کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
سلام بچه‌های گل مهاجرسرا

من برای ویزای نامزدی ،نامزدم رو ۱ ماه پیش دیدم تو ترکیه

الان تازه مدارک رو میخوایم بفرستیم

به نظر شما ما اگه یک بار دیگه تو ژانویه همدیگرو ببینیم ، تأثیری تو روند کار ویزام داره؟

میتونیم مدارک ملاقات دوم رو اضافه کنیم به پرونده مون؟

یا همون یک بار ملاقات کافیه !!!

چون هم زمان کمی‌ داره نامزدم ( ۵ روز ) با این مسافت طولانی‌ و هم هزینهٔ اضافه

به نظر شما چیکار کنم؟

اگه لازمه که این سفر انجام بشه، شما کجا رو پیشنهاد میدین ؟ که نامزدم از آمریکا کمتر تو راه باشه ، و من بتونم ویزای اون کشور رو ۱۰۰% بگیرم !؟

مرسی‌
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-12-09 ساعت 14:22)elahenadafy2 نوشته:  کدوم سرویس سنتر هستی؟ بگو تا ایمیلشو بهت بگم. نوشتن متن هم که بچه ها اینجا کمکت میکنن نگران نباش. من یه کم بلدم ولی بچه های دیگه حتما بهتر از من بلدن و کمکت میکنیم

بسیار سپاسگذارم الهه جان
من فقط یه نامه دریافت کردم که رسید نامبر رو اعلام کرده فکرکنم همون فرمi797 هست من نمیدونم کدوم سرویس سنتر هستم ؟
باید تماس بگیرم تا مشخص بشه یا این که دوباره باید منتظر باشم تا نامه برام بفرستند تا مشخص بشه
ممنون از همکاری شما دوستان
نوع ویزا: k1
دریافتreceipt number:دسامبر2012
سرویس سنتر:کالیفرنیا
دریافت نامه نقص مدارک:اگست 2013
اپروو:سپتامبر2013
دریافت نامه حاوی کیس نامبر: دوم نوامبر
سفارت:ابوظبي. مصاحبه:فوريه٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، mercedeh2011
اول رسید نامبر 3 تا حرف داره. اون 3 حرف سرویس سنتررو مشخص میکنن
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: Acaro ، piboo ، angel99 ، الهه سابق ، mercedeh2011
(2012-12-10 ساعت 12:17)girl نوشته:  اول رسید نامبر 3 تا حرف داره. اون 3 حرف سرویس سنتررو مشخص میکنن

دوست عزیز اول رسید نامبر سه حرفEACهست این به چه معنی هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، mercedeh2011
(2012-12-10 ساعت 13:22)piboo نوشته:  
(2012-12-10 ساعت 12:17)girl نوشته:  اول رسید نامبر 3 تا حرف داره. اون 3 حرف سرویس سنتررو مشخص میکنن

شما سویس سنتر ورمونت هستین دوست گل .
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، mercedeh2011 ، الهه سابق
(2012-12-10 ساعت 14:39)omnia نوشته:  

وای مرسی
Wink

(2012-12-10 ساعت 15:20)piboo نوشته:  

وای مرسی
Wink

دوست عزیز شما میدونید که سرویس سنتر ورمونت زودتر کار انجام میشه یا کالیفورنیا؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، الهه سابق ، mercedeh2011
(2012-12-10 ساعت 12:08)piboo نوشته:  
(2012-12-09 ساعت 14:22)elahenadafy2 نوشته:  کدوم سرویس سنتر هستی؟ بگو تا ایمیلشو بهت بگم. نوشتن متن هم که بچه ها اینجا کمکت میکنن نگران نباش. من یه کم بلدم ولی بچه های دیگه حتما بهتر از من بلدن و کمکت میکنیم

بسیار سپاسگذارم الهه جان
من فقط یه نامه دریافت کردم که رسید نامبر رو اعلام کرده فکرکنم همون فرمi797 هست من نمیدونم کدوم سرویس سنتر هستم ؟
باید تماس بگیرم تا مشخص بشه یا این که دوباره باید منتظر باشم تا نامه برام بفرستند تا مشخص بشه
ممنون از همکاری شما دوستان

الهه جان دوستان راهنمائی کردند و گفتندEAC یعنی سرویس سنتر ورمونت
میخواستم در نوشتن یه متن اگر امکان داره به من کمک کنید.ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، mercedeh2011

وای مرسی
Wink

وای مرسی
Wink

دوست عزیز شما میدونید که سرویس سنتر ورمونت زودتر کار انجام میشه یا کالیفورنیا؟؟؟
processing time uscis که بری می تونی انتخاب کنی کتگوریتونو بعد خودش تایم میده بهتون
http://www.uscis.gov/portal/site/uscis
پاسخ
تشکر کنندگان: mercedeh2011 ، الهه سابق
(2012-12-10 ساعت 12:03)angel99 نوشته:  سلام بچه‌های گل مهاجرسرا

من برای ویزای نامزدی ،نامزدم رو ۱ ماه پیش دیدم تو ترکیه

الان تازه مدارک رو میخوایم بفرستیم

به نظر شما ما اگه یک بار دیگه تو ژانویه همدیگرو ببینیم ، تأثیری تو روند کار ویزام داره؟

میتونیم مدارک ملاقات دوم رو اضافه کنیم به پرونده مون؟

یا همون یک بار ملاقات کافیه !!!

چون هم زمان کمی‌ داره نامزدم ( ۵ روز ) با این مسافت طولانی‌ و هم هزینهٔ اضافه

به نظر شما چیکار کنم؟

اگه لازمه که این سفر انجام بشه، شما کجا رو پیشنهاد میدین ؟ که نامزدم از آمریکا کمتر تو راه باشه ، و من بتونم ویزای اون کشور رو ۱۰۰% بگیرم !؟

مرسی‌
عزیزم این که در عرض 2-3 ماه همدیگر و 2 بار ببینید فکر نمیکنم فرقی در کل جریان داشته باشه. شما همون عکس های ماه پیش و مدارکی که لازم هست رو ارائه بدی کافیه. اینجوری دوباره کلی هزینه سفر هر دوتون میشه. همه مدارک کامل باشه حتما ویزا رو میگیری مثل بقیه بچه ها Smile

غمم از وحشت پوسیدن نیست/
غمم از زیستن بی تو در این لحظه ی پر دلهره است...
پاسخ
تشکر کنندگان: mercedeh2011 ، girl ، الهه سابق ، negi ، angel99
بچه ها مطمئنید ورمونت هستش؟ سه حرف اول ورمونت vsc هستشا.
شاید یه سرویس سنتر جدید باز شده که این سه حرف اولشه. بچه ها میگفتن یکی جدیدا توی میزوری راه افتاده که پرونده ها رو 3 ماهه اپروو میکنه
piboo عزیز اول که باید توی سابجکت ایمیلت اون رسید نامبرو بنویسی
بعد: خط اول مینویسی: I am و نام کاملتو مینویسی
خط دوم مینویسی Petitioner's name and date of birth: و نام کامل همسرت و تاریخ تولدشو مینویسی
خط سوم: Applicant's name and date of birth: و نام کامل خودت و تاریخ تولدتو مینویسی
خط چهارم: My receipt number: و دوباره رسید نامبرتو مینویسی
حواست باشه که تاریخ تولدت باید به این صورت باشه که اول ماه بعد روز بعد سال رو بنویسی

اما در مورد متن:
Dear Madam/Sir
I received notice of action (I-797C) letter. I entered my receipt number in USCIS web site to check my status, but this message is appeared
?I want to know how can I check my status

Thank you so much

بعد اونجایی که نوشتم this message is appeared توی گیومه پیغامی رو که سایت میده بنویس.

لطفا آکارو و بقیه دوستان که انگلیسیشون خوبه نظر بدن. من زیاد وارد نیستم

در مورد ایمیل آدرس هم چون مطمئن نیست سرویس سنترت کجاست، به آدرس زیر برو و هرچی ایمیل آدرس اونجا دیدی به همشون بزن. به ایمیل هد آفیس هم که توی اون صفحه نوشته شده ایمیل بزن:
http://www.uscis.gov/portal/site/uscis/m...2ca60aRCRD
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، girl ، piboo ، mercedeh2011
(2012-12-10 ساعت 20:33)elahenadafy2 نوشته:  بچه ها مطمئنید ورمونت هستش؟ سه حرف اول ورمونت vsc هستشا.
شاید یه سرویس سنتر جدید باز شده که این سه حرف اولشه. بچه ها میگفتن یکی جدیدا توی میزوری راه افتاده که پرونده ها رو 3 ماهه اپروو میکنه
piboo عزیز اول که باید توی سابجکت ایمیلت اون رسید نامبرو بنویسی
بعد: خط اول مینویسی: I am و نام کاملتو مینویسی
خط دوم مینویسی Petitioner's name and date of birth: و نام کامل همسرت و تاریخ تولدشو مینویسی
خط سوم: Applicant's name and date of birth: و نام کامل خودت و تاریخ تولدتو مینویسی
خط چهارم: My receipt number: و دوباره رسید نامبرتو مینویسی
حواست باشه که تاریخ تولدت باید به این صورت باشه که اول ماه بعد روز بعد سال رو بنویسی

اما در مورد متن:
Dear Madam/Sir
I received notice of action (I-797C) letter. I entered my receipt number in USCIS web site to check my status, but this message is appeared
?I want to know how can I check my status

Thank you so much

بعد اونجایی که نوشتم this message is appeared توی گیومه پیغامی رو که سایت میده بنویس.

لطفا آکارو و بقیه دوستان که انگلیسیشون خوبه نظر بدن. من زیاد وارد نیستم

در مورد ایمیل آدرس هم چون مطمئن نیست سرویس سنترت کجاست، به آدرس زیر برو و هرچی ایمیل آدرس اونجا دیدی به همشون بزن. به ایمیل هد آفیس هم که توی اون صفحه نوشته شده ایمیل بزن:
http://www.uscis.gov/portal/site/uscis/m...2ca60aRCRD

الهه جان بسیار بسیار ممنونم از همکاریت
دوستان کسی هست که بدونه اینeac کدوم سرویس سنتر میشه؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، mercedeh2011 ، rrrraaaazzzz
piboo جان بو به ابن سایت موجه می شی...
http://immigrationroad.com/resource/case-status.php
اواسط صفحه توضیح داده هر 3 حرف به چه معنیه .
اونا بر اساس west east sout north تعیین می کنن که eac می شه eastern همون ورمونته....
پاسخ
تشکر کنندگان: piboo ، girl ، الهه سابق ، mercedeh2011
چه مداركى براى سفارت بايد ببرم ، اگه ميشه ليست كاملش رو بهم بدين ، ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
EAC ورمونت هست، من هم ورمونت بودم. VSC رو در نگارش استفاده می کنند، ولی برای کیس نامبر های ورمونت EAC استفاده می شه.
پاسخ
تشکر کنندگان: mercedeh2011 ، الهه سابق ، omnia ، piboo ، shabnam.84
(2012-12-11 ساعت 20:04)negi نوشته:  EAC ورمونت هست، من هم ورمونت بودم. VSC رو در نگارش استفاده می کنند، ولی برای کیس نامبر های ورمونت EAC استفاده می شه.

سلام دوستان
من رسید نامبرو که زدم این متن اومد میشه لطفا اینو برام ترجمه کنیدAcceptance
On November 20, 2012, we determined that this I129F PETITION FOR FIANCE(E) was not properly filed because you submitted an incorrect fee. Therefore, we have rejected your case and returned it to you, including all supporting materials and the incorrect fee. Please review the instructions on the rejection notice you received prior to re-submitting your case.

During the acceptance step USCIS reviews newly received applications and petitions to ensure that they are properly filed (i.e. signed by the applicant, appropriate fees, etc.) USCIS issues a receipt number for the application or petition, and sends a receipt notice to the applicant or petitioner.

Applications and petitions that are not properly filed are rejected with an explanation of why the application is rejected and the corrective action needed. Rejected applications or petitions do not retain their filing date.

The acceptance step is typically completed within 2 business days of when the application is received. With mail time it may take several weeks for you to get the receipt or rejection notice in the mail. If you do not receive your notice within 30 days of mailing your application, please contact our national customer service center at 1-800-375-5283.
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان