کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
فقط رسیدن به خاک آمریکا!!
سلام.

میخواستم بدونم که ایا من این درس بخونیم ارشد یا دکترا بعد بخوایم بریم امریکا چه مراحلی باید طی بشه ؟ منظورم اینکه که اول باید از راه دور کار پیدا کنیم بعد بریم انجا ؟ یا بریم انجا بعد کار پیدا کنیم ؟ و اینکه چقدر باید هزینه کنیم تا بریم امریکا ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: HAZARA ، eblam
فکر کنم حدود 4 سالی میشه که رفتن. یکی دیگه از دوستامم 2 سال پیش رفت. یکیشون هم تازه اقدام کرده و میره آدلاید. البته رشتش نقشه برداریه
خوب رشته های پرستاری رو هم که شنیدم خوب میگیرن
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، ساقر
بلاخره كسي با ويزاي e2 رفت آمريكا از اينجا؟ من چندتا سوال دارم
پاسخ
تشکر کنندگان: hassan1358arab
(2008-10-04 ساعت 00:18)Kaveh792004 نوشته:  آیا این درست است که در آنکارا ، قبل از مصاحبه باید یک سری آزمایشات و واکسیناسیون انجام داد و جواب آزمایشات را روز مصاحبه برد ؟
بله نتیجه ازمایشات رو باید ببری
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-12-18 ساعت 01:59)hamed. نوشته:  [quote='zizigh' pid='251956' dateline='1355771337']
سلام دوستان.من میخواستم بدونم تا حالا کسی ازشماها یا کسی از آشناهاتون با رامین دلاوری کار کرده ؟من باهاش تماس داشتم میگه با نفری 13،650 دلار برام ویزای توریستی اروپا میگیره از اونجا هم ویزای توریستی آمریکاو با وکیل های خوبی هم که سراغ داره ویزای توریستی رو به اقامت ختم میکنه. نظرتون چیه؟ اصلا قابل قبوله؟

یعنی 13.650 دلار دستمزد میگیره واسه ویزای توریستی؟
[/quote
رامین دلاوری یک کلاهبرداره رامین دلاوری خیلی اینجا کلاه برداری کرده هواستون به رامین دلاوری کلاهبردار باشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR
(2013-05-14 ساعت 08:46)asxz نوشته:  
(2012-12-18 ساعت 01:59)hamed. نوشته:  [quote='zizigh' pid='251956' dateline='1355771337']
سلام دوستان.من میخواستم بدونم تا حالا کسی ازشماها یا کسی از آشناهاتون با رامین دلاوری کار کرده ؟من باهاش تماس داشتم میگه با نفری 13،650 دلار برام ویزای توریستی اروپا میگیره از اونجا هم ویزای توریستی آمریکاو با وکیل های خوبی هم که سراغ داره ویزای توریستی رو به اقامت ختم میکنه. نظرتون چیه؟ اصلا قابل قبوله؟

یعنی 13.650 دلار دستمزد میگیره واسه ویزای توریستی؟
[/quote
رامین دلاوری یک کلاهبرداره رامین دلاوری خیلی اینجا کلاه برداری کرده هواستون به رامین دلاوری کلاهبردار باشه.
خيلی قيمتشون زياد هست
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام من چند تا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید

من پدر بزرگ و مادر بزرگ ، عمه ...

در آمریکا زندگی میکنن

پدربزرگ من سال 2004 برای خانواده ما اپلای کرد

و سال 2009 کنسل کرد

و من 24 سالم از ایران و مجرد

لیسانس کامپیوتر

با رزومه نسبتا خوب مرتبط

میخواستم بدونم آیا امکانش هست اگر پدربزرگ من برای من دعوتنامه بفرسته چون

حالش زیاد مناسب نیست و دکترش اجازه پرواز نداده بهش

با مدارک پزشکیش برم سفارت و چقدر احتمال داره که به من اجازه ورود به آمریکارو بدن برای دیدنش ؟

و همچنین در کل سریعترین راهی که

من بتونم برم چی هستش و چی پیشنهاد میکنید

یک دنیا ممنون و متشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-05-14 ساعت 13:53)ett نوشته:  با سلام من چند تا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید

در آمریکا زندگی میکنن

و سال 2009 کنسل کرد

لیسانس کامپیوتر

با رزومه نسبتا خوب مرتبط

با مدارک پزشکیش برم سفارت و چقدر احتمال داره که به من اجازه ورود به آمریکارو بدن برای دیدنش ؟

یک دنیا ممنون و متشکر
دوست عزيز مدرک پزشکی پدر بزرگتون هيچ کمکی به شما در گرفتن ويزا نميکنه.
بهتری راه برای رفتن به امريکا ويزا توريستی هست
Cool
پاسخ
(2013-05-14 ساعت 21:01)Kurosh_Salehi نوشته:  
(2013-05-14 ساعت 13:53)ett نوشته:  با سلام من چند تا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید

در آمریکا زندگی میکنن

و سال 2009 کنسل کرد

لیسانس کامپیوتر

با رزومه نسبتا خوب مرتبط

یک دنیا ممنون و متشکر

ممنون دوست عزیز به نظرتون چند درصد احتمال گرفتن ویزا دارم ؟
اگه نامه از 2تا شرکت ببرک که کار میکنم
خونه به اسمم باشه
و حساب خوب داشته باشم
بعد به نظرتون سفارت کجا برم ؟آسیا؟اروپا ؟ کدوم کشور گزینه ی بهتریه ؟

ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-05-15 ساعت 01:22)ett نوشته:  
(2013-05-14 ساعت 21:01)Kurosh_Salehi نوشته:  

در آمریکا زندگی میکنن

و سال 2009 کنسل کرد

لیسانس کامپیوتر

با رزومه نسبتا خوب مرتبط

یک دنیا ممنون و متشکر

ممنون دوست عزیز به نظرتون چند درصد احتمال گرفتن ویزا دارم ؟
اگه نامه از 2تا شرکت ببرک که کار میکنم
خونه به اسمم باشه
و حساب خوب داشته باشم
بعد به نظرتون سفارت کجا برم ؟آسیا؟اروپا ؟ کدوم کشور گزینه ی بهتریه ؟

ممنون
ببينيد دوست عزيز سفارت به اين چند مورد خيلی اهميت ميده:
1.ويزا شينگن
2.حساب بانکی خوب
3.مجرد يا متاهل بودن
4. سن درخواست کننده ويزا

اگر اين چند مورد رو در خودتون ميبينيد به احتمال قوی ويزا ميگيريد
Cool
پاسخ
دوستان اگر کسی دعوت نامه از فستیوالی توی آمریکا داشته باشه چند درصد احتمال دادن ویزا بهش هست ؟
یه تصمیم یه هدف یا شکست یا پیروزی .... در جاده ی موفقیت دور زدن ممنوع
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه من یه متوجه نشدام اگه یکی بتونه ویزای توریستی بگیره و وارد امریکا شه چجوری میتونه تو امریکا بمونه؟ من تو پاسم ویزای شنگن دارم چند سری هم ترکیه رفتم سند به نامم هست پرینته حسابم بد نیست مغازه دارم اول اینکه به من ویزا میدن دوم اینکه چجوری میشه اقمت گرفت! ؟ ممنون میشم کسی راهنما ایم کنه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-05-15 ساعت 21:08)wushu kung fu نوشته:  دوستان اگر کسی دعوت نامه از فستیوالی توی آمریکا داشته باشه چند درصد احتمال دادن ویزا بهش هست ؟
بستگی به مدارکی که به سفارت ارائه ميديد داره و سابقه ويزا های قبليتون

(2013-05-15 ساعت 23:28)masoud65 نوشته:  سلام به همه من یه متوجه نشدام اگه یکی بتونه ویزای توریستی بگیره و وارد آمریکا شه چجوری میتونه تو آمریکا بمونه؟ من تو پاسم ویزای شنگن دارم چند سری هم ترکیه رفتم سند به نامم هست پرینته حسابم بد نیست مغازه دارم اول اینکه به من ویزا میدن دوم اینکه چجوری میشه اقمت گرفت! ؟ ممنون میشم کسی راهنما ایم کنه
دوست عزيز اين کار شدنی هست ولی بهتر هست واسه ادامه کارتون با وکيلی که در امريکا هست صحبت کنيد که توضيحاتش خارج از قوانين سايت هست
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: wushu kung fu ، sepideh IR
(2013-05-16 ساعت 01:37)Kurosh_Salehi نوشته:  
(2013-05-15 ساعت 21:08)wushu kung fu نوشته:  دوستان اگر کسی دعوت نامه از فستیوالی توی آمریکا داشته باشه چند درصد احتمال دادن ویزا بهش هست ؟

(2013-05-15 ساعت 23:28)masoud65 نوشته:  سلام به همه من یه متوجه نشدام اگه یکی بتونه ویزای توریستی بگیره و وارد آمریکا شه چجوری میتونه تو آمریکا بمونه؟ من تو پاسم ویزای شنگن دارم چند سری هم ترکیه رفتم سند به نامم هست پرینته حسابم بد نیست مغازه دارم اول اینکه به من ویزا میدن دوم اینکه چجوری میشه اقمت گرفت! ؟ ممنون میشم کسی راهنما ایم کنه
دوست عزيز اين کار شدنی هست ولی بهتر هست واسه ادامه کارتون با وکيلی که در امريکا هست صحبت کنيد که توضيحاتش خارج از قوانين سايت هست

مرسی از کجا میشه وکیل گرفت سایت یا شماره کسی داره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-05-17 ساعت 20:18)masoud65 نوشته:  
(2013-05-16 ساعت 01:37)Kurosh_Salehi نوشته:  

مرسی از کجا میشه وکیل گرفت سایت یا شماره کسی داره؟
شماره براتون تو پيقام خصوصی فرستاده شد
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: Rock

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان