کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
(2016-10-14 ساعت 10:17)shangol نوشته:  
(2016-10-14 ساعت 03:09)mojgan63 نوشته:  
(2016-10-13 ساعت 11:35)nafasnejati نوشته:  سلام بچه ها من خیلی واسه دوستان پیام خصوصی دادم خیلیم پست تو قسمت های مختلف نامزدی گذاشتم ولی کسی جواب نمی ده، من ۱ ماه پیش اخرین چیزی که دریافت کردم از ان وی سی این بود که یک کیس نامبر دادن و گفتن مدارکتون رو فرستادیم ابوظبی، بعدشم گفتن کیس شما اماده است و منتظر وقت سفارت باشید، از اونجایی که ۱ ماه شده و خبری نیست من دیروز فرم دی اس ۱۶۰ رو پر کردم، ولی هنوز پولی پرداخت نکردم، حالا سوالم اینه: ایا من باید به نامزدم بگم که پول رو پرداخت کنه یا باید منتظر باشم تا سفارت بهم وقت بده و این که سفارت به من ایمیل میزنه یا به نامزدم؟ اگه قرار باشه خودم وفت بگیرم از کجا باید بدونم سفارت چه فرم هایی رو می خواد که براش ببرم؟ ویزام نامزدیه، و این که کسی شماره ای چیزی از ابوظبی داره که من بتونم این سوالا رو ازشون بپرسم؟
ممنون می شم اگه جواب بدید

دوست. عزيز شرايط منم مثل شما بود با اين تفاوت كه من ارمنستان مصاحبه داشتم. به من گفته بودن بايد منتظر باشم سفارت به من وقت بده اما من فرم پر كردم و رفتم تو سايت بعد پرداخت وقت مصاحبه گرفتم. تا اونجايي كه ميدونم دبي تا پارسال خودش وقت مصاحبه ميداد اما الان شنيدم شما ميتوني وقت بگيريد كه نميدونم چقد صحت داره. اگر شما انلاين وقت سفارت بگيريد سفارت ايميل ميده كه چه مداركي بايد روز مصاحبه ببريد و يا اگر هم نامه دعوت به مصاحبه بده باز ميگن چه مداركي ميخوان. نامه دعوت مصاحبه هم براي نامزدتون فرستاده ميشه و نامه اي هم به ايران نمياد

عزیزم کاملا درست توضیح دادید.منم دقیقا پارسال همین موقع بود که از ابوظبی خودم وقت گرفتم،واسم ایمیل اومد که چه مدارکی را ببرم ،بعد از گرفتن وقت هیچ نامه ایی برامون نیامد فقط ایمیل اومد که وقت شما در فلان روز اوکی شد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-14 ساعت 03:09)mojgan63 نوشته:  
(2016-10-13 ساعت 11:35)nafasnejati نوشته:  سلام بچه ها من خیلی واسه دوستان پیام خصوصی دادم خیلیم پست تو قسمت های مختلف نامزدی گذاشتم ولی کسی جواب نمی ده، من ۱ ماه پیش اخرین چیزی که دریافت کردم از ان وی سی این بود که یک کیس نامبر دادن و گفتن مدارکتون رو فرستادیم ابوظبی، بعدشم گفتن کیس شما اماده است و منتظر وقت سفارت باشید، از اونجایی که ۱ ماه شده و خبری نیست من دیروز فرم دی اس ۱۶۰ رو پر کردم، ولی هنوز پولی پرداخت نکردم، حالا سوالم اینه: ایا من باید به نامزدم بگم که پول رو پرداخت کنه یا باید منتظر باشم تا سفارت بهم وقت بده و این که سفارت به من ایمیل میزنه یا به نامزدم؟ اگه قرار باشه خودم وفت بگیرم از کجا باید بدونم سفارت چه فرم هایی رو می خواد که براش ببرم؟ ویزام نامزدیه، و این که کسی شماره ای چیزی از ابوظبی داره که من بتونم این سوالا رو ازشون بپرسم؟
ممنون می شم اگه جواب بدید

دوست. عزيز شرايط منم مثل شما بود با اين تفاوت كه من ارمنستان  مصاحبه داشتم. به من گفته بودن بايد منتظر باشم سفارت  به من وقت بده اما من فرم پر كردم و رفتم تو سايت بعد پرداخت وقت مصاحبه گرفتم. تا اونجايي كه ميدونم دبي تا پارسال خودش وقت مصاحبه ميداد اما الان شنيدم شما ميتوني وقت بگيريد كه نميدونم چقد صحت داره. اگر شما انلاين وقت سفارت بگيريد سفارت إيميل ميده كه چه مداركي بايد روز مصاحبه ببريد و يا اگر هم نامه دعوت به مصاحبه بده باز ميگن چه مداركي ميخوان. نامه دعوت مصاحبه هم براي نامزدتون فرستاده ميشه و نامه اي هم به ايران نمياد

عزیزم کاملا درست توضیح دادید.منم دقیقا پارسال همین موقع بود که از ابوظبی خودم وقت گرفتم،واسم ایمیل اومد که چه مدارکی را ببرم ،بعد از گرفتن وقت هیچ نامه ایی برامون نیامد فقط ایمیل اومد که وقت شما در فلان روز اوکی شد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-14 ساعت 10:44)mojgan63 نوشته:  
(2016-10-14 ساعت 03:09)mojgan63 نوشته:  دوست. عزيز شرايط منم مثل شما بود با اين تفاوت كه من ارمنستان  مصاحبه داشتم. به من گفته بودن بايد منتظر باشم سفارت  به من وقت بده اما من فرم پر كردم و رفتم تو سايت بعد پرداخت وقت مصاحبه گرفتم. تا اونجايي كه ميدونم دبي تا پارسال خودش وقت مصاحبه ميداد اما الان شنيدم شما ميتوني وقت بگيريد كه نميدونم چقد صحت داره. اگر شما انلاين وقت سفارت بگيريد سفارت إيميل ميده كه چه مداركي بايد روز مصاحبه ببريد و يا اگر هم نامه دعوت به مصاحبه بده باز ميگن چه مداركي ميخوان. نامه دعوت مصاحبه هم براي نامزدتون فرستاده ميشه و نامه اي هم به ايران نمياد

سلام بجه ها مرسی از راهنماییتون ولی یک مطلبی پیدا کردم که فکر کنم باید بخونیدش.

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-14 ساعت 11:18)nafasnejati نوشته:  
(2016-10-14 ساعت 10:44)mojgan63 نوشته:  
(2016-10-14 ساعت 10:17)shangol نوشته:  عزیزم کاملا درست توضیح دادید.منم دقیقا پارسال همین موقع بود که از ابوظبی خودم وقت گرفتم،واسم ایمیل اومد که چه مدارکی را ببرم ،بعد از گرفتن وقت هیچ نامه ایی برامون نیامد فقط ایمیل اومد که وقت شما در فلان روز اوکی شد

سلام بجه ها مرسی از راهنماییتون ولی یک مطلبی پیدا کردم که فکر کنم باید بخونیدش.

این یعنی این که حداقل ۸ هفته واسه وقت مصاحبه زمان می خوان و این که توش متذکر شدن که اصلا خودتون وقت نگیرید،سفارت ابوظبی خودش باید وقت بده، شاید واسه یکسری هارو گیر نداده باشن ولی فکر کنم اگه بخوان می تونن گیر بدن. بازم ممنونم از راهنماییتون.
پاسخ
تشکر کنندگان:
همونطور كه گفتم من ارمنستان مصاحبه داشتم.من و دوستان ديگه خيلي اذيت شديم، منتظر وقت سفارت بوديم و هيچ جواب وأضحي هم وقتي إيميل ميفرستاديم به ما نميدادن تا اينكه بعد از دو و نيم ماه انتظار خودمون وقت مصاحبه ان لاين گرفتيم. در مورد ابوظبي دوستاني كه تجربه مصاحبه دارن بهتر ميتونن راهنمايي كنن
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-14 ساعت 11:37)mojgan63 نوشته:  همونطور كه گفتم من ارمنستان مصاحبه داشتم.من و دوستان ديگه خيلي اذيت شديم، منتظر وقت سفارت بوديم و هيچ جواب وأضحي هم وقتي إيميل ميفرستاديم به ما نميدادن تا اينكه بعد از دو و نيم ماه انتظار خودمون وقت مصاحبه ان لاين گرفتيم. در مورد ابوظبي دوستاني كه تجربه مصاحبه دارن بهتر ميتونن راهنمايي كنن

ابوظبي خودش وقت مي ده با ايميل !! ارمنستان و انكارا رو خودتون بايد بگيريد !! البته خود من چون ايميل سفارت ابوظبي كه وقت داده بود رو نديدم ، وقتي با سفارت حرف زدم خودم وقت گرفتم انلاين

category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-14 ساعت 17:28)roteil نوشته:  
(2016-10-14 ساعت 11:37)mojgan63 نوشته:  همونطور كه گفتم من ارمنستان مصاحبه داشتم.من و دوستان ديگه خيلي  اذيت شديم، منتظر وقت سفارت بوديم و هيچ جواب وأضحي هم وقتي إيميل ميفرستاديم به ما نميدادن تا اينكه بعد از دو و نيم ماه انتظار خودمون وقت مصاحبه ان لاين گرفتيم. در مورد ابوظبي دوستاني كه تجربه مصاحبه دارن بهتر ميتونن راهنمايي كنن

ابوظبي خودش وقت مي ده با ايميل !! ارمنستان و انكارا رو خودتون بايد بگيريد !! البته خود من چون ايميل سفارت ابوظبي كه وقت داده بود رو نديدم ، وقتي با سفارت حرف زدم خودم وقت گرفتم انلاين

همونطور كه بالا نوشتم جديدا ميشه ان لاين ابوظبي مثل تركيه و ارمنستان وقت گرفت.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام بچه ها من تو ژانويه وقت مصاحبه دارم يك سوال در مورد فرم ds160 دارم مى تونين راهنمايى كنيد لطفا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-12 ساعت 07:50)shangol نوشته:  
(2016-10-11 ساعت 13:28)vanima نوشته:  
(2016-08-10 ساعت 23:13)Paramin نوشته:  می تونم بپرسم چجوری وقت گرفتید؟

مگه وقت سفارت و خودمون باید بگیریم؟ من فکر میکردم اداره مهاجرت خودش وقت میده

منم همین فکر را میکردم اما با راهنمایی یکی از بچه های مهاجرسرا وقت گرفتم و رزرو وقت را پرینت گرفتم بردم.بدون هیچ مشکلی.اگه بخوای منتظر باشی خودشون وقت بدن خیلی زمان میبره

عزيزم من هم ٢٧ oct دبي مصاحبه دارم براي ويزاي نامزدي، كلي هم استرس دارم، ميشه بگي دقيقا چه فرم هايي رو پر كردي روز مصاحبه بردي؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام . دوستان من یه سوالی دارم از کسانی که شرایط مشابه دارن میشه خواهش کنم که راهنمایی کنیید. ما حدود یه ماه پیش مدارکی و که اداره مهاجرت میخواست براشون فرستادیم (مثل عکس چت بلیط هواپیما و خلاصه هرچی که رابطه مارو ثابت کنه) . الان نامه دیگری برامون ارسال شده که توی متن نامه نوشته هرکدوم از ما باید statement ی و ارائه بدیم که نشون بده ازدواج ما صوری نیست. باتوجه به اینکه کیس ما نامزدی هست من نمیدونم که باید چی براشون بفرستیم که نشون دهنده این مسئله باشه. عکس مربوط به نامزدی و هم فرستادیم ولی دیگه نمیدونم اینا چی میخوان . میشه خواهش کنم راهنمایی کنیند من و
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-12 ساعت 07:50)shangol نوشته:  
(2016-10-11 ساعت 13:28)vanima نوشته:  
(2016-08-10 ساعت 23:13)Paramin نوشته:  می تونم بپرسم چجوری وقت گرفتید؟

مگه وقت سفارت و خودمون باید بگیریم؟ من فکر میکردم اداره مهاجرت خودش وقت میده

منم همین فکر را میکردم اما با راهنمایی یکی از بچه های مهاجرسرا وقت گرفتم و رزرو وقت را پرینت گرفتم بردم.بدون هیچ مشکلی.اگه بخوای منتظر باشی خودشون وقت بدن خیلی زمان میبره

سلام . دوستان من یه سوالی دارم از کسانی که شرایط مشابه دارن میشه خواهش کنم که راهنمایی کنیید. ما حدود یه ماه پیش مدارکی و که اداره مهاجرت میخواست براشون فرستادیم (مثل عکس چت بلیط هواپیما و خلاصه هرچی که رابطه مارو ثابت کنه) . الان نامه دیگری برامون ارسال شده که توی متن نامه نوشته هرکدوم از ما باید statement ی و ارائه بدیم که نشون بده ازدواج ما صوری نیست. باتوجه به اینکه کیس ما نامزدی هست من نمیدونم که باید چی براشون بفرستیم که نشون دهنده این مسئله باشه. عکس مربوط به نامزدی و هم فرستادیم ولی دیگه نمیدونم اینا چی میخوان . میشه خواهش کنم راهنمایی کنیند من و
سفارت ارمنستان-ایروان
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-12 ساعت 21:41)narges_eb1 نوشته:  عزيزم اصلا نيازي به وكيل نيست خود نامزدتون ميتونن همه كاراتون رو انجام بدن شما اگه مدارك دال بر رابطه تون زياد باشه بدون هيچ سختي اي مرحله مصاحبه رو رد خواهيد كرد

سفارت ارمنستان-ایروان
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-05 ساعت 20:25)Parisafarazman نوشته:  سلام
میشه کسی منو راهنمایی کنه که متن تعهد نامه ازدواج که برای ویزای نامزدی باید نوشت چی هست؟ متن آن رو از کجا باید پیدا کرد؟و هر دو نفر باید جداگانه بنویسن و امضا کنن؟ یا یک متن رو می نویسنن و هر دو زیرش رو امضا میکنن؟این تعهد نامه رو باید جزو مدارک اولیه تحویل داد یا بعدا باید روز مصاحبه به سفارت برد؟
آگه کسی بتونه سوالات منو جواب بده ممنون میشم

ایا این همون تعهدنامه ازدواج هست؟؟؟
سفارت ارمنستان-ایروان
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-16 ساعت 19:50)vanima نوشته:  
(2016-07-05 ساعت 20:25)Parisafarazman نوشته:  سلام
میشه کسی منو راهنمایی کنه که متن تعهد نامه ازدواج که برای ویزای نامزدی باید نوشت چی هست؟ متن آن رو از کجا باید پیدا کرد؟و هر دو نفر باید جداگانه بنویسن و امضا کنن؟ یا یک متن رو می نویسنن و هر دو زیرش رو امضا میکنن؟این تعهد نامه رو باید جزو مدارک اولیه تحویل داد یا بعدا باید روز مصاحبه به سفارت برد؟
آگه کسی بتونه سوالات منو جواب بده ممنون میشم

سلام . دوستان من یه سوالی دارم از کسانی که شرایط مشابه دارن میشه خواهش کنم که راهنمایی کنیید.  ما حدود یه ماه پیش مدارکی و که اداره مهاجرت میخواست براشون فرستادیم (مثل عکس چت بلیط هواپیما و خلاصه هرچی که رابطه مارو ثابت کنه)  . الان نامه دیگری برامون ارسال شده که توی متن نامه نوشته هرکدوم از ما باید statement ی و ارائه بدیم که نشون بده ازدواج ما صوری نیست. باتوجه به اینکه کیس ما نامزدی هست من نمیدونم که باید چی براشون بفرستیم که نشون دهنده این مسئله باشه. عکس مربوط به نامزدی و هم فرستادیم ولی دیگه نمیدونم اینا چی میخوان . میشه خواهش کنم راهنمایی کنیند من و
ایا این همون تعهدنامه ازدواج هست؟؟؟

سلام دوستان
من متن تعهد رو توى محضر تنظيم كردم،محتواى اون نحوه آشنايى ما و تاريخ نامزديمون بود.بعد هم ترجمه كردم و تو همين مرحله كه مدارك بيشترى خواستند براشون ارسال كردم،در ضمن من فاكتور خريد حلقه نامزدى رو هم فرستادم.
نوع ويزا:CR1
ارسال مدارك:١٠/٣/٢٠١٦
اپرو:١٤/٧/٢٠١٦
دريافت كيس نامبر:١٦/٨/٢٠١٦
ارسال مدارك به NVC:١٨/٩/٢٠١٦
ايميل نقص مدارك از NVC:٢٠/١٠/٢٠١٦
ايميل مجدد نقص مدارك:٧/١/٢٠١٧
هر دو ايميل نقص بى دليل بود.
ايميل تكميل مدارك از NVC:١٢/٤/٢٠١٧
دريافت ايميل وقت سفارت:١٤/٤/٢٠١٧
محل و وقت سفارت:ايروان٢٥/٥/٢٠١٧
نتيجه:AP
آپديت:25,26,30,31may
29Dec/10,12,16,17,29,30jan/1,2,5feb
دريافت ايميل ويور:١٢jan
دريافت ايميل اينفورميشن(٥٥٣٥):٣٠jan
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979
اره عزیز خوبه
من‌ خودم به انگلیسی دست و پا شکسته با دست خط خودم که مشخص باشه نوشته منه نوشتم من تصمیم برای ازدواج با همسرم ۱۰۰ در ۱۰۰ هست و اون هم همینو نوشت و همین طور خانواده ها و دوستانمون هم برامون نامه های جداگانه ای نوشتن در حد دو سه تا که ما در جریان رابطه هستیم و در مراسم نامزدی حضور داشتیم و این صحبتها. با ذکر تاریخها هر کدوم در حد نصف صفحه با امضا، نام کامل، تاریخ، نسبتشون با ما و ... محضری هم لازم نیست باشه. فقط هر کس خودش بنویسه در حد همون انگلیسی که بلده.
K1 --- ارسال مدارک June 2014 --- اپروود Sep 2014 --- مصاحبه Jan 2015 --- کلیر Apr 2015 (بعد از 112 روز) --- ورود به امریکا Jun 2015 Shy --- سفرنامه اول من به آنكارا --- سفرنامه دوم من به آنكارا
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان