کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
سلام دوستان.
اسم ما اومد ما هم اومدیم.همونطور که negi عزیز گفت من بین 3 تا4 ماه گرین کارتمو گرفتم الان هم 1 سالی هست داره خاک میخوره.انقد سره آدم اینجا شلوغ میشه که آدم وقت نمیکنه 1 سر به دوستهای خوبش بزنه.یاده اون موقعها افتادم که شبانه روز اینجا بودم..................
راستی ما عید میریم ایران عروسیمونه شما هم دعوتین.Smile
همیشه دلتنگ پدر ومادر.....
پاسخ
تشکر کنندگان: negi ، iranian1 ، saba.m ، الهه سابق ، girl ، shabnam.84 ، sara mas ، melisa ، rrrraaaazzzz ، Tomas
به سلامتی. روزهای روشن و شادی رو به امیدخدا پیش رو داشته باشید. Smile

غمم از وحشت پوسیدن نیست/
غمم از زیستن بی تو در این لحظه ی پر دلهره است...
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، alireza62 ، girl ، rrrraaaazzzz ، Tomas
بچه ها بچه ها ... روز مصاحبه گواهی اشتغال به کار باید ببرم؟؟؟؟؟
کتگوری: k1
مصاحبه: ژانویه 2013 یروان
کلیر: ۲۶ اپریل (۹۱ روز)
ویزا : 10 می//ورود به امریکا:26 می//انگشت نگاری هفته دوم//اجازه کار 2 ماه بعد از انگشت نگاری//گرین کارت 3 ماه بعد از پست کردن مدارک

سفرنامه ی ویزا

مصاحبه گرین کارت
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas
نه پسرم، گواهی اشتغال به هیچی لازم نیست
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: arian307 ، girl ، melisa ، shabnam.84 ، rrrraaaazzzz ، Tomas
(2012-12-30 ساعت 06:48)alireza62 نوشته:  سلام دوستان.
اسم ما اومد ما هم اومدیم.همونطور که negi عزیز گفت من بین 3 تا4 ماه گرین کارتمو گرفتم الان هم 1 سالی هست داره خاک میخوره.انقد سره آدم اینجا شلوغ میشه که آدم وقت نمیکنه 1 سر به دوستهای خوبش بزنه.یاده اون موقعها افتادم که شبانه روز اینجا بودم..................
راستی ما عید میریم ایران عروسیمونه شما هم دعوتین.Smile

بهتون تبریک میگم با کلی آرزوهای خوب خوب براتون
نا امیدی
همان امید است
که بوی "نا" میگیرد
از بس که میماند ته دل...
پاسخ
تشکر کنندگان: melisa ، الهه سابق ، girl ، rrrraaaazzzz ، piboo ، Tomas ، alireza62
تبريك ميگم ، ايشاالله هميشه همينجورى شاد باشين ، من كه حتما ميام عروسیتون Smile
الهه جون چقدر دوست دارم ، خيلى مهربونى كه سرىع جواب همه رو ميدى ، مرسى
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، shabnam.84 ، arian307 ، girl ، rrrraaaazzzz ، piboo ، Tomas ، payamkj ، alireza62 ، battosai ، ghazal72
مرسی ملیسای گلم. :-x
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، melisa ، rrrraaaazzzz ، Tomas ، alireza62
(2012-12-31 ساعت 19:29)الهه سابق نوشته:  مرسی ملیسای گلم. :-x

دوستان یه سئوال:
من یه نامه جدید دریافت کردم و سرویس سنترم از ورمونت به کالیفرنیا تغیر کرده توی نامه محل تولدم رو نامعلوم زده بود با توجه به این که کپی شناسنامه و پاسپورت رو داشتند در نامه نوشته بود که اگر مشخصات شما با این نامه مغایرت داره اطلاع بدید و ما هم تلفنی اونو اعلام کردیم به نظر شما مشکلی پیش نمیاد؟
نوع ویزا: k1
دریافتreceipt number:دسامبر2012
سرویس سنتر:کالیفرنیا
دریافت نامه نقص مدارک:اگست 2013
اپروو:سپتامبر2013
دریافت نامه حاوی کیس نامبر: دوم نوامبر
سفارت:ابوظبي. مصاحبه:فوريه٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، rrrraaaazzzz
نه مشکلی نیست. نگران نباش.
پاسخ
تشکر کنندگان: piboo ، girl ، shabnam.84 ، rrrraaaazzzz ، omnia ، battosai ، melisa ، Tomas
مرسی الهه عزیز !!!! که جواب همه رو با مهربونی می دی
I love you
نوع ویزا: K1
اولین اقدام: نوامبر2012
نقص مدارک: 17 می
اپرووال: 12 جولای
کیس نامبر: 29 جولای
تعیین تاریخ مصاحبه: 15 آگوست
مصاحبه: ابوظبی، نوامبر2013, یه ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، leila.e ، shabnam.84 ، الهه سابق ، battosai ، Tomas ، ghazal72
خواهش میکنم عزیزم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، battosai ، melisa ، rrrraaaazzzz ، Tomas
مدارك براى اثبات نامزدى زياد ببريم ميشه ؟ آخه ما خيلى چت ، ايميل ، ... داريم ، print كرديم خيلى زياد شده
بچه ها براى payamkj دعا كنين يه ضرب ويزا شو بگيره ، رفته آنكارا، ضمنا توى اون سايت register شدم ، پولشم با كارت نامزدم دادم ، ممنون از همتون كه راهنمايى ميكنين ، مخصوصأ الهه جان
منم هفته ديگه ميرم ،
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، shabnam.84 ، الهه سابق ، rrrraaaazzzz ، Tomas
(2013-01-05 ساعت 19:27)melisa نوشته:  مدارك براى اثبات نامزدى زياد ببريم ميشه ؟ آخه ما خيلى چت ، ايميل ، ... داريم ، print كرديم خيلى زياد شده
بچه ها براى payamkj دعا كنين يه ضرب ويزا شو بگيره ، رفته آنكارا، ضمنا توى اون سايت register شدم ، پولشم با كارت نامزدم دادم ، ممنون از همتون كه راهنمايى ميكنين ، مخصوصأ الهه جان
منم هفته ديگه ميرم ،

به امید خدا شما هم یکضرب ویزات رو بگیری عزیزم. منتظر خبر خوبت هستیم Smile

خیلی با خودت مدارک نبر. اونهایی که جدیدتر هستش .مثلا من از ماه های اول . چندماه بعدش و این چند روز سال جدید رو فعلا دارم.

غمم از وحشت پوسیدن نیست/
غمم از زیستن بی تو در این لحظه ی پر دلهره است...
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، الهه سابق ، melisa ، rrrraaaazzzz ، Tomas
(2012-12-30 ساعت 18:41)shabnam.84 نوشته:  به سلامتی. روزهای روشن و شادی رو به امیدخدا پیش رو داشته باشید. Smile

سلام. من اینجا باید سوالمو مطرح کنم؟
نوع ویزا : K1 Rolleyes
سرویس سنتر: Vermont
رسید مدارک(سری اول) : (22may2012)
رسید مدارک بیشتر Sad7january2013)
تاریخ اپروو: (february\2013)
زمان مصاحبه : may 2013 دریافت ویزا : تقریبا یه ضربWink
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، rrrraaaazzzz ، Tomas
سلام به همگی، اینجا همه درگیر ویزای نامزدی هستن؟؟؟!

(2013-01-05 ساعت 19:27)melisa نوشته:  مدارك براى اثبات نامزدى زياد ببريم ميشه ؟ آخه ما خيلى چت ، ايميل ، ... داريم ، print كرديم خيلى زياد شده
منم هفته ديگه ميرم ،

ببخشید، سوال دارم. از زمانی که مدارک بیشتر خواستن تا وقتی که یه جوابی بدن چقدر طول کشید؟؟

ببخشید، سوال دارم. از زمانی که مدارک بیشتر خواستن تا وقتی که یه جوابی بدن چقدر طول کشید؟؟
نوع ویزا : K1 Rolleyes
سرویس سنتر: Vermont
رسید مدارک(سری اول) : (22may2012)
رسید مدارک بیشتر Sad7january2013)
تاریخ اپروو: (february\2013)
زمان مصاحبه : may 2013 دریافت ویزا : تقریبا یه ضربWink
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان