کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مراحل سیتیزن شدن
(2013-01-06 ساعت 10:57)2013selectee نوشته:  
(2013-01-06 ساعت 09:06)negi نوشته:  
(2013-01-05 ساعت 14:52)hamid_reza نوشته:  با عرض سلام خدمت دوستان گرامي
يه سئوال خيلي حساس و حياطي داشتم .
ما توي تيرماه واسه فعال سازي گرين كارت رفتيم سانفرانسيسكو . مدت 15 روز اونجا بوديم اما توي اين 15 روز نتونستيم سوشال سكوريتي بگيريم . بعد از 15 روز بدون نشون دادن گرين كارت برگشتيم ايران . حدود يك ماه بعد گرين كارتهامون پست شد به اون آدرسي كه داده بوديم . فاميلمون گرين كارتها رو واسمون تازه فرستاده ايران . ما اگه واسه تعطيلات نوروز برنامه ريزي كنيم كه دوباره بريم سانفرانسيسكو ، توي فرودگاه بايد چيكار كنيم . گرين كارتها رو نشون بديم ؟ ميشه با همون ويزايي كه مهر خورده بريم داخل ؟ آخه ويزامون يكسال اعتبار داره . چون بيش از 6 ماه خارج از خاك آمريكا بوديم واسمون مشكلي پيش نمياد ؟ گرين كارتها رو نميگيرن ؟
ممنون ميشم اطلاعات دقيق بهم بدين .
با تشكر از دوستان گرامي
آیا ویزاتون که یکسال اعتبار داره سینگل هست یا مولتیپل؟ این مهمه!

ویزای لاتاری که سینگل نیست!!! ویزای ایشون از تاریخ صدور تا یکسال حکم گرین کارت رو داره. ضمنا اصلا به ویزاشون کاری ندارند وقتی گرین کارت هست!
سوال ایشون درمورد ورود بعد از 6 ماهه که باتجربه ها باید نظر بدن. ولی نظر شخصی من اینه که چون اولین ورود پس از دریافت کارتهاشونه گیر سه پیچ ندن. ممکنه سوال کنن تا حالا کجا بودی که میتونن جواب بدن کار عقب مونده داشتیم اونها رو راست رو ریست کردیم.

امكان داره گرين كارتها رو بگيرن ؟ آيا اين مدت كه بيرون از آمريكا بوديم جزء مدت سيتيزن شدنمون حساب ميشه؟ آخه هيچ ركوردي توي گرين كارتمون ثبت نشده چون با اون خروج نكرديم ؟
ممنون دوستان گرامي
برنده لاتاری 2012
ورود به خاک آمریکا : 3 جولای 2012
هزینه بلیط : 6.800.000 تومان برای 2 نفر و یه بچه
ایرلاین : لوفتانزا
محل اقامت : سن هوزه
فرودگاه ورودی : سانفرانسیسکو
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، romance33
(2013-01-06 ساعت 12:17)hamid_reza نوشته:  
(2013-01-06 ساعت 10:57)2013selectee نوشته:  
(2013-01-06 ساعت 09:06)negi نوشته:  
(2013-01-05 ساعت 14:52)hamid_reza نوشته:  با عرض سلام خدمت دوستان گرامي
يه سئوال خيلي حساس و حياطي داشتم .
ما توي تيرماه واسه فعال سازي گرين كارت رفتيم سانفرانسيسكو . مدت 15 روز اونجا بوديم اما توي اين 15 روز نتونستيم سوش...كر از دوستان گرامي
آیا ویزاتون که یکسال اعتبار داره سینگل هست یا مولتیپل؟ این مهمه!

....

امكان داره گرين كارتها رو بگيرن ؟ آيا اين مدت كه بيرون از آمريكا بوديم جزء مدت سيتيزن شدنمون حساب ميشه؟ آخه هيچ ركوردي توي گرين كارتمون ثبت نشده چون با اون خروج نكرديم ؟
ممنون دوستان گرامي

امکان که امکان داره ولی طبق شنیده هام و نه تجربم دفعات اول خیلی گیر نمیدن. ولی شما خودت را برای جواب دادن آماده کن و مدارک لازم برای دلیل موندن بیش از ۶ ماه برای خودت داشته باش. گذراندن دوره یا امثال اون.
من جای شما باشم اول ویزا را نشون میدم اگر مشکلی ویش اومد گرین کارت را رو میکنم.
این مدت به عنوان مدت اقامت برای سیتیزن شدن حساب نمیشه ولی جزو ۵ سال خب معلومه که حساب میشه. در واقع شما داره از روز ورود ۵ سال حساب میشه ولی از این ۵ سال مدت زمانی که اقامت در خاک دارید مهمه.
امیدوارم منظورم را رسونده باشم.
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، mrhj50 ، rouzbehdarvishi ، romance33
(2013-01-15 ساعت 05:46)*NASIM* نوشته:  اگر اشتباه نکنم دارندگان گرین کارت حداکثر تا 1 سال می توانند خارج از خاک آمریکا باشند، نه 6 ماه. من هر چه در این سایت گشتم چیزی در مورد 6 ماهی که در مهاجرسرا بارها و بارها و بارها تکرار شده، پیدا نکردم. این 6 ماه مستخرج از چه منبعی ست که اینجا دهان به دهان می چرخد اما در سایت رسمی خودشان نیست؟! لطفا در صورتی که به نتیجه موثقی رسیدید اعلام کنید چون این موضوع دغدغه من هم هست.

تحقیق شما در مورد یکسال زمان تا پیش از ابطال گرین کارت درست است. 6 ماهی که همه از اون صحبت می کنن برمی گرده به وقتی که بخواهید سیتیزن شوید. از اونجا که در کیسهای غیر ازدواج، یکی از شرایط سیتیزن شدن فرد دارای گرین کارت آن است که اولا 5 سال continuous residence یعنی حضور مستمر داشته باشد و ثانیا از مجموع 60 ماه ، حداقل 30 ماه آن را در آمریکا اقامت کند + ( منبع) .هرگونه غیبت بین 6 ماه تا یکسال می تواند این حضور مستمر را ابطال کند ، بنابراین توصیه می شود که کمتر از 6 ماه خارج از آمریکا باشید( حتی شده 5 ماه و 3 هفته). اگر غیبت شما بیش از 6 ماه و کمتر از یکسال باشد، با ارائه مدارکی مثل گواهی اشتغال در آمریکا، هر گونه مدرکی مینی بر اقامت دائم و حضور اعضای درجه یک خانواده در آمریکا می تواند غیبت بیش از 6 ماه شما را قابل دفاع کند . این 6 ماه در مجموع نیست، بلکه برای هر سفر است. مثلا اگر شما چند بار در طول سال از آمریکا خارج شوید و هر بار کمتر از 6 ماه باشد ولی مجموع سفرها بین 6 ماه تا کمتر از یکسال باشد، مانعی ندارد(منبع 1 و منبع 2)

شرایط 6 ماهه فوق برای کیسهای ازدواج هم مصداق دارد، با این تفاوت که در این مورد به جای 5 سال، 3 سال باید حضور مستمر داشته باشید + نصف این مدت یعنی 18 ماه هم اقامت در آمریکا ( منبع، همان موارد بالا ! )
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، ابی هانی ، mrhj50 ، arian307 ، gbtm ، rouzbehdarvishi ، romance33 ، afshin4749 ، apoornaki ، matin.sh
(2013-01-15 ساعت 07:09)*NASIM* نوشته:  ممنونم دوست عزیز از توضیحات جامع و منابع مستندی که ارائه دادید. متوجه روند سیتیزن شدن هستم، متوجه هستم که به کرات نمی توان بیش از 6 ماه خارج از آمریکا بود. اما سئوال اینجاست که اگر من بعد از سفر اول به ایران برگردم و مثلا 9 ماه ایران باشم و سفر دوم را به قصد اقامت دائم انجام دهم و حتی تا آخر آن 5 سال معروف، دیگر هیچ سفری به خارج از آمریکا نداشته باشم، باز هم برای سیتیزن شدن مشکلی خواهم داشت؟ در این صورت که من عملا فقط 9 ماه از 60 ماه را خارج از خاک آمریکا بودم و 51 ماه اینجا زندگی کرده ام، باز هم اینکه یکبار بیش از 6 ماه خارج بودم، خللی در جریان سیتیزن شدن ایجاد می کند؟

مطابق منابعی که ارائه کردم، مشکل سر همین حضور مستمر هست. ممکنه یک بار رو استثنا قائل بشن، البته به شروطی که قبلا ذکر کردم. اما این احتمال رو هم باید داد که مشکل درست کنه. قوانین به نظر خیلی واضح میاد ! تجربه شخصی در این مورد ندارم.
پاسخ
تشکر کنندگان: soheilbadami ، Tomas ، mrhj50 ، romance33 ، afshin4749
(2013-01-15 ساعت 07:09)*NASIM* نوشته:  [quote='hasti_banoo' pid='263483' dateline='1358215803']
[quote='*NASIM*' pid='263482' dateline='1358212583']
... در این صورت که من عملا فقط 9 ماه از 60 ماه را خارج از خاک آمریکا بودم و 51 ماه اینجا زندگی کرده ام، باز هم اینکه یکبار بیش از 6 ماه خارج بودم، خللی در جریان سیتیزن شدن ایجاد می کند؟

نکته فقط در اینجاست که هر غیبت بیش از 6 ماه از کل 5 سال شما کم میشه یعنی همینطور که خودتون مثال زدید 51 ماه اقامت برای شما محسوب میشه پس باید باز هم منتظر باشید تا 60 ماه. اما باز همین 9 ماه انتظار رو شما میتونید مثلا 5.5 ماهش رو نباشید حالا اگر باز این غیبت شد 7 ماه دوباره مورد بقول اینها استارت اوور میشه.
باز هم همه اینا به افسر پرونده شما ربط داره ممکنه اصلا این حسابها رو هم انجام نده ! در امریکا در بسیاری موارد چیزی غیر ممکن و نامحتمل نیست.
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، *NASIM* ، saied-k ، mrhj50 ، battosai ، romance33
دوستان من یه سوال مهم برای سیتیزن شیپی دارم
اگه شخصی پاس سفید نداشته باشه و بدلیل اینکه نمی خواد یکسال سابقه اش بسوزه نخواد پاس سفید بگیره، باید در طول یک سال حداقل شش ماهش در آمریکا باشه، یا اینکه می شه رفت ایران و هر پنج ماه یکبار اومد آمریکا و یه هفته موند و برگشت؟؟!
(یعنی در طول یکسال بصورت متناوب 11 ماه ایران باشه و دو تا 15 روز آمریکا)
لطفاً کامل توضیح دهید
سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33
(2013-01-20 ساعت 02:26)ehsan_mohajer1 نوشته:  دوستان من یه سوال مهم برای سیتیزن شیپی دارم
اگه شخصی پاس سفید نداشته باشه و بدلیل اینکه نمی خواد یکسال سابقه اش بسوزه نخواد پاس سفید بگیره، باید در طول یک سال حداقل شش ماهش در آمریکا باشه، یا اینکه می شه رفت ایران و هر پنج ماه یکبار اومد آمریکا و یه هفته موند و برگشت؟؟!
لطفاً کامل توضیح دهید
سپاس

دوست عزیز قانونیش اینه که شما در سال حداقل 186 روز باید امریکا باشین نه هر5 6 ماه یک بار ورود بزنین در حقیقت گرین کارت رو به مهاجرینی میدن که میخوان امریکا زندگی کنن و سیتزنی رو به شهروندای خوب امریکا میدن دیدم افرادی رو که تو پاسشون مهر خروج نمیزنن و ازین موضوع استفاده می کنن و کمتر از این مدت می مونن و البته حتما ریسکشم قبول می کنن چون اگر بفهمند براشون دادگاه تشکیل میدن تا بتونن ثابت کنن چرا خروج طولانی داشتن و اگه نتونن قانعشون کنن نتیجه اش گرفتن گرین کارت و دیپورت هستش که برای خیلی ها اتفاق افتاده
موفق باشین
--------------------------------------------------------------------------------
نوع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک : سپتامبر2011
تاریخ approve: آپریل 2012
دریافت شماره کیس : جولای 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: ehsan_mohajer1 ، mrhj50 ، battosai ، romance33 ، afshin4749
جهت اطلاع دوستان عرض کنم که گرین کارت گروه f2a که بیش از 2 سال از عقدشون گذشته باشه به محض صدور به صورت 10 ساله هست و کاندیشنال نیست.
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، arian307 ، saba.m ، omnia ، romance33
(2013-01-20 ساعت 09:42)saba.m نوشته:  
(2013-01-20 ساعت 02:26)ehsan_mohajer1 نوشته:  دوستان من یه سوال مهم برای سیتیزن شیپی دارم
لطفاً کامل توضیح دهید
سپاس

دوست عزیز قانونیش اینه که شما در سال حداقل 186 روز باید آمریکا باشین نه هر5 6 ماه یک بار ورود بزنین در حقیقت گرین کارت رو به مهاجرینی میدن که میخوان آمریکا زندگی کنن و سیتزنی رو به شهروندای خوب آمریکا میدن دیدم افرادی رو که تو پاسشون مهر خروج نمیزنن و ازین موضوع استفاده می کنن و کمتر از این مدت می مونن و البته حتما ریسکشم قبول می کنن چون اگر بفهمند براشون دادگاه تشکیل میدن تا بتونن ثابت کنن چرا خروج طولانی داشتن و اگه نتونن قانعشون کنن نتیجه اش گرفتن گرین کارت و دیپورت هستش که برای خیلی ها اتفاق افتاده
موفق باشین

من این مطلب رو الان خوندم

این عدد 186 روز از کجا آمده؟
ماه رو 31 روزه حساب کردند که 6 ماهش شده 186 روز؟مگه نباید 180 روز باشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، kamela
سلام به همه یه سوال دارم آیا اگه من بخوام پلیس آمریکا بشم هیچ استثنایی در رابطه با سریع تر گرفتن سیتیزن وجود نداره همون موقع که وارد آمریکا میشیم نمیشه در خواست بدیم که موقع ورود دنبال کار های پلیس شدن بشم و اونا هم بهم سیتیزنی رو بدن؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-09-15 ساعت 21:15)leon1 نوشته:  سلام به همه یه سوال دارم آیا اگه من بخوام پلیس آمریکا بشم هیچ استثنایی در رابطه با سریع تر گرفتن سیتیزن وجود نداره همون موقع که وارد آمریکا میشیم نمیشه در خواست بدیم که موقع ورود دنبال کار های پلیس شدن بشم و اونا هم بهم سیتیزنی رو بدن؟؟؟؟

خیر تنها پروسه هایی که باعث تسریع در امر سیتیزت شیپی میشن ازدواج با شهروند آمریکا و یا حداقل یک سال خدمت در ارتش آمریکاست
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-09-15 ساعت 21:15)leon1 نوشته:  سلام به همه یه سوال دارم آیا اگه من بخوام پلیس آمریکا بشم هیچ استثنایی در رابطه با سریع تر گرفتن سیتیزن وجود نداره همون موقع که وارد آمریکا میشیم نمیشه در خواست بدیم که موقع ورود دنبال کار های پلیس شدن بشم و اونا هم بهم سیتیزنی رو بدن؟؟؟؟

پلیس در آمریکا مثل ایران شغل دولتی مرکزی نیست و دولت محلی یا بقول معروف شهرداری هر شهر و روستا از مالیاتی که از ساکنین خودش میگیره پلیس رو استخدام و سازماندهی میکنه. برای اینه که پلیس شهرها و قسمتهای ثروتمند همیشه کلاس بالا و استخدام شدن براش سخته و سابقه کار خوب و مهارت عالی میخواد اما برای جاهای فقیر که پول چندانی نمیدن و کار زیاد میکشن و احتمال زخمی و کشته شدن هم زیاده تقاضا کمتر هست.
شریف هم به نوعی یک رده بالاتر حساب میشه و شنیدم که بنوعی میشه گفت استخدام ایالت و یا کانتی (نمیدونم کدومش دقیقا) بودن هست. بستگی داره، بعضی جاها بهتره آدم شریف باشه بعضی جاها پلیس!
اون پلیسی که در ایران داریم استخدام دولت مرکزی هست FBI هست اینجا که کار بسیار های کلاسی هست و البته شنیدم سیتیزنی میخواد برای استخدام شدن و البته هر کسی رو هم راه نمیدن به این مجموعه! معمولا فارغ التحصیلان آمریکایی بسیار باهوش و با نمرات بالا رو استخدام میکنن.
پاسخ
تشکر کنندگان: arian307 ، ParsTrader
(2013-01-15 ساعت 06:40)hasti_banoo نوشته:  
(2013-01-15 ساعت 05:46)*NASIM* نوشته:  اگر اشتباه نکنم دارندگان گرین کارت حداکثر تا 1 سال می توانند خارج از خاک آمریکا باشند، نه 6 ماه. من هر چه در این سایت گشتم چیزی در مورد 6 ماهی که در مهاجرسرا بارها و بارها و بارها تکرار شده، پیدا نکردم. این 6 ماه مستخرج از چه منبعی ست که اینجا دهان به دهان می چرخد اما در سایت رسمی خودشان نیست؟! لطفا در صورتی که به نتیجه موثقی رسیدید اعلام کنید چون این موضوع دغدغه من هم هست.

تحقیق شما در مورد یکسال زمان تا پیش از ابطال گرین کارت درست است. 6 ماهی که همه از اون صحبت می کنن برمی گرده به وقتی که بخواهید سیتیزن شوید. از اونجا که در کیسهای غیر ازدواج، یکی از شرایط سیتیزن شدن فرد دارای گرین کارت آن است که اولا 5 سال continuous residence یعنی حضور مستمر داشته باشد و ثانیا از مجموع 60 ماه ، حداقل 30 ماه آن را در آمریکا اقامت کند + ( منبع) .هرگونه غیبت بین 6 ماه تا یکسال می تواند این حضور مستمر را ابطال کند ، بنابراین توصیه می شود که کمتر از 6 ماه خارج از آمریکا باشید( حتی شده 5 ماه و 3 هفته). اگر غیبت شما بیش از 6 ماه و کمتر از یکسال باشد، با ارائه مدارکی مثل گواهی اشتغال در آمریکا، هر گونه مدرکی مینی بر اقامت دائم و حضور اعضای درجه یک خانواده در آمریکا می تواند غیبت بیش از 6 ماه شما را قابل دفاع کند . این 6 ماه در مجموع نیست، بلکه برای هر سفر است. مثلا اگر شما چند بار در طول سال از آمریکا خارج شوید و هر بار کمتر از 6 ماه باشد ولی مجموع سفرها بین 6 ماه تا کمتر از یکسال باشد، مانعی ندارد(منبع 1 و منبع 2)

شرایط 6 ماهه فوق برای کیسهای ازدواج هم مصداق دارد، با این تفاوت که در این مورد به جای 5 سال، 3 سال باید حضور مستمر داشته باشید + نصف این مدت یعنی 18 ماه هم اقامت در آمریکا ( منبع، همان موارد بالا ! )
سلام

یک سئوال داشتم ممنون می شوم جواب دهید:
من اول ژانویه ۲۰۱۴ می خواهم لند کنم و یک هفته بعد بعلت درسم می بایست خاک امریکا رو ترک کنم. اگر هر ۴-۵ ماه یکبار یک سفر یک هفته ای به امریکا داشته باشم ایا این روند تو سیتیزنیم خلل ایجاد می کند ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: arian307
(2013-09-16 ساعت 00:41)marco250 نوشته:  
(2013-01-15 ساعت 05:46)*NASIM* نوشته:  اگر اشتباه نکنم دارندگان گرین کارت حداکثر تا 1 سال می توانند خارج از خاک ...

تحقیق شما در مورد یکسال زمان تا پیش از ابطال گرین کارت درست است....
سلام

من اول ژانویه ۲۰۱۴ می خواهم لند کنم و یک هفته بعد بعلت درسم می بایست خاک آمریکا رو ترک کنم. اگر هر ۴-۵ ماه یکبار یک سفر یک هفته ای به آمریکا داشته باشم ایا این روند تو سیتیزنیم خلل ایجاد می کند ؟

دو تا مسئله مهم هست:
اول اینکه کمتر از شش ماه بیرون آمریکا باشید به این معنی هست که بیشتر از شش ماه داخل آمریکا باشید!! با سفرهای یک هفته ای این اتفاق نمی افته
دوم اینکه بالفرض محال هم اگه این مدلی قبول بکنن سالیان سال طول خواهید کشید که یک هفته ها جمع بشه و حداقل زمان اقامت مورد نیاز برای درخواست سیتیزنی رو مهیا کنه که البته همانطور که گفتم با همان فرض اول این مسئله منتفی هست.
بخاطر نقصی که سیستم مهاجرت کانادا داشت خیلی ها به این روشی که شما میگید از کانادا تابعیت گرفتن که بعد از حماسه جناب خاوری که ایشان هم به همین ترتیب ظاهرا مشمول شده بودن، حواس کانادایی ها جمع شد و حتی ظاهرا تعدادی رو نیز در پروسه حذف تابعیت قرار دادن. آمریکا که از قبل کلا این مسئله مقدور نبوده.
ایکاش میتونستید که یک جوری تحصیلاتتون رو انتقال بدین اینجا. هم قضیه سیتیزنی تون ردیف میشد و هم این هزینه ای که برای بلیط میکنین از جیبتون نمیرفت.
پاسخ
تشکر کنندگان: arian307 ، marco250 ، gbtm ، ParsTrader
(2013-09-16 ساعت 01:03)yami نوشته:  
(2013-09-16 ساعت 00:41)marco250 نوشته:  
(2013-01-15 ساعت 05:46)*NASIM* نوشته:  اگر اشتباه نکنم دارندگان گرین کارت حداکثر تا 1 سال می توانند خارج از خاک ...

تحقیق شما در مورد یکسال زمان تا پیش از ابطال گرین کارت درست است....
سلام

من اول ژانویه ۲۰۱۴ می خواهم لند کنم و یک هفته بعد بعلت درسم می بایست خاک آمریکا رو ترک کنم. اگر هر ۴-۵ ماه یکبار یک سفر یک هفته ای به آمریکا داشته باشم ایا این روند تو سیتیزنیم خلل ایجاد می کند ؟

دو تا مسئله مهم هست:
اول اینکه کمتر از شش ماه بیرون آمریکا باشید به این معنی هست که بیشتر از شش ماه داخل آمریکا باشید!! با سفرهای یک هفته ای این اتفاق نمی افته
دوم اینکه بالفرض محال هم اگه این مدلی قبول بکنن سالیان سال طول خواهید کشید که یک هفته ها جمع بشه و حداقل زمان اقامت مورد نیاز برای درخواست سیتیزنی رو مهیا کنه که البته همانطور که گفتم با همان فرض اول این مسئله منتفی هست.
بخاطر نقصی که سیستم مهاجرت کانادا داشت خیلی ها به این روشی که شما میگید از کانادا تابعیت گرفتن که بعد از حماسه جناب خاوری که ایشان هم به همین ترتیب ظاهرا مشمول شده بودن، حواس کانادایی ها جمع شد و حتی ظاهرا تعدادی رو نیز در پروسه حذف تابعیت قرار دادن. آمریکا که از قبل کلا این مسئله مقدور نبوده.
ایکاش میتونستید که یک جوری تحصیلاتتون رو انتقال بدین اینجا. هم قضیه سیتیزنی تون ردیف میشد و هم این هزینه ای که برای بلیط میکنین از جیبتون نمیرفت.
ممنون از توضیحاتتون
من چون تو کانادا زندگی می کنم این رفت و امد هام با ماشین انجام میشه و برام خرجی نداره. چون درسم اوایل دسامبر ۲۰۱۴ تموم میشه و مشکل من بین ژانویه ۲۰۱۴ تا دسامبر ۲۰۱۴ هستش که باید یکجوری این مشکل رو حل کنم.
اگه بشه با یک تیر دو نشون می زنم هم درسم تموم میشه و هم ۳ سالم برای درخواست سیتیزنی کانادا کامل میشه و با خیال راحت برای همیشه میام امریکا.
از طرفی هم اگه درخواست Re-entry Permit بدهم زمان رو از دست می دهم , به نظر شما چی کار کنم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان