کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
فقط رسیدن به خاک آمریکا!!
شغلم ساخت انیمیش های تبلیغاتی و فیلم های تبلیغاتی و صنعتی و مستند هست.12 سال سابقه کار دارم در تهران و شرکتهای معتبر تبلیغاتی بزرگ...
این حرفه رو بصورت آزاد یاد گرفتم از همون اوائل دبیرستان.حالا میخوام از ایران برم...
خوشحال میشم کمکم کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، eblam
سلام دوستان
من 70000 تا دارم . بیشتر هم ندارم. لطفا راهنمائی کنید .
آیا میتونم اقدام کنم.؟
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam
(2012-05-01 ساعت 15:36)wushu kung fu نوشته:  
نقل قول:
(2012-05-01 ساعت 15:04)یاسمن امامی نوشته:  سلام... راه هایی هست که به صورت قانونی بتونین ویزای توریستی بگیرین از طریق آژانس های هوا پیمایی با هزینه های پایین تر ولی بستگی به مدارکی که شما دارین داره...مثل مدارک شغلی معتیر، گردش مالی بالا، سند ملکی به نام خودتون...... اگر مدارکتون کامل باشه هیچ مشکلی نیستWink

دوست عزیز بعضی آژانس های هستن که میتونن براتون ویزای 6 ماه توریسی آمریکا بگیرن
[

و فکر کنم هزینه اش حدود 30 میلیون میشه حالا خودتون نگاه کنید متوجه میشید
سلام دوست عزيز
لطفا اطلاعات اين agancy برام pm بذاريد
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
گرفتن ویزای توریستی آمریکا با داشتن ویزای شنگن و طی کردن چند سفر توریستی اروپایی امکان پذیره ... به همین راحتی ویزای توریستی آمریکا رو نمیدن دوستان ... ( البته گفته من مشمول شرایط عمومی خودمون میشه چون بطور مثال یک دکتر شاید بتونه راحت حتی یه ویزای توریستی رو بگیره )
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، Rock
سلام یه سوال داشتم وشاید هم زیاد زیاد با این مسائل مرتبط نباشه و ولی من چطور میتونم افسر کنسولی رو متقاعد کنم. اخه چند سال قبل درخواست منو برای ویزای توریستی رد کردن به علت اینکه برادرم سیتیزن امریکاست و مشوق من در بر نگشتن من به ایران میباشد ووحال اگر بنا به تقاضای مجدد باشه .باید چه کنم که مجدد منو برای این موضوع رد نکنن؟
تو رو جون عزیزتون جواب من بیچاره رو یکی بده لطفا خواهش میکنم
ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-09-14 ساعت 23:39)elenjoon نوشته:  سلام یه سوال داشتم وشاید هم زیاد زیاد با این مسائل مرتبط نباشه و ولی من چطور میتونم افسر کنسولی رو متقاعد کنم. اخه چند سال قبل درخواست منو برای ویزای توریستی رد کردن به علت اینکه برادرم سیتیزن آمریکاست و مشوق من در بر نگشتن من به ایران میباشد ووحال اگر بنا به تقاضای مجدد باشه .باید چه کنم که مجدد منو برای این موضوع رد نکنن؟
تو رو جون عزیزتون جواب من بیچاره رو یکی بده لطفا خواهش میکنم
ممنون میشم

سلام

راههای زیادی برا متقاعد کردن افیسر هست . اگه یه ملک یا حساب بانکی خوبی‌ داشته باشین خودش ۹۰ % کار خودش انجام شدس Coolولی‌ اگر واقعا قصد مهاجرت دارید خیلی‌ راهی‌ دیگه هست البته برادرتون باید کمکتون کنه حتما . اگر خواستین پیام خصوصی بدید تا عرض کنم .

Rolleyes
(2012-05-15 ساعت 16:14)taktip نوشته:  شغلم ساخت انیمیش های تبلیغاتی و فیلم های تبلیغاتی و صنعتی و مستند هست.12 سال سابقه کار دارم در تهران و شرکتهای معتبر تبلیغاتی بزرگ...
این حرفه رو بصورت آزاد یاد گرفتم از همون اوائل دبیرستان.حالا میخوام از ایران برم...
خوشحال میشم کمکم کنید.

Shyسلام

میتونید رزمتونو ترجمه کنید و با یک سرچ کردن در اینترنت شرکتهایی که تو این زمینه در آمریکا فعال هستنو پیدا کنید و برا شون میل کنید ولی‌ یادتون باشه که زبان عامل خیلی‌ مؤثری در پیدا کردن کار هست . موفق باشید
نامه­ی چارلی چاپلین به دخترش
ژرالدین، دخترم! اینجا شب است... شب نوئل؛ در قلعه­ی کوچک من همه­ی این سپاهیان بی سلاح خفته­اند، نه تنها برادر و خواهر تو، حتی مادرت. به زحمت توانستم بی آن که این پرندگان خفته را بیدار کنم، خود را به این اتاق کوچک نیمه روشن، به این اتاق انتظار پیش از مرگ، برسانم.
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، Rock
دوستان با تجربه راهنمایی کنن

دوستی دارم در کالیفورنیا که همه جوره کمکم میکنه تا به آمریکا برم یه بیزینس کوچیکی هم داره ولی من نمیدونم چیکار کنم !؟؟ میشه ویزای کار چیزی گرفت اگه بخواد دعوت نامه برام بفرسته چند درصد ویزا میتونم بگیرم همون توریستیشو رو تا بعد یه کاری کنم ؟؟؟
یه تصمیم یه هدف یا شکست یا پیروزی .... در جاده ی موفقیت دور زدن ممنوع
پاسخ
(2012-09-26 ساعت 20:54)wushu kung fu نوشته:  دوستان با تجربه راهنمایی کنن

دوستی دارم در کالیفورنیا که همه جوره کمکم میکنه تا به آمریکا برم یه بیزینس کوچیکی هم داره ولی من نمیدونم چیکار کنم !؟؟ میشه روادیدی کار چیزی گرفت اگه بخواد دعوت نامه برام بفرسته چند درصد روادید میتونم بگیرم همون توریستیشو رو تا بعد یه کاری کنم ؟؟؟

Cool
سلام رفیق

تو که از بچه‌های قدیمی‌ هستی‌ . اگه مطالب قدیمیری بخونی‌ متوجه میشی‌ که هست . به هر حال به نظر من اول همه چیزو برا خودتون اون‌طرف آماده کنید بد برید ، اگر هم خواستی‌ بهم پیام خصوصی بده تا یسری راه هارو بگم .
ژرالدین، دخترم! اینجا شب است... شب نوئل؛ در قلعه­ی کوچک من همه­ی این سپاهیان بی سلاح خفته­اند، نه تنها برادر و خواهر تو، حتی مادرت. به زحمت توانستم بی آن که این پرندگان خفته را بیدار کنم، خود را به این اتاق کوچک نیمه روشن، به این اتاق انتظار پیش از مرگ، برسانم.
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، wushu kung fu
(2012-08-24 ساعت 21:46)metabo نوشته:  درود دوستان
من 70000 تا دارم . بیشتر هم ندارم. لطفا راهنمائی کنید .
آیا میتونم اقدام کنم.؟

سلام

منظورتون واضح بگین ، همه چی‌ رو کامل توضیح بدین تا بشه بهتر راهنمایی‌ تون کرد .
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader
من دارم با ویزای توریستی میرم آمریکا . کلی هم خرج کردم. زندگیم رو به پول نقد تبدیل کردم. نه صد هزار دلار شده نه حتی میتونم فکرشو بکنم. فامیل اونجوری که بتونم بهش تکیه کنم هم ندارم اونجا.
اینائی که تو این سایت مینویسن اکثرشون دارن با لاتاری میرن اونجا ولی من دیگه راه برگشت ندارم کل زندگیم رو دادم تا تونستم ویزای امریکا بگیرم.
تورو خدا اینقدر حرفای ناامید کننده نزنین. باید برم یا آمریکا یا کانادا.
از بچگی تو رویاهام بوده و هست. عاشق این دو تا کشورم.
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، mortezafox ، Rock
(2012-10-02 ساعت 12:18)tarapop نوشته:  من دارم با ویزای توریستی میرم آمریکا . کلی هم خرج کردم. زندگیم رو به پول نقد تبدیل کردم. نه صد هزار دلار شده نه حتی میتونم فکرشو بکنم. فامیل اونجوری که بتونم بهش تکیه کنم هم ندارم اونجا.
اینائی که تو این سایت مینویسن اکثرشون دارن با لاتاری میرن اونجا ولی من دیگه راه برگشت ندارم کل زندگیم رو دادم تا تونستم ویزای آمریکا بگیرم.
تورو خدا اینقدر حرفای ناامید کننده نزنین. باید برم یا آمریکا یا کانادا.
از بچگی تو رویاهام بوده و هست. عاشق این دو تا کشورم.

سلام رفیق

اولا برات دعا می‌کنم که همیشه موفق باشی‌ هرجا که هستی‌ ، اگر یکم در مورد تواناییهات و اینکه چه کاری می‌خوای انجام بدی کجا می‌خوای مستقر بشی‌ و .... توضیح بدی می‌شه که کمک کرد .
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز

بنده به همراه همسر و دخترم ویزای آمریکا را گرفتیم و برنامه ما این است تا 2 ماه آینده تمام زندگیمونو جمع کنیم و بریم اونجا بمونیم. لازم به ذکر است ویزای توریستی گرفتم.
در واقع من می خواهم با ویزای توریستی وارد خاک آمریکا بشم .
لطفا اگه تجربه ای دارید با من در میان بگذارید.

مممممممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، Rock
نقل قول:
(2012-11-19 ساعت 16:05)WelcomeUSA نوشته:  دوستان عزیز

بنده به همراه همسر و دخترم ویزای آمریکا را گرفتیم و برنامه ما این است تا 2 ماه آینده تمام زندگیمونو جمع کنیم و بریم اونجا بمونیم. لازم به ذکر است ویزای توریستی گرفتم.

مممممممنونم

دوست من اینطور که معلومه شما قصد دور زدن دارید یعنی میخواید به طور غیر قانونی زندگی کنید که باید بگم ویزای توریستی بعد از مدتی تاریخش تموم میشه و شما اگه بمونید به طور غیر قانونی شناسایی میشه و براتون مشکل ایجاد میکنه با توجه به این که شما تنها نیستید و زن و بچه هستید پیشنهاد میکنم بیشتر رو تصمیمتون فکر کنید
یه تصمیم یه هدف یا شکست یا پیروزی .... در جاده ی موفقیت دور زدن ممنوع
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader
(2012-11-19 ساعت 16:05)WelcomeUSA نوشته:  دوستان عزیز

مممممممنونم
معمولا مدت ویزای توریستی رو که توی فرودگاه براتون در نظر می گیرند بین ۳ تا ۶ ماه هست و در اکثر مواقع (۹۰درصد) به همون میزان می تونید ویزاتون رو تمدید کنید. یعنی اگر ویزای ۶ ماهه دادند بهتون، به احتما زیاد ۶ ماه دیگه هم می تونید تمدید کنید.
کلا موندن بیشتر از اعتبار ویزا، کار غیر قانونی هست ولی اگه شرایط مالی شما بهتون این اجازه رو بده و توی اون مدت اقامتون وکیل بگیرید می تونید ویزاتون رو به ویزای دیگه ای مثل کار یا سرمایه گذاری تبدیل کنه.
کلا می تونم بگم که راحت ترین ویزا برای تغییر به ویزاهای دیگه، ویزای توریستی هست. ولی بازم احتمالات رو نباید دست کم گرفت، مثلا شاید کارتون خیلی خیلی طول بکشه و نتونید حالا حالا ها خارج بشید و گرین کارت بگیرید.
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، pr.kia ، Tomas ، mortezafox ، Rock
(2010-05-18 ساعت 19:10)joseph نوشته:  در وب سایت مذکور هم درمورد ویزای مهاجرتی و هم درمورد ویزای غیر مهاجرتی مختصرا صحبت شده که شما فقط قسمت ویزای EB5 که ویزای مهاجرتیست رو مطالعه کردید.
منظور بنده ویزای غیر مهاجرتی E2 است.

این مطلب هم فرق بین ویزای E2 و گرین کارت EB5 را توضیح داده http://eb5farsi.com/showthread.php?tid=11
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان