کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
فقط رسیدن به خاک آمریکا!!
(2014-04-11 ساعت 15:12)farbar نوشته:  
(2014-04-11 ساعت 10:27)Kurosh_Salehi نوشته:  
(2014-04-11 ساعت 02:11)farbar نوشته:  اقای صالحی با سلام و ممنون از راهنمایی های ارزشمندتون.یه سوال دارم ما منتظر ویزای توریستی هستیم.وقتی وارد مقصد شدیم چه روشی هست که بتونیم در اسرع وقت گرین کارد بگیریم(بجز ای بی 5).میشه ویزای جی 1 گرفت یا یه بیزنس کم خرج راه انداخت؟
خواهش ميكنم ، دوست عزيز راه هاي زيادي وجود داره كه بستگي به شما و هـزينتون داره.
شما وقتي وارد امريكا شديد وكيل بگيريد و كارهاتون رو به اون بسپاريد.

منظورتون از اینکه بستگی به من داره چی هست؟من متخصص ارتوپد هستم و از نظر مالی مشکلی ندارم ولی شما بهتر میدونید که رشته های پزشکی تو آمریکا چه داستانی دارند.به نظرتون بهترین و سریعترین روش چی هست؟
دوست عزيز در اينجور مواقع وكيلها چند نوع راه جلوي پاتون ميزارن با قيمت هاي مختلف كه بنا به ميل شخصي يك روش رو انتخاب ميكنيد.
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: farbar ، جهانگرد
(2014-04-11 ساعت 10:32)Kurosh_Salehi نوشته:  
(2014-04-11 ساعت 02:28)elihamo نوشته:  
(2010-02-06 ساعت 21:17)jMaster نوشته:  شما اگه در یکی از رشته هایی که در آمریکا کم هست(حالا هر رشته ای) مهارت داشته باشید و یه نفر آشنا هم اونجا داشته باشید که بتونه براتون دعوتنامه کار بفرسته میتونید ویزای کار براحتی بگیرید. منظورم از رشته های کم مثلاً کارهایی مثل فرش بافی، صنایع دستی ، آشپزی ایرانی،ساخت ساز موسیقی ایرانی، شیرینی پزی ایرانی یا محلی و... یعنی رشته هایی که محصوص ایران هستند و مسلماً متخصصشون در آمریکا خیلی کم هست. در اینصورت اون آشناتون میتونه مثلاً درخواست تاسیس یک شرکت یا مغازه یا کارگاه رو که از این چیزا توش تولید میکنن بده و شما رو با توجه به تخصصتون دعوت کنه.

واقعا اینطوره؟ یعنی ما دوره ی شیرینی پزی ببینیم و مدرک فنی حرفه ای بگیریم.. می تونیم اینطور که گفتین اقدام کنیم؟ یا مثلا نیاز به سابقه کاری هم داره؟ ممنون از توضیحاتتون
شما بايد مدركي به افيسر اراعه بديد كه با متن دعوتنامه سازگاري داشته باشه ، مهم تر از همه اينه كه شما دعوتنامه همكاري رو از اشناتون بگيريد و با مدارك ( فني حرفه اي ) به افيسر نشون بديد.
یعنی چی مدرک با متن دعوتنامه سازگار باشه؟ میشه یه مثال بزنید که درست متوجه بشم؟ یعنی یک نفر اونجا اقدام به اینکار بکنه بعد از من دعوت به همکاری کنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-04-11 ساعت 19:45)elihamo نوشته:  
(2014-04-11 ساعت 10:32)Kurosh_Salehi نوشته:  
(2014-04-11 ساعت 02:28)elihamo نوشته:  
(2010-02-06 ساعت 21:17)jMaster نوشته:  شما اگه در یکی از رشته هایی که در آمریکا کم هست(حالا هر رشته ای) مهارت داشته باشید و یه نفر آشنا هم اونجا داشته باشید که بتونه براتون دعوتنامه کار بفرسته میتونید ویزای کار براحتی بگیرید. منظورم از رشته های کم مثلاً کارهایی مثل فرش بافی، صنایع دستی ، آشپزی ایرانی،ساخت ساز موسیقی ایرانی، شیرینی پزی ایرانی یا محلی و... یعنی رشته هایی که محصوص ایران هستند و مسلماً متخصصشون در آمریکا خیلی کم هست. در اینصورت اون آشناتون میتونه مثلاً درخواست تاسیس یک شرکت یا مغازه یا کارگاه رو که از این چیزا توش تولید میکنن بده و شما رو با توجه به تخصصتون دعوت کنه.

واقعا اینطوره؟ یعنی ما دوره ی شیرینی پزی ببینیم و مدرک فنی حرفه ای بگیریم.. می تونیم اینطور که گفتین اقدام کنیم؟ یا مثلا نیاز به سابقه کاری هم داره؟ ممنون از توضیحاتتون
شما بايد مدركي به افيسر اراعه بديد كه با متن دعوتنامه سازگاري داشته باشه ، مهم تر از همه اينه كه شما دعوتنامه همكاري رو از اشناتون بگيريد و با مدارك ( فني حرفه اي ) به افيسر نشون بديد.
یعنی چی مدرک با متن دعوتنامه سازگار باشه؟ میشه یه مثال بزنید که درست متوجه بشم؟ یعنی یک نفر اونجا اقدام به اینکار بکنه بعد از من دعوت به همکاری کنه؟
بله يعني يكي براي شما دعوتنامه همكاري بفرسته و شما با اون دعوتنامه و مدارك لازم تشريف ببريد سفارت
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-04-12 ساعت 21:03)khoone be doosh نوشته:  
(2014-04-11 ساعت 14:23)vahid.vp نوشته:  
(2014-04-11 ساعت 13:39)aminsamba نوشته:  سلام
میشه یه راهنمایی بکننین وقتی وارد آمریکا شد با ویزا توریستی،چه جوری میشه بمونی و گرین کارت بگیری؟
این قضیه به این راحتی ها که دوستان فرمودند نیست و در واقع بسیار سخت و پیچیدست که در صورت عدم موفقیت از خاک آمریکا اخراج میشید و شانس مجدد ورود به آمریکا رو واسه همیشه از دست می دهید.
۱۰۰٪حق با آقا وحید هست،اگه به این راحتی بود مگه مریض بودن ملت۵۰۰هزاردلار سرمایه بذارن که گرین کارت بگیرند،
درضمن بدتر ازهمه احتمال اخراج ومحرومیت مادام العمر از ورود به خاک دیار کفر هستBig Grin
ینی اگه اخراج بشید و یه زمانی لاتاری قبول بشید یا پولدارشدید و۱میلیون دلارم سرمایه ببرید راهتون نمیدنBig Grin

از آشنایان بودن که رفتن و تونستن بمونن،با یه وکیل داخل آمریکا صحبت کردم و گفت راه زیاده برای موندن.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-04-15 ساعت 21:26)aminsamba نوشته:  
میشه یه راهنمایی بکننین وقتی وارد آمریکا شد با ویزا توریستی،چه جوری میشه بمونی و گرین کارت بگیری؟
این قضیه به این راحتی ها که دوستان فرمودند نیست و در واقع بسیار سخت و پیچیدست که در صورت عدم موفقیت از خاک آمریکا اخراج میشید و شانس مجدد ورود به آمریکا رو واسه همیشه از دست می دهید.
۱۰۰٪حق با آقا وحید هست،اگه به این راحتی بود مگه مریض بودن ملت۵۰۰هزاردلار سرمایه بذارن که گرین کارت بگیرند،
درضمن بدتر ازهمه احتمال اخراج ومحرومیت مادام العمر از ورود به خاک دیار کفر هستBig Grin
ینی اگه اخراج بشید و یه زمانی لاتاری قبول بشید یا پولدارشدید و۱میلیون دلارم سرمایه ببرید راهتون نمیدنBig Grin

از آشنایان بودن که رفتن و تونستن بمونن،با یه وکیل داخل آمریکا صحبت کردم و گفت راه زیاده برای موندن.
اونیکه باهاش صحبت کردی ،مشاوره نه وکیل اسمشم رامین دلاوری این بنده خدا فقط ویزا کره ماه در نمیارهBig Grin
خدایا به تو پناه میبرم!
آخه میگن تو پناهنده میپذیری اونم بدون هیچ محدودیتی!!!!.Rolleyes
کیس نامبر:نمیگم
نوع ویزا:E2
دوستی حرف قشنگی میزد!!!میگفت:
دکمه تشکر زیر پست ها قراردارهCool
درضمن هزینه هم نداره
پاسخ
تشکر کنندگان: نیما121 ، shalmani
(2014-04-18 ساعت 13:15)جهانگرد نوشته:  

اونیکه باهاش صحبت کردی ،مشاوره نه وکیل اسمشم رامین دلاوری این بنده خدا فقط ویزا کره ماه در نمیارهBig Grin
نخیر،کسی که باهاشون مشورت کردم از اقوام هستن و ساکن کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-04-19 ساعت 20:29)aminsamba نوشته:  
(2014-04-18 ساعت 13:15)جهانگرد نوشته:  
(2014-04-11 ساعت 14:23)vahid.vp نوشته:  این قضیه به این راحتی ها که دوستان فرمودند نیست و در واقع بسیار سخت و پیچیدست که در صورت عدم موفقیت از خاک آمریکا اخراج میشید و شانس مجدد ورود به آمریکا رو واسه همیشه از دست می دهید.

نخیر،کسی که باهاشون مشورت کردم از اقوام هستن و ساکن کالیفرنیا
امیدوارم موفق باشید دوست عزیز میشه لطف کنید این وکیل آشناتون را تو خصوصی به من معرفی کنید،چون من اعتبارویزاE2داره تموم میشه وبخاطر غیبت ومسائل دیگه ممکن واسه تمدیدش به مشکل بخورم دنبال یه وکیل خوب و چه بهتر آشنا میگردم،چون ممکن تا۲ماه دیگه شوتم کنند بیرون
خدایا به تو پناه میبرم!
آخه میگن تو پناهنده میپذیری اونم بدون هیچ محدودیتی!!!!.Rolleyes
کیس نامبر:نمیگم
نوع ویزا:E2
دوستی حرف قشنگی میزد!!!میگفت:
دکمه تشکر زیر پست ها قراردارهCool
درضمن هزینه هم نداره
پاسخ
تشکر کنندگان: shoshina ، نیما121 ، eblam
(2014-02-07 ساعت 23:54)maryam researcher نوشته:  سلام.
من میخوام تابستان93 برم آمریکا واسه تفریح.داییم اونجا زندگی میکنه و گفتن ک اگه اون دعوتنامه بفرسه هزینه کمتر میشه.میشه راهنمایی کنید.

اصولا داشتن دعوتنامه برای ویزای ویزیت امریکا ضروری نیست.
هر چند داشتنش بهتر از نداشتنش هست.

اول از همه باید ثابت کنین بر میگردین
دوم شرایط مالی مناسبی برای هزینه های دوران اقامتتون دارین
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوست عزیز من نیاز فوری به وکیل دارم لطف میکنید شماره وکیلتون رو که از آشناهاتون هستند تو پیام خصوصی به من بدید؟ تشکر

دوستان اگر وکیل ایرانی میشناسید لطفا معرفی کنید ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان كسي مي دونه يك شعبه سابوي چنده و چقدر ماهانه در آمد داره؟
من از سرچ كردن اينطور متوجه شدم كه با يك سابوي ٤٠٠ هزار دلاري ميشه ماهي ٤ تا ٤/٥ هزار دلار در آمد داشت، كسي اينو تائيد مي كنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
Wink 
سلام دوستان .
با 60 ملیون میتونم از طریق کار به آمریکا مهاجرت کنم ؟ Sad یا باید بیشتر باشه؟
لیسانس برق قدرت دارم . 3 سال هم سابقه کار دارم . مدرک plc هم دارم . الان هم plc کار میکنم در حد تخصصی .
ممنون میشم یکی راهنماییم کنه Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: jojo_hami ، eblam
[font=Tahoma]مدیران و دوستان با تجربه سلام[/font]
من این 28 صفحه و (کامل) وصفحه های دیگه و قانون ویزای ای تو رو یه کمی خوندم!
حالا میخوام لطفا کمی راهنماییم کنید
بنده 29 سالمه.متاهل(بدون فرزند).کارمند رسمیه دولت(بانک). خواهر و برادرم سیتیزن(تگزاس).پدر مادرم گرین کارتی.خودم از طریق خواهرم سال 2012 اقدام کردم .گروه اف 4
یعنی تقریبا بعد از حدود 10 ساااال دیگه بهم گرین کارت میرسه! اما اون موقع 40 سالمه !
حالا میخوام از طریق ویزای ای تو اقدام کنم که حداقل توی این مدتی که طول میکشه تا بهم گرین کارت برسه ، بتونم توی آمریکا بیزینس راه بندازم
خواهرم فکرش اینه که با پولی که روی هم میزاریم باهم یه رستوران یا کافی شاپ کوچیک راه بندازیم
سوال هایی برام پیش اومده!
توی سفارت مطمئنا آفیسر متوجه میشه که اولا من برای مهاجرت دائم قبلا اقدام کردم! دوما آفیسر متوجه میشه که من این برنامه رو برای رفتن از ایران میخوام !
1: آیا ممکنه کونسولگری بگه به شما به خاطر این موضوع ویزا تعلق نمیگیره؟ یا برعکس داشتن خواهر سیتیزن و راه انداختن بیزینس با اون یه امتیاز محسوب میشه؟

در واقع قصد من واقعا راه انداختن بیزینس و استفاده از این وقت 10 ساله !
راسی از خود وکیل ، آقای کاملی ، توی تلویزیون این مورد رو شنیدم...که گقت: ویزای ای تو بدرد افرادی میخوره که میدونن 10 یا مثلا 14 سال دیگه از طریق خانواده گرین کارت بهشون میرسه!
وکیلی هم که قبلا کارهامون رو انجام داده آمریکایی هست و کار بلد....البته هنوز درباره ویزای ای تو باهاش حرفی نزدیم...
با این تفاسیر و در نظر داشتن اینکه این ویزا تبدیل به گرین کارت نمیشه و مسائل دیگه....
2:آیا این ویزا ارزش اقدام داره برای من؟
و اینکه کل سرمایم با فروش ملک و ماشین شاید 200 یا 300میلون تومن بشه !
و اینکه خواهرم گفته که میتونه کردیت کارت هم بکشه....
ممنون از وقتی که میزارید برای خوندن
♥برادر+خواهر بزرگم←سیتیزن(19سال)
♥خواهر وسطی← برنده لاتری 2015←کیس نامبرش 4000←خودش یکضرب، شوهرشcleared
♥خواهر کوچک←اقدام از طریق پدرم( زیر21سال)
♥پدر مادرم←در شرف سیتیزن شدن
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)
 توریستی(امریکا)2014 از انکارا ریجکت(منو همسرم)
توریستی(امریکا)۲۰۱۷ از دبی(خودم تنها) بازم ریجکت
 توریستی(امریکا) ارمنستان سال ۲۰۱۸ریجکت

توریستی فرانسه:۲۰۱۷ ریجکت
توریستی جمهوری چک ۲۰۱۸ ریجکت
انسان با Hope زندس

پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، shalmani
(2014-11-04 ساعت 15:16)alireza_guitar نوشته:  [font=Tahoma]مدیران و دوستان با تجربه سلام[/font]
بنده 29 سالمه.متاهل(بدون فرزند).کارمند رسمیه دولت(بانک). خواهر و برادرم سیتیزن(تگزاس).پدر مادرم گرین کارتی.خودم از طریق خواهرم سال 2012 اقدام کردم .گروه اف 4
یعنی تقریبا بعد از حدود 10 ساااال دیگه بهم گرین کارت میرسه! اما اون موقع 40 سالمه !
حالا میخوام از طریق ویزای ای تو اقدام کنم که حداقل توی این مدتی که طول میکشه تا بهم گرین کارت برسه ، بتونم توی آمریکا بیزینس راه بندازم
خواهرم فکرش اینه که با پولی که روی هم میزاریم باهم یه رستوران یا کافی شاپ کوچیک راه بندازیم
توی سفارت مطمئنا آفیسر متوجه میشه که اولا من برای مهاجرت دائم قبلا اقدام کردم! دوما آفیسر متوجه میشه که من این برنامه رو برای رفتن از ایران میخوام !
1: آیا ممکنه کونسولگری بگه به شما به خاطر این موضوع ویزا تعلق نمیگیره؟ یا برعکس داشتن خواهر سیتیزن و راه انداختن بیزینس با اون یه امتیاز محسوب میشه؟

وکیلی هم که قبلا کارهامون رو انجام داده آمریکایی هست و کار بلد....البته هنوز درباره ویزای ای تو باهاش حرفی نزدیم...
با این تفاسیر و در نظر داشتن اینکه این ویزا تبدیل به گرین کارت نمیشه و مسائل دیگه....
به احتمال زیاد با توجه به اینکه پرونده مهاجرتی دارید واجد شرایط این نوع ویزا نیستید . اول با وکیلتون مشورت کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-11-04 ساعت 18:03)vahid.vp نوشته:  
(2014-11-04 ساعت 15:16)alireza_guitar نوشته:  [font=Tahoma]مدیران و دوستان با تجربه سلام[/font]

به احتمال زیاد با توجه به اینکه پرونده مهاجرتی دارید واجد شرایط این نوع ویزا نیستید . اول با وکیلتون مشورت کنید
وحید جان ؛
اتفاقا دو روز پیش توی تلویزیون آقایی دقیقا این حرف رو زد و گفت: ویزای ای تو به درد کسانی میخوره که می دونن 10 یا 14 سال دیگه به گرین کارت از طریق خانواده میرسن! دقیقا چیزی شبیه به برنامه من. به خاطر همین شد که من پیگیر قضیه شدم
♥برادر+خواهر بزرگم←سیتیزن(19سال)
♥خواهر وسطی← برنده لاتری 2015←کیس نامبرش 4000←خودش یکضرب، شوهرشcleared
♥خواهر کوچک←اقدام از طریق پدرم( زیر21سال)
♥پدر مادرم←در شرف سیتیزن شدن
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)
 توریستی(امریکا)2014 از انکارا ریجکت(منو همسرم)
توریستی(امریکا)۲۰۱۷ از دبی(خودم تنها) بازم ریجکت
 توریستی(امریکا) ارمنستان سال ۲۰۱۸ریجکت

توریستی فرانسه:۲۰۱۷ ریجکت
توریستی جمهوری چک ۲۰۱۸ ریجکت
انسان با Hope زندس

پاسخ
تشکر کنندگان: shalmani
(2014-08-04 ساعت 15:17)بيتا١٣٦٣ نوشته:  دوستان كسي مي دونه يك شعبه سابوي چنده و چقدر ماهانه در آمد داره؟
من از سرچ كردن اينطور متوجه شدم كه با يك سابوي ٤٠٠ هزار دلاري ميشه ماهي ٤ تا ٤/٥ هزار دلار در آمد داشت، كسي اينو تائيد مي كنه؟

بیتا جان من هم خیلی وقت پیش در این مورد مطالعه کردم، حق امتیاز و شرایط واگذاری شعب همه در سایتشون هست، اما درآمد شعبه در سایت نیست.ولی حدودا همون قدر و فکر میکنم بیشتر هم باید باشه.
If you want something in your life you've never had
you'll have to do something, you've never done

پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان