کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پیشنهادات
(2012-08-24 ساعت 00:05)homayoon13 نوشته:  با سلام به همه دوستان وهمسفران عزیز
وسلام و خسته نباشی به مدیران عزیز
در چند صفحه قبل صحبتی برای اعضای جدید مطرح شده بود و چند پیشنهاد. که البته بنده هم از خیلی قبل پیشنهادی داشتم که با خواندن این مطالب کمی کاملتر شد و اینجا مطرح میکنم ( هرچند شاید عملی نباشد.)
پیشنهاد : در کل وقتی سوالات مطرح شده را میخوانیم تازه واردها (مثل بنده Wink ) سوالات تکراری میپرسند. ایا بهتر نیست مدیران سوالات خیلی تکراری که بسیار هم مهم است وبرای همه ما سوال بوده را برای کسانی که تازه وارد سایت میشوند و استرس و عجله اولیه فرصت خواندن مطالب قبل را به آنها نمیدهد (و باعث میشود سوال تکراری بپرسند.) در یک یا دو صفحه به صورت خلاصه نوشته شود و هر شخص تازه وارد باید اول آنها را بخواند و موضوعات را امضا کند و بعد اجازه مطلب نوشتن یا سوال کردن در سایت را داشته باشه. البته قبل از امضا این قسمت اجازه جستجو و خواندن مطالب را داشته باشد ولی برای مطرح کردن اولین سوال این مرحله را بگذراند. البته در این قسمت فقط مدیران اجازه ویرایش دارن و باید با اطلاعات جدید به روز رسانی شود و در اول مطلب نوشته شود این مطالب و اطلاعات از تجربیات است ویا فلان سایت و... و ممکنه برای هر شخص تفاوتهای داشته باشد. به این شکل هم مطالب تکراری کم میشود و هم دوستان جدید زودتر به جواب میرسند. در ضمن ادرس بعضی مطالب به صورت دسترسی سریع برای اطلاعات بیشتر در جلوی هر مطلب وجود داشته باشد.
این قسمت برای همه اعضا برای خواندن مجدد هم قابل دسترسی باشه تا اگر سوالی پیش امد به انجا مراجعه کنند و اگر در این قسمت جوابی نبود به دیگر قسمتهای مهاجر سرا مراجعه کنند و ...
با تجربه ورود روز اول خودم که نمیدونستم با حجم زیاد مطالب از کجا باید شروع کنم و با سوال تکراری خودم و پاسخ یکی از دوستان که گفت سوال تکراری نپرس برو تاپیکها رو بخوان بالاتر امده تا مدتی نمیتونستم چیزی بنویسم و کمی ناراحت شدم چون همه روز اول استرس دارند. البته چندتا از دوستان مانند آقا امیدووو عزیز با جواب درست و راهنمای خوبشان خیلی کمک کردن و من هنوز اینجام . ممنون.
از این که زیادنوشتم ببخشید ، پیشنهاد و درد دل بود.
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
تشکر کنندگان: گل نهال
یه سوال از دوستان، نمیدونستم کجا مطرح کنم
من توی سایت الکسا ثبت نام کردمو میخوام راجع به مهاجرسرا کامنت بذارم، ولی نتونستم بفهمم چطوری باید کامنت بذارم.
میشه کمکم کنید؟
مرسی
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، frozen mind ، Tomas ، seravin
(2012-08-26 ساعت 02:04)elahenadafy2 نوشته:  یه سوال از دوستان، نمیدونستم کجا مطرح کنم
من توی سایت الکسا ثبت نام کردمو میخوام راجع به مهاجرسرا کامنت بذارم، ولی نتونستم بفهمم چطوری باید کامنت بذارم.
میشه کمکم کنید؟
مرسی

توی قسمت Reviews به سایت از یک ستاره تا پنج ستاره رتبه میدید و کامنتتون رو می گذارید.

به همین سادگی
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: الهه سابق ، امیر مهاجر ، Tomas ، storagemeter ، ابی22 ، seravin ، Omidooo
با توجه به شرایط روحی روانی مهاجرین عزیز آیا امکان این هست که در پس زمینه سایت آهنگی بدون کلام پخش شود تا در هنگام مطالعه این سایت کمی از اضطراب های موجود با آهنگ درمانی کاهش یابد؟و البته این آهنگ هر چند روز یکبار تغییر کند؟
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: dana
مدیران عزیز سایت
چند روز است برای خارج شدن از سایت آیکونی ملاحظه نمی شود. ایا اشتباه می کنم ؟ لطفا رسیدگی فرمایید. ضمنا این تاپیک را مرتبط ترین تاپیک برای اعلام این موضوع دیدم. اگر نامرتبط است لطفا به تاپیک ذیربط منتقل یا حذف شود. به هر حال ما دوستدار مهاجرسرا و مخلص همه مهاجرسرایی ها هستیم . ممنون
شماره کیس:2012AS00042XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 8 آگوست 2011
کارنت شدن کیس: ژوئن 2012
تاریخ مصاحبه:25ژوئن
تعداد نفرات کیس : 3 نفر
تاریخ کلیرنس : 31 جولایBig Grin
جمع تقریبی هزینه ها :25000 عكس ، 68000 فرم ها با TNT ، ترجمه 250000 با مهرتایید ، بلیط 3 نفر 1180000 ، واکسن سه نفر 89000
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، seravin
(2012-08-27 ساعت 16:51)parsy631 نوشته:  مدیران عزیز سایت
چند روز است برای خارج شدن از سایت آیکونی ملاحظه نمی شود. ایا اشتباه می کنم ؟ لطفا رسیدگی فرمایید. ضمنا این تاپیک را مرتبط ترین تاپیک برای اعلام این موضوع دیدم. اگر نامرتبط است لطفا به تاپیک ذیربط منتقل یا حذف شود. به هر حال ما دوستدار مهاجرسرا و مخلص همه مهاجرسرایی ها هستیم . ممنون
دوست عزیز این آیکون بالای صفخه سمت چپ، دقیقا بالای جایی که نوشته پیام خصوصی (نخوانده ، مجموع )، با رنگ سفید نوشته شده واسه همین دیده نمیشه
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، Ali Sepehr ، seravin
در قسمت پروفایل جایی که نوشته

لطفاً اون " ا " اضافی رو پاک کنید. ( ارسال‌هاا)
ممنون
من چون خودم طراحی می کنم .اون "ا" اضافی رو اعصابم بود. (:

تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، الهه سابق ، seravin
(2012-08-28 ساعت 14:29)bayat_r نوشته:  در قسمت پروفایل جایی که نوشته

لطفاً اون " ا " اضافی رو پاک کنید. ( ارسال‌هاا)
ممنون
من چون خودم طراحی می کنم .اون "ا" اضافی رو اعصابم بود. (:

رو اعصاب منم بود. قبلا اعلام کردم. ایشالا به زودی از شرش خلاص میشیم. Wink
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، bayat_r ، الهه سابق ، seravin ، Omidooo ، dreamer60
(2012-08-27 ساعت 11:35)bayat_r نوشته:  با توجه به شرایط روحی روانی مهاجرین عزیز آیا امکان این هست که در پس زمینه سایت آهنگی بدون کلام پخش شود تا در هنگام مطالعه این سایت کمی از اضطراب های موجود با آهنگ درمانی کاهش یابد؟و البته این آهنگ هر چند روز یکبار تغییر کند؟

از نظر فنی اینکار امکان پذیر هست اما با توجه به اینکه کاربرانی که از ایران به سایت وصل می شند گاهاً سرعت مناسبی ندارند و این موزیک هم میتونه روی سرعت لود شدن صفحات تاثیر بگذاره ، متاسفانه امکان پذیر نیست.
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

(2012-08-27 ساعت 11:35)bayat_r نوشته:  با توجه به شرایط روحی روانی مهاجرین عزیز آیا امکان این هست که در پس زمینه سایت آهنگی بدون کلام پخش شود تا در هنگام مطالعه این سایت کمی از اضطراب های موجود با آهنگ درمانی کاهش یابد؟و البته این آهنگ هر چند روز یکبار تغییر کند؟

درود بر شما...
دوست گرامی شما می توانید به صورت مجزا از کامپیوتر خود و از طریق برنامه مدیا پلیر واسه خودتون آهنگ دلخواه بزارید و هم زمان در انجمن به کار خود مشغول شوید ...
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، امیر مهاجر ، seravin ، فردا
درود ...
دو طراحی جهت تغییر پوسته مهاجرسرا توسط اینجانب در دست طراحی است که اگر از نظر مدیران بلامانع بود برایتان ارسال می نمایم
به جهت اینکه کاربر سایت بتواند سریع به انجمن مورد نظر رفته ، و بتواند موضوعات را مطالعه کند و جهت زیباتر شدن و کم حجم تر شدن صفحه اصلی انجمن ...
(2012-08-30 ساعت 01:55)ابی22 نوشته:  درود ...
دو طراحی جهت تغییر پوسته مهاجرسرا توسط اینجانب در دست طراحی است که اگر از نظر مدیران بلامانع بود برایتان ارسال می نمایم
به جهت اینکه کاربر سایت بتواند سریع به انجمن مورد نظر رفته ، و بتواند موضوعات را مطالعه کند و جهت زیباتر شدن صفحه اصلی انجمن ...

لطفا برای من بفرستیدش ، بررسی می کنم اگر مشکلی نبود از نظر امنیتی و زیبا بود پس از مشورت با تیم مدیریت تعویضش می کنم.
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، ابی22 ، seravin ، masih sh ، فردا ، Omidooo
دوستان عزیز، خواهش میکنم امضاهاتونو به شکلی که من نوشتم توی یک خط بنویسید. اینطوری جای کمتری میگیره و صفحات انقدر سنگین نمیشه (منم از یکی از کاربران عزیز "فردا" یاد گرفتم) و تنظیم کنید که امضاتون توی پستهای قبلیتون هم تغییر کنه. اینطوری یدفعه حجم زیادی از نوشته های اضافی کم میشه.
تشکر کنندگان: فردا ، laili ، Omidooo ، masih sh ، ابی22 ، storagemeter ، hvm ، mohajer13
امکانش هست یه تاپیک ایجاد بشه که در ابتدا رای گیری کنه که "بیشترین دغدغه شما برای آیندتون تو آمریکا" چیه؟
چون به نظر من با بیان دغدغه ها و در مرحله بعد ارائه راهکار شاید تجربیات دیگران بتونه یه راه امیدورای باشه برای دیگران. و اینکه واقعاً کدوم دغدغه هست که خیلی ها رو در تصمیم گیری برای رفتن به اونطرف آبها سست می کنه؟

تشکر کنندگان: masih sh ، گل نهال
درود بر مدیران گرامی ...

طراحی پوسته های انجمن در حال اتمام است ...
بعد از بازگشت از دبی و پایان ثبت نام لاتاری 2014 ،، برای شما ارسال خواهد شد ...
فکر کنم آن موقع زمان مناسبی برای آزمایش کردن پوسته های جدید است ...
بدرود ...
تشکر کنندگان: masih sh ، Ali Sepehr ، ParsTrader ، bayat_r ، frozen mind ، الهه سابق ، pr.kia

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان