کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
(2017-04-16 ساعت 12:59)mahziar_69 نوشته:  
(2017-04-16 ساعت 12:47)rahbari نوشته:  سلام

دوستان برای ویزای نامزدی  

ترجمه مدارک ( شناسنامه  و کارت ملی ) باید مهر دادگشتری و وزارت خارجه داشته باشه

وزارت خارجه بعید میدونم لازم باشه

ما تازه اول راهیم هفته اینده میخوایم مدارک رو ارسال کنیم الان فقط منتظر ترجمه مدارک هستیم میخواستم بدونم مهر دادگستری شما زدین یا کلا لازم نیست بزنیم
پاسخ
تشکر کنندگان: شوفا
(2017-04-16 ساعت 13:07)rahbari نوشته:  
(2017-04-16 ساعت 12:59)mahziar_69 نوشته:  
(2017-04-16 ساعت 12:47)rahbari نوشته:  سلام

دوستان برای ویزای نامزدی  

ترجمه مدارک ( شناسنامه  و کارت ملی ) باید مهر دادگشتری و وزارت خارجه داشته باشه

وزارت خارجه بعید میدونم لازم باشه

ما تازه اول راهیم هفته اینده میخوایم مدارک رو ارسال کنیم  الان فقط منتظر ترجمه مدارک هستیم  میخواستم بدونم مهر دادگستری  شما زدین یا کلا لازم نیست بزنیم

من راستش زده بودم . هم دادستري هم وزارت أمور خارجه... اينجوري خيال ادم راحت تره
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-16 ساعت 17:26)vanima نوشته:  
(2017-04-16 ساعت 13:07)rahbari نوشته:  
(2017-04-16 ساعت 12:59)mahziar_69 نوشته:  وزارت خارجه بعید میدونم لازم باشه

ما تازه اول راهیم هفته اینده میخوایم مدارک رو ارسال کنیم  الان فقط منتظر ترجمه مدارک هستیم  میخواستم بدونم مهر دادگستری  شما زدین یا کلا لازم نیست بزنیم

Manam mohre har2 ro zadam, age taze darin parvande tashkil midin copy passport Kafie (naghse madrak nemikhorin), va baad ke khastin berin mosahebe shenasname ro tarjome konin (kart meli lazem nist(.
Chon age alan tarjome konin ta zamanike berin mosahebe hadeaghal 5-6 mah tool mikeshe, va ehtemalesh ziade ke officer azatun tarjome jadid bekhad (az man khastan ba enke tu parvandam bud), enjuri hazinatoon do barabar mishe.
K1
‎ارسال مدارک: Jul. 2016
‎اپروو: Oct.
‎کیس نامبر: Nov.
‎مصاحبه: Feb. 2017 ، آنکارا
‎ورود به امریکا: March 2017.
‎ارسال مدارک گرین کارت موقت :April 2017.
‎انگشت نگاری:  May 2017
‎مصاحبه: July 2017
دریافت گرین کارت موقت: یک هفته بعد از مصاحبه
ارسال مدارک گرین کارت دائم:April 2019
گرین کارت دائم : May 2020
ارسال مدارک سیتیزن شدن: May 2020
مصاحبه سیتیزنی و مراسم قسم و دریافت سرتیفیکیت (همزمان باهم در یک زمان در اداره مهاجرت انجام شد بدلیل شرایط کرونا) : October 2020  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: Sudeh ، mahziar_69
(2017-04-16 ساعت 20:39)ziziii نوشته:  
(2017-04-16 ساعت 17:26)vanima نوشته:  
(2017-04-16 ساعت 13:07)rahbari نوشته:  ما تازه اول راهیم هفته اینده میخوایم مدارک رو ارسال کنیم  الان فقط منتظر ترجمه مدارک هستیم  میخواستم بدونم مهر دادگستری  شما زدین یا کلا لازم نیست بزنیم

Manam mohre har2 ro zadam, age taze darin parvande tashkil midin copy passport Kafie (naghse madrak nemikhorin), va baad ke khastin berin mosahebe shenasname ro tarjome konin (kart meli lazem nist(.
Chon age alan tarjome konin ta  zamanike berin mosahebe hadeaghal 5-6 mah tool mikeshe, va ehtemalesh ziade ke officer azatun tarjome jadid bekhad (az man khastan ba enke tu parvandam bud), enjuri hazinatoon do barabar mishe.

ولي ziziii جان انگار ترجمه شناسنامه يه سال وقت داره چون منم از زماني كه ترجمه كردم تا وقتي برم مصاحبه ٦ ماهي طول كشيد و چيزي نگفت فقط به عكسي گير داد گفت ٦ ماه گذشته دوباره بنداز
سفارت ارمنستان-ایروان
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان: محبوبه. 68 ، rahbari
(2017-04-17 ساعت 11:34)vanima نوشته:  
(2017-04-16 ساعت 17:26)vanima نوشته:  من راستش زده بودم . هم دادستري هم وزارت أمور خارجه... اينجوري خيال ادم راحت تره

Chon age alan tarjome konin ta  zamanike berin mosahebe hadeaghal 5-6 mah tool mikeshe, va ehtemalesh ziade ke officer azatun tarjome jadid bekhad (az man khastan ba enke tu parvandam bud), enjuri hazinatoon do barabar mishe.

ولي ziziii جان انگار ترجمه شناسنامه يه سال وقت داره چون منم از زماني كه ترجمه كردم تا وقتي برم مصاحبه ٦ ماهي طول كشيد و چيزي نگفت فقط به عكسي گير داد گفت ٦ ماه گذشته دوباره بنداز

دوستان سلام
بنده دیروز سایت ceac رو چک کردم و نوشته بود که مدارکتون در سفارت ابوظبی برای مصاحبه حاضره و میتونید وقت بگیرید.
با بخش قرار مصاحبه هم تماس تلفنی گرفتم و گفت میتونی وقت بگیری.
اما ی سوال دارم آیا باید حتما نامه رو برای روز مصاحبه داشته باشم؟
برای کارهای مدیکال چطور؟ باید یه چیزی داشته باشم دیگه که واسم کارامو انجام بدن.
Category: K1
سفارت: ابوظبی
Evidence Sent: 12 December 2016
Reciept Number:16 December 2016
Approved: 16 March 2017
Case Left NVC: 7 April 2017
Case Number:10 April 2017 تلفنی
NVC approval letter: 15 April 2017
Consulate Recived  Case: 16 April 2017
Interview date: 15 May 2017
Resault: AP

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-17 ساعت 12:51)mahziar_69 نوشته:  
(2017-04-16 ساعت 20:39)ziziii نوشته:  Manam mohre har2 ro zadam, age taze darin parvande tashkil midin copy passport Kafie (naghse madrak nemikhorin), va baad ke khastin berin mosahebe shenasname ro tarjome konin (kart meli lazem nist(.

دوستان سلام
بنده دیروز سایت ceac رو چک کردم و نوشته بود که مدارکتون در سفارت ابوظبی برای مصاحبه حاضره و میتونید وقت بگیرید.
سلام نامه تون رو همراهتون ببرید و مدیکال هم دبی چیزی نمیخواد ولی بهشون ایمیل بزن و روز مصاحبتو بگو ولی در کل صبح و بعد از ظهر دبی مدیکال رو انجام میده و 2 روزه هم برای بزرگسالا جواب میده
کیس نامبر:2017as2###.....سفارت: ابوظبی.....تاریخ مصاحبه: نوامبر.....نتیجه:AP
امیدی هست چون خدایی هست
پاسخ
تشکر کنندگان: mahziar_69 ، محبوبه. 68
(2017-04-17 ساعت 13:14)h.hed نوشته:  
(2017-04-17 ساعت 12:51)mahziar_69 نوشته:  
(2017-04-17 ساعت 11:34)vanima نوشته:  ولي ziziii جان انگار ترجمه شناسنامه يه سال وقت داره چون منم از زماني كه ترجمه كردم تا وقتي برم مصاحبه ٦ ماهي طول كشيد و چيزي نگفت فقط به عكسي گير داد گفت ٦ ماه گذشته دوباره بنداز

دوستان سلام
سلام نامه تون رو همراهتون ببرید و مدیکال هم دبی چیزی نمیخواد ولی  بهشون ایمیل بزن و روز  مصاحبتو بگو  ولی در کل صبح و بعد از ظهر دبی مدیکال رو انجام میده و 2 روزه هم برای بزرگسالا جواب میده

اگر از نامه منظورتون ایمیله که من هیچ ایمیلی دریافت نکردم از سفارت. ینی اگر ایمیلی که میزنن نباشه دستم سفارت منو راه نمیدن برای مصاحبه؟ آیا نامه فیزیکی میاد واسم و باید اونو ببرم؟

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-17 ساعت 13:18)mahziar_69 نوشته:  
(2017-04-17 ساعت 13:14)h.hed نوشته:  
(2017-04-17 ساعت 12:51)mahziar_69 نوشته:  دوستان سلام
سلام نامه تون رو همراهتون ببرید و مدیکال هم دبی چیزی نمیخواد ولی  بهشون ایمیل بزن و روز  مصاحبتو بگو  ولی در کل صبح و بعد از ظهر دبی مدیکال رو انجام میده و 2 روزه هم برای بزرگسالا جواب میده

اگر از نامه منظورتون ایمیله که من هیچ ایمیلی دریافت نکردم از سفارت. ینی اگر ایمیلی که میزنن نباشه دستم سفارت منو راه نمیدن برای مصاحبه؟ آیا نامه فیزیکی میاد واسم و باید اونو ببرم؟

اگرم نامه رو نيرين روز مصاحبه اسمتون تو ليست هست.... پاستون و ميدين به أفسر جلو در و چك ميكنه و راهتون ميده تو.... فقط داخل رسيد پرداخت پول وقت مصاحبه رو ميگيره... مال ما كه ارمنستان اينجوري بود
سفارت ارمنستان-ایروان
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان: mahziar_69
واقعا متشکرم از پاسخ همه ی دوستان.

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-15 ساعت 17:30)Sudeh نوشته:  
(2017-03-15 ساعت 14:14)محبوبه. 68 نوشته:  
(2017-03-15 ساعت 11:48)vanima نوشته:  اخه سپيده جان ما تَو اين مرحله هروقت إيميل زديم به سفارت گفتن متاسفانه ما نميتونيم كاري انجام بديم و دست ما نيست.... نميدونم غير از سفارت به كجا ميشه إيميل زد و پرس و جو كرد؟؟

عزیزم فرق نقص مدرک و  ap  رو میشه بگی ؟
ی سوال دیگ . وقتی میگن نقص مدرک دقیق میگن چه مدارکی مد نظرشون هست >؟
سفارت محل انجام مصاحبه رو شما تعیین میکنید یا خودشون ؟ اخه میبینیم بعضیا میگن انکارا بود به دوبی تغییر دادیم

نقص مدرک یعنی روز مصاحبه ی برگه سفید به شما میده تحت عنوان گ221 که توش جلوی یک سری مدارک تیک زده و شما باید همراه پاسپورتت بفرستی براشون. یا پاسپورتتونو نگه میداره میگه ایمیل کن. مدارکت کامل شه ویزاتو صادر میکنن.
اما ap همون پروسه کار اداری و بکگراند چک هست که معلوم نیست کی ویزات بیاد.
فکر کنم هنگام شروع کیس انتخاب میکنن. مال مارو که از اول گفته بودیم آنکارا.
با عرض پوزش كه دير جواب دادم ، گوشيم سوخت و اطلاعاتمم .... 
والا براي نقص يه برگه است كه توش نواقص وتيك ميزنن كه براي من گوشيه برگه يه سري رو نوشت چون گزينه اشنبود ، 
اولين گزينه برگه بك راند چك هست كه براي من اونو علامت نزد ،
پاسخ
تشکر کنندگان: محبوبه. 68
سلام مصاحبه من ٢٤ فوريه بود(نامزدي)و گفتن مدارك كامله و پروسه اداري! تو تعطيلات نوروز ايميل زدن پاسپورت رو بفرستيد و با يك قطعه عكس و منهم فرستادم با آژانس كه پاسپورت رو از طريق پيك پستي كه ثبت نام كرده بودم به سفارت دادند و منهم منتظر ويزا ?بعد از ده روز كه آژانس پاسپورتم رو برگردوند خبري از ويزا نبود???فقط كپي پاس رو كه داده بودم برداشته بودند. فكر كنم پشيمون شدند???اينم داستان جديد سفارت ارمنستان!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: zamini1975
(2017-04-22 ساعت 12:58)sepideh Hasan نوشته:  
(2017-03-15 ساعت 17:30)Sudeh نوشته:  
(2017-03-15 ساعت 14:14)محبوبه. 68 نوشته:  عزیزم فرق نقص مدرک و  ap  رو میشه بگی ؟
ی سوال دیگ . وقتی میگن نقص مدرک دقیق میگن چه مدارکی مد نظرشون هست >؟
سفارت محل انجام مصاحبه رو شما تعیین میکنید یا خودشون ؟ اخه میبینیم بعضیا میگن انکارا بود به دوبی تغییر دادیم

نقص مدرک یعنی روز مصاحبه ی برگه سفید به شما میده تحت عنوان گ221 که توش جلوی یک سری مدارک تیک زده و شما باید همراه پاسپورتت بفرستی براشون. یا پاسپورتتونو نگه میداره میگه ایمیل کن. مدارکت کامل شه ویزاتو صادر میکنن.
اما ap همون پروسه کار اداری و بکگراند چک هست که معلوم نیست کی ویزات بیاد.
فکر کنم هنگام شروع کیس انتخاب میکنن. مال مارو که از اول گفته بودیم آنکارا.
با عرض پوزش كه دير جواب دادم ، گوشيم سوخت و اطلاعاتمم .... 
والا براي نقص يه برگه است كه توش نواقص وتيك ميزنن كه براي من گوشيه برگه يه سري رو نوشت چون گزينه اشنبود ، 
اولين گزينه برگه بك راند چك هست كه براي من اونو علامت نزد ،

خب این میشه ap.
من با اینکه تیکشو نخوردم ولی تو پروسه ام
F3
تعداد نفرات: 4 نفر
محل مصاحبه: آنکارا
اقدام اولیه: اکتبر 2001
تشکیل پرونده: آگوست 2008
مصاحبه: دسامبر 2016 (کنسل به دلیل برف سنگین!)
مصاحبه اصلی: 8 مارس 2017
نتیجه: ناقصی مدارک و پروسه اداری(AP)
صدور ویزا: 16 مارچ برای متقاضی اصلی و یک نفر از اعضای کیس(ورود به امریکا 7 می)
دو نفر دیگر: AP
پاسخ
تشکر کنندگان: محبوبه. 68
(2017-04-16 ساعت 17:26)vanima نوشته:  من راستش زده بودم . هم دادستري هم وزارت أمور خارجه... اينجوري خيال ادم راحت تره

از همه دوستان تشکر میکنم بایت راهنماییهاتون

سپاسگزارم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام و عرض ادب و احترام
دوستان کمی کم لطفی کردن سوال اخر من که نزدیک ۲۰ روز پیش گذاشتمو به کل پاسخ ندادن
الان سوالام شده دوتا میپرسم به امید اینکه پاسخی باشه
من دو ماه و ۵ روز پیش اپرو شدم سه روز بعدم نامش اومد که تا دو هفته الی چهار هفته دیگه یه کیس نامبر واست میاد اما همچنان هیچی واسم نیومده یکبارم نامزدم تماس گرفته گفتن باید منتظر باشید ایا این طبیعی هست؟
سوال دوم ایا اگر من از ایران به uscis ایمیل بزنم کیسمو پیگیری بکنم جواب میدن؟یا اگر تماس تلفنی انجام بدم جواب میدن؟یا فقط به نامزدم توی امریکا پاسخگو هستن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-26 ساعت 04:21)mohammad.63 نوشته:  سلام و عرض ادب و احترام
دوستان کمی کم لطفی کردن سوال اخر من که نزدیک ۲۰ روز پیش گذاشتمو به کل پاسخ ندادن
الان سوالام شده دوتا میپرسم به امید اینکه پاسخی باشه
من دو ماه و ۵ روز پیش اپرو شدم سه روز بعدم نامش اومد که تا دو هفته الی چهار هفته دیگه یه کیس نامبر واست میاد اما همچنان هیچی واسم نیومده یکبارم نامزدم تماس گرفته گفتن باید منتظر باشید ایا این طبیعی هست؟
سوال دوم ایا اگر من از ایران به uscis ایمیل بزنم کیسمو پیگیری بکنم جواب میدن؟یا اگر تماس تلفنی انجام بدم جواب میدن؟یا فقط به نامزدم توی آمریکا پاسخگو هستن؟

salam dooste aziz, man case number ro yek maho nim baad az approve gereftam, dige alan shoma karetun uscis tamum shode, va baraye peygiri bayad ba nvc dar ertebat bashid, mitunin email bezanin beheshun (dar email, esmeo famil, tarikhe tavalod, receipt number ro ba esme petitioner zekr konin), mitunin tamas ham begirin , farghi nemikone khodetun zang bezanin ya namzadetun
K1
‎ارسال مدارک: Jul. 2016
‎اپروو: Oct.
‎کیس نامبر: Nov.
‎مصاحبه: Feb. 2017 ، آنکارا
‎ورود به امریکا: March 2017.
‎ارسال مدارک گرین کارت موقت :April 2017.
‎انگشت نگاری:  May 2017
‎مصاحبه: July 2017
دریافت گرین کارت موقت: یک هفته بعد از مصاحبه
ارسال مدارک گرین کارت دائم:April 2019
گرین کارت دائم : May 2020
ارسال مدارک سیتیزن شدن: May 2020
مصاحبه سیتیزنی و مراسم قسم و دریافت سرتیفیکیت (همزمان باهم در یک زمان در اداره مهاجرت انجام شد بدلیل شرایط کرونا) : October 2020  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.63

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان