کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
فقط رسیدن به خاک آمریکا!!
کیس نامزدی اگه باشه که بهترین راه کسی نیستبه ما کمک کنه؟؟؟؟؟؟ Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزيز و گرامي، قبلا هم تذكر داده شده كه مهاجرسرا جاي دوستيابي يا نامزديابي براي دستيابي به ينگه دنيا نيست. اين مصداق «ازدواج صوري» و از نظر قوانين مهاجرسرا ممنوع است.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: WIKIMAN ، babak2010 ، eblam ، hasti_banoo ، emankh101 ، vida.k ، Farshid22
(2011-03-31 ساعت 23:53)naser2 نوشته:  
(2010-07-02 ساعت 02:44)Ultraseaboy نوشته:  سلام.
با کیس نامزدی چرا اقدام نمیکنید .؟این همه هزینه برای سرمایه گذاری سخت و خطرناکه.

salam
aziz aya emkane mohajerat az in tarig hastesh?

بله میشه رفت ولی زمان بر هست.
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam
در یک تاپیک جدا در مورد اعتبار ویزای آمریکا برای شهروندان ایرانی و در مقایسه با اعتبار ویزای آمریکا برای شهروندان کشور‌های دیگه توضیحاتی داده‌ام که شاید خوندن اون مفید باشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: joseph ، eblam ، batis2010 ، Vofi
سلام. من برای اقامت آمریکا از طریق L1 اقدام کردم با وکیل اقای آریا شریعتی سایت http://reliableusimmigration.com/index.a...e&pageid=4 کار کردم. الان در حال فرستادن مدارک همسرم هستم. ایشون استاد دانشگاه در رشته هنر هست. تمام مدارک و کارهای هنریشو فرستادم تلفنی صحبت کردیم زیاد در ضمن پدر من چاپخونه داره و همسر من 10 سال اونجا ناظر چاپ بوده. این آقارو میشناسید؟؟؟؟من تمام اطلاعاتشو از سایت وکلای آمریکا این سایت http://www.sos.ca.gov/ درآوردم حتی برای این سایت ایمیل هم فرستادم. با خانوم حمیدی هنوز صحبت نکردم. سایت رسمی مهاجرت آمریکا رو هم دیدم شرایطشون با چیزی که آقای شریعتی میگه تطبیق میکنه. به من هم گفتن دو تا 6000 دلار میگیرن برا حق وکالت و 2400 دلار برای اقامت و 2000 دلار برای اجازه کار . الان باید چکار کنم. تقریبا بهشون اعتماد دارم. کسی هست ایشون رو بشناسه؟؟؟؟عجله دارم لطفا...
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، batis2010
با سلام

ممنون میشم اگر کسی راهنمایی کنه .

من مهندس برق هستم با چهار سال سابقه کار و یک دارالترجمه ثبت شده هم دارم لطفا راهنمایی کنید از چه طریق میتونم برم آمریکا ؟؟؟

هم تافل(106/120) دارم هم آیلتس(7.5)

با تشکر
بهترین هنوز برایم اتفاق نیفتاده است...
پاسخ
(2011-05-03 ساعت 18:08)s_ostad2000 نوشته:  سلام. من برای اقامت آمریکا از طریق L1 اقدام کردم با وکیل اقای آریا شریعتی سایت http://reliableusimmigration.com/index.a...e&pageid=4 کار کردم. الان در حال فرستادن مدارک همسرم هستم. ایشون استاد دانشگاه در رشته هنر هست. تمام مدارک و کارهای هنریشو فرستادم تلفنی صحبت کردیم زیاد در ضمن پدر من چاپخونه داره و همسر من 10 سال اونجا ناظر چاپ بوده. این آقارو میشناسید؟؟؟؟من تمام اطلاعاتشو از سایت وکلای آمریکا این سایت http://www.sos.ca.gov/ درآوردم حتی برای این سایت ایمیل هم فرستادم. با خانوم حمیدی هنوز صحبت نکردم. سایت رسمی مهاجرت آمریکا رو هم دیدم شرایطشون با چیزی که آقای شریعتی میگه تطبیق میکنه. به من هم گفتن دو تا 6000 دلار میگیرن برا حق وکالت و 2400 دلار برای اقامت و 2000 دلار برای اجازه کار . الان باید چکار کنم. تقریبا بهشون اعتماد دارم. کسی هست ایشون رو بشناسه؟؟؟؟عجله دارم لطفا...

با سلام
من هم شرایط تقریبا مشابه شما را دارم. می خواستم بدانم که آیا با وکیل مزبور کار کردید یا اطلاعات جدید گرفتید. لطفا مرا هم در جریان بگذارید.
با تشکر
پاسخ
(2011-05-15 ساعت 10:09)memol نوشته:  
(2011-05-03 ساعت 18:08)s_ostad2000 نوشته:  سلام. من برای اقامت آمریکا از طریق L1 اقدام کردم با وکیل اقای آریا شریعتی سایت http://reliableusimmigration.com/index.a...e&pageid=4 کار کردم. الان در حال فرستادن مدارک همسرم هستم. ایشون استاد دانشگاه در رشته هنر هست. تمام مدارک و کارهای هنریشو فرستادم تلفنی صحبت کردیم زیاد در ضمن پدر من چاپخونه داره و همسر من 10 سال اونجا ناظر چاپ بوده. این آقارو میشناسید؟؟؟؟من تمام اطلاعاتشو از سایت وکلای آمریکا این سایت http://www.sos.ca.gov/ درآوردم حتی برای این سایت ایمیل هم فرستادم. با خانوم حمیدی هنوز صحبت نکردم. سایت رسمی مهاجرت آمریکا رو هم دیدم شرایطشون با چیزی که آقای شریعتی میگه تطبیق میکنه. به من هم گفتن دو تا 6000 دلار میگیرن برا حق وکالت و 2400 دلار برای اقامت و 2000 دلار برای اجازه کار . الان باید چکار کنم. تقریبا بهشون اعتماد دارم. کسی هست ایشون رو بشناسه؟؟؟؟عجله دارم لطفا...

با سلام
من هم شرایط تقریبا مشابه شما را دارم. می خواستم بدانم که آیا با وکیل مزبور کار کردید یا اطلاعات جدید گرفتید. لطفا مرا هم در جریان بگذارید.
با تشکر

سلام. من با این وکیل کار نکردم بررسی کردم دیدم ایشون زیاد معتبر نیستن و با خانوم حمیدی هم صحبت کردم ایشون گفتن واجد شرایط نیستین. در ضمن اسمشون هم در لیست وکلای معتبر کالیفرنیا نبود. گفتن 6000 دلارو میگیرن و بعد هم میگن کیستون رد شد. منهم اقدام نکردم. موفق باشید.
پاسخ
(2011-05-15 ساعت 23:46)s_ostad2000 نوشته:  
(2011-05-15 ساعت 10:09)memol نوشته:  

با سلام
با تشکر

سلام. من با این وکیل کار نکردم بررسی کردم دیدم ایشون زیاد معتبر نیستن و با خانوم حمیدی هم صحبت کردم ایشون گفتن واجد شرایط نیستین. در ضمن اسمشون هم در لیست وکلای معتبر کالیفرنیا نبود. گفتن 6000 دلارو میگیرن و بعد هم میگن کیستون رد شد. منهم اقدام نکردم. موفق باشید.
با سلام و تشکر
اگر وکیل دیگری را پیدا کردید برای من پیغام خصوصی بگذارید یا در سایت خبر دهید ،ممنون میشم. در ضمن اگر شماره خانم حمیدی را برای من بگذارید و بگویید چه سمتی دارند،لطف می کنید.
پاسخ
آقا من 19 صفحه خواندم ولی نفهمیدم آخر..با 100 هزار دلار میشه از این طریق اقدام کرد؟؟؟
این ویزا چند وقته است؟
بعد از گرفتن این ویزا چه کارهایی میشه برای اقامت یا گرین کارت کرد و......
ممنون مشم راهنمایی کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، eblam ، batis2010 ، mortezafox
(2011-07-22 ساعت 22:01)dark-man نوشته:  آقا من 19 صفحه خواندم ولی نفهمیدم آخر..با 100 هزار دلار میشه از این طریق اقدام کرد؟؟؟
این ویزا چند وقته است؟
بعد از گرفتن این ویزا چه کارهایی میشه برای اقامت یا گرین کارت کرد و......
ممنون مشم راهنمایی کنید

سلام
به صورت قانونی ویزای E2 وجود دارد می توان برای ان اقدام کرد اما متاسفانه برای ایرانی ها سخت گیری زیادی می کنند و تقریبا تمام کسانی که مقیم ایران هستد را رد می کنند البته بر اساس امار سال گذشته 41 نفر از ایرانی ها موفق به دریافت این ویزا شدند که البته اکثر انها کسانی بودند که دانشجو بودند و پس از پایان تحصیل ویزای دانشجویی خود را تبدیل به این ویزا کرده اند
با ارزوی موفقیت برای همه
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، batis2010 ، mavarfan
ممنون دوست خوبم ..خوب پس شما چه راهی را برای رسیدن به آمریکا پیشنهاد می کنید ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، eblam ، batis2010
(2011-07-22 ساعت 22:23)dark-man نوشته:  ممنون دوست خوبم ..خوب پس شما چه راهی را برای رسیدن به آمریکا پیشنهاد می کنید ؟

"" با سلام
آقا من می خواهم به همراه پدر و مادر خود که هر 2 بالای 60 سال هستند و خودم هم 27 سال دارم به استرالیا مهاجرت کنم؟؟؟از طریق سرمایه گذاری یا هر راه دیگه ای ؟؟؟هزینش هم زیاد مهم نیست ""
[/quote]

بهترین راه برای شما استفاده از روش سرمایه گذاری EB5 است که مستیقم به گرین کارت منجر می شود برای این کار نیاز به سرمایه گذاری 500.000 دلاری در یکی از طرحهای اقتصادی امریکاست

برای کسب اطلاعات بیشتر این پی دی اف را مطالعه نمایید
می توانید با چند وکیل هم در این زمینه صحبت نمایید می توانید با چند وکیل هم در این زمینه صحبت نمایدد
به جز این راه دیگری جز برنده شدن در لاتاری و یا اقدام از طریق خانودگی نیست
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، eblam ، batis2010 ، mavarfan
سلام دوست عزیر
بسیار ممنون که همیشه دوستان رو راهنمای می کنی..میشه لطفا به من هم کمک کنید؟
من 28سال دارم و کاردانی علوم آزمایشگاهی دارم..در حال حاظر مشغول به تحصیل دندان پزشکی در فیلیپن هستم که 4 سال دیگه درسم تمام میشه. انگلیسی بد نست.. ولی وضع مالیم زیاد خوب نیست..قصد دارم برم آمریکا یا کانادا از هر راهی که شده..مجرد هم هستم..آیا جای وحود داره که به من کمک کنه؟مثله بورسیه..آیا حتما بیاد فرانسه بلد با شم؟
با تشکر فراوان
پاسخ
(2011-07-30 ساعت 21:37)tx1359 نوشته:  سلام دوست عزیر
بسیار ممنون که همیشه دوستان رو راهنمای می کنی..میشه لطفا به من هم کمک کنید؟
من 28سال دارم و کاردانی علوم آزمایشگاهی دارم..در حال حاظر مشغول به تحصیل دندان پزشکی در فیلیپن هستم که 4 سال دیگه درسم تمام میشه. انگلیسی بد نست.. ولی وضع مالیم زیاد خوب نیست..قصد دارم برم آمریکا یا کانادا از هر راهی که شده..مجرد هم هستم..آیا جای وحود داره که به من کمک کنه؟مثله بورسیه..آیا حتما بیاد فرانسه بلد با شم؟
با تشکر فراوان
دوست گرامی شما اگر می خواهید برای کانادا قدام کنید که باید زبان فرانسه بلد باشید .
برای ادامه تحصیل در آمریکا باید از نظر مالی خیلی بیشتر از اینها که می فرمایید باید ساپورت بشید .
اگر بورسیه بگیرید که چه بهتر .
آمریکا بهترین کشور برای ادامه تحصیله . دانشگاه های آمریکا بورسیه و کمک های تحصیلی بسیار زیادی داره. اما باید امید داشت که بتونید پذیرش و ویزا بگیرید.
شهریه دانشگاه های آمریکا متفاوته و از سالی 12000 دلار شروع میشه تا 25000 دلار . فقط خرج یک سال دانشگاه است .
مخارج ماهیانه خود فرد هم ماهی 1500 الی 2000 دلار در ماه میتونه باشه و بستگی به فرد و مکانش داره .حالا کمتر یا بیشتر ...
... دوست گرامی البته این سوال شما به موضوع دیگری مربوط میشود که من اینجا پاسخ دادم .
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
پاسخ
تشکر کنندگان: hvm ، eblam ، batis2010 ، Vofi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان