کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پیشنهادات
(2012-07-04 ساعت 18:33)saied-k نوشته:  
(2012-07-04 ساعت 15:56)آرزوی دست یافتنی نوشته:  سلام دوستان عزیز!

از زمانی که من با سایت مهاجرسرا آشنا شده ام ،احساس خیلی خوبی نسبت به آن دریافت کرده ام.نه فقط برای اینکه اطلاعات جامع و مفیدی را را دراختیارماقرارداده است.بلکه وقتی این یکدلی،دوستی و کمک بی ریای اعضا را می بینم به خودم می بالم که "انسانیت هنوز نمرده است".
از دوستان خواهش می کنم که اگر امکان دارد تاریخچه پیدایش سایت مهاجرسرا را بنویسند و همینطور چه اهدافی از ایجاد این سایت داشته اند وبا چه مشکلاتی مواجه بوده اند،هزینه تشکیل این سایت برعهده چه کسانی است؟چگونه می توان این سایت را پشیبانی کرد و مدیران گرامی چگونه توانسته اند گروهی را جهت سازماندهی این سایت گردآوری کنند.
همچنین خوشحال می شوم دوستانی که با تاریخچه لاتاری در امریکا آشنایی دارند، اطلاعات مختصری را به خوانندگان ارائه نمایند.ازقبیل تاریخچه پیدایش،اهداف پذیرش مهاجرین،تفاوتهای مهاجرت در سالهای متمادی و.....
باتشکر وسپاس از مدیران و دست اندرکاران این سایت.

دوست عزیز ! این لینکها می تواند راهنمای خوبی جهت پاسخ به سوالات شما باشد :

راهنمای لاتاری از اغاز تا پایان

همچنین مطالعه کنید : ویکی مهاجر سرا

موفق باشید

باتشکر از شما دوست عزیز،لینک هایی که فرستادید این پیغام را می دهد:
در حال حاضر این صفحه متنی ندارد. شما می‌توانید در دیگر صفحه‌ها دنبال عنوان این صفحه بگردید، یا سیاهه‌های مرتبط را جستجو کنید.
تشکر کنندگان: storagemeter ، Shezem
باید مشکل از لینک هایی باشه که توش کاراکترهای فارسی وجود داره. این صفحه ها همه موجودند و با مراجعه به wiki.mohajersara.com به راحتی می تونید پیداش کنید.

(2012-07-04 ساعت 19:09)آرزوی دست یافتنی نوشته:  
(2012-07-04 ساعت 18:33)saied-k نوشته:  
(2012-07-04 ساعت 15:56)آرزوی دست یافتنی نوشته:  سلام دوستان عزیز!

از زمانی که من با سایت مهاجرسرا آشنا شده ام ،احساس خیلی خوبی نسبت به آن دریافت کرده ام.نه فقط برای اینکه اطلاعات جامع و مفیدی را را دراختیارماقرارداده است.بلکه وقتی این یکدلی،دوستی و کمک بی ریای اعضا را می بینم به خودم می بالم که "انسانیت هنوز نمرده است".
از دوستان خواهش می کنم که اگر امکان دارد تاریخچه پیدایش سایت مهاجرسرا را بنویسند و همینطور چه اهدافی از ایجاد این سایت داشته اند وبا چه مشکلاتی مواجه بوده اند،هزینه تشکیل این سایت برعهده چه کسانی است؟چگونه می توان این سایت را پشیبانی کرد و مدیران گرامی چگونه توانسته اند گروهی را جهت سازماندهی این سایت گردآوری کنند.
همچنین خوشحال می شوم دوستانی که با تاریخچه لاتاری در امریکا آشنایی دارند، اطلاعات مختصری را به خوانندگان ارائه نمایند.ازقبیل تاریخچه پیدایش،اهداف پذیرش مهاجرین،تفاوتهای مهاجرت در سالهای متمادی و.....
باتشکر وسپاس از مدیران و دست اندرکاران این سایت.

دوست عزیز ! این لینکها می تواند راهنمای خوبی جهت پاسخ به سوالات شما باشد :

راهنمای لاتاری از اغاز تا پایان

همچنین مطالعه کنید : ویکی مهاجر سرا

موفق باشید

باتشکر از شما دوست عزیز،لینک هایی که فرستادید این پیغام را می دهد:
در حال حاضر این صفحه متنی ندارد. شما می‌توانید در دیگر صفحه‌ها دنبال عنوان این صفحه بگردید، یا سیاهه‌های مرتبط را جستجو کنید.

تشکر کنندگان: آرزوی دست یافتنی ، Shezem
درود بر دوستان مهاجر ....
دوستان و كاربران گرامي ، با ارائه دقيق اطلاعات مهاجرتي ، مهاجرسرا و ديگر كاربران را در پيشبرد اهداف مهاجرتي ياري رسانيد ...!
با تشكر :ابي22
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
تشکر کنندگان: zaherbin ، shahyad ، الهه سابق ، mohammad.maleki ، Shezem
چون جایی برای تشکر نداریم من اینجا تشکر می کنم از زحمت همه دست اندرکاران که اینقدر بی منت کمک و راهنمایی می کنن سپاسگزارم به نظر من همه چی خیلی خوبه چون همه به هم کمک می کنن و این سایت با کمک مدیران محترمش به یه محل امن و پر اطلاعات برای کسایی که تو تب و تاب مهاجرت هستن تبدیل کرده
میشه برای جمع بندی اطلاعات با توجه به اینکه اعضا مهاجرسرا یا دوست دارن مهاجرت کنن یا در پروسه مهاجرت هستن یا مهاجرت کردن و تعداد زیادی از اعضا دارای امضا هستند اطلاعات امضا هر فرد در محل خاصی با فرمت خاصی اخذ بشه -خوب مسلما کسانی که تمایل به تکمیل دارند این کار را می کنن - و این امضا توسط فرد به روز بشه حتی بعد از مهاجرت هم یه سری اطلاعات تکمیل بشه در نهایت مجموعه بزرگی از اطلاعات منسجم یک جا جمع میشه که آمار و رویه خوبی نسبت به روند کاری گروه های مختلف به دست میاد و هم امضا ها یک شکل هستند و میشه افرادی رو که در گروه ویزا یکسان و یا حتی شهر های ورودی یکسان هستند رو پیدا کرد (زودتر با هم دوست بشن Smile) و حتی مثل تاپیکی که در مورد خلاصه وضعیت متقاضیان*****- گروه **** میشه امضا ها رو تکمیل کرد تا مدارک و پروسه هر مرحله مشخص بشه و کسانی که تازه عضو میشن و یا کسانی که سوالی طی روند خودشون دارن با رجوع به کتگوری امضا های ویزا مربوطه به اطلاعات کلی مربوط به فرایند ویزا یکجا برسن .
ممنون
--------------------------------------------------------------------------------
نوع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک : سپتامبر2011
تاریخ approve: آپریل 2012
دریافت شماره کیس : جولای 2012
تشکر کنندگان: الهه سابق ، mohammad.maleki
(2012-07-11 ساعت 21:07)saba.m نوشته:  چون جایی برای تشکر نداریم من اینجا تشکر می کنم از زحمت همه دست اندرکاران که اینقدر بی منت کمک و راهنمایی می کنن سپاسگزارم به نظر من همه چی خیلی خوبه چون همه به هم کمک می کنن و این سایت با کمک مدیران محترمش به یه محل امن و پر اطلاعات برای کسایی که تو تب و تاب مهاجرت هستن تبدیل کرده

درود بر شما....
این هم تایپیکی که میخواهید تشکر کنید .: http://mohajersara.com/thread-1717.html
تشکر کنندگان: shahyad ، الهه سابق ، saba.m ، Shezem
درود بر مدیران گرامی ...
( انجمن ادامه تحصیل در آمریکا ) در انجمن زندگی در آمریکا است ..
مدیران گرامی لطفا اگر امکان دارد این انجمن با تایپیک های مربوطه را به انجمن ( ویزای دانشجویی و تحصیل در آمریکا ) انتقال دهید ...
در حال حاضر در 2 انجمن متفاوت در مورد ویزای تحصیلی و دانشجویی بحث و تبادل نظر می شود !
با تشکر
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، الهه سابق ، Shezem ، frozen mind
با سلام
من تو این سایت بیشتر خواننده مطالب بودم تا نویسنده آنها و اطلاعات خیلی مفیدی بدست آوردم . فکر می کنم این سایت بهترین در نوع خود هست چون هیچ جایی رو ندیدم که انقدر اطلاعات کامل و جامعی از مهاجرت و بخصوص لاتاری داشته باشه و یک پیشنهاد دارم که امیدوارم مورد قبول واقع بشه . پیشنهادم راجع به دسته بندی مطالب به گونه دیگری است . مثلا اگه اقدامات مربوط به لاتاری با توجه به موضوع آن و اطلاعات اشخاص و یا حتی به صورت جدول از ابتدا دسته بندی بشه دسترسی به آنها راحت تر می شه . این کار می تونه از شروع پروسه لاتاری یعنی چگونگی ثبت نام در آن وپرکردن فرم های مربوط به آن شروع بشه و بعد از قبول شدن پر کردن سایر فرم ها و حتی گذاشتن فرم ها به صورت فارسی(با توجه به اینکه مشکل زبان هم وجود داره)و مسائل مربوط به پست فرم ها و غیره به صورت جداگانه صورت بگیره .
ممنون از سایت بی نهایت با ارزشتون
تشکر کنندگان: roze ، الهه سابق ، Shezem
یه خواهشی از مدیران محترم دارم:
ظاهرا کسی که رتبه ای که دریافت کرده اگه از یه حد معینی کمتر باشه نمیتونه به سایر اعضا رتبه بده.
من خودم رتبه 1 دارم و نمیتونم به بقیه رته بدم. در حالیکه بارها واقعا لازم دیدم که اینکارو انجام بدم. برای نمونه دوست عزیز frozen mind که خیلی زحمت میکشن و پاسخهای مفیدی میدن و از همه مهمتر اینکه یه جا دیدم ایشون جوابی که داده بودن اشتباه بود و یکی از اعضا تذکر داده بود که جوابتون اشتباهه و ایشون در کمال فروتنی (بر خلاف خیلیا که گارد میگیرنو حاضر به پذیرفتن اشتباهشون نیستن) اشتباهو پذیرفتن.
اگه بشه که ما رتبه پایینی ها هم بتونیم رتبه بدیم خوب میشه.
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
تشکر کنندگان: shahyad ، Shezem
باید رتبتون حداقل به 5 برسه تا بتونید به دیگران رتبه بدید.
تشکر کنندگان: الهه سابق ، shahyad ، Shezem ، Blaze
سلام دوستای خوبم.
وقتی مطالب این تاپیک رو می خوندم (ازدواج و نامزدی)متوجه شدم " ما منتظران " بدون اینکه متوجه باشیم بیشتر اوقات زندگیمون رو داریم صرف انتظار و نگرانی می کنیم و این اندازه از نگرانی باعث کلافگی و سر در گمیمون توی قسمت های دیگه زندگی میشه .
به نظرم اومد دوستانی که به امور این سایت وارد تر هستن ،تاپیکی رو ایجاد کنن که اعضا بتونن در مورد احساسات ، نگرانی ها و آنچه از لحاظ روحی و روانی پشت سر گذاشتن یا میذارن رو بنویسن .
حتی در مورد واکنش های اطرافیانشون.مثل نگرانی های خانوادگی،واکنشهای منفی یا مثبت دیگران نسبت به رفتن شما و یا حتی اینکه از وقتی قرار شده برید رفتار دیگران چقدر باهاتون تغییر کرده.(اعم از مثبت با منفی) ویا اینکه در مدت انجام پروسه نگرش وشناختتون نسبت به خودتون ،همسر یا نامزدتون چه تحولاتی داشته.
و بعد از اون شروع کنیم به گفتن ایده هامون، اینکه چه کارهایی رو در طول مدت انتظارمون انجام میدیم و چندتای اون ها اثر مثبت روی زندگی حال و آیندمون داره.
برای مثال چقدر زبان خوندیم یا می خونیم،تصمیم داریم توی آمریکا چه کاری انجام بدیم،درس بخونیم یا کار کنیم. درچه رشته ای و یا چه شغلی... در چه شهری... ویا اینکه به نظرتون برای زندگی در این محیط جدید، نیازمند چه مهارتهای رفتاری و اجتماعی تازه ای هستیم و......
اگر هم این تاپیک قبلا ایجاد شده لطفا بنده رو هم در جریان بذارید.
ویزا: CR1/ ارسال مدارک : جون۲۰۱۱ /مصاحبه،آنکارا : ۱۸ جون ۲۰۱۲ /کلیرنس: ۳۱ جولای 2012 /دریافت ویزا : ۱۵ آگوست Rolleyes تاریخ ورود به آمریکا :۱۳ سپتامبر ۲۰۱۲

تشکر کنندگان: shahyad ، الهه سابق ، Shezem ، masih sh ، jake
(2012-07-12 ساعت 18:28)ابی22 نوشته:  درود بر مدیران گرامی ...
( انجمن ادامه تحصیل در آمریکا ) در انجمن زندگی در آمریکا است ..
مدیران گرامی لطفا اگر امکان دارد این انجمن با تایپیک های مربوطه را به انجمن ( ویزای دانشجویی و تحصیل در آمریکا ) انتقال دهید ...
در حال حاضر در 2 انجمن متفاوت در مورد ویزای تحصیلی و دانشجویی بحث و تبادل نظر می شود !
با تشکر

ابی عزیزم، این دو تاپیکی که نام بردین کاربردهای متفاوتی دارن اما متاسفانه بعضی کاربرها قاعده خود ساخته ی «هرچیزی را هرجا که دلت خواست بنویس» (!) را در مورد آنها اجرا می کنن! Big Grin

انجمن «ویزای دانشجویی و تحصیل در آمریکا» بر روی نحوه دریافت ویزای دانشجویی متمرکز است ولی انجمن «ادامه تحصیل در آمریکا» برای کسانی است که وارد آمریکا شدن و دغدغه ویزا ندارن و حالا می خوان ادامه تحصیل بدن.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
مدیران عزیز سایت مهاجرسرا
تاپیک های خیلی خوبی در صفحه مهاجرت هست که خیلی از دوستان به دلیل مشغله یا عدم آگاهی از وجود آنها خیلی به آن سر نمی زنند و آخرین ارسال آنها گاها مربوط به دو سال پیش است . برخی از آنها نیازمند بازنگری در زیر تاپیک ها و حذف و اضافه شدن مسائل روز هستند. مثلا در مورد خطوط هوایی و ایرلاین ها و .... تاپیک ها خیلی فعال نیست. آیا می شود در تاپیک های خیلی فعال مثل تاپیک برندگان لاتاری 2012 یا 2013 امکان جستجو یا لینک به این قبیل موارد داده شود که خیلی می تواند مفید باشد.هر چند با مشارکت سایر دوستان سعی کرده ایم مثلا تاپیک زندگی در شیکاگو را فعال کنیم ولی بنظرم نوعی بازنگری لازم است . ضمنا برای جابجا شدن بین صفحات یک تاپیک خیلی خوب است اگر بتوان امکان پرش به صفحه خاصی را ایجاد کرد که مجبور نباشیم صفحه صفحه جستجو کنیم . ممنون از توجه شما
شماره کیس:2012AS00042XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 8 آگوست 2011
کارنت شدن کیس: ژوئن 2012
تاریخ مصاحبه:25ژوئن
تعداد نفرات کیس : 3 نفر
تاریخ کلیرنس : 31 جولایBig Grin
جمع تقریبی هزینه ها :25000 عكس ، 68000 فرم ها با TNT ، ترجمه 250000 با مهرتایید ، بلیط 3 نفر 1180000 ، واکسن سه نفر 89000
تشکر کنندگان: الهه سابق ، shahyad ، Ali Sepehr
از مدیران سایت تقاضا میکنم با توجه به نزدیک شدن به زمان اعلام نتایج دور دوم و احتمالا همزمانی با ثبت نام 2014 تایپیک جدید باز کنن که منتظران 2013 و 2014 بتوانند نظرات خود را اعلام کنند با تشکر
تشکر کنندگان: Ali Sepehr
با توجه به ادمين شدن بنده و قبول مسئوليت اين امر از كليه دوستان عزيزم خواهشمندم هرگونه پيشنهادي را در اين تاپيك بيان كنند تا به آن رسيدگي كنم.

(2012-07-31 ساعت 19:33)shahyad نوشته:  از مدیران سایت تقاضا میکنم با توجه به نزدیک شدن به زمان اعلام نتایج دور دوم و احتمالا همزمانی با ثبت نام 2014 تایپیک جدید باز کنن که منتظران 2013 و 2014 بتوانند نظرات خود را اعلام کنند با تشکر

در اولين فرصت اقدام خواهد شد.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: shahyad ، wushu kung fu ، الهه سابق ، storagemeter ، ابی22 ، frozen mind ، sayeh_m
بنده هم از دوستان خواهش میکنم با توجه به اعلام شدن زمان برگزاری DV2014
http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._1322.html

تاپیک dv2014 کمی زودتر باز گردد
یه تصمیم یه هدف یا شکست یا پیروزی .... در جاده ی موفقیت دور زدن ممنوع
تشکر کنندگان: shahyad ، storagemeter ، vroom ، frozen mind ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان