کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
(2016-10-13 ساعت 08:49)shangol نوشته:  
(2016-10-12 ساعت 23:10)vanima نوشته:  
(2016-10-12 ساعت 07:50)shangol نوشته:  منم همین فکر را میکردم اما با راهنمایی یکی از بچه های مهاجرسرا وقت گرفتم و رزرو وقت را پرینت گرفتم بردم.بدون هیچ مشکلی.اگه بخوای منتظر باشی خودشون وقت بدن خیلی زمان میبره

ميشه بگين از چه طريقي وقت گرفتين و چقدر زمان برد ؟

از این سایت ‎ais.usvisa-info.com  اولین وقت خالی که بود  و مطابق شرایطم بود گرفتم. ببینید چه موقع وقت داره و شما میتونید

سلام ببخشید برای وقت مصاحبه که گرفتید کن با ویزای نامزدی دارم میرم مهاجرتی باید بگیرم یا غیر مهاجرتی؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Pegah123
(2016-10-19 ساعت 21:33)nafasnejati نوشته:  
(2016-10-13 ساعت 08:49)shangol نوشته:  
(2016-10-12 ساعت 23:10)vanima نوشته:  ميشه بگين از چه طريقي وقت گرفتين و چقدر زمان برد ؟

از این سایت ‎ais.usvisa-info.com  اولین وقت خالی که بود  و مطابق شرایطم بود گرفتم. ببینید چه موقع وقت داره و شما میتونید

سلام ببخشید برای وقت مصاحبه که گرفتید کن با ویزای نامزدی دارم میرم مهاجرتی باید بگیرم یا غیر مهاجرتی؟

سلام،مهاجرتى
نوع ويزا:CR1
ارسال مدارك:١٠/٣/٢٠١٦
اپرو:١٤/٧/٢٠١٦
دريافت كيس نامبر:١٦/٨/٢٠١٦
ارسال مدارك به NVC:١٨/٩/٢٠١٦
ايميل نقص مدارك از NVC:٢٠/١٠/٢٠١٦
ايميل مجدد نقص مدارك:٧/١/٢٠١٧
هر دو ايميل نقص بى دليل بود.
ايميل تكميل مدارك از NVC:١٢/٤/٢٠١٧
دريافت ايميل وقت سفارت:١٤/٤/٢٠١٧
محل و وقت سفارت:ايروان٢٥/٥/٢٠١٧
نتيجه:AP
آپديت:25,26,30,31may
29Dec/10,12,16,17,29,30jan/1,2,5feb
دريافت ايميل ويور:١٢jan
دريافت ايميل اينفورميشن(٥٥٣٥):٣٠jan
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
سوالی داشتم از حضورتون
ما تو مرحله گرفتن وقت مصاحبه برای ویزای نامزدی تو ارمنستان هستیم اما متاسفانه طی چند روز اخیر موفق نشدیم،ایا کسی هستن تجربه مشابه داشته باشن و اینکه حدودا این مدت چقدر طول میکشه؟
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: b2012
سلام و عرض ادب و احترام خدمت دوستان
نامزد من توی امریکا واسم وکیل گرفت و مدارکمون واسه شروع پروسه ویزا نامزدی ۷ روز پیش ارسال شد به اداره مهاجرت خب طبعا خیلی از دوستان که این روندو داشتن میتونن این روزای منو درک بکنن دوری و شمردن روزا به اضافه فکر کردن به پروسه کارت هر یک دقیقه رو واسه ادم تبدیل به ۱ روز میکنه
خواهش دارم از دوستانی که جدیدا این کارو کردن کمی از تجربیاتشون واسم بگن اینکه پروسه چقدر طول میکشه؟ایا راهکاری هست که از اون طریق سرعت بکارمون ببخشیم؟واینکه از طریق ابوظبی میخوایم اقدام کنیم چطوره؟ و یا هر نکته ای که به ذهنتون میرسه بهم بگید
پیشاپیش از حسن همکاری همه دوستان عزیز تشکر میکنم❤?
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
کسی هست که ۲ آذر ابوظبی وقت مصاحبه داشته باشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-28 ساعت 22:57)mohammad.63 نوشته:  سلام و عرض ادب و احترام خدمت دوستان
نامزد من توی آمریکا  واسم وکیل گرفت و مدارکمون واسه شروع پروسه ویزا نامزدی ۷ روز پیش ارسال شد به اداره مهاجرت خب طبعا خیلی از دوستان که این روندو داشتن میتونن این روزای منو درک بکنن دوری و شمردن روزا به اضافه فکر کردن به پروسه کارت هر یک دقیقه رو واسه ادم تبدیل به ۱ روز میکنه
خواهش دارم از دوستانی که جدیدا این کارو کردن کمی از تجربیاتشون واسم بگن اینکه پروسه چقدر طول میکشه؟ایا راهکاری هست که از اون طریق سرعت بکارمون ببخشیم؟واینکه از طریق ابوظبی میخوایم اقدام کنیم چطوره؟ و یا هر نکته ای که به ذهنتون میرسه بهم بگید

دوست عزیز اگه آقا هستید و احتمالا سربازی رفته اید، روی ۱ سال به بالا حساب کنید. چون معمولا نزدیک به یکسال روند کارتون طول میکشه و معمولا چک امنیتی هم زیر ۶ ماه نیست در خصوص آقایان سربازی رفته. پس اگر شرایطتون اینه از الان برنامتون رو واسه یکسال و نیم دیگه با اندکی پس و پیش بریزید و با صبوری پیش برید. فقط پیشنهاد می کنم اگر از لحاظ مالی مشکلی نیست وکیل بگیرید که بدون کسری مدارک پیش برید و یا حسابی مطالعه کنید. چون هر کسری مدرک کلی کارتون رو به تعویق مینداره. تجربیات بقیه دوستان رو هم حسابی بخونید. امیدوارم کارتون روی روال جلو بره دوست عزیز.
K1 --- ارسال مدارک June 2014 --- اپروود Sep 2014 --- مصاحبه Jan 2015 --- کلیر Apr 2015 (بعد از 112 روز) --- ورود به امریکا Jun 2015 Shy --- سفرنامه اول من به آنكارا --- سفرنامه دوم من به آنكارا
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.63
من الان دیدم که وکیل گرفتید. خیلی خوبه. فقط اینم بگم با اینکه من خودم خیلییی مطالعه کرده بودم و خیلی جاها اشتباهات وکیلمون رو گرفتم، وکیل ما دو بار باعث کسری مدرک شد و کلی کار به تعویق افتاد. پس خودتون هم حسابی اطلاعاتتون رو بالا ببرید. بهترین منبع هم صفحات مختلف همین وبسایته.
K1 --- ارسال مدارک June 2014 --- اپروود Sep 2014 --- مصاحبه Jan 2015 --- کلیر Apr 2015 (بعد از 112 روز) --- ورود به امریکا Jun 2015 Shy --- سفرنامه اول من به آنكارا --- سفرنامه دوم من به آنكارا
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.63 ، hosseinslm
(2016-10-29 ساعت 20:29)negar6043 نوشته:  
نامزد من توی آمریکا  واسم وکیل گرفت و مدارکمون واسه شروع پروسه ویزا نامزدی ۷ روز پیش ارسال شد به اداره مهاجرت خب طبعا خیلی از دوستان که این روندو داشتن میتونن این روزای منو درک بکنن دوری و شمردن روزا به اضافه فکر کردن به پروسه کارت هر یک دقیقه رو واسه ادم تبدیل به ۱ روز میکنه

دوست عزیز اگه آقا هستید و احتمالا سربازی رفته اید، روی ۱ سال به بالا حساب کنید. چون معمولا نزدیک به یکسال روند کارتون طول میکشه و معمولا چک امنیتی هم زیر ۶ ماه نیست در خصوص آقایان سربازی رفته. پس اگر شرایطتون اینه از الان برنامتون رو واسه یکسال و نیم دیگه با اندکی پس و پیش بریزید و با صبوری پیش برید. فقط پیشنهاد می کنم اگر از لحاظ مالی مشکلی نیست وکیل بگیرید که بدون کسری مدارک پیش برید و یا حسابی مطالعه کنید. چون هر کسری مدرک کلی کارتون رو به تعویق مینداره. تجربیات بقیه دوستان رو هم حسابی بخونید. امیدوارم کارتون روی روال جلو بره دوست عزیز.
تشکر از شما خانم نگار بله اقا هستم‌سربازیم‌رفتم وکیل هم‌گرفتیم
پاسخ
تشکر کنندگان: negar6043
سلام دوستان عزیز
من به تازگی عضو این سایت شده ام و امیدوارم اسباب ناراحتی کسی فراهم نشه چون تقریبا هیچی نمی دونم . اگر براتون امکانش بود سوالات من رو جواب بدین ممنون می شم .
اول اینکه ویزای نامزدی تا چند درصد امکان دادنش هست ؟ و آیا کسی بوده که رد بشه ؟
دوم اینکه چه قدر معمولا طول می کشه و اینکه واقعا فرقی تو زمان می گذاره ؟ یعنی زودتر ۲ نفر کنار هم قرار می گیرند و یا اینکه پرسه با ازدواج هم همون میزان طول می کشه ؟
سوم وقتی با ویزای نامزدی وارد امریکا می شین ؟ ایا می شه بعدش وارد ایران بشید و عروسی بگیریم یا نه تا گرفتن گرین کارت باید انتطار کشید و اجازه ی خروج نداریم
ممنون می شم پاسخ بدین .
پاسخ
تشکر کنندگان:
بازم سوال من پارسال ۲ بار ویزای دانشجویی رد شدم می خوام بدونم که ایا در ویزای نامزدی من تاثیری می ذاره یا نه ؟ و این هم بگم که من از ۲۰۱۵ با نامزدم دایما در تماس بوده ایم و همه ی مدارکش هم هست .اینکه ایشان چندین بار اومده ایران . اگر راهنماییم بفرمایید ممنون می شم
پاسخ
تشکر کنندگان:
ک
(2016-11-04 ساعت 16:42)1984ana نوشته:  بازم سوال من پارسال ۲ بار ویزای دانشجویی رد شدم می خوام بدونم که ایا در ویزای نامزدی من تاثیری می ذاره یا نه ؟ و این هم بگم که من از ۲۰۱۵ با نامزدم دایما در تماس بوده ایم و همه ی مدارکش هم هست .اینکه ایشان چندین بار اومده ایران . اگر راهنماییم بفرمایید ممنون می شم
بنظر من با توجه به مواردی که جدیدا دیدم بهتره ازدواج کنین با ویزای ازدواجی برین هم مطمن تره هم با توجه به اینکه معمولا پرونده تا صدور ویزا دوسال طول میکشه بعد از اخذ ویزا گرین کارت ده ساله میگیرین اما با ویزای نامزدی همون حدودا دوسال طول میکشه ولی بعدش گرین کارت مشروط دوساله میگیرین قبلا ویزای نامزدی شش ماهه صادر میشد ولی ویزای ازدواجی یکساله الان جفتش تقریبا بین یکونیم سال تا دوسال حداقل زمانشه بنظرم اگه میتونین اینجا ازدواج کنین تصمیم بهتری هست و انتظار ی پروسه دوساله رو داشته باشین
پاسخ
تشکر کنندگان: negar6043 ، s.div
(2016-10-29 ساعت 20:51)mohammad.63 نوشته:  
(2016-10-29 ساعت 20:29)negar6043 نوشته:  

سلام و عرض ادب مجدد مدارک ما 21 اکتبر یعنی حدود 17 روز پش توسط وکیل ارسال شد .
حال سوال من اینه چقدر زمان میبره تاییدیه مدارک واسه ما ارسال بشه؟و اینکه ایا تاییدیه فقط واسه نامزد من تو امریکا ارسال میشه یا واسه منم ارسال میشه؟
ببخشید بابت این همه سوال تازه اول راه هستیم و عدم اگاهی خیلی خیلی بده
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-08 ساعت 01:23)mohammad.63 نوشته:  
(2016-10-29 ساعت 20:51)mohammad.63 نوشته:  
(2016-10-29 ساعت 20:29)negar6043 نوشته:  دوست عزیز اگه آقا هستید و احتمالا سربازی رفته اید، روی ۱ سال به بالا حساب کنید. چون معمولا نزدیک به یکسال روند کارتون طول میکشه و معمولا چک امنیتی هم زیر ۶ ماه نیست در خصوص آقایان سربازی رفته. پس اگر شرایطتون اینه از الان برنامتون رو واسه یکسال و نیم دیگه با اندکی پس و پیش بریزید و با صبوری پیش برید. فقط پیشنهاد می کنم اگر از لحاظ مالی مشکلی نیست وکیل بگیرید که بدون کسری مدارک پیش برید و یا حسابی مطالعه کنید. چون هر کسری مدرک کلی کارتون رو به تعویق مینداره. تجربیات بقیه دوستان رو هم حسابی بخونید. امیدوارم کارتون روی روال جلو بره دوست عزیز.

سلام و عرض ادب مجدد مدارک ما 21 اکتبر یعنی حدود 17 روز پش توسط وکیل ارسال شد .
حال سوال من اینه چقدر زمان میبره تاییدیه مدارک واسه ما ارسال بشه؟و اینکه ایا تاییدیه فقط واسه نامزد من تو آمریکا ارسال میشه یا واسه منم ارسال میشه؟
ببخشید بابت این همه سوال تازه اول راه هستیم و عدم اگاهی خیلی خیلی بده

عادیش دو هفته بعد.اما اگر نامزدتون گرین کارتی است و وکیلم نگرفتین شاید از یک ماه بیشتر طول میکشه.
[color=#00BFFF][b]
کیس نمبر:2015as18/رویت قبولی:15aug/فرستادن فورم:3sep/کارنت شدن کیس:sep
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
تاریخ گرفتن سوشال یک هفته بعد از ورودBig Grin
گرین کارت 30 روز بعد از ورود
لیورپول نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.63
سلام بچه ها كسى مى دونه چطور از چتها و ريز مكالمات تانگو پرينت بگيرم،،،؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-09 ساعت 00:05)Salami1361 نوشته:  سلام بچه ها كسى مى دونه چطور از چتها و ريز مكالمات تانگو پرينت بگيرم،،،؟

من با تانگو کار نکردم ولی با برنامه هایی که نمیشد ازشون بک آپ بگیرم.از چندین صفحه در روزهای مختلفی که چت کرده بودم یا تلفن زده بودم اسکرین شات گرفتم و بردم توی صفحه word و مثلا هر 4 تا اسکرین شات رو روی یه صفحه انداختم و پرینت گرفتم.
پاسخ
تشکر کنندگان: Salami1361

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان