کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
[q
سلام دوست عزیز! می تونم بپرسم چند ماه طول کشید تا وقت مصاحبتون تعیین شد؟
[/quote]
سلام
از 20 می که اقدام کردم 20 نوامبر تاریخ مصاحبه رو اعلام کردن
نا امیدی
همان امید است
که بوی "نا" میگیرد
از بس که میماند ته دل...
پاسخ
تشکر کنندگان: mercedeh2011 ، rrrraaaazzzz ، الهه سابق
خوب دوستان این نکته رو مینوسیم که کسی اگر خواست مثل من ترنسفر کنه بدونه باید چی کار کنه...
همونطور که میدونین من کیسم رو از انکارا دارم ترنسفر می کنم به یروان.. برای این کار باید با ایمیل ivyerevan@state.gov که برای سفارت آمریکا تو ارمنستان در تماس باشید و احتیاجی نیست که از ترکیه اقدام کنین... باید از سفارت امریکا تو ارمنستان بخواین که درخواست رسمی بدن به سفارت امریکا در انکارا و کیس شما رو منتقل کنن به ارمنستان... توی ایمیل هم باید حتما شماره کیس نامبرتون اسم و فامیل هر دو نفر و ... رو بنویسید Wink
کتگوری: k1
مصاحبه: ژانویه 2013 یروان
کلیر: ۲۶ اپریل (۹۱ روز)
ویزا : 10 می//ورود به امریکا:26 می//انگشت نگاری هفته دوم//اجازه کار 2 ماه بعد از انگشت نگاری//گرین کارت 3 ماه بعد از پست کردن مدارک

سفرنامه ی ویزا

مصاحبه گرین کارت
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، girl ، rrrraaaazzzz ، shabnam.84 ، mercedeh2011 ، mhy_1985 ، Acaro
دوستان خوب بالاخره اپروال ما اومد Smile امیدوارم هر چه زود تر تاریخ مصاحبه رو بدن.

ما ابوظبی رو انتخاب کرده بودیم. به نظر شما تغییرش بدم به ایروان؟
K1
اقدام: جولای۲۰۱۲
اپروال: دسامبر۲۰۱۲
مصاحبه: ابوظبی-فوریه۲۰۱۳
اقدام برای AOS: جون ۲۰۱۳
انگشت نگاری: جون ۲۰۱۳
دریافت نامه مصاحبه AOS: جولای ۲۰۱۳
مصاحبه AOS: آگوست ۲۰۱۳
دریافت گرین کارت: آگوست ۲۰۱۳

پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، الهه سابق ، arian307 ، melisa ، negi ، Acaro ، shabnam.84 ، rrrraaaazzzz ، soheilk
(2012-12-07 ساعت 20:17)sara mas نوشته:  دوستان خوب بالاخره اپروال ما اومد Smile امیدوارم هر چه زود تر تاریخ مصاحبه رو بدن.

مبارکه سارا جاننن.. کلی تبریککککککک...
ببین اگر ترکیه بودی میدونم که خیلی شلوغه و پیشنهاد میدادم بری یروان.. واسه من تو ایمیلی که از انکارا اومد گفت ما سرمون شلوغه و نمیتونیم زودی وقت بدیم.. ( یه جا خوندم ممکنه 6 ماه طول بکشه!!) بعد پیشنهاد داده بودن که اگر میخواین بفرستیم یروان.. ما هم اقدام کردیم که همین کار تو ایمیلی که دادن گفتن 2 ماه طول میکشه... حالا اگر همچین ایمیلی هم واسه شما اومد ترنسفر کن اگر نه فک کنم تا بخوای ترنسفر کنی وقتت رو هم گرفتی و ترنسفر کردن کارت رو طول میده
ویزا : 10 می//ورود به امریکا:26 می//انگشت نگاری هفته دوم//اجازه کار 2 ماه بعد از انگشت نگاری//گرین کارت 3 ماه بعد از پست کردن مدارک

سفرنامه ی ویزا

مصاحبه گرین کارت
پاسخ
تشکر کنندگان: sara mas ، الهه سابق ، rrrraaaazzzz
(2012-12-07 ساعت 22:07)arian307 نوشته:  
(2012-12-07 ساعت 20:17)sara mas نوشته:  دوستان خوب بالاخره اپروال ما اومد Smile امیدوارم هر چه زود تر تاریخ مصاحبه رو بدن.

مبارکه سارا جاننن.. کلی تبریککککککک...
ببین اگر ترکیه بودی میدونم که خیلی شلوغه و پیشنهاد میدادم بری یروان.. واسه من تو ایمیلی که از انکارا اومد گفت ما سرمون شلوغه و نمیتونیم زودی وقت بدیم.. ( یه جا خوندم ممکنه 6 ماه طول بکشه!!) بعد پیشنهاد داده بودن که اگر میخواین بفرستیم یروان.. ما هم اقدام کردیم که همین کار تو ایمیلی که دادن گفتن 2 ماه طول میکشه... حالا اگر همچین ایمیلی هم واسه شما اومد ترنسفر کن اگر نه فک کنم تا بخوای ترنسفر کنی وقتت رو هم گرفتی و ترنسفر کردن کارت رو طول میده

مرسی‌ آرین جان. مال شما هم مبارک Smile ایشالا که زندگی‌ خوبی‌ رو شروع کنی‌

راستش نمیدونم دوبی‌ شلوغه یا نه. ولی‌ فکر کردم قبل از اینکه پرونده بخواد به اونا برسه و تازه بخوان به من بگن که مثلا شلوغ هستیم من کار ترنسفر رو انجام بدم تا تو nvc هست. از اون طرف هم مثل اینکه ایروان خیلی‌ راحت میگیره همه چیز رو. به نظر شما این کارو نکنم؟

تصمیم گرفتنش سخته برام :|
K1

پاسخ
تشکر کنندگان: arian307 ، الهه سابق ، rrrraaaazzzz
سارا جان تبریک می گم. اگه گفتن که شلوغه و دیر وقت می دیم و اگر خواستی تغییر بده. وگرنه اگه خودت بخواهی عوض کنی سفارت رو ممکنه که خیلی تاخیر بندازه. کیس آرین رو خودشون پیشنهاد داده بودند.
موفق باشی.
پاسخ
تشکر کنندگان: arian307 ، Acaro ، الهه سابق ، rrrraaaazzzz
والا سارا جان من شخصا با این nvc شوخی نمیکنم... الاهه جون بهتر میشنایه این nvc رو چون چند ماهه که کارش اونجاست اما اگر میخوای از ان وی سی اقدام کنی با دوستان با تجربه تر هم مشورت کن.. من فکر نکنم انقدر خر تو خر باشه اما شنیدم کار چنتا از دوستان کلا تو nvc گم شده بود!!!!!!!!!! بعد هم عزیزم تا 2 هفته 10 روز دیگه پروندت دست سفارته... من 4 روز بعد از اپروال پروندم تو nvc بود و یه 10 روز بعد از اپروالم رسید دست سفارت... ینی ان وی سی زیاد نگه نداشته بود... امیدوارم واسه شما هم زودی برسه دست سفارت...

سفرنامه ی ویزا

مصاحبه گرین کارت
پاسخ
تشکر کنندگان: sara mas ، Acaro ، الهه سابق ، rrrraaaazzzz
(2012-12-07 ساعت 23:16)arian307 نوشته:  والا سارا جان من شخصا با این nvc شوخی نمیکنم... الاهه جون بهتر میشنایه این nvc رو چون چند ماهه که کارش اونجاست اما اگر میخوای از ان وی سی اقدام کنی با دوستان با تجربه تر هم مشورت کن.. من فکر نکنم انقدر خر تو خر باشه اما شنیدم کار چنتا از دوستان کلا تو nvc گم شده بود!!!!!!!!!! بعد هم عزیزم تا 2 هفته 10 روز دیگه پروندت دست سفارته... من 4 روز بعد از اپروال پروندم تو nvc بود و یه 10 روز بعد از اپروالم رسید دست سفارت... ینی ان وی سی زیاد نگه نداشته بود... امیدوارم واسه شما هم زودی برسه دست سفارت...
کیس نامزدی یکی دو روز بیشتر توی ان.وی.سی نمی مونه. جاشون تنگه!
پاسخ
تشکر کنندگان: sara mas ، Acaro ، shabnam.84 ، الهه سابق ، rrrraaaazzzz
(2012-12-07 ساعت 23:06)negi نوشته:  سارا جان تبریک می گم. اگه گفتن که شلوغه و دیر وقت می دیم و اگر خواستی تغییر بده. وگرنه اگه خودت بخواهی عوض کنی سفارت رو ممکنه که خیلی تاخیر بندازه. کیس آرین رو خودشون پیشنهاد داده بودند.
موفق باشی.

ممنون نگی‌ جان. پس اگر که عقب میفته صبر می‌کنم ببینم خودشون چی‌ میگن.

به طور عادی مصاحبهٔ من میشه برای کی‌؟

(2012-12-07 ساعت 23:16)arian307 نوشته:  والا سارا جان من شخصا با این nvc شوخی نمیکنم... الاهه جون بهتر میشنایه این nvc رو چون چند ماهه که کارش اونجاست اما اگر میخوای از ان وی سی اقدام کنی با دوستان با تجربه تر هم مشورت کن.. من فکر نکنم انقدر خر تو خر باشه اما شنیدم کار چنتا از دوستان کلا تو nvc گم شده بود!!!!!!!!!! بعد هم عزیزم تا 2 هفته 10 روز دیگه پروندت دست سفارته... من 4 روز بعد از اپروال پروندم تو nvc بود و یه 10 روز بعد از اپروالم رسید دست سفارت... ینی ان وی سی زیاد نگه نداشته بود... امیدوارم واسه شما هم زودی برسه دست سفارت...

ااااِ اوکی پس هیچی‌ آقا اصلا پشیمون شدم. هر کاری خودشون میخوان بکنن. فقط همینم مونده پروندم گم شه Smile)))

من می‌خواستم از این صفحهٔ ویزای نامزدی یه سو استفاده بکنم و به مدیران محترم بگم: چرا طول امضا رو انقدر کوتاه کردین آخه؟ یکی‌ مثل من که ۲ تا کیس داره و داره امضاشو کم کم تکمیل می‌کنه (خدا رو شکر)، نمیتونه همه رو بنویسه. من مجبور شدم کیس دومم رو پاک کنم کلا. آخه این انصافه به نظر شما؟ Big Grin
K1

پاسخ
تشکر کنندگان: arian307 ، الهه سابق ، rrrraaaazzzz
يه سوال دارم اگه كسى مى دونه لطفا جواب بده چون نگران هستم ، براى من يه case number از سفارت فرستادن چك كردم بايد ماهه ديگه برم مصاحبه ، اما هيچ نامه اى دريافت نكردم ، ضمنا تو ايميلى كه از سفارت آمده نوشته احتياجى به نامه براى مصاحبه نداريد ، يعنى جديدا اينجورى شده ؟ حتى نگفتن چه مداركى بايد داشته باشم ، اين متنش هست .
You do not need an appointment letter to attend your interview.
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، rrrraaaazzzz
(2012-12-07 ساعت 23:56)melisa نوشته:  يه سوال دارم اگه كسى مى دونه لطفا جواب بده چون نگران هستم ، براى من يه case number از سفارت فرستادن چك كردم بايد ماهه ديگه برم مصاحبه ، اما هيچ نامه اى دريافت نكردم ، ضمنا تو ايميلى كه از سفارت آمده نوشته احتياجى به نامه براى مصاحبه نداريد ، يعنى جديدا اينجورى شده ؟ حتى نگفتن چه مداركى بايد داشته باشم ، اين متنش هست .
You do not need an appointment letter to attend your interview.

ملیسا جان احتمالا میتونی‌ زنگ بزنی‌ ازشون سوال کنی‌ که دقیق بهت بگن. امتحان کن ایشالا بهت میگن
K1

پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، melisa ، rrrraaaazzzz

دوست عزیز تبریکSmile خوشحال شدم
نوع ویزا: K1
اولین اقدام: نوامبر2012
نقص مدارک: 17 می
اپرووال: 12 جولای
کیس نامبر: 29 جولای
تعیین تاریخ مصاحبه: 15 آگوست
مصاحبه: ابوظبی، نوامبر2013, یه ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: sara mas ، الهه سابق
(2012-12-08 ساعت 00:50)rrrraaaazzzz نوشته:  

دوست عزیز تبریکSmile خوشحال شدم

ممنون راز جان Smile
K1

پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، rrrraaaazzzz
سارا جان معمولا ابوظبی برای ۲-۳ ماه بعد وقت می ده. نباید زیاد طول بکشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: sara mas ، piboo ، shabnam.84
(2012-12-08 ساعت 08:47)negi نوشته:  سارا جان معمولا ابوظبی برای ۲-۳ ماه بعد وقت می ده. نباید زیاد طول بکشه.

سلام دوستان
من یه سئوال دارم
وقتی رسید نامبر رو به من میدن به این معنی هست که پرونده من در uscisهست؟
و این که من شماره رسید و که میزنم که پروندمو پیگیری کنم میگه که اونو پیدا نمیکنه البته حدود دو هفته میشه که رسید نامبر به من اعلام شده به نظر شما این روال عادی هست؟Sad
نوع ویزا: k1
دریافتreceipt number:دسامبر2012
سرویس سنتر:کالیفرنیا
دریافت نامه نقص مدارک:اگست 2013
اپروو:سپتامبر2013
دریافت نامه حاوی کیس نامبر: دوم نوامبر
سفارت:ابوظبي. مصاحبه:فوريه٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz ، mercedeh2011

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان