کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مصاحبه - ابوظبی
سلام دوستان
من ماه ژانويه مصاحبه داشتم
و ويزاي يكضرب گرفتم
كيسم هم نامزديه
منتظر بودم برم امريكا و بعد براتون يفرنامه بگذارم
اما انقدر اين روزا حالم خرابه بخاطر تصميم ترامب كه خدا ميدونه....
خدا خودش كمكمون كنه??
نوع ويزا:نامزديk1
تاريخ ارسال مدرك:اگست ٢٠١٦
تاريخ مصاحبه:١٠ژانويه ٢٠١٧
تاريخ ورود:فوريه ٢٠١٧
تاريخ ازدواج:فوريه٢٠١٧
ارسال مدارك براي گرين كارت:مي ٢٠١٧
تاريخ انگشت نگاري: ٢٣ جون ٢٠١٧
دريافت نامه مصاحبه:اگست ٢٠١٧
دريافت مجوز كار و سفر:سپتامبر٢٠١٧
مصاحبه:٢٦سپتامبردريافت گرين كارت:يكهفته بعد از مصاحبه
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
(2017-02-01 ساعت 13:04)negarak62 نوشته:  سلام دوستان
من ماه ژانويه مصاحبه داشتم
و ويزاي يكضرب گرفتم
كيسم هم نامزديه
منتظر بودم برم امريكا و بعد براتون يفرنامه بگذارم
اما انقدر اين روزا حالم خرابه بخاطر تصميم ترامب كه خدا ميدونه....
خدا خودش كمكمون كنه??
درکت میکنم . منم هنوز در شوک هستم و خیلی ناراحتم مخصوصن که مشخص نیست بعد سه ماه چی میشه
‎CR1
‎Ankara‎
شروع پرونده 8 ژانویه ‎2016‎
اپرو 25 جون 2016
نقص مدارک   22 اکتبر‎2016 ‎
ایمیل تایید مدارک  23 دسامبر 2016
دریافت ایمیل مصاحبه 30دسامبر 2016
تاریخ مصاحبه  آنکارا   27feb2017
نتیجه  AP
آپدیت  28feb و 2march
مصاحبه دوم 3march 2017
ایشود  3march 2017
تحویل گرفتن پاسپورت و ویزا از پست 4march 2017
ورود به آمریکا 5march 2017
دریافت گرین کارت 10 روز بعد از واریز مبلغ 220 دلار
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام بچه ها.کسی هست منو کمک کنه؟خیلی وقته جاهای مختلف رفتم برای واریز ۲۴۰ دلار به حساب ان وی سی اما متاسفانه نتیجه نگرفتم? کسی میتونه از امریکا اینکارو برام انجام بده؟من توی ایران کسی رو معرفی کنه باهاش حساب میکنم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-04 ساعت 12:30)Minoo_a نوشته:  سلام بچه ها.کسی هست منو کمک کنه؟خیلی وقته جاهای مختلف رفتم برای واریز ۲۴۰ دلار به حساب ان وی سی اما متاسفانه نتیجه نگرفتم? کسی میتونه از آمریکا اینکارو برام انجام بده؟من توی ایران کسی رو معرفی کنه باهاش حساب میکنم.

سلام
يه سري سايتهاي ايراني داخل همين ايران هستند كه كارشون همينه و براي كساني كه خريد انلاين قراره انجام بدن از سايت هاي خارجي، پرداخت انلاين با ويزاكارد و ...انجام ميدن.پول رو انلاين پرداخت ميكنين تو سايتشون و اونا معادل دلارش رو براتون خودشون با گرفتن لينكي از صفحه ي پرداخت سايت سفارت ،پرداخت ميكنن براتون.مثلا من سال گذشته از گوگل يكي ازين سايتهارو پيداكردم و باهاش از وبسايت هايي كه شماره تلفن مجازي براي ارسال پيامك انبوه از طريق تلگرام و واتزاپرو به فروش مي رسونند خريد كردم
نوع ويزا:نامزديk1
تاريخ ارسال مدرك:اگست ٢٠١٦
تاريخ مصاحبه:١٠ژانويه ٢٠١٧
تاريخ ورود:فوريه ٢٠١٧
تاريخ ازدواج:فوريه٢٠١٧
ارسال مدارك براي گرين كارت:مي ٢٠١٧
تاريخ انگشت نگاري: ٢٣ جون ٢٠١٧
دريافت نامه مصاحبه:اگست ٢٠١٧
دريافت مجوز كار و سفر:سپتامبر٢٠١٧
مصاحبه:٢٦سپتامبردريافت گرين كارت:يكهفته بعد از مصاحبه
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان.من تازه اول راهم.لطفا راهنمایی کنین.
می خوام با نامزدم که سیتیزن هستن ازدواج کنم (امارات).ایشون مسیحی هستن.و بعد یا همزمان برای مهاجرت من اقدام کنیم.
- خواستم بدونم الان چه کاری رو باید برای شروع انجام بدیم؟
- از وبسایت سفارت آمریکا توی ابوظبی باید فرمی بگیریم یا ثبت نام انجام بدیم؟
- لازمه خودشون از ابتدا ابوظبی حضور داشته باشن یا آنلاین انجام میشه؟
- وبسایت برای آخر این ماه میلادی تاریخ باز گذاشته اما قسمت زیادیش خاکستری (یا پس شده یا باز نشده ) هست.گه وقتایی تاریخی که می خوایم باز میشه؟و اینکه اون تاریخ پوقتیه که باید حضور داشته باشیم یا وقتیه که باید آنلاین ثبت نام کنیم؟
...
ممنون میشم راهنمایی کنین
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-09 ساعت 15:17)zamisf نوشته:  سلام دوستان.من تازه اول راهم.لطفا راهنمایی کنین.
می خوام با نامزدم که سیتیزن هستن ازدواج کنم (امارات).ایشون مسیحی هستن.و بعد یا همزمان برای مهاجرت من اقدام کنیم.
- خواستم بدونم الان چه کاری رو باید برای شروع انجام بدیم؟
- از وبسایت سفارت آمریکا توی ابوظبی باید فرمی بگیریم یا ثبت نام انجام بدیم؟
- لازمه خودشون از ابتدا ابوظبی حضور داشته باشن یا آنلاین انجام میشه؟
- وبسایت برای آخر این ماه میلادی تاریخ باز گذاشته اما قسمت زیادیش خاکستری (یا پس شده یا باز نشده ) هست.گه وقتایی تاریخی که می خوایم باز میشه؟و اینکه اون تاریخ پوقتیه که باید حضور داشته باشیم یا وقتیه که باید آنلاین ثبت نام کنیم؟
...
ممنون میشم راهنمایی کنین

با سلام

برای چه ویزایی میخواهید اقدام کنید؟
نامزدی یا زادواج؟

کلا پروسه انلاین نیست ..فرمی هم از سفارت نمیخواد...و الان شما کاری به سفارت ندارید...
تا روز مصاحبه...
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان:
ممنون دوست عزیز از پاسخ...
ویزای ازدواج قصدمونه اقدام کنیم.چه کاری رو در قدم اول باید انجام بدیم و برای تسریعش چیکار می تونم کنم.ما قراره مارچ توی امارات ازدواج کنیم.بعدش باید چطور به سفارت ابوظبی اطلاع بدیم؟یا نوع ویزا رو معرفی کنیم؟
متشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
ممنون دوست عزیز از پاسخ...
ویزای ازدواج قصدمونه اقدام کنیم.چه کاری رو در قدم اول باید انجام بدیم و برای تسریعش چیکار می تونم کنم.ما قراره مارچ توی امارات ازدواج کنیم.بعدش باید چطور به سفارت ابوظبی اطلاع بدیم؟یا نوع ویزا رو معرفی کنیم؟
متشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-10 ساعت 11:28)zamisf نوشته:  ممنون دوست عزیز از پاسخ...
متشکر

dooste aziz shoma baad az ezdevaj, bayad madareke mored niaz ro be edare USCIS befrestin, shoma felan ba sefarat kari nadarin. baad az teye marahel va hadeaghal yek sal saburi ishala tashrif mibarin sefarat baraye mosahebe. movafagh bashid.
K1
‎ارسال مدارک: Jul. 2016
‎اپروو: Oct.
‎کیس نامبر: Nov.
‎مصاحبه: Feb. 2017 ، آنکارا
‎ورود به امریکا: March 2017.
‎ارسال مدارک گرین کارت موقت :April 2017.
‎انگشت نگاری:  May 2017
‎مصاحبه: July 2017
دریافت گرین کارت موقت: یک هفته بعد از مصاحبه
ارسال مدارک گرین کارت دائم:April 2019
گرین کارت دائم : May 2020
ارسال مدارک سیتیزن شدن: May 2020
مصاحبه سیتیزنی و مراسم قسم و دریافت سرتیفیکیت (همزمان باهم در یک زمان در اداره مهاجرت انجام شد بدلیل شرایط کرونا) : October 2020  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: zamisf
(2017-02-10 ساعت 11:28)zamisf نوشته:  ممنون دوست عزیز از پاسخ...
متشکر

نیازی به اعلام به سفارت نیست دوست عزیز.
بعد ازدواج از طریق سایت usics.gov
برای پر کردن فرم های i130 , g235 اگه دوست یادم باشه اقدام کنید.به همراه ترجمه مدارک شناسایی و ازدواج...

تا پروسه شما شروع بشه..فعلا کاری با سفارت ندارید...
F2A
پاسخ
تشکر کنندگان: zamisf
سلام دوستان
خوب منم بالاخره به سفرنامه نوشتن رسيدم.
ديگه حال و روز اين روزامون رو همه ميدونين. من هم بليط و هتل و همه چي گرفته بودم و بعد از فرمان شازده و نامه كنسلي سفارت همه رو كنسل كردم. دو روز مونده به مصاحبه از طريق بعضي از شركت‌ها متوجه شدم كه مصاحبه ها با همون وقت قبلي بعضا انجام ميشه و در عرض دو ساعت بليط و هتل گرفتم و خودمو رسوندم دبي و مديكال رو انجام دادم كه البته به نظرم هم پروسه سختي بود. اخه به اونا چه كه من كور و كرم يا نه.
شب بعد گفتن جواب حاضره كه يك ساعتي تو nmc نشستيم تا جواب رو دادن.
فردا صبحش ساعت 4:30 اومدن دنبالمون و رفتيم سفارت. اولين نفر بودم كه تو تاريكي و سرما نشستيم منتظر باز شدن سفارت. بالاخره باز شد و رفتم داخل. همون مراحلي كه دوستان گفتن. اول چك امنيتي كه تا كفش رو دراوردن و بعد يه باجه مدارك رو تحويل گرفت كه يه خانم بسيار بسيار نامرتب و بداخلاق بود. به اين شرح:
اصل شناسنامه و سند ازدواج و پاسپورت
ترجمه جديد شناسنامه و سند ازدواج (قبلي ها رو پس داد و جديدها رو نگه داشت)
كپي پاسپورت
مدارك همسرم شامل كپي پاس و سوشال سكوريتي و مدارك مالياتي
مدارك اسپانسرم
عكس هم هيچي نخواست و عكسهاي قبلي رو پس داد.

بعد منتظر شدم تا نوبت مصاحبم شد. يه اقاي جوان مرتب و خوشرو. دستمو گذاشتم براي سوگند ولي حتي بهم توضيح نداد كه اين سوگنده. بعد شروع كرد سوال پرسيدن:
كي براتون اقدام كرده؟
اسمش چيه؟
كجا كار ميكنم؟
چه تاريخي ازدواج كردين؟
همين و همين. بعد هم يه برگه گذاشت جلوش و دور AP رو خط كشيد و گفت يه پروسه اداري دارين كه سه ماه حدودا زمان ميبره.

(اصلا نپرسيد كه همسرتون الان كجاس و همسرم دو ماه امريكا بود و اون موقع همراه من دبي بود. اينا رو اصلا از من نپرسيد ولي كاملا معلوم بود كه داره رو كامپيوترش نگاه ميكنه) گفت بعد از كلير شدن يه سري هم مدارك ارائه كنين كه قصد زندگي در امريكا رو دارين چون اين دو سال ايران زندگي كردين. گفتم مدارك دارم و يه مقدار مدارك همسرم شامل چك حقوق، ماليات اين چند ماه، گردش حساب بانكي، گواهينامه، كارت كتابخونه و ... ارائه كردم. همرو با دقت نگاه كرد و برگردوند و گفت اينا كفايت نميكنه. توضيح دادم كه همسرم بيمار بوده و روي disability‌بوده و مدارك پزشكي رو نشون دادم. يه نگاه سرسري كرد و گفت پس يه سوگندنامه بنويسه كه چرا اين مدت ايران بوده و بعدش چه قصدي داره و خداحافظي كرد.
مجموعا شايد تمام مصاحبه ده دقيقه هم نشد و خيلي ساده تر از چيزي بود كه فكر ميكردم. سعي كردم خيلي هم اروم و خوشرو باشم و جوابهاي كوتاه در حد نياز بدم ولي واقعا انگار از قبل تصميمش رو براي AP‌گرفته بود چون همون اول همراه مدارك شناسانامه و اينا پاس رو هم پس داد كه من با شك برش داشتم و اون دوباره ازم تحويل گرفتش.
اصلا هم در مورد اينكه همسرم الان كجاس و اونجا ميخوام چيكار كنم و چي خوندم و ادرس سوشال نتورك و اينا هيچي هيچي نپرسيد و هيچ عكس و چت و مدارك ديگه هم براي اثبات رابطه نخواست.
خلاصه اينكه خوب بود كه تو اين شرايط يه گام جلو رفتم و مصاحبم انجام شد و متاسفانه منم دچار پروسه نامعلوم AP شدم.
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، armehraboon
(2017-02-13 ساعت 11:31)پري57 نوشته:  سلام دوستان
ديگه حال و روز اين روزامون رو همه ميدونين. من هم بليط و هتل و همه چي گرفته بودم و بعد از فرمان شازده و نامه كنسلي سفارت همه رو كنسل كردم. دو روز مونده به مصاحبه از طريق بعضي از شركت‌ها متوجه شدم كه مصاحبه ها با همون وقت قبلي بعضا انجام ميشه و در عرض دو ساعت بليط و هتل گرفتم و خودمو رسوندم دبي و مديكال رو انجام دادم كه البته به نظرم هم پروسه سختي بود. اخه به اونا چه كه من كور و كرم يا  نه.
شب بعد گفتن جواب حاضره كه يك ساعتي تو nmc نشستيم تا جواب رو دادن.
فردا صبحش ساعت 4:30 اومدن دنبالمون و رفتيم سفارت. اولين نفر بودم كه تو تاريكي و سرما نشستيم منتظر باز شدن سفارت. بالاخره باز شد و رفتم داخل. همون مراحلي كه دوستان گفتن. اول چك امنيتي كه تا كفش رو دراوردن و بعد يه باجه مدارك رو تحويل گرفت كه يه خانم بسيار بسيار نامرتب و بداخلاق بود. به اين شرح:
اصل شناسنامه و سند ازدواج و پاسپورت
ترجمه جديد شناسنامه و سند ازدواج (قبلي ها رو پس داد و جديدها رو نگه داشت)
كپي پاسپورت
مدارك همسرم شامل كپي پاس و سوشال سكوريتي و مدارك مالياتي
مدارك اسپانسرم
عكس هم هيچي نخواست و عكسهاي قبلي رو پس داد.

بعد منتظر شدم تا نوبت مصاحبم شد. يه اقاي جوان مرتب و خوشرو. دستمو گذاشتم براي سوگند ولي حتي بهم توضيح نداد كه اين سوگنده. بعد شروع كرد سوال پرسيدن:
كي براتون اقدام كرده؟
اسمش چيه؟
كجا كار ميكنم؟
چه تاريخي ازدواج كردين؟
همين و همين. بعد هم يه برگه گذاشت جلوش و دور AP رو خط كشيد و گفت يه پروسه اداري دارين كه سه ماه حدودا زمان ميبره.

(اصلا نپرسيد كه همسرتون الان كجاس و همسرم دو ماه امريكا بود و اون موقع همراه من دبي بود. اينا رو اصلا از من نپرسيد ولي كاملا معلوم بود كه داره رو كامپيوترش نگاه ميكنه) گفت بعد از كلير شدن يه سري هم مدارك ارائه كنين كه قصد زندگي در امريكا رو دارين چون اين دو سال ايران زندگي كردين. گفتم مدارك دارم و يه مقدار مدارك همسرم شامل چك حقوق، ماليات اين چند ماه، گردش حساب بانكي، گواهينامه، كارت كتابخونه و ... ارائه كردم. همرو با دقت نگاه كرد و برگردوند و گفت اينا كفايت نميكنه. توضيح دادم كه همسرم بيمار بوده و روي disability‌بوده و مدارك پزشكي رو نشون دادم. يه نگاه سرسري كرد و گفت پس يه سوگندنامه بنويسه كه چرا اين مدت ايران بوده و بعدش چه قصدي داره و خداحافظي كرد.
مجموعا شايد تمام مصاحبه ده دقيقه هم نشد و خيلي ساده تر از چيزي بود كه فكر ميكردم. سعي كردم خيلي هم اروم و خوشرو باشم و جوابهاي كوتاه در حد نياز بدم ولي واقعا انگار از قبل تصميمش رو براي AP‌گرفته بود چون همون اول همراه مدارك شناسانامه و اينا پاس رو هم پس داد كه من با شك برش داشتم و اون دوباره ازم تحويل گرفتش.
اصلا هم در مورد اينكه همسرم الان كجاس و اونجا ميخوام چيكار كنم و چي خوندم و ادرس سوشال نتورك و اينا هيچي هيچي نپرسيد و هيچ عكس و چت و مدارك ديگه هم براي اثبات رابطه نخواست.
خلاصه اينكه خوب بود كه تو اين شرايط يه گام جلو رفتم و مصاحبم انجام شد و متاسفانه منم دچار پروسه نامعلوم AP شدم.

سلام به شما دوست عزیز

یه سئوال ایا ازتون ترجمه های جدید رو خواسته بودند ببریذ؟

و ایا ترجمه ها مهر دادگستری و وزارت خارجه رو داشت؟
F2A
پاسخ
تشکر کنندگان: Mrs.sara
(2017-02-13 ساعت 19:32)armehraboon نوشته:  
(2017-02-13 ساعت 11:31)پري57 نوشته:  سلام دوستان
ديگه حال و روز اين روزامون رو همه ميدونين. من هم بليط و هتل و همه چي گرفته بودم و بعد از فرمان شازده و نامه كنسلي سفارت همه رو كنسل كردم. دو روز مونده به مصاحبه از طريق بعضي از شركت‌ها متوجه شدم كه مصاحبه ها با همون وقت قبلي بعضا انجام ميشه و در عرض دو ساعت بليط و هتل گرفتم و خودمو رسوندم دبي و مديكال رو انجام دادم كه البته به نظرم هم پروسه سختي بود. اخه به اونا چه كه من كور و كرم يا  نه.

سلام به شما دوست عزیز

یه سئوال ایا ازتون ترجمه های جدید رو خواسته بودند ببریذ؟

و ایا ترجمه ها مهر دادگستری و وزارت خارجه رو داشت؟

يه ليست براي مدارك داده بودن كه تيپ و يكسان بود براي همه و توي اون نوشته بود كه شناسنامه و سند ازدواج و اينا اصل با ترجمه و كپي. من قبلا توي مداركي كه ارسال كرده بودم اصل ترجمه ها رو با مهر دادگستري و وزارت خارجه فرستاده بودم. ولي براي اطمينان باز دادم ترجمه. براي مصاحبه كه رفتم گفت اصل مدرك و اصل ترجمه و ترجمه هاي جديد رو گرفت ( كه با مهر دادگستري و وزارت امور خارجه بود) و قبلي هارو پس داد.
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
(2017-01-05 ساعت 02:56)shimiz نوشته:  سلام من ٢٢ نوامبر مصاحبه داشتم تو ابوظبى و به لطف خدا ويزاى يكضرب گرفتم ، اميدوارم واسه همه ى بچه ها اتفاقات خوب بيفته، در اولين فرصت سفرنامه ام را خواهم نوشت.
سلام دوست عزیز من نامزدم در مراحل سیتیزن شدن هست و بعدش درخواست ویزای نامزدی و راه طولانی در پیش داریم، من سفرنامه شما رو خواندم چند تا سوال دارم.
1.ببخشید دوست عزیز میشه از لباسی که روز مصاحبه پوشیدید بگید؟
من محجبه هستم بنظرتون روسری مشکلی ایجاد نمیکنه ؟
2. نامزد من از زمان آشنایی مون که یکسال و نیم میشه فقط 2مرتبه ایران اومده و ما بار اول چند عکس دوتایی و چند عکس با خانواده ایشان و دفعه دوم ایشون عمل جراحی داشتند ما فقط یک عکس در بیمارستان باهم داریم و کلا تعداد عکسهامون کمه و هنوز مراسم نامزدی و خرید حلقه و... نداشتیم ، فقط یک برگه که مربوط به مراسم مهربرون بوده داریم، و عکسهای باهممون هم من با حجابم ، میخواستم بدونم بنظرتون مشکلی پیش میاد در مدارک اثبات رابطه مون؟
3.من دانشجوی ارشد هستم و احتمالا تا زمان مصاحبه درسم تموم میشه ،آیا مدارک تحصیلم لازمم میشه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-01 ساعت 08:04)Habibeh نوشته:  
(2017-01-05 ساعت 02:56)shimiz نوشته:  سلام من ٢٢ نوامبر مصاحبه داشتم تو ابوظبى و به لطف خدا ويزاى يكضرب گرفتم ، اميدوارم واسه همه ى بچه ها اتفاقات خوب بيفته، در اولين فرصت سفرنامه ام را خواهم نوشت.
سلام دوست عزیز من نامزدم در مراحل سیتیزن شدن هست و بعدش درخواست ویزای نامزدی و راه طولانی در پیش داریم، من سفرنامه شما رو خواندم چند تا سوال دارم.
1.ببخشید دوست عزیز میشه از لباسی که روز مصاحبه پوشیدید بگید؟
من محجبه هستم بنظرتون روسری مشکلی ایجاد نمیکنه ؟
2. نامزد من از زمان آشنایی مون که یکسال و نیم میشه فقط 2مرتبه ایران اومده و ما بار اول چند عکس دوتایی و چند عکس با خانواده ایشان و دفعه دوم ایشون عمل جراحی داشتند ما فقط یک عکس در بیمارستان باهم داریم و کلا تعداد عکسهامون کمه و هنوز مراسم نامزدی و خرید حلقه و...  نداشتیم ، فقط یک برگه که مربوط به مراسم مهربرون بوده داریم، و عکسهای باهممون هم من با حجابم ، میخواستم بدونم بنظرتون مشکلی پیش میاد در مدارک اثبات رابطه مون؟
3.من دانشجوی ارشد هستم و احتمالا تا زمان مصاحبه درسم تموم میشه ،آیا مدارک تحصیلم لازمم میشه ؟
سلام عزيزم، اميدوارم كه همه چى خيلى زود براتون اتفاق بيفته، من روز مصاحبه يك شلوار جين مشكى پوشيدم، يك لباس يقه انگليسى سفيد و روش يك كت اسپورت مشكى.
در مورد حجابتون من فكر نمى كنم كه مشكلى پيش بياد اصلاً.
در مورد عكس هاتون هم همونى كه هست رو ارائه بديد انشاءالله كه مشكلى پيش نمياد، اونا فقط مى خوان بدونن كه نامزدى شما حقيقى باشه همين، يعنى فقط مى خوان كه شما براى گرين كارت فقط با اون آقا نيستيد.
در مورد تحصيلاتتون هم بايد بگم حتماً تمام مداركتون رو با ريز نمراتتون رو بگيريد و ترجمه كنيد با مهر دادگسترى و وزارت أمور خارجه، بهترِ كه اصل مداركم بياريد.
ويزاى نامزدىK1
ارسال مدارك به USCIS:٢جون.
اولين جواب USCIS:٢٨جولاى،فرم I-797C.نامه٢: ١٦آگست،فرمI-797.كيس نامبر:٦ سپتامبر.
تاريخ مصاحبه:٢٢نوامبر،ابوظبى،ويزاى يكضرب.
ورود به امريكا:٧دسامبر.اقدام سوشال:١٢دسامبر،ازدواج:٢٠دسامبر،گرفتن مريج سرتيفيكيت:٤ژانويه.
گرفتن سوشال:١٧ژانويه،ارسال مدارك به USCIS:١٧ژانويه.
انگشت نگارى:١٣فوريه.
دريافت اجازه كار و اجازه ى ورود و خروج از كشور: ٢٧ اپريل.
تاريخ مصاحبه براى گرين كارت: ٢٤ اكتبر.
تاريخ گرفتن گرين كارت: ٢٩ اكتبر.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان