کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
فقط رسیدن به خاک آمریکا!!
(2014-02-07 ساعت 23:54)maryam researcher نوشته:  سلام.
من میخوام تابستان93 برم آمریکا واسه تفریح.داییم اونجا زندگی میکنه و گفتن ک اگه اون دعوتنامه بفرسه هزینه کمتر میشه.میشه راهنمایی کنید.
نه دوست عزيز ربطی به هزينه نداره . اصلاً منظور شما از کمتر شدن هزينه چی هست ؟ يعنی ورودی سفارت رو کمتر ميگيرن از شما يا بليط هواپيما ارزونتر ميشه ؟ لطفاً کامل و منطقی سؤالتون رو بپرسيد...
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: Iman13 ، sepideh IR
(2013-12-11 ساعت 21:51)Arashiv نوشته:  
(2013-11-17 ساعت 23:38)majid7 نوشته:  
(2013-11-17 ساعت 22:28)Arashiv نوشته:  سلام
دوستان میشه با ویزای توریستی رفت و بعدش از طریق پیدا کردن کار ویزا رو تبدیل کرد؟؟
مهندس کامپیوتر هستم.برنامه نویس

باید درخواست بدید و یا اینکه کاری پیدا کنید
و از طرف کار فرما دعوت به کار بشید تا ویزای کاری بگیرید

به نظرتون اگه با ویزای توریستی برم توی اون6ماه میتونم کار پیدا کنم تا ویزامو تبدیل کنم؟
مرسی
درصدش خيلي خيلي كمه . يعني يه نفر بايد خيلي دوستت داشته باشه تا اين كار رو برات انجام بده . اينجا اگر اجازه كار نداشته باشي كسي استخدامت نميكنه ولي در شرايط خاص و اينكه يه نفر اشنا برات اين كار رو انجام بده ميشه .مراحل هم زياد داره ، بايد اون شخص اعلام كنه كه شخصي با فلان مشخصات و مهارت ( كه بايد مشخصات شما باشه) رو لازم داره و چند بار هم در روزنامه اگهي بده و اگر واقعاً كسي پيدا نشد و بعد از مراحل اداري خيلي زياد شما رو استخدام كنه .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
پاسخ
تشکر کنندگان: vahid.vp ، s.s.h ، sepideh IR
[quote='sayeh_m' pid='463066' dateline='1391824921']
[quote='Arashiv' pid='449225' dateline='1386782469']
[quote='majid7' pid='443018' dateline='1384715333']
[quote='Arashiv' pid='442999' dateline='1384711124']
سلام
دوستان میشه با ویزای توریستی رفت و بعدش از طریق پیدا کردن کار ویزا رو تبدیل کرد؟؟
[/quote
سلام دوست گرامی آیا امکان تبدیل ویزاتوریستی به اقامت هست وآیا از هزینه هاش اطلاعی دارید؟؟؟
واگر وکیل ویامشاور خوبی سراغ دارید که بتونه این کار را انجام بده ممنون میشم اگه شماره ای از ایشون به من بدید]
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-03-09 ساعت 23:45)جهانگرد نوشته:  [quote='sayeh_m' pid='463066' dateline='1391824921']
[quote='Arashiv' pid='449225' dateline='1386782469']
[quote='majid7' pid='443018' dateline='1384715333']
[quote='Arashiv' pid='442999' dateline='1384711124']
سلام
[/quote
سلام دوست گرامی آیا امکان تبدیل ویزاتوریستی به اقامت هست وآیا از هزینه هاش اطلاعی دارید؟؟؟
واگر وکیل ویامشاور خوبی سراغ دارید که بتونه این کار را انجام بده ممنون میشم اگه شماره ای از ایشون به من بدید]
نه ويزا توريستی رو نميشه به کار تبديل کرد.
بله امکانش هست...
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR

نه ويزا توريستی رو نميشه به کار تبديل کرد.
بله امکانش هست...
[/quote]

میشه منظورتون را از امکانش هست ..........:-) بگید از چندتا نقطه چیه؟؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
با عرض سلام و خسته نباشید به همه دوستان گلم
دوستان تعدادی سوال دارم ممنون می شم در صورتی که تجربه دارین و می دونین در این جا پاسخ بدید
من 18 سالمه -یک فامیل دور دام یعنی می شه پسر خاله مادرم . ایا می شه از طریق ایشون دعوت نامه گرفت و گرین کارد به من تعلق بگیره برای امریکا یا خیر؟
دوم من از گرین کارد زیاد خوشم نمی یاد چون این خیلی بده که 6 ماه حداکثر بیشتر نباید خارج از امریکا باشی و اگر بیشتر از 1 سال هم شه مشکلات زیادی به وجود بیاد و سوخت گرین کارد
من می خوام بدونم باید چی کار کرد که مثل 2 سال در امریکا زندگی کنم بعد 10 سال مثل ایران بیام دوباره و بعد 1 سال امریکا برم و چند سال باز ایران بدون هیچ مشکلی !؟
لطفا توضیح کامل بدید
سو.م
در مورد سیتی زن شدن هم توضیح بدید که چه شرایطی باید داشته باشه ممنون می شم
باتشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-03-14 ساعت 04:59)mr.amir007 نوشته:  با عرض سلام و خسته نباشید به همه دوستان گلم
دوستان تعدادی سوال دارم ممنون می شم در صورتی که تجربه دارین و می دونین در این جا پاسخ بدید
من 18 سالمه -یک فامیل دور دام یعنی می شه پسر خاله مادرم . ایا می شه از طریق ایشون دعوت نامه گرفت و گرین کارد به من تعلق بگیره برای آمریکا یا خیر؟
دوم من از گرین کارد زیاد خوشم نمی یاد چون این خیلی بده که 6 ماه حداکثر بیشتر نباید خارج از آمریکا باشی و اگر بیشتر از 1 سال هم شه مشکلات زیادی به وجود بیاد و سوخت گرین کارد
من می خوام بدونم باید چی کار کرد که مثل 2 سال در آمریکا زندگی کنم بعد 10 سال مثل ایران بیام دوباره و بعد 1 سال آمریکا برم و چند سال باز ایران بدون هیچ مشکلی !؟
لطفا توضیح کامل بدید
سو.م
در مورد سیتی زن شدن هم توضیح بدید که چه شرایطی باید داشته باشه ممنون می شم
باتشکر
از طرف فامیلتون می تونید دعوتنامه بگیرید ولی اینکه با این دعوتنامه بتونی ویزای ویزیت بگیری خیلی خیلی سخته. اگر هم ویزای ویزیت بگیری نمی تونی مستقیم این ویزا رو به گرین کارت تبدیل کنی.
با شرایط شما فقط ویزای توریستی به دردت می خوره.
پاسخ
تشکر کنندگان: mr.amir007 ، sepideh IR
مثل بخوایم سیتیزن کانادا یا امریکا شیم باید چه شرایطی داشته باشیم و باید چه کار کرد ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-03-14 ساعت 11:08)mr.amir007 نوشته:  مثل بخوایم سیتیزن کانادا یا آمریکا شیم باید چه شرایطی داشته باشیم و باید چه کار کرد ؟
براي شما بهترين حالت توريستي و سرمايه گراري هست. اگر توريستي بريد ميتونيد وكيل بگيريد و بعد از مدت طولانيي سيتيزن بشيد ، اگر سرمايه گذاري اقدام كنيد با پرداخت ٥٠٠ هزار دلار ميتونيد به خواستتون برسيد
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: Rock ، mr.amir007 ، aminsamba ، sepideh IR
میخواستم بدونم با استخدام چند نفر برای وب سایتم میتونم بیام امریکا ؟
حداقل هزینه برای زدن یک شرکت برای پشتیبانی یک سایت چقدره ؟
ممنون میشم کسی جواب بده
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-03-15 ساعت 01:19)Kurosh_Salehi نوشته:  
(2014-03-14 ساعت 11:08)mr.amir007 نوشته:  مثل بخوایم سیتیزن کانادا یا آمریکا شیم باید چه شرایطی داشته باشیم و باید چه کار کرد ؟
براي شما بهترين حالت توريستي و سرمايه گراري هست. اگر توريستي بريد ميتونيد وكيل بگيريد و بعد از مدت طولانيي سيتيزن بشيد ، اگر سرمايه گذاري اقدام كنيد با پرداخت ٥٠٠ هزار دلار ميتونيد به خواستتون برسيد

آقای صالحی منظورتون از مدت طولانی یعمی چند وقت؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-04-05 ساعت 14:55)aminsamba نوشته:  
(2014-03-15 ساعت 01:19)Kurosh_Salehi نوشته:  

آقای صالحی منظورتون از مدت طولانی یعمی چند وقت؟
شما تقريباً 1 سال طول ميکشه که گرين کارت بگيريد و 5 سال طول ميکشه که سيتيزن بشيد
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: Iman13 ، sepideh IR
(2014-04-01 ساعت 17:29)mr-ehsan نوشته:  میخواستم بدونم با استخدام چند نفر برای وب سایتم میتونم بیام آمریکا ؟
ممنون میشم کسی جواب بده

ممنون میشم پاسخ سوالمو بدید یا یک بخشی رو معرفی کنید اونجا سوالمو بپرسم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-04-06 ساعت 16:50)mr-ehsan نوشته:  
(2014-04-01 ساعت 17:29)mr-ehsan نوشته:  میخواستم بدونم با استخدام چند نفر برای وب سایتم میتونم بیام آمریکا ؟
ممنون میشم کسی جواب بده

لطفاً کامل تر توضيح بديد . سؤالتون نا مفهومه
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-04-06 ساعت 19:47)Kurosh_Salehi نوشته:  
(2014-04-06 ساعت 16:50)mr-ehsan نوشته:  
ممنون میشم کسی جواب بده

لطفاً کامل تر توضيح بديد . سؤالتون نا مفهومه

من یک وب سایت در مورده موبایل به زبان انگلیسی دارم ..آیا این امکان هاست که با استخدام کردن ٢ یا ٣ نفر در امریکا و زدن یک شرکت به صورت ستارت اپ بتونم visa بگیرم ؟
اگه سوال دیگی هم داشتید بگید جواب بدم .. فقط یک جواب مطمئن میخام .

هزینه زدن یک ستارت اپ حداقل چقدر هست ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان