کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پیشنهادات
سلام
پیشنهاد میکنم وقتی تاپیکی را حذف میکنید، دلیلش را هم بنویسید. چون به هر حال تو فید مهاجرسرا هست و باعث سردرگمی کاربرانی مثل من میشه.
مثلا من نمیدونم چرا تاپیک مربوط به معرفی وسترن یونیون حذف شد. حذفش یعنی قابل اعتماد نیست و یا چون تبلیغاتی بود حذف شد؟
با تشکر از توجه شما
تشکر کنندگان: ASALI ، ebiss
(2012-06-18 ساعت 20:55)mohammad.maleki نوشته:  اگر امکانش باشه و مدران هم موافقت کنند دو قسمت جدید اضافه بشه
۱- ماهنامه الکترونیکی مهاجرسرا (که اطلاعات و اخبار مهاجرتی مربوط به همون ماه رو جمع اوری کنیم و برای دانلود بزاریم)
۲ - خیلی ها هستن که مهاجرت رو با مهاجرسرا اغاز کردن و پیشرفت خوبی کردن چه در کار چه در زندگی و ... قسمتی ایجاد بشه که ارسال باتایید انجام بشه و دوستان موفق مهاجرسرا بیان و از ابتدا تا به امروز رو در اون قسمت قرار بدن

پیشنهاد اولتون پیشنهاد خیلی خوبیه اما این ماهنامه احتباج به چند نفر نیرو داره که مجانی وقتشون رو بگذارند و چارت سازمانی درست بشه برای که مهمترین موردش هم سردبیره که متاسفانه هیچیک از مدیران سایت وقتش رو ندارند./
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: الهه سابق ، manila ، frozen mind
(2012-06-29 ساعت 15:17)sixtysix نوشته:  سلام
پیشنهاد میکنم وقتی تاپیکی را حذف میکنید، دلیلش را هم بنویسید. چون به هر حال تو فید مهاجرسرا هست و باعث سردرگمی کاربرانی مثل من میشه.
مثلا من نمیدونم چرا تاپیک مربوط به معرفی وسترن یونیون حذف شد. حذفش یعنی قابل اعتماد نیست و یا چون تبلیغاتی بود حذف شد؟
با تشکر از توجه شما
دوست عزیز
تاپیک وسترن یونیونو من ایجاد کرده بودم بعد متوجه شدم تاپیکی به نام "انتقال پول از ایران به آمریکا و بالعکس" وجود داره. واسه همین مطلبو به اون تاپیک منتقل کردم و از مدیر خواستم این تاپیک اضافیو حذف کنن.

قطعا تاپیک های دیگه هم که پاک میشن مسئلشون مشابه همین چیزیه که گفتم. من خودم چندین بار دیدم که بعضی کاربران بیخودی واسه یه سوال تاپیک باز میکنن در صورتی که تاپیک مربوط به اون سوال موجوده و باید سوالشونو اونجا مطرح کنن.
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
تشکر کنندگان: storagemeter ، sixtysix ، Ali Sepehr ، manila ، frozen mind ، ParsTrader
سلام از مدیران سایت درخواست دارم با توجه به نزدیک شدن به زمان اعلام نتایج دور دوم لاتاری تایپیک شمارش معکوس مجدد لاتاری 2013 رو راه اندازی کنند تا افرادی که دور اول برنده نشدند بتوانند دغدغه ها و نظرات خودشون رو اعلام کنند
تشکر کنندگان: الهه سابق
درود بر شما ...
دوستان و مدیران و کاربران گرامی ، من به عنوان عضو کوچک مهاجرسرا از تجربه ی قبلی شمارش معکوس 2013 که به وجود آمد ، با راه اندازی تایپیک شمارش معکوس 2013 برای دور دوم اعلام نتایج گرین کارت لاتاری کاملا مخالفم ...
با تمام وجود برای اظهار نظرم از کاربران و مدیران معذرت و پوزش میخواهم .
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
تشکر کنندگان: storagemeter ، frozen mind ، Ali Sepehr ، ParsTrader
(2012-07-01 ساعت 13:09)ابی22 نوشته:  درود بر شما ...
دوستان و مدیران و کاربران گرامی ، من به عنوان عضو کوچک مهاجرسرا از تجربه ی قبلی شمارش معکوس 2013 که به وجود آمد ، با راه اندازی تایپیک شمارش معکوس 2013 برای دور دوم اعلام نتایج گرین کارت لاتاری کاملا مخالفم ...
اگه میشه دلیل مخالفتتون هم بگید تا همه بدونند چیه؟
تشکر کنندگان:
(2012-07-01 ساعت 18:51)shahyad نوشته:  

shahyad عزیزم، قطعا یادتون هست که اون تاپیک چه فراز و نشیب هایی داشت. متاسفانه در حال حاضر توان کافی برای کنترل چنین تاپیکهایی را نداریم. در عین حال، اگر تیم مدیریت تصمیم به ایجاد تاپیک مورد نظر شما گرفتند، اطلاع رسانی خواهد شد.

با ابی22 گرامی کاملا موافقم.
در ضمن، اظهار نظر جرم نیست ابی جان، بنابراین اینقدر عذرخواهی لازم نبود! Smile
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
مهاجرت موضوع خیلی پیچیده ای است.در این راه هر کسی دچار شک و تردید میشه. مهاجرت موضوعی نیست که یک شبه درمورد آن بشه تصمیم گرفت .برای همین پیشنهاد میکنم تاپیکی راه اندازی شود و کاربرانی که میخواهند به یک کشور مهاجرت کنند دلیل خود را بنویسند که چرا به آن جا رفته اند.بهتر است در این تاپیک نظر سنجی نیز باشد .
خود من هم اکنون نمیدونم که چیکار کنم.یکی میگه استرالیا خوبه یکی میگه برو کانادا یکی دیگه هم میگه امریکا خوبه.
تشکر کنندگان: الهه سابق ، shahyad ، امیر مهاجر
(2012-07-02 ساعت 00:55)masih sh نوشته:  مهاجرت موضوع خیلی پیچیده ای است.در این راه هر کسی دچار شک و تردید میشه. مهاجرت موضوعی نیست که یک شبه درمورد آن بشه تصمیم گرفت .برای همین پیشنهاد میکنم تاپیکی راه اندازی شود و کاربرانی که میخواهند به یک کشور مهاجرت کنند دلیل خود را بنویسند که چرا به آن جا رفته اند.بهتر است در این تاپیک نظر سنجی نیز باشد .
خود من هم اکنون نمیدونم که چیکار کنم.یکی میگه استرالیا خوبه یکی میگه برو کانادا یکی دیگه هم میگه امریکا خوبه.
شما لاتاری برنده شدید یا نه؟

تشکر کنندگان: masih sh
(2012-07-02 ساعت 01:25)shahyad نوشته:  
(2012-07-02 ساعت 00:55)masih sh نوشته:  مهاجرت موضوع خیلی پیچیده ای است.در این راه هر کسی دچار شک و تردید میشه. مهاجرت موضوعی نیست که یک شبه درمورد آن بشه تصمیم گرفت .برای همین پیشنهاد میکنم تاپیکی راه اندازی شود و کاربرانی که میخواهند به یک کشور مهاجرت کنند دلیل خود را بنویسند که چرا به آن جا رفته اند.بهتر است در این تاپیک نظر سنجی نیز باشد .

خیر
تشکر کنندگان: shahyad
(2012-07-02 ساعت 01:27)masih sh نوشته:  
(2012-07-02 ساعت 01:25)shahyad نوشته:  

خیر
خب اگه لاتاری برنده نشدید بحث رفتن به امریکا تا حدودی منتفی میشه درسته میتونید با ویزای تحصیلی یا کاری امریکا برید اما هزینه و دردسر زیادی داره تازه این منوط به اینه که شما قصد ادامه تحصیل داشته باشید امریکا برای هر کاری و هر تخصصی ودر هر سطح سوادی و هر شخصی کشور خوب و مناسبی هست ولی بهترین راه رفتنش لاتاریه که اونم باید چند سال منتظر باشی تا شانست بزنه دری به تخته بخوره بتونی بری استرالیا هم برای اکثر مشاغل کشور خوبیه منتها بیشتر رشته های کشاورزی و دامپروری جواب میده ولی هر ساله تقریبا تمام مشاغل رو اعلام نیاز میکنه رفتنش باید از طریق وکیل مهاجرت جهت اقامت و یا ویزای کاری باشه سطح ایلتس هم باید بالای 6.5 باشه کانادا یا باید ازطریق فدرال اقدام کنید یا ایالت کبک که باید به زبان فرانسه مسلط باشید به نظر من تو اروپا سوئد و سویس برای کار وزندگی مناسبتره کلا تو مهاجرت عوامل مهمی دخیل هستن سطح سواد سن تجربه سطح اشنایی با زبان نوع زبان مردم اون کشور امار بیکاری مهاجر پذیر بودن یا نبودن اون کشور وضعیت اقتصادی کشور حتی اب و هوای اون کشور مشاغل مورد نیاز و عوامل مختلف انسان با یک تصمیم در باره مهاجرت میتونه کل زندگیش رو دگرگون کنه یا به خوشبختی و پیشرفت برسه یا شکست بخوره بهتره قبل از مهاجرت تمام شرایط رو در نظر بگیره تا بعدا پشمیون نشه چون تو این راه ممکنه خیلی چیزاشو از دست بده که ساده ترین اونها پول وپس اندازش هست (البته بحث لاتاری وگرین کارت امریکا و کلا مهاجرت به امریکا رو باید به نظر من از این بحث مستثنی کرد)
تشکر کنندگان: masih sh
(2012-07-01 ساعت 18:51)shahyad نوشته:  

درود بر شما ...
نمی خوام بحث در این مورد داغ بشه و مدیران در این مورد بهتر تصمیم گیری می کنند...مدیر Frozen mind هم علتش رو گفتند ...
اگر تایپیکی باشه با محتوا و مباحث مفید من کاملا موافقم اما اگر تایپیکی برای دلداری دادن یا استرس وارد کردن یا گپ زدن و ... بحث در موردش هم اتلاف وقته ...
به عنوان مثال علت مخالفت من : شما در این تایپیک با دوستتون در مورد مهاجرت صحبت می کنید در صورتی که تایپیک های مختلفی در مورد لاتاری هستند ...
موفق باشید .
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، frozen mind ، manila ، storagemeter
سلام دوستان عزیز!

از زمانی که من با سایت مهاجرسرا آشنا شده ام ،احساس خیلی خوبی نسبت به آن دریافت کرده ام.نه فقط برای اینکه اطلاعات جامع و مفیدی را را دراختیارماقرارداده است.بلکه وقتی این یکدلی،دوستی و کمک بی ریای اعضا را می بینم به خودم می بالم که "انسانیت هنوز نمرده است".
از دوستان خواهش می کنم که اگر امکان دارد تاریخچه پیدایش سایت مهاجرسرا را بنویسند و همینطور چه اهدافی از ایجاد این سایت داشته اند وبا چه مشکلاتی مواجه بوده اند،هزینه تشکیل این سایت برعهده چه کسانی است؟چگونه می توان این سایت را پشیبانی کرد و مدیران گرامی چگونه توانسته اند گروهی را جهت سازماندهی این سایت گردآوری کنند.
همچنین خوشحال می شوم دوستانی که با تاریخچه لاتاری در امریکا آشنایی دارند، اطلاعات مختصری را به خوانندگان ارائه نمایند.ازقبیل تاریخچه پیدایش،اهداف پذیرش مهاجرین،تفاوتهای مهاجرت در سالهای متمادی و.....
باتشکر وسپاس از مدیران و دست اندرکاران این سایت.

تشکر کنندگان: shahyad ، gulu ، storagemeter ، masih sh ، الهه سابق ، zaherbin ، Shezem ، mohammad.maleki
با سلام مجدد، بچه ها الان کسی می تونه ایرانو به اسم کشورها در صفحه اول ویکی اضافه کنه؟

(2012-06-14 ساعت 20:45)storagemeter نوشته:  با سلام خدمت همه ی مدیرهای گل،
متأسفانه بعضی از صفحات ویکی که تکمیل شده اند لینکشان در هیچ کجای ویکی نیست. در حقیقت رده ای ندارند!!! این مشکل مدت ها با صفحه لاتاری از آغاز تا پایان بود که بسادگی به رده ویزای گوناگونی افزوده شد. الان این مشکل با صفحه "اجازه خروج موقت برای مشمولین دانشجو" هست. بد نیست در صفحه اول ویکی زیر اسم کشورها ایرانو اضافه کنیم تا به مرور هم از تابعیتش بگیم هم از اجازه خروج هم از ویزا. ممنون

تشکر کنندگان: shahyad ، Shezem
(2012-07-04 ساعت 15:56)آرزوی دست یافتنی نوشته:  سلام دوستان عزیز!

از زمانی که من با سایت مهاجرسرا آشنا شده ام ،احساس خیلی خوبی نسبت به آن دریافت کرده ام.نه فقط برای اینکه اطلاعات جامع و مفیدی را را دراختیارماقرارداده است.بلکه وقتی این یکدلی،دوستی و کمک بی ریای اعضا را می بینم به خودم می بالم که "انسانیت هنوز نمرده است".
از دوستان خواهش می کنم که اگر امکان دارد تاریخچه پیدایش سایت مهاجرسرا را بنویسند و همینطور چه اهدافی از ایجاد این سایت داشته اند وبا چه مشکلاتی مواجه بوده اند،هزینه تشکیل این سایت برعهده چه کسانی است؟چگونه می توان این سایت را پشیبانی کرد و مدیران گرامی چگونه توانسته اند گروهی را جهت سازماندهی این سایت گردآوری کنند.
همچنین خوشحال می شوم دوستانی که با تاریخچه لاتاری در امریکا آشنایی دارند، اطلاعات مختصری را به خوانندگان ارائه نمایند.ازقبیل تاریخچه پیدایش،اهداف پذیرش مهاجرین،تفاوتهای مهاجرت در سالهای متمادی و.....
باتشکر وسپاس از مدیران و دست اندرکاران این سایت.

دوست عزیز ! این لینکها می تواند راهنمای خوبی جهت پاسخ به سوالات شما باشد :

راهنمای لاتاری از اغاز تا پایان

همچنین مطالعه کنید : ویکی مهاجر سرا

موفق باشید

کاربران در حال بازدید این موضوع: