کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای E2
ویزای سرمایه گذاری چون یک تبادل اقتصادی هست با باقی ویزاها فرق داره و به علاوه به طور کلی وجودش بر مبنای یک توافق اقتصادیه که سالها قبل از انقلاب بین ایران و امریکا شده و تا به امروز لغو نشده بود ولی می ترسم تحریم های جدید روی اون توافق تاثیر گذاشته باشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، msar
salam mikhastam bedonam ba kharid khane dar US mitavan eghamat gereft, lotfan rahnamaye befarmayeen
سلام

می‌خواستم بدانم آیا با خرید خانه در آمریکا می‌توان اقامت گرفت؟

با تشکر، من در این سایت تازه وارد هستم لطفا توضیحات کامل بدهید.

پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، Tomas ، msar
با سلام.در مورد ویزای E2 میخواستم بیشتر بدونم.آیا با این ویزا به راحتی میشه در آمریکا زندگی کرد؟آیا بچه هام میتونن از مدارس دولتی استفاده کنند؟آیا فرقی بین بچه ی من که ویزای E2 داره با یه بچه ی آمریکایی از لحاظ پرداخت هزینه های مدرسه خواهد بود؟آیا میتونم بیمه بشم؟میتونم گواهینامه بگیرم؟مدت زمانی که طول میکشه تا با درخواستم ما برای این ویزا موافقت بشه و ما بریم آمریکا چقدره؟ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.در ضمن از کجا باید بدونیم وکیلی که باهاش میخوایم کار کنیم کلاه بردار نیست؟آیا راهی هست؟مثلا کانادا یا استرالیا سایتی دارند که میشه رفت و قانونی بودن یا نبودن وکیل رو چک کرد.آیا برای آمریکا هم چنین چیزی وجود داره؟
پاسخ
(2011-01-03 ساعت 14:59)maryam8063 نوشته:  با سلام.در مورد ویزای E2 میخواستم بیشتر بدونم.آیا با این ویزا به راحتی میشه در آمریکا زندگی کرد؟آیا بچه هام میتونن از مدارس دولتی استفاده کنند؟آیا فرقی بین بچه ی من که ویزای E2 داره با یه بچه ی آمریکایی از لحاظ پرداخت هزینه های مدرسه خواهد بود؟آیا میتونم بیمه بشم؟میتونم گواهینامه بگیرم؟مدت زمانی که طول میکشه تا با درخواستم ما برای این ویزا موافقت بشه و ما بریم آمریکا چقدره؟ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.در ضمن از کجا باید بدونیم وکیلی که باهاش میخوایم کار کنیم کلاه بردار نیست؟آیا راهی هست؟مثلا کانادا یا استرالیا سایتی دارند که میشه رفت و قانونی بودن یا نبودن وکیل رو چک کرد.آیا برای آمریکا هم چنین چیزی وجود داره؟

با سلام

لطفا به آدرس زیر مراجعه کنید و کامل مطالعه کنید .

با تشکر

http://mohajersara.com/showthread.php?tid=1887&page=3
نامه­ی چارلی چاپلین به دخترش
ژرالدین، دخترم! اینجا شب است... شب نوئل؛ در قلعه­ی کوچک من همه­ی این سپاهیان بی سلاح خفته­اند، نه تنها برادر و خواهر تو، حتی مادرت. به زحمت توانستم بی آن که این پرندگان خفته را بیدار کنم، خود را به این اتاق کوچک نیمه روشن، به این اتاق انتظار پیش از مرگ، برسانم.
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، maryam8063 ، arefsteps ، Tomas ، msar
ممنونم از شما.ما میخواهیم هر چه زودتر اقدام کنیم.میدونید که دلار هر روز میره بالا و احتمال هم میدیم یه وقت خدای نکرده قوانین سختتر بشه.فقط موندیم که به چه وکیلی اعتماد کنیم.آیا شما وکیل قابل اعتمادی میشناسید؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، Tomas ، msar
منم دقیقا همین سوال رو دارم چون خواهرم میخواد این کار رو بکنه و اینکه الان در شرایط حاضر واقعا عملی هست؟
آیا کسی تجربه ای موفقیت آمیز و یا خدای نکرده بر عکس در این مورد داره.
و اینکه چرا E2 که یک ملیون میخواد؟! Eb5 که پانصد هزار تا میخواد بهتر و راحت تر نیست؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، eblam ، Tomas ، msar
(2011-01-04 ساعت 16:34)maryam8063 نوشته:  ممنونم از شما.ما میخواهیم هر چه زودتر اقدام کنیم.میدونید که دلار هر روز میره بالا و احتمال هم میدیم یه وقت خدای نکرده قوانین سختتر بشه.فقط موندیم که به چه وکیلی اعتماد کنیم.آیا شما وکیل قابل اعتمادی میشناسید؟
سلام
نمی دونم این لینکی که eblam عزیز گذاشت خوندید تو همون لینک اگر تا اخرش می رفتید من گفته بودم که چون خودم یک زمانی دنبال ان بودم و خیلی پرس و جو کردم و چند مورد مختلف را دیدم فعلا امریکا به ایرانی ها به این راحتی ویزای E2 نمیده و به نظر من بهتره برای کانادا اقدام کنید که این طوری هم اقامت می گیرید هم سیتیزن میشد و هم می تونید بعد از سیتیزنی برای امریکا اقداک کنید که کارتون خیلی راحت میشه ضمن اینکه از بیمه خوب و سایر شرایط کانادا هم بهره مند میشید
ولی تصمیم نهایی با خودتونه
برای شما ارزوی موفقیت دارم

(2011-01-04 ساعت 21:18)megaholding نوشته:  منم دقیقا همین سوال رو دارم چون خواهرم میخواد این کار رو بکنه و اینکه الان در شرایط حاضر واقعا عملی هست؟
آیا کسی تجربه ای موفقیت آمیز و یا خدای نکرده بر عکس در این مورد داره.
و اینکه چرا E2 که یک ملیون میخواد؟! Eb5 که پانصد هزار تا میخواد بهتر و راحت تر نیست؟

سلام
ویزای E2 حداقل 100.000 دلار میخواد نه یک میلیون دلار اگر 500.000 دلار دارید که خیلی راحت می تونید برای EB5 اقدام کنید در ضمن یادتون باشه شرایط 500.000 دلاری تا انجا که من میدونم تا سپتامبر 2012 هست
و ممکنه بعدش تمدید نشه و به همون یک میلیون دلار تغییر کنه
برای شما هم ارزوی موفقیت دارم
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: megaholding ، maryam8063 ، eblam ، Tomas ، msar
با سلام بر دوستان
می خواستم ببینم با ثبت شرکت هم میشه اقامت گرفت یا نه
با تشکر
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، msar
من هم با همین ویزا E2 وارد امریکا شدم و امسال هم لاتاری برنده شدم:ِ
Case Number: 2012AS49XXX
محل مصاحبه:United States
ارسال فرم : 2011 30JUly
تاريخ كارنت شدن: June 2012
ارسال مدارک به USCIS در: June 1, 2012
رسید مدارک:June 9, 2012
انگشت نگاری : July 20
تاریخ مصاحبه: August 10, 2012
August 10: مصاحبه ، Approved و يكضرب
دريافت August 18, 2012: Green card
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، eblam ، alinet ، Fifi2015 ، feidom30 ، msar ، مسافر تنها ، asghar mokhtari
(2011-09-09 ساعت 01:19)mehrdad_f نوشته:  من هم با همین ویزا E2 وارد امریکا شدم و امسال هم لاتاری برنده شدم:ِ
سلام
میشه بیشتر توضیح بدید
زمان گرفتن ویزای E2 در ایران زندگی می کردید یا در کشور دیگری ساکن بودید ؟
میزان سرمایه گذاری شما چقدر بود وسایر نکاتی از نگاه شما می تواند مهم باشد
با تشکر فراوان از شما
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، comrun ، msar
(2011-09-09 ساعت 01:19)mehrdad_f نوشته:  من هم با همین ویزا E2 وارد امریکا شدم و امسال هم لاتاری برنده شدم:ِ

دوست عزيز حالا كه شما تونستيد به سلامتي برين امريكا پس با راهنمايي تون اجازه دهيد كساني كه مثل شما ميخواهند به آمريكا بيان كمك كنيد ،متشكرم.
Smile
لطفاٌ بفرمائيد كه شما بوسيله چه كاري ويزاي e2(اي تو) رو گرفتين و در مصاحبه اي كه داشتين چه چيز هايي مورد نياز بود،به كدام سفارت رفتين،شما با خانواده رفتين،سرمايه گزارينتون چقدر بود،لطفاٌ همه رو توضيح بدين ،هر نكته اي كه از نظر شما اهميت داره.

من هم دارم با همين روش اقدام ميكنم البته به كمك برادرم كه در امريكا هست
Shy
با سلام به دوستان
من براي ويزاي e2 اقدام كردم
آيا بعد از اخذ اين ويزا امكان داره كه من و خانواده ام مكرراٌ به ايران رفت و آمد كنيم و هر دفعه چند وقت ميتونيم ايران باشيم.
پاسخ
تشکر کنندگان: imankarimi ، eblam ، Asy ، msar
با سلام به دوستان
من براي ويزاي e2 اقدام كردم آيا ميتونم براي لاتاري هم ثبت نام بكنم؟
آيا اشكالي به وجود نمياد؟
در حال حاضر من نميدونم چيكار كنم ،تو لاتاري شركت بكنم يا نكنم؟
ممنون ميشم اگه كسي اطلاعي از اين موضوع داره بگه.
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
آیا OFAC Licence برای ویزای e2 (ویزای ای تو) لازمه؟
لطفاٌ اگه کسی میدونه سریع بگه متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2011-12-16 ساعت 23:31)papazian نوشته:  آیا OFAC Licence برای ویزای e2 (ویزای ای تو) لازمه؟
لطفاٌ اگه کسی میدونه سریع بگه متشکرم
دوست گرامی با درود فراوان ،مجوز افک برای انتقال پول که منبع آن ایران باشد لازم وضروری است . قبل از ارسال هر گونه وجهی باید توسط وکیلتان این مجوز اخذ شود در غیرت این صورت مطمئنا" توسط سرویسهای امنیتی آمریکا بلوکه خواهد شد و آزاد شدن آ ن لازمه اش صرف هزینه چند برابر و زمان زیاد خواهد بود.( برای اخذ مجوز افک شما باید به دولت آمریکا نشان دهید که از چه طریقی کسب شده با ارائه مدارک مثبته هزینه ای هم بجز حق الزحمه وکیل ندارد.

پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، papazian ، msar
[آیا کسی می دونه با 100000 $ میشه رفت امریکا ؟
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان