کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مراحل سیتیزن شدن
(2017-05-03 ساعت 20:56)MansourM نوشته:  
(2017-05-02 ساعت 19:48)MansourM نوشته:  سلام به دوستان،براي تمديد گرين كارت دو ساله ازدواجي همراه فرم I_751 چه مداركي لازم هست بفرستيم و في I_751 به چه صورت هست .آيا نياز به فرستادن عكس ازدواج حساب بانكي مشترك و تكس وبيمه و...هست يا فقط فرم پر شده I_751 كافيه؟لطفا هر كي اطلاعي داره با جزئيات راهنمايي كنه چون گوگل كردم و رو uscis يكم برام مبهمه.

كسي اطلاعي نداره در اين خصوص؟

سلام دوست عزیز چند سال پیش برای دخترم تا اونجایی که یادمه فرم رو فرستاد عکس رو مطمئنم نمیخوان ولی tax و حساب مشترک رو خوبه ضمیمه فرم بکنید اگر مدرک بیشتر بخوان خودشون اعلان میکنن موفق باشی
پاسخ
تشکر کنندگان: MansourM
(2017-04-30 ساعت 18:46)soufia نوشته:  سلام دوستان . پروسه سیتیزن شدن ما خیلی طولانی شد و از یکسال هم گذشت هنوز خبری نیست. قبلا گفتم چون ما یک سفر ۱۱ ماهه داشتیم در اوایل رفت و آمد به اون موضوع ایراد گرفت البته مصاحبه کردن و قبول شدیم  ولی با اینکه بیش از سه سال سکونت دایم داشتیم مدارک بیشتری خواست که فرستادیم الان بیشتر از سه ماه گذشته هنوز خبری نیست رفتم اداره مهاجرت شهر مون تو کامپیوتر چک  کرد و گفت پرونده مشکل نداره و در حال انجام شدن و بزودی تامه میاد واستون یکماه گذشته و باز خبری نشده.  اگر توصیه و راه حلی بنطرتون میرسد لطف کنین ممنون میشم

میشه بفرمایید چه مدارک اضافی از شما درخواست کردن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
مدارکی مثل پرداخت تکس، اجاره خونه، مدارک کار یا تحصیل یا احیا مدارک مربوط به بیماری نزدیکان که بخاطرش مجبور بودیم بریم
پاسخ
تشکر کنندگان:
امروز تو وب سایت وضعیت پرونده مون رو چک کردم متاسفانه رد شدیم قراره نامه بیاد با توضیحات بیشتر .تنها ایراد ما خروج بیش از ۶ ماه و کمتر از یکسال در یکی از سفرها بود .الان حدود ۴ سآله که اینجا زندگی میکنیم کار و دانشگاه و بچه مدرسه ای داریم ولی با سخت گیری اینها رد شدیم.اطلاع دادم که متوجه بشن دوستان و بیشتر دقت کنند.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-05 ساعت 08:39)soufia نوشته:  امروز تو وب سایت وضعیت پرونده مون رو چک کردم متاسفانه رد شدیم قراره نامه  بیاد با توضیحات بیشتر .تنها ایراد ما خروج بیش از ۶ ماه و کمتر از یکسال  در یکی از سفرها  بود .الان حدود ۴ سآله که اینجا زندگی میکنیم کار و دانشگاه و بچه مدرسه ای داریم ولی با سخت گیری اینها رد شدیم.اطلاع دادم که متوجه بشن دوستان و بیشتر دقت کنند.

دوست عزیز متاسفم که پرونده شما رد شده ،ولی نگران نباش تا اونجایی که میدونم باز هم میتونی اززمان برگشت آخرین سفرتون که 11 ماه بوده حساب کنی 5 سال که پر شد درخواست بدی به قول معروف دیرو زود داره اما سوخت و سوز نداره فقط هزینه دوباره داره.راستی پاس سفید نداشتی؟ از کدوم ایالت اقدام کردید؟
موفق باشی
پاسخ
تشکر کنندگان: soufia ، maxsupermax
پاسخ سفید هم داشتیم ولی ارایه نکردیم یعنی با وکیل تلفنی حرف زدیم و شرایط رو واسش توضیح دادیم گفت نمیخواد پاس سفید رو نشون بدین . از جنوب آمریکا لوییزیانا اقدام کردیم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-05 ساعت 13:40)soufia نوشته:  پاسخ سفید هم داشتیم ولی ارایه نکردیم یعنی با وکیل تلفنی حرف زدیم و شرایط رو واسش توضیح دادیم گفت نمیخواد پاس سفید رو نشون بدین  . از جنوب آمریکا  لوییزیانا اقدام کردیم

اگه پاس سفید داشتید قاعدتا ۴ سال و ۱ روز بعد از اخرین ورود تان مشمول درخواست سیتیزنی میشین (پاس سفید رو نگاه کنید ببینید تاریخ اخرین ورود کی هست )من پیشنهاد میکنم از یه وکیل مهاجرتی مشاوره بگیرید شاید یا بشه اعتراض کرد و یا حداقل از اون مزیت پاس سفید استفاده کنید برای درخواست مجدد
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
آخه موضوع این است که اصلا ازمون پاس سفید رو نخواستن و در واقع مهر نخورده به همین علت هم نشون ندادیم. مرسی از راهنمایی شما
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-06 ساعت 19:55)soufia نوشته:  آخه موضوع این است که اصلا ازمون پاس سفید رو نخواستن و در واقع مهر نخورده به همین علت هم نشون ندادیم. مرسی از راهنمایی شما
نف
به نظرم اشتباه بزرگی کردید که همه چیز رو که داشتید و صادره دولت امریکا بوده ارایه ندادید... وکلا حرف مفت زیاد می زنن ولی مفت حرف نمی زنن... ببینید می تونید درخواست استیناف بدبد... ترجیحا" وکیل ایرانی نباشه...
امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: sina454 ، soufia
(2017-05-06 ساعت 19:55)soufia نوشته:  آخه موضوع این است که اصلا ازمون پاس سفید رو نخواستن و در واقع مهر نخورده به همین علت هم نشون ندادیم. مرسی از راهنمایی شما
کاش نشان میدادید چون مدرک قانونی برای احترام به قوانین رو داشتید ولی مشاوره بگیرید انشالله کارتون درست میشه
پاسخ
تشکر کنندگان: soufia
(2017-05-05 ساعت 08:39)soufia نوشته:  امروز تو وب سایت وضعیت پرونده مون رو چک کردم متاسفانه رد شدیم قراره نامه  بیاد با توضیحات بیشتر .تنها ایراد ما خروج بیش از ۶ ماه و کمتر از یکسال  در یکی از سفرها  بود .الان حدود ۴ سآله که اینجا زندگی میکنیم کار و دانشگاه و بچه مدرسه ای داریم ولی با سخت گیری اینها رد شدیم.اطلاع دادم که متوجه بشن دوستان و بیشتر دقت کنند.

منم مثل شما ١١ ماه خارج از كشور بودم و اپلاي كردم فعلا. رفتم انگشت نگاري ولي با اين توضيحات شما احتمال داره مارو هم رد كنند كلي تو دلم خالي شد???
پاسخ
تشکر کنندگان: maxsupermax
نه اصلا نمیشه گفت بستگی به ایالت و افسرای پرونده دارد امیدوارم برای شما رد نشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: sina454 ، nahid.t ، maxsupermax
توو این زمینه مهم اینه که آگاه باشید و سر صدق و صداقت همه چیز رو که صادره خودشونه ارایه بدید و چیزی رو جا نندازید و اگر مدرکی هم جا مونده که نیازه و فکر می کنید می تونه مشکل گشا باشه ببرید حضوری بدید ... از سایت شون وقت InfoPass بگیرید ( گوگل کنید می فهمید چیه) و مطرح کنید بالاخره ضرر نداره ...
Lol Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: sina454 ، Sara120
(2017-03-19 ساعت 05:35)arian307 نوشته:  
(2017-03-18 ساعت 10:39)maxsupermax نوشته:  
(2017-03-16 ساعت 22:54)arian307 نوشته:  دوستان من الان چند روزی از مصاحبه واسه سیتیزن شدنم میگزره.. سوالی چیزی دارین؟

سلام . ممنون  
فقط لطفا" کوتاه و به ازای هر سوال جواب جداگانه لطفا"

1- کدام مرکز ( فیلد آفیس ) کارتون انجام شده ؟

اگر دالاس بوده لطفا" به مابقی سوالات جواب بدید اگر نه از وقتی که گذاشتید ممنونم.

2- پس از تکمیل مرحله ثبت و تشخیص هویت بایومتریک تماس  بعدی از جانب ‎USCIS‎ چه مدت بعد و با چه مضمونی با شما برقرار شد ؟
3- از ابتدای کار (زمان ارسال اولیه مدارک)  تا روز امتحان/مصاحبه چه مدت مجموعا" طول کشید؟
4- پس از قبولی در آزمون/مصاحبه چه مدت تا روز "قسم یاد کردن" زمان خواهید داشت ؟
و سوال آخر
‎5- متوسط زمان انتظار از ابتدا تا انتها ( برای آنهایی که از دالاس و حومه اقدام کردند) چند وقت خواهد بود؟

من از کالیفرنیا  لس انجلس اقدام کردم  و تقریبا 10 ماه طول کشید تا روز مصاحبه
جواب سوال 2 تون ربطی به این که کجا هستین نداره .. انگشت نگاری که رفتین اگر نقص مدرک نداشته باشین از 2 حالت خارج نیست .. یا استتوستون میشه
in line for interview
یا
interview was scheduled
که واسه من حالت دوم شد

موفق باشید

salam doste aziz
chand vaght bad az fingerprint status moshakhas mishe yani beine in 2 halat moshakhas mishe ????
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-21 ساعت 18:58)a.behzadi نوشته:  
(2017-03-19 ساعت 05:35)arian307 نوشته:  
(2017-03-18 ساعت 10:39)maxsupermax نوشته:  سلام . ممنون  
فقط لطفا" کوتاه و به ازای هر سوال جواب جداگانه لطفا"

1- کدام مرکز ( فیلد آفیس ) کارتون انجام شده ؟

اگر دالاس بوده لطفا" به مابقی سوالات جواب بدید اگر نه از وقتی که گذاشتید ممنونم.

2- پس از تکمیل مرحله ثبت و تشخیص هویت بایومتریک تماس  بعدی از جانب ‎USCIS‎ چه مدت بعد و با چه مضمونی با شما برقرار شد ؟
3- از ابتدای کار (زمان ارسال اولیه مدارک)  تا روز امتحان/مصاحبه چه مدت مجموعا" طول کشید؟
4- پس از قبولی در آزمون/مصاحبه چه مدت تا روز "قسم یاد کردن" زمان خواهید داشت ؟
و سوال آخر
‎5- متوسط زمان انتظار از ابتدا تا انتها ( برای آنهایی که از دالاس و حومه اقدام کردند) چند وقت خواهد بود؟

من از کالیفرنیا  لس انجلس اقدام کردم  و تقریبا 10 ماه طول کشید تا روز مصاحبه
جواب سوال 2 تون ربطی به این که کجا هستین نداره .. انگشت نگاری که رفتین اگر نقص مدرک نداشته باشین از 2 حالت خارج نیست .. یا استتوستون میشه
in line for interview
یا
interview was scheduled
که واسه من حالت دوم شد

موفق باشید

salam doste aziz
chand vaght bad az fingerprint status moshakhas mishe yani beine in 2 halat moshakhas mishe ????

سلام
بله... ولی بستگی به فیلد آفیس نزدیک به شما داره گاها" ماه ها طول میکشه
Lol Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: a.behzadi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان