کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
فقط رسیدن به خاک آمریکا!!
(2014-04-07 ساعت 02:05)mr-ehsan نوشته:  
(2014-04-06 ساعت 19:47)Kurosh_Salehi نوشته:  
(2014-04-06 ساعت 16:50)mr-ehsan نوشته:  
(2014-04-01 ساعت 17:29)mr-ehsan نوشته:  میخواستم بدونم با استخدام چند نفر برای وب سایتم میتونم بیام آمریکا ؟
حداقل هزینه برای زدن یک شرکت برای پشتیبانی یک سایت چقدره ؟
ممنون میشم کسی جواب بده

ممنون میشم پاسخ سوالمو بدید یا یک بخشی رو معرفی کنید اونجا سوالمو بپرسم
لطفاً کامل تر توضيح بديد . سؤالتون نا مفهومه

من یک وب سایت در مورده موبایل به زبان انگلیسی دارم ..آیا این امکان هاست که با استخدام کردن ٢ یا ٣ نفر در آمریکا و زدن یک شرکت به صورت ستارت اپ بتونم visa بگیرم ؟
اگه سوال دیگی هم داشتید بگید جواب بدم .. فقط یک جواب مطمئن میخام .

هزینه زدن یک ستارت اپ حداقل چقدر هست ؟
دوست عزيز بحث زدن شرکت يک طرف هست و بحث ويزا گرفتن يک طرف ديگه.
شما ميتونيد در امريکا شرکت بزنيد و اين کار رو بايد از طريق وکيل هايی که در امريکا هستن انجام بديد و بعد از زدن شرکت مجوز ورود به امريکا رو برای شما ميگيرن ولی نه هر شکرتی.
با وکيل خوب در امريکا مشورت کنيد
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: Iman13
(2014-04-07 ساعت 02:26)Kurosh_Salehi نوشته:  
(2014-04-06 ساعت 16:50)mr-ehsan نوشته:  
(2014-04-01 ساعت 17:29)mr-ehsan نوشته:  میخواستم بدونم با استخدام چند نفر برای وب سایتم میتونم بیام آمریکا ؟
حداقل هزینه برای زدن یک شرکت برای پشتیبانی یک سایت چقدره ؟
ممنون میشم کسی جواب بده

ممنون میشم پاسخ سوالمو بدید یا یک بخشی رو معرفی کنید اونجا سوالمو بپرسم

من یک وب سایت در مورده موبایل به زبان انگلیسی دارم ..آیا این امکان هاست که با استخدام کردن ٢ یا ٣ نفر در آمریکا و زدن یک شرکت به صورت ستارت اپ بتونم visa بگیرم ؟

شما ميتونيد در امريکا شرکت بزنيد و اين کار رو بايد از طريق وکيل هايی که در امريکا هستن انجام بديد و بعد از زدن شرکت مجوز ورود به امريکا رو برای شما ميگيرن ولی نه هر شکرتی.

میشه ایمیل و یا وب سایته یک وکیل خوب که در این زمینه وارد باشه بدید ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: shalmani
(2014-04-07 ساعت 11:24)mr-ehsan نوشته:  
(2014-04-06 ساعت 16:50)mr-ehsan نوشته:  ممنون میشم پاسخ سوالمو بدید یا یک بخشی رو معرفی کنید اونجا سوالمو بپرسم

يه پيشنهاد ، هيچوقت با بودن وكيلهاي با تجربه خارجي كه اونجا هستن دنبال وكيل هاي ايراني نريد كه از هر لحاظ از جمله هزينه به نفعتون هست ، ميتونيد با سرچ تو گوگل ادرس و شمارشون رو پيدا كنيد.
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: shoshina ، Iman13 ، Sam-90
مشکلی در استفاده از وکیل خارجی نیست فقط چه جوری یک وکیل خوب که در این زمینه وارد باشه پیدا کنم ؟ معمولا هزینه وکیل چقدره برای زدن شرکت و گرفتن visa ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-04-07 ساعت 22:09)mr-ehsan نوشته:  مشکلی در استفاده از وکیل خارجی نیست فقط چه جوری یک وکیل خوب که در این زمینه وارد باشه پیدا کنم ؟ معمولا هزینه وکیل چقدره برای زدن شرکت و گرفتن visa ؟
با يه سرچ ساده تو گوگل ميتونيد به هميه جواباتون برسيد
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: Iman13
(2014-04-07 ساعت 14:42)Kurosh_Salehi نوشته:  
(2014-04-06 ساعت 19:47)Kurosh_Salehi نوشته:  لطفاً کامل تر توضيح بديد . سؤالتون نا مفهومه

يه پيشنهاد ، هيچوقت با بودن وكيلهاي با تجربه خارجي كه اونجا هستن دنبال وكيل هاي ايراني نريد كه از هر لحاظ از جمله هزينه به نفعتون هست ، ميتونيد با سرچ تو گوگل ادرس و شمارشون رو پيدا كنيد.
البته کوروش جان خیلی وقتهام وکلای خارجی بد کار میدن دست هموطنا من شاید ۴مورد تاحالا دیدم
البته تو تجربه بالای شماهم اصلا شکی نیست!!! فقط تجربمو گفتم خدایی نکرده جسارت نشه!Shy
خدایا به تو پناه میبرم!
آخه میگن تو پناهنده میپذیری اونم بدون هیچ محدودیتی!!!!.Rolleyes
کیس نامبر:نمیگم
نوع ویزا:E2
دوستی حرف قشنگی میزد!!!میگفت:
دکمه تشکر زیر پست ها قراردارهCool
درضمن هزینه هم نداره
پاسخ
تشکر کنندگان: shoshina ، mr.foad
(2014-04-08 ساعت 20:10)جهانگرد نوشته:  
(2014-04-07 ساعت 02:05)mr-ehsan نوشته:  من یک وب سایت در مورده موبایل به زبان انگلیسی دارم ..آیا این امکان هاست که با استخدام کردن ٢ یا ٣ نفر در آمریکا و زدن یک شرکت به صورت ستارت اپ بتونم visa بگیرم ؟

البته کوروش جان خیلی وقتهام وکلای خارجی بد کار میدن دست هموطنا من شاید ۴مورد تاحالا دیدم
البته تو تجربه بالای شماهم اصلا شکی نیست!!! فقط تجربمو گفتم خدایی نکرده جسارت نشه!Shy
خواهش ميکنم دوست عزيز.
خدمت شما عرض کردم همشون نه اونايی که بک-راند خوب دارن و امتهانشونو خوب پس دادن.
تو خيلی از موارد ديده شده متاسفانه وکيل های ايرانی پول بيشتر از مشتری های خودشون گرفتن
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: shoshina
(2014-04-08 ساعت 21:14)Kurosh_Salehi نوشته:  
(2014-04-08 ساعت 20:10)جهانگرد نوشته:  
(2014-04-07 ساعت 02:26)Kurosh_Salehi نوشته:  دوست عزيز بحث زدن شرکت يک طرف هست و بحث ويزا گرفتن يک طرف ديگه.

خواهش ميکنم دوست عزيز.
خدمت شما عرض کردم همشون نه اونايی که بک-راند خوب دارن و امتهانشونو خوب پس دادن.
تو خيلی از موارد ديده شده متاسفانه وکيل های ايرانی پول بيشتر از مشتری های خودشون گرفتن
موافقم داداشم،و این جای افسوس داره !!!!
خدایا به تو پناه میبرم!
آخه میگن تو پناهنده میپذیری اونم بدون هیچ محدودیتی!!!!.Rolleyes
کیس نامبر:نمیگم
نوع ویزا:E2
دوستی حرف قشنگی میزد!!!میگفت:
دکمه تشکر زیر پست ها قراردارهCool
درضمن هزینه هم نداره
پاسخ
تشکر کنندگان: Kurosh_Salehi
اقای صالحی با سلام و ممنون از راهنمایی های ارزشمندتون.یه سوال دارم ما منتظر ویزای توریستی هستیم.وقتی وارد مقصد شدیم چه روشی هست که بتونیم در اسرع وقت گرین کارد بگیریم(بجز ای بی 5).میشه ویزای جی 1 گرفت یا یه بیزنس کم خرج راه انداخت؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-02-06 ساعت 21:17)jMaster نوشته:  شما اگه در یکی از رشته هایی که در آمریکا کم هست(حالا هر رشته ای) مهارت داشته باشید و یه نفر آشنا هم اونجا داشته باشید که بتونه براتون دعوتنامه کار بفرسته میتونید ویزای کار براحتی بگیرید. منظورم از رشته های کم مثلاً کارهایی مثل فرش بافی، صنایع دستی ، آشپزی ایرانی،ساخت ساز موسیقی ایرانی، شیرینی پزی ایرانی یا محلی و... یعنی رشته هایی که محصوص ایران هستند و مسلماً متخصصشون در آمریکا خیلی کم هست. در اینصورت اون آشناتون میتونه مثلاً درخواست تاسیس یک شرکت یا مغازه یا کارگاه رو که از این چیزا توش تولید میکنن بده و شما رو با توجه به تخصصتون دعوت کنه.

واقعا اینطوره؟ یعنی ما دوره ی شیرینی پزی ببینیم و مدرک فنی حرفه ای بگیریم.. می تونیم اینطور که گفتین اقدام کنیم؟ یا مثلا نیاز به سابقه کاری هم داره؟ ممنون از توضیحاتتون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-04-11 ساعت 02:11)farbar نوشته:  اقای صالحی با سلام و ممنون از راهنمایی های ارزشمندتون.یه سوال دارم ما منتظر ویزای توریستی هستیم.وقتی وارد مقصد شدیم چه روشی هست که بتونیم در اسرع وقت گرین کارد بگیریم(بجز ای بی 5).میشه ویزای جی 1 گرفت یا یه بیزنس کم خرج راه انداخت؟
خواهش ميكنم ، دوست عزيز راه هاي زيادي وجود داره كه بستگي به شما و هـزينتون داره.
شما وقتي وارد امريكا شديد وكيل بگيريد و كارهاتون رو به اون بسپاريد.
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-04-11 ساعت 02:28)elihamo نوشته:  
(2010-02-06 ساعت 21:17)jMaster نوشته:  شما اگه در یکی از رشته هایی که در آمریکا کم هست(حالا هر رشته ای) مهارت داشته باشید و یه نفر آشنا هم اونجا داشته باشید که بتونه براتون دعوتنامه کار بفرسته میتونید ویزای کار براحتی بگیرید. منظورم از رشته های کم مثلاً کارهایی مثل فرش بافی، صنایع دستی ، آشپزی ایرانی،ساخت ساز موسیقی ایرانی، شیرینی پزی ایرانی یا محلی و... یعنی رشته هایی که محصوص ایران هستند و مسلماً متخصصشون در آمریکا خیلی کم هست. در اینصورت اون آشناتون میتونه مثلاً درخواست تاسیس یک شرکت یا مغازه یا کارگاه رو که از این چیزا توش تولید میکنن بده و شما رو با توجه به تخصصتون دعوت کنه.

واقعا اینطوره؟ یعنی ما دوره ی شیرینی پزی ببینیم و مدرک فنی حرفه ای بگیریم.. می تونیم اینطور که گفتین اقدام کنیم؟ یا مثلا نیاز به سابقه کاری هم داره؟ ممنون از توضیحاتتون
شما بايد مدركي به افيسر اراعه بديد كه با متن دعوتنامه سازگاري داشته باشه ، مهم تر از همه اينه كه شما دعوتنامه همكاري رو از اشناتون بگيريد و با مدارك ( فني حرفه اي ) به افيسر نشون بديد.
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
میشه یه راهنمایی بکننین وقتی وارد آمریکا شد با ویزا توریستی،چه جوری میشه بمونی و گرین کارت بگیری؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-04-11 ساعت 13:39)aminsamba نوشته:  سلام
میشه یه راهنمایی بکننین وقتی وارد آمریکا شد با ویزا توریستی،چه جوری میشه بمونی و گرین کارت بگیری؟
این قضیه به این راحتی ها که دوستان فرمودند نیست و در واقع بسیار سخت و پیچیدست که در صورت عدم موفقیت از خاک آمریکا اخراج میشید و شانس مجدد ورود به آمریکا رو واسه همیشه از دست می دهید.
پاسخ
تشکر کنندگان: shoshina
(2014-04-11 ساعت 10:27)Kurosh_Salehi نوشته:  
(2014-04-11 ساعت 02:11)farbar نوشته:  اقای صالحی با سلام و ممنون از راهنمایی های ارزشمندتون.یه سوال دارم ما منتظر ویزای توریستی هستیم.وقتی وارد مقصد شدیم چه روشی هست که بتونیم در اسرع وقت گرین کارد بگیریم(بجز ای بی 5).میشه ویزای جی 1 گرفت یا یه بیزنس کم خرج راه انداخت؟
خواهش ميكنم ، دوست عزيز راه هاي زيادي وجود داره كه بستگي به شما و هـزينتون داره.
شما وقتي وارد امريكا شديد وكيل بگيريد و كارهاتون رو به اون بسپاريد.

منظورتون از اینکه بستگی به من داره چی هست؟من متخصص ارتوپد هستم و از نظر مالی مشکلی ندارم ولی شما بهتر میدونید که رشته های پزشکی تو امریکا چه داستانی دارند.به نظرتون بهترین و سریعترین روش چی هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان