کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوتی های کاربران در خارج از ایران
سلام دوستان. من رویا هستم،

.....................................................................................................................
[/quote]
رویا جان, آمدی نزدیک خانه من که. قمپز در می کردی و می گفتی اتفاقا من هم یکی از دوستام تیبرن زندگی می کند!
[/quote]

....................................................................................................................

آرش جان، به نظر تو با این سوتی که من دادم، جایی‌ واسه قمپز مونده بود؟! 
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، storagemeter ، rs232 ، الهه سابق ، mavarfan ، daad ، alirezanz
(2012-09-07 ساعت 03:14)*ROYA* نوشته:  آرش جان، به نظر تو با این سوتی که من دادم، جایی‌ واسه قمپز مونده بود؟! 
اصلا خودتو ناراحت نکن . حالا حالا ها این سوتی تکرار میشه. به نظر من رستوران نیار به سرمایه گزاری داره یه این شکل که باید یه آدم امین پیدا کنی و هرروز باهاش بری رستوران هزینه بالایی هم متقبل میشی اما کلی راه میفتی . توجه کن اون آدمی که قراره جلوش روزی 9 تا سوتی بدی باید امین باشه و بعد از 1 سال باید باهاش قطع رابطه کنی Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: soheilbadami ، *ROYA* ، storagemeter ، فردا ، laili ، Parniyan ، الهه سابق ، vroom ، mavarfan ، mdtrmd ، MasMM ، daad ، mori ، amir2640 ، gema ، lighter ، Rock ، goliii ، alirezanz
(2012-09-07 ساعت 03:26)shahrzad_a نوشته:  
(2012-09-07 ساعت 03:14)*ROYA* نوشته:  آرش جان، به نظر تو با این سوتی که من دادم، جایی‌ واسه قمپز مونده بود؟! 
اصلا خودتو ناراحت نکن . حالا حالا ها این سوتی تکرار میشه. به نظر من رستوران نیار به سرمایه گزاری داره یه این شکل که باید یه آدم امین پیدا کنی و هرروز باهاش بری رستوران هزینه بالایی هم متقبل میشی اما کلی راه میفتی . توجه کن اون آدمی که قراره جلوش روزی 9 تا سوتی بدی باید امین باشه و بعد از 1 سال باید باهاش قطع رابطه کنی Big Grin

اگه کسی هزینه های رستوران رو متقبل میشه من حاضرم امینش بشم Tongue
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
SmileWinkShy
(2012-09-07 ساعت 04:26)sadra_sepehr نوشته:  
(2012-09-07 ساعت 03:26)shahrzad_a نوشته:  

اگه کسی هزینه های رستوران رو متقبل میشه من حاضرم امینش بشم Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، shahrzad_a ، daad
(2012-09-07 ساعت 03:14)*ROYA* نوشته:  سلام دوستان. من رویا هستم،

آرش جان، به نظر تو با این سوتی که من دادم، جایی‌ واسه قمپز مونده بود؟! 
رویا جان اشکالی نداره که خب نشنیده بودی.اون ها هم که با کالا ماری از شکم مامانشون دنیا نیومدن.یه روزی یه جایی یاد گرفتن دیگه Cool
ویزا: CR1/ ارسال مدارک : جون۲۰۱۱ /مصاحبه،آنکارا : ۱۸ جون ۲۰۱۲ /کلیرنس: ۳۱ جولای 2012 /دریافت ویزا : ۱۵ آگوست Rolleyes تاریخ ورود به آمریکا :۱۳ سپتامبر ۲۰۱۲

پاسخ
تشکر کنندگان: shani ، *ROYA* ، الهه سابق ، daad ، lighter ، goliii
(2012-09-06 ساعت 22:01)*ROYA* نوشته:  سلام دوستان. من رویا هستم، ۴ ماه هست که اومدم سن دیگو...

Cool

به نظرم این یکی از با مزه ترین خاطره هایی بود که خوندم.

حالا که بحث خندیدن از سوتی و اینا شد من هم خاطره ام رو بگم! من یک روز صبح توی مسیر کارم رفته بودم مینی سوپر پنیر کاله بخرم یه ذره شلوغ بود و خیلی مشتری ایستاده بود. نوبت من که شد گفتم « پنیر کاله دارین؟» فروشنده گفت «چی؟ پنیر قالِبی؟» گفتم «نه. پنیر کالِبی». یه پسره هم توی سوپری بود به جای من اون سرخ شد و زیر لب کلی خندید به من. خلاصه من خرید کردم و داشتم میرفتم که پسره نوبتش شد به فروشنده گفت «خامه رامک دارین؟» فروشنده گفت چی؟ پسره زبونش گرفت گفت «رامه خامک» اینو که گفت برگشت اول از همه به من نگاه کرد ببینه من فهمیدم یا نه! بعد در حالیکه به خودش فشار میاورد که من خنده اش رو نبینم بیخیال خرید شد و یهو گذاشت رفت از سوپری بیرون!
در نگاه کسی که پرواز را نمی فهمد هر چه بیشتر اوج بگیری کوچتر می شوی. «آلبر کامو»
پاسخ
تشکر کنندگان: hamedrouhi ، *ROYA* ، Yasaman mc ، laili ، tamanna ، M_Ti ، rs232 ، الهه سابق ، mavarfan ، mdtrmd ، سانازی ، daad ، behfaza ، even ، mahbube ، asher ، mori ، بازگشت ، shovaleye ، frr ، gema ، lighter ، HERMES7 ، Rock ، SomeOneX ، goliii ، samane1363 ، alirezanz
(2012-08-29 ساعت 02:37)rs232 نوشته:  جالب اینجا است که "عیال بعد از این" بنده هم خودش در مهاجرسرا سابقه عضویت دارد ولی در گفتن آیدی خود من را پیچانده است. حالا باید سر فرصت پرونده تک تک شما را از اول مطالعه کنم تا پس از تجزیه و تحلیل های پیچیده متوجه شوم که کدام یک از شما همخوانی بیشتری با وجنات او دارید. فعلا شهرزاد با تعریف از اقدامات مقتضی خودش را در ردیف اول متهمان قرار داده استSmile
راستی وبلاگ من ارزش دردسرهای دسترسی به آن را ندارد و هر چیزی که ارزش خواندن داشته باشد را در مهاجرسرا هم می گذارم.
همیشه شاد و موفق باشید.

موش نخوردتان اقاى ارش،به قايت cute هستيد براى خودتان.دست مريزاد اقدامات مقتضى
پاسخ
تشکر کنندگان: *ROYA* ، rs232 ، ASALI ، الهه سابق ، daad ، behfaza ، Farshid22 ، HERMES7 ، SomeOneX ، samane1363
(2012-09-06 ساعت 22:01)*ROYA* نوشته:  سلام دوستان. من رویا هستم، ۴ ماه هست که اومدم سن دیگو. با ویزای نامزدی، فکرشو بکنید من عروس یک خونواده خیلی‌ باکلاس و به قول خودمان سیتی سماقی شدم، در حالی‌ که بشدت دختر ساده و خاکی هستم. خونواده نامزدم که البته الان دیگه ازدواج کردیم و شده شوهرم، در سانفرانسیسکو زندگی‌ می‌کنن، هفته پیش قرار بود که برای دیدن اونها یه چند روزی بریم اونجا. اولین باری بود که میرفتم پیش اونها. خلاصه رفتیم و روز دوم بود که من سوتی بزرگ رو دادم!

قضیه از این قرار بود که ناهار با پدر شوهر، خواهر شوهر بزرگم، شوهرش، خواهر شوهر کوچیکم که البته ۵۰ ساله هستن ایشون، دوست ایشون و شوهر دوست‌شون ، دسته جمعی رفتیم تیبرن که یکی‌ از زیباترین مناطق سانفرانسیسکو هست. موقع ناهار شد و همگی‌ نشسته بودیم تا غذا رو بیارن.
من تا حالا اسم کالاماری رو نشنیده بودم، نگو برای پیش غذا کالاماری سفارش دادن. میدونین که تلفظ کالاماری به لهجه آمریکایی‌ چه اندازه شبیه تلفظ کلّه ماهی‌ با لهجه رشتی می‌مونه. پدر شوهرم گفت الان کالاماری ( خیلی‌ با لهجه آمریکایی‌ گفت ) میارن بخور ببین دوست داری؟ من کالاماری رو شنیدم " کلّه ماهی‌"!

گفتم کلّه ماهی‌!؟ دیدم همه میخندن و گفتم کلّه ماهی‌ که خنده نداره، تو رشت میخورن، چون منبع فسفره!

که یه دفعه شوهر خواهرش که کنارم نشسته بود و دید من دارم دربارهٔ کلّه ماهی‌ میگم، یواش بهم گفت کلّه ماهی‌ نه، کالاماری! تازه فهمیدم بین این آدمهایی که آب رو با چنگال میخورن چه سوتی دادم!

شانس آوردم مامانش اونجا نبود , ایرانه، اگر اون بود که دیگه هیچی‌! ۴تا چیز هم اون بهم میگفت و گریه م می‌گرفت!!

Cool

امروز عکسای اون روز چاپ شده برای روز مصاحبهٔ گرین کارت، حالم بد شد وقتی‌ عکسها رو دیدم یاد اون روز ، اون قیافه‌های از خود راضی‌، اون دماغای سر بالا، اون عینک‌های مارکدار که تا آخر شب هم نیومدن پایین و اون کفشهای پاشنه ۴۰ سانتی می‌افتم که بلد نبودم باهاشون راه برم و از همه مهمتر یاد سووووتی بزرگم افتادم ،
کلّه ماهی‌ و کالاماری و فسفر و رشت و این چیزا ! و دوباره از خودم عصبانی‌ شدم ولی‌ تا یادم افتاد که مامانه نبود یه نفس عمیق کشیدم .

راست میگن آمریکا سرزمین شانسه ها! 
پاسخ
تشکر کنندگان: mehdiii ، jake ، tamanna ، ASALI ، storagemeter ، masih sh ، الهه سابق ، rs232 ، shani ، ensan ، pepe ، mom ، mavarfan ، daad ، apoornaki ، aghaghia ، saied-k ، mahbube ، Farshid22 ، SomeOneX ، goliii ، alirezanz
چقدر دیر پیدا کردم این تاپیک رو ... خیلی خوب بودن ... البته امیدوارم دیگه سوتی نبینیم اما مگه میشه !!!

جراحی بینی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-01-31 ساعت 00:59)shr.jafari نوشته:  pipe???!!!!
تنها سوتی ای بود که واقعا منو خندوند Smile) =))
pipe!!!!!!

سلام خيلي با حال بود كاملا درك كردم وكلي خنديدم
پاسخ
تشکر کنندگان: behfaza
چرا سوتی جدید تو این صفحه نداریم ؟؟؟؟ چرا ؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: soheilbadami ، behfaza ، alirezanz
خیلی تاپیک باحالی بود ممنونم Smile
میخوام سوتی همسرم رو براتون تعریف کنم اما یکم با سوتی های شما متفاوته
همسرم 15سال اولی که به امریکا اومده بود هیچ دوست ایرانی نداشت و همین باعث شد یکم از زبان فارسی دور بمونه تا اینکه بعد از مدت ها با چند خونواده سرشناس ایرانی رفت امد پیدا کرد
میگفت: یه روز تو یه مجلسی نشسته بودیم و از هر دری سخنی و راجع به خوبی کردن به همدیگه و برگشت خوبی به خود آدم صحبت به میون آمد که منم گفتم بله آقا از قدیم گفتن'' تو نیکی میکن و در حجله انداز '' که دیگه دیدم همه ساکت شدن یا لبخند های زیرزیرکی خانمهای مجلس دستگیرم شد اوه چی گفتم .... SmileBig GrinTongue
از اون موقع به بعد دیگه سعی میکنه خود حرف و بزنه و کمتر از ضرب المثل استفاده میکنه
Cool
Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: behfaza ، godot ، asher ، shovaleye ، gema ، lighter ، SomeOneX ، goliii ، MEHR52 ، alirezanz
(2013-11-21 ساعت 23:23)fa79iran نوشته:  خیلی تاپیک باحالی بود ممنونم Smile
میخوام سوتی همسرم رو براتون تعریف کنم اما یکم با سوتی های شما متفاوته
همسرم 15سال اولی که به آمریکا اومده بود هیچ دوست ایرانی نداشت و همین باعث شد یکم از زبان فارسی دور بمونه تا اینکه بعد از مدت ها با چند خونواده سرشناس ایرانی رفت امد پیدا کرد
میگفت: یه روز تو یه مجلسی نشسته بودیم و از هر دری سخنی و راجع به خوبی کردن به همدیگه و برگشت خوبی به خود آدم صحبت به میون آمد که منم گفتم بله آقا از قدیم گفتن'' تو نیکی میکن و در حجله انداز '' که دیگه دیدم همه ساکت شدن یا لبخند های زیرزیرکی خانمهای مجلس دستگیرم شد اوه چی گفتم .... SmileBig GrinTongue
از اون موقع به بعد دیگه سعی میکنه خود حرف و بزنه و کمتر از ضرب المثل استفاده میکنه
Cool

سلام، من که هیچ جدایی با زبان فارسی نداشتم ، اولش که خوندم دیدم مشکلی نیست تا اینکه یه کم تجزیه تحلیل کردم واسه خودم ...
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammadg846 ، fa79iran ، alirezanz
سلام به همه اين سوتي را من جاي ديگه خوندم كه طرف نوشته بود رفتم بقالي گفتم يك بسته سيگار بده فروشنده پرسيد لايت بدم ؟صدايي از پشت سرم گفت :اره لايت بده گلوي بچم نسوزه ، واييييييييييييي برگشتم ديدم بابامه. شما بوديد چكار مي كرديد؟
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammadg846 ، kasra ، asher ، سانازی ، shovaleye ، nedali ، nasam ، HERMES7 ، Rock ، ihatef ، SomeOneX ، goliii ، samane1363 ، alirezanz ، Abdorrahim
يه سوتي از خودم يه بار مي خواستم به يكي تسليت بگم به طرف گفتم كه هرچي عمر اونه خاك شما باشه .خوبه كه تو حال خودش نبود و فكر كنم متوجه نشد
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان