کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
سلام پیبو جان،
ما مدارک رو ۱۵ دسامبر فرستادیم ، ۱۸ هم رسید به دستشون ، ۲۱ امّ بهمون کیس نامبر دادن

آره عزیزم، ما چک ۳۴۰ دلاری فرستادیم ، من فک کردم هزینه‌ها تغییر کرده، ولی‌ چک کردم تواین وبسیت درست بود همون ۳۴۰ دلار

جریان اون ۸۰ دلار بعدی که ازتون گرفتن چی‌ بوده ؟
کیس شما هم نامزدی هست ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: piboo ، الهه سابق ، rrrraaaazzzz ، Tomas
(2012-12-22 ساعت 20:07)angel99 نوشته:  سلام پیبو جان،
ما مدارک رو ۱۵ دسامبر فرستادیم ، ۱۸ هم رسید به دستشون ، ۲۱ امّ بهمون کیس نامبر دادن

آره عزیزم، ما چک ۳۴۰ دلاری فرستادیم ، من فک کردم هزینه‌ها تغییر کرده، ولی‌ چک کردم تواین وبسیت درست بود همون ۳۴۰ دلار

کیس شما هم نامزدی هست ؟

سلام دوستم
کیس من هم نامزدی هست وقتی که مدارک رو فرستادیم گفتن که مبلغ چک کم هست و ما هم مابه التفاوت رو که 80 دلارمیشد رو مججدد فرستادیم
نوع ویزا: k1
دریافتreceipt number:دسامبر2012
سرویس سنتر:کالیفرنیا
دریافت نامه نقص مدارک:اگست 2013
اپروو:سپتامبر2013
دریافت نامه حاوی کیس نامبر: دوم نوامبر
سفارت:ابوظبي. مصاحبه:فوريه٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، angel99 ، rrrraaaazzzz ، Tomas
(2012-12-22 ساعت 07:04)angel99 نوشته:  وای باورم نمی‌شه به ما ۳ روزه کیس نامبر دادن . هووراا
اون چیزی که بعد از ارسال فرم I-130 یا I-129 دریافت می‌کنید اسمش کیس نامبر نیست بلکه شماره پرونده در USCIS هست. بعد از پذیرفته شدن درخواست شما (حدود ۴ تا ۵ ماه بعد) پرونده به NVC میره و اونجا به شما کیس نامبر میدن که اولش مثلا ANK داره به معنای اینکه سفارت مربوط به کار شما آنکاراست.
نوع ویزا: ازدواجی با سیتیزن/فرستادن مدارک: ۳۰ آگوست ۲۰۱۲/ پذیرش: ۲۶ نوامبر ۲۰۱۲/ دریافت کیس نامبر: ۷ دسامبر ۲۰۱۲/ مصاحبه: سپتامبر ۲۰۱۳/ کلیرنس: در حال انتظار
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، shabnam.84 ، angel99 ، girl ، آناهيتا ، rrrraaaazzzz ، Tomas
(2012-12-22 ساعت 21:17)omead نوشته:  
(2012-12-22 ساعت 07:04)angel99 نوشته:  وای باورم نمی‌شه به ما ۳ روزه کیس نامبر دادن . هووراا
اون چیزی که بعد از ارسال فرم I-130 یا I-129 دریافت می‌کنید اسمش کیس نامبر نیست بلکه شماره پرونده در USCIS هست. بعد از پذیرفته شدن درخواست شما (حدود ۴ تا ۵ ماه بعد) پرونده به NVC میره و اونجا به شما کیس نامبر میدن که اولش مثلا ANK داره به معنای اینکه سفارت مربوط به کار شما آنکاراست.

مرسی‌ امید جان، منظور منم همین بود، اشتباه من رو ببخشین بچه ها

آنکارا برای کی‌ وقت مصاحبه میده ؟، معمولا شلوغه !
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، omead ، rrrraaaazzzz ، Tomas
(2012-12-22 ساعت 20:29)piboo نوشته:  

کیس شما هم نامزدی هست ؟

سلام دوستم
کیس من هم نامزدی هست وقتی که مدارک رو فرستادیم گفتن که مبلغ چک کم هست و ما هم مابه التفاوت رو که 80 دلارمیشد رو مججدد فرستادیم

اوه ، واسه چی‌ آخه؟ چند روز بد از فرستادن مدارک ازتون خواستن؟
از ما هم میخوان یعنی‌ !
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas
(2012-12-22 ساعت 23:59)angel99 نوشته:  
(2012-12-22 ساعت 20:29)piboo نوشته:  

کیس شما هم نامزدی هست ؟

سلام دوستم

اوه ، واسه چی‌ آخه؟ چند روز بد از فرستادن مدارک ازتون خواستن؟
از ما هم میخوان یعنی‌ !
نمیدونم والا فقط تماس که گرفتیم گفتن که باید پرداخت کنید
انجل عزیز شما وقتی که رسید نامبر رو وارد میکنید پروندتو میتونی پیدا کنی اخه من وقتی رسد رو میزنم نمیتونم پروندمو پیدا کنم
نوع ویزا: k1
دریافتreceipt number:دسامبر2012
سرویس سنتر:کالیفرنیا
دریافت نامه نقص مدارک:اگست 2013
اپروو:سپتامبر2013
دریافت نامه حاوی کیس نامبر: دوم نوامبر
سفارت:ابوظبي. مصاحبه:فوريه٢٠١٤
پاسخ
نمیدونم والا فقط تماس که گرفتیم گفتن که باید پرداخت کنید
انجل عزیز شما وقتی که رسید نامبر رو وارد میکنید پروندتو میتونی پیدا کنی اخه من وقتی رسد رو میزنم نمیتونم پروندمو پیدا کنم
[/quote]

هنوز هم ؟ کی‌ مدارک به دستشون رسیده،؟
نامزدت تماس گرفته باهاشون؟

امیدوارم زودتر کارت رو روال بیفته پیبو جان
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz ، piboo ، Tomas
(2012-12-22 ساعت 11:44)piboo نوشته:  

انجل عزیز
کی مدارک خودتونو ارسال کردید و چقدر طول کشید تا کیس نامبرگرفتید
فکر کنم شما بودید که گفتید چک 340 دلاری فرستاده بودید اره؟

خیلی خیلی تبریک!!! عزیزم
می شه بیشتر توضیح بدی! اولین اقدامتون تا در خواست مدارکتون چقدر طول کشید؟
نوع ویزا: K1
اولین اقدام: نوامبر2012
نقص مدارک: 17 می
اپرووال: 12 جولای
کیس نامبر: 29 جولای
تعیین تاریخ مصاحبه: 15 آگوست
مصاحبه: ابوظبی، نوامبر2013, یه ضرب
پاسخ
از من هيچ مدركى براى سفارت نخواستن ، اما ميدونم ۲۴۰ $ بايد به حسابشون بريزم ، چه بانكى يا چه حسابى ؟ ميشه رهنمايم كنين

- نوع ویزا: K1
۲- نامزد سیتیزن یا گرین کارتی: نامزد سیتیزن
۳- تاریخ اولین اقدام: جون ۲۰۱۲
۴- تاریخ درخواست مدارک بیشتر: سپتامبر ۲۰۱۲
۵- تاریخ ارسال مدارک به سفارت: 12nov 2012
۶- محل مصاحبه: - jan - ankara
پاسخ
قبلا که توی بانک TEB میگرفتن ولی الان آنلاین شده ها. باید توی سایت http://usvisa-info.com/ ثبت نام کنی و آنلاین پرداخت کنی
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، melisa ، rrrraaaazzzz ، Tomas
(2012-12-24 ساعت 19:56)الهه سابق نوشته:  قبلا که توی بانک TEB میگرفتن ولی الان آنلاین شده

مرسى عزيزم ،يعنى تنها راهش اينه ؟ با كارت بانك بايد بدم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، Tomas
با کارت اعتباری بین المللی. البته نمیدونم همین الان این قانون اجرا شده یا نه. منظورم اینه که نمیدونم تا وقتی مصاحبه شما انجام بشه آیا باید آنلاین بدید یا تا اون موقع هنوز روال قدیم برقراره.
حتما ایمیل بزن بپرس
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، melisa ، Tomas
من از طریق همین سایت مزخرف الان وقت گرفتم... مواظب اسم و فامیلتون باشین بچه ها
کتگوری: k1
مصاحبه: ژانویه 2013 یروان
کلیر: ۲۶ اپریل (۹۱ روز)
ویزا : 10 می//ورود به امریکا:26 می//انگشت نگاری هفته دوم//اجازه کار 2 ماه بعد از انگشت نگاری//گرین کارت 3 ماه بعد از پست کردن مدارک

سفرنامه ی ویزا

مصاحبه گرین کارت
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، shabnam.84 ، girl ، angel99 ، Tomas
[quote='arian307' pid='253475' dateline='1356136834']
[quote='الهه سابق' pid='252943' dateline='1355993470']
بچه هایی که مصاحبه شون نزدیکه، برای تعیین اداره پستی که ویزارو واستون پست میکنه و همچنین عقب انداختن وقت مصاحبه (در صورتی که میخواهید وقتو عقب بندازین) باید توی این سایت ثبت نام کنید.

http://usvisa-info.com/
اول باید کشور ایرانو انتخاب کنید بعد توی صفحه باز شده، لینک ماموریت ترکیه یا ارمنستان (بسته به اینکه مصاحبتون کجاست)، بعد توی صفحه باز شده، ایجاد حسابو بزنید. صفحه ثبت نام که اومدش، خط اول نام خانوادگیه و خط دوم نام هستش (اشتباها هر دو رو نوشته نام خانوادگی)، بعد از ثبت نام باید اداره پستی رو که قراره ویزاتونو بهتون تحویل بده انتخاب کنید. به روش زیر:
باید بری توی لینک "مدارک را برای بخش کنسولگری ارسال کنید" بعد که اونو زدی، لینک ویزای مهاجرتی رو بزن، بعد گزینه ضمانت خانوادگی رو تیک بزن بعد بزن ارسال بعد دوباره بزن ارسال بعد بزن ادامه و بعدشم آدرس اداره پستی رو که میخوای از اونجا ویزات واست فرستاده بشه، تعیین کن.
البته واسه ویزاهای K-1 فکر کنم گزینه ها فرق کنه. خودتون چک کنید دیگه
ببخشید یه سوال
ویزامون رو کجا قراره واسمون بفرستن؟
نا امیدی
همان امید است
که بوی "نا" میگیرد
از بس که میماند ته دل...
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz ، melisa ، Tomas
(2012-12-25 ساعت 00:05)arian307 نوشته:  من از طریق همین سایت مزخرف الان وقت گرفتم... مواظب اسم و فامیلتون باشین بچه ها
اطلاعاتمون رو باید به فارسی تایپ کنیم ؟
نا امیدی
همان امید است
که بوی "نا" میگیرد
از بس که میماند ته دل...
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان