا همین ممکنه ی جا اپدیت بشین متوجه نشین که اپدیت مال ایمیل بوده یا از واشنگتن به نظر من زودتر از سه چهار ماه ایمیل نزنین بهشون من ی بار ایمیل زدم جواب دادن که ما اسامی رو میفرستم واشنگتن بعد اونا اطلاع میدن که میتونیم به این شخص ویزا بدیم یا مشکل امنیتی داره نمیتونم گفت تا زمانی که نامه تایید اونارو دریافت نکنیم به پرونده دست نمیزنم و از تو قفسه تکونش نمیدیم گفت دلیل طولانی شدنش هم تعدد و ازدیاد پرونده هاست که نوبتی هستن به ترتیب تاریخی که ما اعلام میکنیم تو نوبت قرار میگیرن برا همین میگم ایمیل ها به سفارت تاثیر نداره مگر اینکه مدت طولانی شش هفت ماه گذشته باشه ممکنه نتیجه اعلام شده باشه سفارت یادش بره اعلام کنه با ایمیل نگاه میکنن پرونده رو تو فاصله های یکماه یکماه ایمیل زدن اتفاق خاصی نمی افته

Ap دو جور هست یکی نقص مدارک دارین که باید مدارک مورد نیاز رو براشون بفرستیم  اون مربوط به سفارت هست اونجا ممکنه با ایمیل به سفارت اوضاع فرق کنه اما ی جا میگن مدارکتون کامل هست اما پروسه اداری داره بهتون خبر میدم  اینجاست که وقتی گفت مدارک کامله پرونده میره واشنگتن و ایمیل ها به سفارت تاثیر نداره ! البته ممکنه وقتی هم نقص مدارک برطرف شه بهتون بگم پرونده کامل شده اون موقع بفرستم برا واشنگتن که اونجا بازم بعد تکمیل مدارک فقط باید منتظر بمانید

خوب کیس ما کمبود دمسایل خورد که من سه بار فرستادم هم ایمیل و هم حضوری به سفارت و توی ایمیل نوشته بودم که این مدارک کافیه یا باز هم باید بفرستم؟ دوبار جواب ایمیل دادند که هنوز AP هست و سایت رو چک کنید. جوابی از دمسایل به من ندادند!
F2A

اپدیت ها
-4oct- 29nov-20dec
4Jun 2017
دوخطی 17 آگوست
Or 23آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Nooshin1361 ، bhb32
(2016-12-05 ساعت 02:03)nina111 نوشته:  
(2016-12-04 ساعت 15:22)tabangigs نوشته:  
(2016-12-04 ساعت 11:43)nina111 نوشته:  خوب با این صحبتهایی که شما گفتید، وقتی مدارک دمسایل میفرستیم به سفارت و یا ایمیل میزنیم به سفارت، اونا میفرستن واسه واشنگتن یا نه؟ منظورم اینه که ارسال دمسایل به سفارت بی فایدس یا فایده داره؟

Ap دو جور هست یکی نقص مدارک دارین که باید مدارک مورد نیاز رو براشون بفرستیم  اون مربوط به سفارت هست اونجا ممکنه با ایمیل به سفارت اوضاع فرق کنه اما ی جا میگن مدارکتون کامل هست اما پروسه اداری داره بهتون خبر میدم  اینجاست که وقتی گفت مدارک کامله پرونده میره واشنگتن و ایمیل ها به سفارت تاثیر نداره ! البته ممکنه وقتی هم نقص مدارک برطرف شه بهتون بگم پرونده کامل شده اون موقع بفرستم برا واشنگتن که اونجا بازم بعد تکمیل مدارک فقط باید منتظر بمانید

خوب کیس ما کمبود دمسایل خورد که من سه بار فرستادم هم ایمیل و هم حضوری به سفارت و توی ایمیل نوشته بودم که این مدارک کافیه یا باز هم  باید بفرستم؟ دوبار جواب ایمیل دادند که هنوز AP هست و سایت رو چک کنید. جوابی از دمسایل به من ندادند!

دوست عزيز كل آپديتهاتون از روز مصاحبه تا الان همين دو تا بوده !؟ منظورم اينه بعني روز مصاحبه يا چند روز بعدش آپديت سيس نشديد ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، bhb32 ، mulan1979
(2016-12-05 ساعت 02:35)m_vaziran نوشته:  
(2016-12-05 ساعت 02:03)nina111 نوشته:  
(2016-12-04 ساعت 15:22)tabangigs نوشته:  Ap دو جور هست یکی نقص مدارک دارین که باید مدارک مورد نیاز رو براشون بفرستیم  اون مربوط به سفارت هست اونجا ممکنه با ایمیل به سفارت اوضاع فرق کنه اما ی جا میگن مدارکتون کامل هست اما پروسه اداری داره بهتون خبر میدم  اینجاست که وقتی گفت مدارک کامله پرونده میره واشنگتن و ایمیل ها به سفارت تاثیر نداره ! البته ممکنه وقتی هم نقص مدارک برطرف شه بهتون بگم پرونده کامل شده اون موقع بفرستم برا واشنگتن که اونجا بازم بعد تکمیل مدارک فقط باید منتظر بمانید

خوب کیس ما کمبود دمسایل خورد که من سه بار فرستادم هم ایمیل و هم حضوری به سفارت و توی ایمیل نوشته بودم که این مدارک کافیه یا باز هم  باید بفرستم؟ دوبار جواب ایمیل دادند که هنوز AP هست و سایت رو چک کنید. جوابی از دمسایل به من ندادند!

دوست عزيز كل آپديتهاتون از روز مصاحبه تا الان همين دو تا بوده !؟ منظورم اينه بعني روز مصاحبه يا چند روز بعدش آپديت سيس نشديد ؟

نه همین دو تا بوده به قول شما به زور ایمیل
F2A

اپدیت ها
-4oct- 29nov-20dec
4Jun 2017
دوخطی 17 آگوست
Or 23آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، bhb32 ، Alireza_D ، جواد حبيبي
(2016-12-05 ساعت 08:55)nina111 نوشته:  
(2016-12-05 ساعت 02:35)m_vaziran نوشته:  
(2016-12-05 ساعت 02:03)nina111 نوشته:  خوب کیس ما کمبود دمسایل خورد که من سه بار فرستادم هم ایمیل و هم حضوری به سفارت و توی ایمیل نوشته بودم که این مدارک کافیه یا باز هم  باید بفرستم؟ دوبار جواب ایمیل دادند که هنوز AP هست و سایت رو چک کنید. جوابی از دمسایل به من ندادند!

نه همین دو تا بوده به قول شما به زور ایمیل

خب پس شما هم نقص مدارک خوردین که حالا فرستادین کامل شده هم پروسه کلیرنس رو دارین بخش اول مشکلی نداره بخش دومم فقط باید منتظر باشین تا خودشون بهتون خبر بدن با توجه به مدت زمانی که این روزها میبینیم ی چیزی حدود شش تا هشت ماه از زمان مصاحبه تو یکسال اخیر تو پرونده بچه ها طول کشیده برا این مدت آمادگی داشته باشین
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Nooshin1361 ، bhb32 ، maryam1983 ، Alireza_D ، جواد حبيبي

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان