کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2010-08-09 ساعت 22:58)fanta نوشته:  دوستان، قبلا هم این پست را فرستادم اما کسی پاسخ نداد. کسی می دونه این یعنی چی؟
Medical examinations classified as Class B TB are valid for 3 months from the date the doctor signed the report.
من از کجا بدونم ازمایش بچه 11 ساله ام کلاس Class B TB است یا نه؟؟؟ از مدت مصاحبه و ازمایشا 3 ماه گذشته.

FANTA عزیز. TB مخفف توبرکولوزیس است که همان سل می باشد. کلاس A یعنی کسی که بیماری سل فعال داره که مسری هم است ودر عکس قفسه سینه معلوم است و کشت خلط + دارد. کلاس B مسری نیست و خودش به سه دسته تقسیم می شود و در هر سه ضایعات مشکوک به سل در عکس قفسه سینه معلوم شده است که ممکن است فعال یا غیر فعال باشند. پس نگران نباش اگر بچه شما جزء این ها بود حتما به شما می گفتند.
این مطالب رو توی گوگل سرچ کردم و براتون ارسال کردم.
تشکر کنندگان: fanta ، Kaveh792004 ، HOMAYON53 ، Eskandari ، free_free ، Farshid22
(2010-08-09 ساعت 21:23)گاتا نوشته:  
(2010-08-09 ساعت 14:55)HOMAYON53 نوشته:  
(2010-08-09 ساعت 13:20)گاتا نوشته:  
(2010-08-09 ساعت 09:41)HOMAYON53 نوشته:  
(2010-08-05 ساعت 16:52)گاتا نوشته:  سلام دوستان عزیز. ما جهت مدیکال رفتیم NEW MEDICAL CENTER دوبی. ساعت 11 صبح اونجا بودیم. پرسنل بسیار مودب و مهربونی داشت. دکتراش هم دله دزد نبودند!!!!! ما گفتیم بچگی ابله مرغان گرفتیم و چون رکورد واکسیناسیونمون کامل بود به من و همسرم واکسنی نزدند. به دختر یکساله مون هم گفت می تونیم این واکسنها رو بزنیم و ما هپاتیت آ، هموفیلوس و پنوموکک را که در ایران نبود انتخاب کردیم که طفلک هر کدوم رو که بهش می زدند یه اوخ می گفت و کمی گریه می کرد. ساعت 2 کارمون تموم شد و فردا از حدود ساعت 3 جواب آماده بود. هزینه ها. 250 درهم برای معاینه پزشکی هر نفر. 50 درهم ازمایشگاه برای هر نفر( بچه ها لازم ندارند). و 125 درهم برای هر رادیولوژی. هزینه واکسنها بستگی به نوع و تعدادش داره. سه واکسن دخترم شد 675 درهم. شب بچمون کمی تب کرد که با شیاف استامینوفن برطرف شد.
تنها عیب این مرکز اینه که موقع برگشت ممکنه تاکسی براحتی گیر نیاری.مگر شماره موبایل دوبی را داشته باشید. امیدوارم تو ضیحاتم مفید واقع شود
البته شما سعی کنید 8 صبح اونجا باشید یا قبلش تلفنی هماهنگ کنید باهاشون

گاتا جان مرسي از راهنماييت. من دخترم واكسن هاي دوران نوزاديشو كامل زده و تو كارت واكسن هم ثبت شده حالا كارتشو بايد ببرم ترجمه كنم . واكسن هايي كه به دختر شما زدن چي هست.؟

خواهش می کنم
هپاتیت آ. پنوموکک و هموفیلوس. البته می خواست ابله مرغان هم بزنه که من گفتم چون در ایران موجود می باشد و اینجا ممکنه بچه تب شدید کنه و بثورات جلدی خارش دار ایجاد بشه من اینو ایران می زنم که قبول کرد

ببخشيد پنوموکک و هموفیلوس چي هستن؟ و آيا من كارت واكسن دخترم را بايد ترجمه كنم يا به انستيو پاستور بگم؟ با تشكر از توضيحاتتون

ایندو مربوط به پیشگیری از مننژیت و عفونت ریه می باشند.
بله بایدترجمه کنید اما با توجه کیس نامبرتون عجله نکنید و بر اساس پیشرفت کارنت شدن 2011 ی ها حدود 2 ماه قبل از کارنت شدن ترجمه کنید
راستی من هم ابتدا مثل شما فرم اسپانسر را خودم محل مربوط به مشخصاتم را پر کردم اما دوباره از اسپانسرم خواستم با دست خط خودش برام پر کنه. که دوباره این کار رو کرد و حتی نوتارایزد هم کرد

با تشكر فراوان. واقعا توي اين سايت بچه ها لطف دارن. جدا فضاي اينجا و محبت شما و ديگر دوستان ديد انسان را به هم وطناي عزيزمون تغيير مي دهد.
خدايا همه را به هرچه آرزو دارند برسان
شماره كيس : 2011AS39xxx
تاريخ مصاحبه: 12 سپتامبر 2011
تاريخ ورود: 19 بهمن 1389- ورود از فرودگاه دالاس
تلاش تلاش تلاش. فقط همین.

تشکر کنندگان: Kaveh792004 ، farzad101 ، frozen mind ، Farshid22 ، گاتا ، SANI HAGHIGHI
كسي ميدونه Polyclinic دبي ، روزهاي ماه رمضان ، چه ساعتهايي بازه ؟

دارم بليط ماهان ميگيرم...ميخام ببينم صبح بگيرم يا ظهر
شماره کیس : 2010AS2607X
تاریخ دریافت نامه قبولی: اصلا نيومد ، شانسي در ماه May 2010 فهميدم
کنسولگری: ابوظبي
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2010 Jun 06
تاریخ کارنت شدن کیس: Aug 2010
وضعيت اسپانسر : دارم --- مدارك JUN 21 2010 رسيد
تاریخ مصاحبه: 02 September
گرفتن ويزا : همون روز مصاحبه

تشکر کنندگان:
(2010-08-11 ساعت 10:04)Kaveh792004 نوشته:  كسي ميدونه Polyclinic دبي ، روزهاي ماه رمضان ، چه ساعتهايي بازه ؟

كاوه جان
به نظر من اگه مي توني صبح بگير .
اگه ظهر بگيري تا برسي و از فرودگاه بياي هتل و اگر تازه پرواز تاخير نداشته باشه عصر مي رسي
ولي صبح بگير كه ديگه از ظهر اونجا حاضر باشي حالا هر ساعتي پلي كلينيك بود برو
شماره کیس : 2010AS00013XXX
کنسولگری:ابوظبي
تاریخ ورود به آمریکا : 20 اگوست 2010
تشکر کنندگان: Kaveh792004
(2010-08-11 ساعت 13:06)farzad101 نوشته:  
(2010-08-11 ساعت 10:04)Kaveh792004 نوشته:  كسي ميدونه Polyclinic دبي ، روزهاي ماه رمضان ، چه ساعتهايي بازه ؟

كاوه جان
به نظر من اگه مي توني صبح بگير .
اگه ظهر بگيري تا برسي و از فرودگاه بياي هتل و اگر تازه پرواز تاخير نداشته باشه عصر مي رسي
ولي صبح بگير كه ديگه از ظهر اونجا حاضر باشي حالا هر ساعتي پلي كلينيك بود برو

فرزاد جان

پرواز ماهان...صبح ساعت 7 را گرفتم

تشکر کنندگان:
(2010-08-05 ساعت 16:52)گاتا نوشته:  سلام دوستان عزیز. ما جهت مدیکال رفتیم NEW MEDICAL CENTER دوبی. ساعت 11 صبح اونجا بودیم. پرسنل بسیار مودب و مهربونی داشت. دکتراش هم دله دزد نبودند!!!!! ما گفتیم بچگی ابله مرغان گرفتیم و چون رکورد واکسیناسیونمون کامل بود به من و همسرم واکسنی نزدند. به دختر یکساله مون هم گفت می تونیم این واکسنها رو بزنیم و ما هپاتیت آ، هموفیلوس و پنوموکک را که در ایران نبود انتخاب کردیم که طفلک هر کدوم رو که بهش می زدند یه اوخ می گفت و کمی گریه می کرد. ساعت 2 کارمون تموم شد و فردا از حدود ساعت 3 جواب آماده بود. هزینه ها. 250 درهم برای معاینه پزشکی هر نفر. 50 درهم ازمایشگاه برای هر نفر( بچه ها لازم ندارند). و 125 درهم برای هر رادیولوژی. هزینه واکسنها بستگی به نوع و تعدادش داره. سه واکسن دخترم شد 675 درهم. شب بچمون کمی تب کرد که با شیاف استامینوفن برطرف شد.
تنها عیب این مرکز اینه که موقع برگشت ممکنه تاکسی براحتی گیر نیاری.مگر شماره موبایل دوبی را داشته باشید. امیدوارم تو ضیحاتم مفید واقع شود
البته شما سعی کنید 8 صبح اونجا باشید یا قبلش تلفنی هماهنگ کنید باهاشون

دوستان توجه كنيد

نرخ Polyclinic بدون واكسن ، 500 درهم است !

ولي اگه نرخي كه گاتا براي اين مركز داده را جمع كنيم ، كمتر ميشود !؟

تشکر کنندگان:
سلام
پاستور تجریش شلوغه یا خلوته؟ ظاهرا هر روز هفته و پنجشنبه ها هستند. کسی میدونه چقدر معطلی داره؟
به جز پاسپورت چیز دیگه ای هم لازمه؟ کپی هم می خوان؟
تشکر کنندگان:
(2010-08-12 ساعت 17:49)lale نوشته:  سلام
پاستور تجریش شلوغه یا خلوته؟ ظاهرا هر روز هفته و پنجشنبه ها هستند. کسی میدونه چقدر معطلی داره؟
به جز پاسپورت چیز دیگه ای هم لازمه؟ کپی هم می خوان؟

شلوغ نیست و معطلی زیادی ندارد. فقط پاسپورت و مدارک تزریق واکسن -اگر دارید- کافی است.
شماره کیس:***2010AS00023
تاریخ دریافت نامه قبولی: June 2009
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: July 2009
تاریخ کارنت شدن کیس: June 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: July 2010
تاریخ مصاحبه: August 25, 2010
تاریخ دریافت کلیرنس:13 September
جمع تقریبی هزینه ها:نه ميليون براي دو نفر و دو بار سفر به تركيه
تشکر کنندگان: lale
سلام دوستان
آیا کارت واکسن بین المللی هم احتیاج به ترجمه دارد؟
آیا برای پلی کلینیک هم از قبل باید وقت بگیریم؟
ممنون می شم راهنمایی کنید
تشکر کنندگان:
(2010-08-12 ساعت 19:49)SSS نوشته:  سلام دوستان

نه. کارت واکسن رو اگه از پاستور تهران و یا چند تا مرکز استان که صادر می کنند ، گرفته باشید نیاز به ترجمه نداره.
دقت کنید که یه کارت زرد رنگه با آرم پاستور یا جمهوری اسلامی (جدیدا میگن آرم پاستور داره) و واکسن ها انگلیسی نوشته شده و تاریخها هم به انگلیسی نوشته میشه.
در مورد دکتر هم واسه ترکیه باید وقت اینترنتی بگیرید. اما واسه دوبی دقیق نمیدونم ولی فکر کنم نیاز به وقت قبلی نیست؟؟؟(دوستان ابوظبی تکمیل کنند)
شماره کیس:2010AS00017XXX
کنسولگری:ANKARA
مصاحبه: اول June
کلیر: 27 سپتامبر
ورود به امریکا: 19 نوامبر2010 Cool
تشکر کنندگان:
(2010-08-12 ساعت 22:26)Eskandari نوشته:  
(2010-08-12 ساعت 19:49)SSS نوشته:  سلام دوستان

نه. کارت واکسن رو اگه از پاستور تهران و یا چند تا مرکز استان که صادر می کنند ، گرفته باشید نیاز به ترجمه نداره.
دقت کنید که یه کارت زرد رنگه با آرم پاستور یا جمهوری اسلامی (جدیدا میگن آرم پاستور داره) و واکسن ها انگلیسی نوشته شده و تاریخها هم به انگلیسی نوشته میشه.
در مورد دکتر هم واسه ترکیه باید وقت اینترنتی بگیرید. اما واسه دوبی دقیق نمیدونم ولی فکر کنم نیاز به وقت قبلی نیست؟؟؟(دوستان ابوظبی تکمیل کنند)
پلی کلینیک احتیاج به وقت قبلی نداره ولی بهتره از ایران زنگ بزنید تا مطمئن بشید روزی که می خواین باز باشه
I make my own luck

شماره کیس: 2010AS00016xxx
دریافت نامه قبولی: جولای 2009
کنسولگری: ابوظبی
ارسال فرمهای سری اول: 14 آگوست 2009
کارنت شدن کیس: بولتن آپریل 2010
دریافت نامه دوم: 11 آپریل 2010
مصاحبه: 20 می 2010
دریافت کلیرنس: 14 سپتامبر 2010 (118 روز)

تشکر کنندگان: farzad101
سلام
قابل توجه دوستان ساكن مشهد واستان خراسان براي دريافت كارت زرد (كارت واكسيناسيون ) ميتوانند به آدرس :

مشهد فلكه بيمارستان امام رضا (ع) مجتمع پزشكان ابن سينا

دكتر دهقان نيري

مراجعه فرمايند تلفن 8597999
CATEGORY : F2A
Case Number: ANK2011xxxxx
اولین اقدام: 2011
محل مصاحبه: آنکارا
تاریخ تکمیل مدارک : 2011
تاریخ مصاحبه: سپتامبر 14/ 2013
تاریخ کلیرینس :/12 فوریه 2014
تاریخ گرفتن ویزا: 11 مارچ 2014
تاریخ ورود به آمریکا 26 آگوست 2014
تاریخ دریافت گرین کارت 27 سپتامبر 2014

تشکر کنندگان:
بالاخره من نفهميدم دوشنبه 30 august دكتر انكارا بازه يا نه؟من تلفني دوبار بهشون زنگ زدم.يه بار انگليسي و يه بار تركي پرسيدم.گفتن تعطيله.ولي بچه ها ميگن سايتش ثبت نام مي كنه.پس چه جوريه؟كسي اطلاع دقيقي داره؟توروخدا زودتر بگيد.
كيس نامبر:2010AS00029xxx
تاريخ دريافت نامه اول:june 2009
كنسولگري:انكارا
تاريخ ارسال فرمهاي اول:august 2009
زمان دريافت نامه دوم:july 2010
تاريخ مصاحبه:اوايل,september 2010
تاريخ دريافت ويزا:دو روز بعد
تشکر کنندگان:
من امروز رفتم NMC. یه بیمارستان نسبتا مجهز ... 425 درهم هزینه اش شد. واکسن های ایران رو هم همه اش رو قبول کرد. من آبله مرغان نگرفته بودم ولی واکسنش رو ایران زده بودم.

به نظر میاد اون دو جای دیگه (به خصوص دکتر مروستی) علی الخصوص در زمینه واکسن ها تو کار دله دزدی هستند. خوب شد Polyclinic چند روز بست و این جا رو کشف کردیم.

راستی، To USA بهم زنگ زد و گفت که امروز نتیجه گرفته و فردا مصاحبه داره. توی نتیجه اش نوشته بودن Vaccination Records Incomplete ولی موقع معاینه فقط کارتش رو دیده بودند و ازش هیچ سؤالی نپرسیده بودند. بهش گفتن اون جمله براش مشکل ساز نیست. حالا ببینم فردا چی می شه وضعیتش و همچنین واسه خودم این جمله رو می نویسن یا نه.
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: اليزا ، Kaveh792004 ، Taraneh ، بنيتا ، Shahryar ، Shahoo52 ، WIKIMAN
(2010-08-14 ساعت 14:32)Ashkan78 نوشته:  من امروز رفتم NMC. یه بیمارستان نسبتا مجهز ... 425 درهم هزینه اش شد. واکسن های ایران رو هم همه اش رو قبول کرد. من آبله مرغان نگرفته بودم ولی واکسنش رو ایران زده بودم.

به نظر میاد اون دو جای دیگه (به خصوص دکتر مروستی) علی الخصوص در زمینه واکسن ها تو کار دله دزدی هستند. خوب شد Polyclinic چند روز بست و این جا رو کشف کردیم.

راستی، To USA بهم زنگ زد و گفت که امروز نتیجه گرفته و فردا مصاحبه داره. توی نتیجه اش نوشته بودن Vaccination Records Incomplete ولی موقع معاینه فقط کارتش رو دیده بودند و ازش هیچ سؤالی نپرسیده بودند. بهش گفتن اون جمله براش مشکل ساز نیست. حالا ببینم فردا چی می شه وضعیتش و همچنین واسه خودم این جمله رو می نویسن یا نه.

چه ساعتي اونجا بوديد ؟
كي نتيجه را ميدهند ؟
و
ساعت كاريش از كي تا كيه ؟