کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
(2016-10-14 ساعت 21:13)mojgan63 نوشته:  
(2016-10-14 ساعت 17:28)roteil نوشته:  
(2016-10-14 ساعت 11:37)mojgan63 نوشته:  همونطور كه گفتم من ارمنستان مصاحبه داشتم.من و دوستان ديگه خيلي  اذيت شديم، منتظر وقت سفارت بوديم و هيچ جواب وأضحي هم وقتي إيميل ميفرستاديم به ما نميدادن تا اينكه بعد از دو و نيم ماه انتظار خودمون وقت مصاحبه ان لاين گرفتيم. در مورد ابوظبي دوستاني كه تجربه مصاحبه دارن بهتر ميتونن راهنمايي كنن

ابوظبي خودش وقت مي ده با ايميل !! ارمنستان و انكارا رو خودتون بايد بگيريد !! البته خود من چون ايميل سفارت ابوظبي كه وقت داده بود رو نديدم ، وقتي با سفارت حرف زدم خودم وقت گرفتم انلاين

همونطور كه بالا نوشتم جديدا ميشه ان لاين ابوظبي مثل تركيه و ارمنستان وقت گرفت.
ــــــــــــــــــــــــــــــــ
وقتتان به خیر و شادی
الان 2 ماه و 12 روز هست که پرونده نامزدی ما در امریکا بررسی و تمام شده و از امریکا به سفارت شان در وین فرستاده اند.
من منتظر اولین تماس یا ایمیل و یا هر گونه تماسی از سفارت هستم ولی اصلا هیچ خبری نشده است.
که طبق روال عادی تقاضای مدارک (پر کردن فرم ها و بعد مدیکال کنند بفرستم، بررسی کنند و بعد وقت مصاحبه) بدهند.
از وکیلمان در امریکا پرسیده ایم؛ چرا دیر شده و اصلا هیچ تماسی با من نگرفته اند؟ میگه بخاطر انتخابات امریکاست و باید صبر کنید. من ربط انتخابات و این را نمی فهمم! و در این سایت می بینم سفارت در ترکیه، ارمنستان و... فعال هستند و دوستان وقت مصاحبه دارند، جواب چک نیم میاد و همچنین ویزا خوشبختانه می گیرند.
حالا سوال اینجاست به نظر شما من با سفارت تماس بگیرم؟ ممکنه لطفا کسی راهنمایی کنه؟ بسیارممنون میشم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-09 ساعت 23:00)کوه صبور نوشته:  
(2016-10-14 ساعت 21:13)mojgan63 نوشته:  
(2016-10-14 ساعت 17:28)roteil نوشته:  ابوظبي خودش وقت مي ده با ايميل !! ارمنستان و انكارا رو خودتون بايد بگيريد !! البته خود من چون ايميل سفارت ابوظبي كه وقت داده بود رو نديدم ، وقتي با سفارت حرف زدم خودم وقت گرفتم انلاين

همونطور كه بالا نوشتم جديدا ميشه ان لاين ابوظبي مثل تركيه و ارمنستان وقت گرفت.
وقتتان به خیر و شادی
الان 2 ماه و 12 روز هست که پرونده نامزدی ما در آمریکا بررسی و تمام شده و از آمریکا به سفارت شان در وین فرستاده اند.
من منتظر اولین تماس یا ایمیل و یا هر گونه تماسی از سفارت هستم ولی اصلا هیچ خبری نشده است.
که طبق روال عادی تقاضای مدارک (پر کردن فرم ها و بعد مدیکال کنند بفرستم، بررسی کنند و بعد وقت مصاحبه) بدهند.
از  وکیلمان در آمریکا پرسیده ایم؛ چرا دیر شده و اصلا هیچ تماسی با من نگرفته اند؟ میگه بخاطر انتخابات آمریکاست و باید صبر کنید. من ربط انتخابات و این را نمی فهمم! و در این سایت می بینم سفارت در ترکیه، ارمنستان و... فعال هستند و دوستان وقت مصاحبه دارند، جواب چک نیم میاد و همچنین ویزا خوشبختانه می گیرند.
حالا سوال اینجاست به نظر شما من با سفارت تماس بگیرم؟ ممکنه لطفا کسی راهنمایی کنه؟ بسیارممنون میشم.
ضرر نمیکنید اگر با سفارت تماس بگیرید.کلا این مرحله وقت گرفتن خیلی گیج کننده و حرص در اور هست.منم در این موقعیت بودم و درک میکنم.من در اون زمان به سفارت ارمنستان زنگ زدم هر کی یه چیزی میگفت.یکبار یه کارمند گفت منتظر نامه دعوت به مصاحبه باش و دفعه بعد کس دیگه گفت فرم ds260 فرم کن و منتظر باش تا اینکه ما و دیگر دوستان ان لاین وقت گرفتیم.
پاسخ
تشکر کنندگان: کوه صبور
(2016-11-11 ساعت 09:26)mojgan63 نوشته:  
(2016-11-09 ساعت 23:00)کوه صبور نوشته:  
(2016-10-14 ساعت 21:13)mojgan63 نوشته:  همونطور كه بالا نوشتم جديدا ميشه ان لاين ابوظبي مثل تركيه و ارمنستان وقت گرفت.
وقتتان به خیر و شادی
الان 2 ماه و 12 روز هست که پرونده نامزدی ما در آمریکا بررسی و تمام شده و از آمریکا به سفارت شان در وین فرستاده اند.
از  وکیلمان در آمریکا پرسیده ایم؛ چرا دیر شده و اصلا هیچ تماسی با من نگرفته اند؟ میگه بخاطر انتخابات آمریکاست و باید صبر کنید. من ربط انتخابات و این را نمی فهمم! و در این سایت می بینم سفارت در ترکیه، ارمنستان و... فعال هستند و دوستان وقت مصاحبه دارند، جواب چک نیم میاد و همچنین ویزا خوشبختانه می گیرند.
ضرر نمیکنید اگر با سفارت تماس بگیرید.کلا این مرحله وقت گرفتن خیلی گیج کننده و حرص در اور هست.منم در این موقعیت بودم و درک میکنم.من در اون زمان به سفارت ارمنستان زنگ زدم هر کی یه چیزی میگفت.یکبار یه کارمند گفت منتظر نامه دعوت به مصاحبه باش و دفعه بعد کس دیگه گفت فرم ds260 فرم کن و منتظر باش تا اینکه ما و دیگر دوستان ان لاین وقت گرفتیم.

بسیار سپاسگزارم. پس همین امروز تماس می گیرم. اول ایمیل می فرستم پاسخ ندادند زنگ میزنم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
Salam.bacheha maha k visamon k1 hast vaghti behemon visa midan 3 mahast dige?
Pas ba in sharayet tatikhe belite barghshtemon b iran ro mitunim bishtar az 3 mahe dige. Bexanim kasi midone rahnamie kone lotfan.mamnon....?
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام و وقت بخير من براي ويزاي نامزدي اقدام كردم
و بعد از گذشت ٣ ماه از شروع پروسه نامه رسيد مداركم به سفارت انكارا رو دريافت كردم
خواستم بدونم الان بايد فرم در خواست مصاحبه رو پر كنم يا بايد منتظر خبر جديدي ازشون باشم
ممنون ميشم بهم اگلهي بدين در اين زمينه
متشكرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام و وقت بخير من براي ويزاي نامزدي اقدام كردم
و بعد از گذشت ٣ ماه از شروع پروسه نامه رسيد مداركم به سفارت انكارا رو دريافت كردم
خواستم بدونم الان بايد فرم در خواست مصاحبه رو پر كنم يا بايد منتظر خبر جديدي ازشون باشم
متشكرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-12 ساعت 16:28)sepideh Hasan نوشته:  سلام و وقت بخير  من براي ويزاي نامزدي اقدام كردم
متشكرم

سلام وقت شما هم بخیر .من که سفارت ابوظبی بودم بهم ایمیل زدن که وقت مصاحبه بگیر و اگه مشکلی تو وقت گرفتن داری بهمون اطلاع بده..منم فرم ds-160 رو پر کردم و وقت مصاحبه گرفتم و بهشون زمان مصاحبه رو اعلام کردم.شاید دوستان آنکارایی تجربیات دیگه ای داشته باشن.
پاسخ
تشکر کنندگان:
ممنونم از راهنماييتون 
با اين اوصاف بايد منتظر ايميل باشم 
ممنونمممم

(2016-11-13 ساعت 09:49)s.div نوشته:  
(2016-11-12 ساعت 16:28)sepideh Hasan نوشته:  سلام و وقت بخير  من براي ويزاي نامزدي اقدام كردم
متشكرم

سلام وقت شما هم بخیر .من که سفارت ابوظبی بودم بهم ایمیل زدن که وقت مصاحبه بگیر و اگه مشکلی تو وقت گرفتن داری بهمون اطلاع بده..منم فرم ds-160 رو پر کردم و وقت مصاحبه گرفتم و بهشون زمان مصاحبه رو اعلام کردم.شاید دوستان آنکارایی تجربیات دیگه ای داشته باشن.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-13 ساعت 19:50)sepideh Hasan نوشته:  ممنونم از راهنماييتون 
ممنونمممم

(2016-11-13 ساعت 09:49)s.div نوشته:  
متشكرم

sepide jan shoma bayad form ds-160 ro por konin va vaght az sefarat begirin. sefarate ankara ba abuzabi fargh dare va age case number ro daryaft kardin kheily zud eghdam konin
K1
‎ارسال مدارک: Jul. 2016
‎اپروو: Oct.
‎کیس نامبر: Nov.
‎مصاحبه: Feb. 2017 ، آنکارا
‎ورود به امریکا: March 2017.
‎ارسال مدارک گرین کارت موقت :April 2017.
‎انگشت نگاری:  May 2017
‎مصاحبه: July 2017
دریافت گرین کارت موقت: یک هفته بعد از مصاحبه
ارسال مدارک گرین کارت دائم:April 2019
گرین کارت دائم : May 2020
ارسال مدارک سیتیزن شدن: May 2020
مصاحبه سیتیزنی و مراسم قسم و دریافت سرتیفیکیت (همزمان باهم در یک زمان در اداره مهاجرت انجام شد بدلیل شرایط کرونا) : October 2020  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان:
به جهت اينكه مطمين باشم عرض ميكنم 
من سايت nvcرو كه چك كردم اونجا نزده كه پر كنم  
با توجه به راهنمايي شما 
فكر ميكنم بايد پر فرم و پر كنم 

(2016-11-13 ساعت 20:53)ziziii نوشته:  
ممنونمممم

(2016-11-13 ساعت 09:49)s.div نوشته:  سلام وقت شما هم بخیر .من که سفارت ابوظبی بودم بهم ایمیل زدن که وقت مصاحبه بگیر و اگه مشکلی تو وقت گرفتن داری بهمون اطلاع بده..منم فرم ds-160 رو پر کردم و وقت مصاحبه گرفتم و بهشون زمان مصاحبه رو اعلام کردم.شاید دوستان آنکارایی تجربیات دیگه ای داشته باشن.

sepide jan shoma bayad form ds-160 ro por konin va vaght az sefarat begirin. sefarate ankara ba abuzabi fargh dare va age case number ro daryaft kardin kheily zud eghdam konin
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-14 ساعت 03:36)sepideh Hasan نوشته:  به جهت اينكه مطمين باشم عرض ميكنم 
با توجه به راهنمايي شما 

(2016-11-13 ساعت 20:53)ziziii نوشته:  
ممنونمممم

agar case number ro daryaft kardin behetun bayad gofte bashan ke tu che websiti berin baraye ds-160, agar nvc behetun email dade va ya letter baratun ferestadan hatman vaght begirin, man khodam montazere email nvc hastam, vali 4 ta az doostanam ke visaye namzadi hastan va hamintor sefarate ankara, be mahze daryafte case number form ds ro por kardan va vaghte mosahebe gereftan
K1
‎ارسال مدارک: Jul. 2016
‎اپروو: Oct.
‎کیس نامبر: Nov.
‎مصاحبه: Feb. 2017 ، آنکارا
‎ورود به امریکا: March 2017.
‎ارسال مدارک گرین کارت موقت :April 2017.
‎انگشت نگاری:  May 2017
‎مصاحبه: July 2017
دریافت گرین کارت موقت: یک هفته بعد از مصاحبه
ارسال مدارک گرین کارت دائم:April 2019
گرین کارت دائم : May 2020
ارسال مدارک سیتیزن شدن: May 2020
مصاحبه سیتیزنی و مراسم قسم و دریافت سرتیفیکیت (همزمان باهم در یک زمان در اداره مهاجرت انجام شد بدلیل شرایط کرونا) : October 2020  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان:
ممنونم حتمن اقدام ميكنم 
مرسي از راهنماييتون

[u[/u]
(2016-11-14 ساعت 14:34)ziziii نوشته:  
(2016-11-14 ساعت 03:36)sepideh Hasan نوشته:  به جهت اينكه مطمين باشم عرض ميكنم 
با توجه به راهنمايي شما 

(2016-11-13 ساعت 20:53)ziziii نوشته:  sepide jan shoma bayad form ds-160 ro por konin va vaght az sefarat begirin. sefarate ankara ba abuzabi fargh dare va age case number ro daryaft kardin kheily zud eghdam konin

agar case number ro daryaft kardin behetun bayad gofte bashan ke tu che websiti berin baraye ds-160, agar nvc behetun email dade va ya letter baratun ferestadan hatman vaght begirin, man khodam montazere email nvc hastam, vali 4 ta az doostanam ke visaye namzadi hastan va hamintor sefarate ankara, be mahze daryafte case number form ds ro por kardan va vaghte mosahebe gereftan
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
کسی میدونه که برای انجام مدیکال چقدر پول باید همراهم باشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
و یک سوال دیگه، من K1 هستم و میخواستم بدونم که چقدر پول باید برای ویزا کنار بکذارم؟ یعنی پول ds160 و غیره?
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان .لطفا کسی میتونه به من کمک کنه؟واسه وقت سفارت در ابوظبی در ویزای نامزدی خود سفارت وقت و تعیین میکنه یا خودمون باید وقت بگیریم.وما هنوز ایمیل سفارت به دستمون نرسیده آیا میتونم وقت و الان بگیرم یا باید منتظر تاییدیه سفارت بمونیم
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان