کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوتی های کاربران در خارج از ایران
خواهرم سوییس زندگی میکنه
روزای اولش که رفته بودن چون خونه هنوز نداشتن رفته بودن هتل
به خاطر اینکه بابا مامانم انگلیسی بلد نبودن همیشه من با پذیرش هتل صحبت می کردم که مثلا وصل کنه به اطاق خواهرمینا
از بس زنگ زده بودم به یارو اون دیگه با من صمیمی شده بود
یه روز که مثل همیشه گفتم وصل کنه اطاق خواهرم آخرش اومدم خداحافظی کنم حواسم نبود به جای بای گفتم خداحافظ
اونم سریع گفت وات؟
تازه فهمیدم چه سوتی عظیمی دادم Big Grin
می گذرد ...
پاسخ
خیلی جالب بود پیام. مواظب باش ندزدنت.
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammadg846
ﻣﻦ ﺍﻳﻦ تاپيك رو ﺧﻴﻠﻰ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻡ
.
.
.
.
.
.
.اغلب میام اینجا واسه یوگا

.
.
.
.
ﺳﻜﻮﺗﺶ ﺑﻬﻢ ﺁﺭﺍﻣﺶ ﻣﻴﺪﻩ Smile

چيه حتما بايد سوتي بدم بيام اينجا Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: Aghaman ، taherifar ، m.ghoreishi ، soruosh ، samane1363 ، alirezanz
(2015-06-07 ساعت 22:34)رضا2015 نوشته:  ﻣﻦ ﺍﻳﻦ تاپيك رو ﺧﻴﻠﻰ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻡ
.
.
.
.
.
.
.اغلب میام اینجا واسه یوگا

.
.
.
.
ﺳﻜﻮﺗﺶ ﺑﻬﻢ ﺁﺭﺍﻣﺶ ﻣﻴﺪﻩ Smile

چيه حتما بايد سوتي بدم بيام اينجا Big Grin

داآش رضا سوتی جدید چی داری برامون Big GrinBig GrinBig Grin
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: alirezanz
(2014-12-30 ساعت 02:23)pouriya+ نوشته:  اینو یکی برام تعریف کرده(بلا نسبت شما یه کم بی ادبی داره)
شب بود میخواستیم شام درست کنیم پا شدم رفتم گوشت بخرم.حواسم نبود و یه چراغ قرمز رد کردم شانس خوب منم بعد از چراغ یه پلیس بود منو دید هیچی دیگه افتاد دنبال ما علامت داد که بزنم کنار.منم وایسادم اومد جلو و بعد از چک کردن مدارک و اینا پرسید که چرا چراغ قرمز رد کردی؟منم که استرس گرفته بودم که جریمه نشم پلیسه منتطزر جواب من بود که دیگه نفهمیدم و اومدم در صدد پشیمانی بر بیام که گفتم(sorry i eat shit) والا تو زبون خودمون این عبارت کاملا جواب میده و پیام کاملا میرسونه ولی فکر میکنم که در انگلیسی اصلا پاسخگو نیست خلاصه پلیسه منو چپ چپ نگاه کرد و خیلی جدی گفت(really you eat shit ?) منم باقاطعیت تمام گفتم yyyyyyes اقا ما دیدیم حال این بنده خدا دگرگون شد و یه بیسیم زد ولی نفهمیدم چی گفت خیلی طول نکشید که یه امبولانس اومد و ما رو به بیمارستان انتقال دادن و به سرعت معدمو شست و شو دادن حالا دیگه بقیه داستان که پلیسه فکر میکرد بهش دروغ گفتم و ... بماند.
پاسخ
تشکر کنندگان: hamedrouhi ، r.bazargan ، USIMMIGRANT ، pouriya+
(2015-06-27 ساعت 13:14)haeri نوشته:  
(2014-12-30 ساعت 02:23)pouriya+ نوشته:  اینو یکی برام تعریف کرده(بلا نسبت شما یه کم بی ادبی داره)
شب بود میخواستیم شام درست کنیم پا شدم رفتم گوشت بخرم.حواسم نبود و یه چراغ قرمز رد کردم شانس خوب منم بعد از چراغ یه پلیس بود منو دید هیچی دیگه افتاد دنبال ما علامت داد که بزنم کنار.منم وایسادم اومد جلو و بعد از چک کردن مدارک و اینا پرسید که چرا چراغ قرمز رد کردی؟منم که استرس گرفته بودم که جریمه نشم پلیسه منتطزر جواب من بود که دیگه نفهمیدم و اومدم در صدد پشیمانی بر بیام که گفتم(sorry i eat shit) والا تو زبون خودمون این عبارت کاملا جواب میده و پیام کاملا میرسونه ولی فکر میکنم که در انگلیسی اصلا پاسخگو نیست خلاصه پلیسه منو چپ چپ نگاه کرد و خیلی جدی گفت(really you eat shit ?) منم باقاطعیت تمام گفتم yyyyyyes اقا ما دیدیم حال این بنده خدا دگرگون شد و یه بیسیم زد ولی نفهمیدم چی گفت خیلی طول نکشید که یه امبولانس اومد و ما رو به بیمارستان انتقال دادن و به سرعت معدمو شست و شو دادن حالا دیگه بقیه داستان که پلیسه فکر میکرد بهش دروغ گفتم و ... بماند.
به خیر گذشته حالا؟خخخ
پاسخ
تشکر کنندگان: pouriya+
این چیزیم که من شنیدم البته نمیشه گفت سوتی ولی بامزست
یه بنده خدایی تعریف میکرد رفتیم با چند ایرانی تو لس آنجلس , رستوران.
اخرش صورت حسابو اوردن طبق عادت ایرانیا رفت تو تعارف هی جون من من حساب کنمو و.....میگفت من 200دلار از جیبم درآوردم دستمو پیچوندن هی تو تعارف و اینا پول من قاطی پول اون دوستان شد...البته خودشون متوجه نشدن ولی منم روم نشد بگم بابا پول منو بدید... هیچی میگفت پول میز 120 دلار میشد من هم 200 دلار داده بودم هم همه فکر کردن یکی دیگه حساب کرده....
پاسخ
(2015-06-27 ساعت 13:14)haeri نوشته:  

جالب بوووووووود
پاسخ
تشکر کنندگان: سلام مهاجر ، pouriya+ ، admiral.arash ، majid7
(2015-04-29 ساعت 12:20)msr839 نوشته:  خواهرم سوییس زندگی میکنه
روزای اولش که رفته بودن چون خونه هنوز نداشتن رفته بودن هتل
به خاطر اینکه بابا مامانم انگلیسی بلد نبودن همیشه من با پذیرش هتل صحبت می کردم که مثلا وصل کنه به اطاق خواهرمینا
از بس زنگ زده بودم به یارو اون دیگه با من صمیمی شده بود
یه روز که مثل همیشه گفتم وصل کنه اطاق خواهرم آخرش اومدم خداحافظی کنم حواسم نبود به جای بای گفتم خداحافظ
اونم سریع گفت وات؟
تازه فهمیدم چه سوتی عظیمی دادم Big Grin

قشنگ بود Big Grin

(2015-07-08 ساعت 01:52)mohsen.moh3n نوشته:  این چیزیم که من شنیدم البته نمیشه گفت سوتی ولی بامزست
یه بنده خدایی تعریف میکرد رفتیم با چند ایرانی تو لس آنجلس , رستوران.
اخرش صورت حسابو اوردن طبق عادت ایرانیا رفت تو تعارف هی جون من من حساب کنمو و.....میگفت من 200دلار از جیبم درآوردم دستمو پیچوندن هی تو تعارف و اینا پول من قاطی پول اون دوستان شد...البته خودشون متوجه نشدن ولی منم روم نشد بگم بابا پول منو بدید... هیچی میگفت پول میز 120 دلار میشد من هم 200 دلار داده بودم هم همه فکر کردن یکی دیگه حساب کرده....

به این میگن بد شانسی Smile
حتما قوانین مورفی شمامل حالت میشه Big Grin
کیس نامبر: *** | تاریخ رویت قبولی: ... | تعداد افراد کیس: خودم ، وسایم | ارسال فرمهای اولیه: ... | سفارت: ... | کارنت: ... | نامه دوم: ... | مصاحبه: ... | دریافت کلیرنس: ... | دریافت ویزا: ...
HAS NOT BEEN SELECTED << 2017

تمام آدرس‌ها و شماره‌های تماس مورد نیاز   |   Compare USA Cities

کانادا
پاسخ
تشکر کنندگان: سلام مهاجر ، hamedrouhi ، sahar2016 ، alirezanz
سلام

ما یه دوستی داشتیم که دوربر سال 2011 اینا مهاجرت کرد به امریکا
چون با هم دیگه خیلی صمیمی بودیم قرار شد همین که یجایی ساکن شد بهم از طریق فیض بوق خبر بده(اون موقع اپلیکیشن های اندرویدُ این چیزا نیومده بود)...یه حدود 20 روزی میشد که از این رفیق ما خبری نمیشد ! کم کم داشتم نگرانش میشدم که چراغ سبز اکانتش روشن شد ...
بهش پیام دادم کجایی مرد حسابی ! مردم از دلواپسی .....
گفت : وای نگو ! یه سوتی دادم هنوزم از خنده روده برم Big Grin گفت : اقا من اونقد حواسم پرته چیزای دیگه بود که اصلا حواسم نبود تو امریکا فیض بوق رو بدون ف ی ل ت ر شکن استفاده میکنن Big Grin =)))) بره همین تو این چند روز چون ف ی ل ت ر شکن نداشتم سراغ فیض بوق نرفتم ! به کسی هم چیزی نمیکفتم که مبادا فکر کنن میخوام از سایت های غیر مجاز چیزی دانلود کنم =))) توام که یاهو مسنجر نمیومدی بگم یه ف ی ل ت ر شکن بفرست برام !
امروز صبح وقتی میرفتم سمت مترو تو تبلیغات روی دیوار عکس زاکربرگ رو با فیض بوق دیدم، گفتم به به ببین چه مملکتیه .... همه چی ازاده ! .... داشتم به همین مساله ازادی فکر میکردم که یهو دو قرونی افتاد حاجی جاااان ! الان امریکایی ... ف ی ل ت ر شکن میخوای چکار اخه دهاتی =)))))
بره همین بعد از این که به خونه برگشتم پریدم پشت لپ تاپ اومدم فیض بوق Big Grin
منم بهش گفتم : ای ....قبر پدر کسی که به تو ویزا داده Big Grin =)))))))))) ابرمونو بردی ... دلمون خشه رفیق مخترع داریم =)))
ادم هیچی نداشته باشه ؛ ولی فقط مرد باشه !
پاسخ
خداییش دهنت سرویس حسابی خندیدم
‎رویت قبولی:‎ 6 may‎
‎‎ارسال فرم ‎may 11: ‎
‎‎کنسولگری: انکارا ‎‎
‎‎کارنت ‎ 8 Feb ‎
‎‎نامه دوم ‎15 feb
‎‎تعداد نفرات‎: 1‎ نفر‎‎
‎‎مصاحبه:‎ ‎6april
‎‎مدیکال:‎31march
کیس نامبر‎
2016000005‎
دریافت ویزا:یکضرب
دستانی که به دیگران کمک می کند بهتر از دستانی است که به سمت اسمان دراز می شود
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016 ، ehsan_ati ، behjan ، msr839
اينو يه جا خوندم كلي خنديدم
گفتم شما هم بخونيد و يكم روحيه تون خوب بشه
یه رفیق داشتم خارج کشور زندگی میکرد و کارشناس غذا بود و همش میگفت آدم نون خشک وطن رو بخوره بهتره تا مرغ کشور بیگانه.!
بگذریم
یه روز اومد ایران، خونه ما
میوه گذاشتیم جلوش خورد، دل درد گرفت و فهمید که به میوه ها پارافین میزنن.
گفت شام بخورم خوب میشم. شام برنج هندی و قیمه با گوشت برزیلی و مرغ هورمونی و ماست پالمدار خورد، مسموم شد.
داشتیم میبردیمش بیمارستان تو ترافیک گیر کردیم و تو آلودگی هوا تنگی نفس گرفت.!
رسیدیم درمانگاه گفتن ببریدش فلان بیمارستان، راه افتادیم، آدرس بلد نبودیم از نت گوشی خواستیم کمک بگیریم که چون سرعت نت پایین بود بالا نیومد.!
رسیدیم بیمارستان و دکترا بهش پروفن دادن و گفتن خوب میشه.
تو بیمارستان کیف و گوشیشو دزدیدن و اومدیم خونه.!
فردا صبح پا شدیم دیدیم نیست و یه نامه گذاشته و نوشته: "غلط کردم"
می گذرد ...
پاسخ
تشکر کنندگان: saeidfireboy67 ، سلام مهاجر ، behjan ، Danoosh ، alirezanz ، Abdorrahim
با یک مرد انگلیسی و همسر چینی اش در سفر زمینی میان مرز مشترک دو کشور عربی حاشیه ی جنوبی خلیج فارس همراه بودم.
پاسپورت آن آقای انگلیسی را که روی سنگ بگذاری آب می شود و ارادت دولتمردان عرب چنان رفت و آمد را برای ایشان راحت کرده که انگار جلد و رنگ پاسپورت برای هر مرزبانی لااقل در این منطقه از دنیا حکم دستور آسمانی را دارد و صاحب آن به راحتی از هر مرزی رد می شود و یک فقره Welcome هم تقدیمش می گردد. مرزبان با لباس فرم و چهره ی سوخته و باد کرده ی عربی اش از پشت دریچه ی کوچکی که باد مطبوع کولر گازی داخل اتاق جناب ایشان را به ما ایستادگان در زیر آفتاب سوزان می رساند، به آن آقای انگلیسی فرمود:
"You no problem, my wife problem!"

زبان بسته می خواست بگوید شما برای عبور مشکلی نداری اما همسر چینی ات باید مراحل اداری از جمله پر کردن فرم ، اسکن چشم و پرداخت ورودی را انجام دهد! مرزبان خواست که از زبان بدن هم کمک بگیرد پس از جا بلند شد و در حالی که یک دستش را بر روی کمربند نظامی بسته شده روی شکم برآمده اش آویزان کرده بود یک بار دیگر همان جمله را تکرار کرد که ناگهان زن چینی قهقهه ای بلند سر داد و در حالی که تمام تنش از خنده می لرزید کم مانده بود از مرزبان بپرسد: همسرت مگر چه مشکلی دارد؟ که شوهر انگلیسی اش او را ساکت کرد و به صحبت با مرزبان پرداخت که دیگر داشت برافروخته هم می شد! وقتی ماجرا ختم به خیر شد مرد در داخل ماشینی که همه دوباره سوار آن شدیم رو به زن چینی اش که انگلیسی را خیلی خوب هم حرف می زد گفت: هرگز به انگلیسی حرف زدن مردم نخند!
می گذرد ...
پاسخ
تشکر کنندگان: behjan ، Abdorrezaa ، Danoosh ، alirezanz ، Abdorrahim ، admiral.arash ، mohammadg846
یعنی همتون بی نظیر بودینا Big Grin ترکیدم خلی باحال بود سوتیاتون Wink

حالا منم ی سوتی از خودم بگم Wink :

تازه کلاس المانی میرفتم استاد گفت از این کلمات استفاده کنین که نوشتم جمله بسازین منم عاشق فلفلم Sad
فک میکردم ایش لیب دیش یعنی ای لاو نگو که میشه ای لاو یو Big Grin اومدم بگم عاشق فلفلم تا گفتم ایش لیب دیش Rolleyes
یهو همه کلاس مثه کمپرسور باد ازشون خالی شد Big Grin در و دیوارو نگا میکردن استادم شوک شده بود یکم بعدش خندش گرفت بعد با شوک گفت چی؟؟؟ Big GrinBig Grin من تازه دوزاریم افتاد چی شد با بدبختی جمش کردم استادم خانوم بود Big Grin

هنوزم هروقت که یادم میادا خجل میشم Rolleyes Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: Danoosh ، dv2017 ، سلام مهاجر ، storagemeter ، copol ، ps5 ، asher ، SamueL.p ، admiral.arash ، mohammadg846
سلام خیلی خندیدیم
انشاالله اگه کار های ماهم ردیف بشه و تا سال دیگه بریم حتما از سوتی هایی که خواهم داد براتون مینویسم
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammadg846

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان