کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای E2
اطلاعاتی در مورد ویزای e2 میخواستم.
سرمایه باید از چقدر به بالا باشه؟
تو هر شهری که بخوای میتونی بری؟

پیشاپیش از جواباتون متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، Tomas ، smkrimaz ، msar
(2009-10-30 ساعت 23:33)arefsteps نوشته:  اطلاعاتی در مورد ویزای e2 میخواستم.
سرمایه باید از چقدر به بالا باشه؟
تو هر شهری که بخوای میتونی بری؟

پیشاپیش از جواباتون متشکرم

حداقلی برای e2 وجود نداره ولی اصولا زیر 100 تا 150 هزار دلار نباید باشه در ضمن شما باید بتونی ثابت کنی تجارتی که خریدی مخارج خودت و خانوادت رو میده و ضمنا برای اقتصاد آمریکا مفیده.
2010AS3xxx
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، eblam ، usa.lover ، mavarfan ، kianoush ، baranbahari ، Tomas ، kasrafo ، lighter ، msar
ممنون.
من شنیدم با ویزای e2 فقط مییتونی با شرکتهای خصوصی کار کنی درسته؟
و تو هر شهری که کارت اونجا باشه باید همونجا اقامت داشتی باشی.(منظورم اینه باید مستقیم بالا سر کار باشی یا میتونی مثل eb5 یکی رو بالای سر کار بزاری؟
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، mavarfan ، Tomas ، Master one ، msar
برای گرفتن ویزای e2 شما باید یه بیزینسی تو آمریکا بخرید و یکی از شرایط اصلیش اینه که خودتون بصورت تمام وقت مدیریتش کنید.
2010AS3xxx
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، eblam ، mavarfan ، Tomas ، lighter ، msar ، victor2016
سلام. این نوع ویزا نکته ی خاصی چیزی برای ما ایرانیها نداره؟‌ یعنی ایرانیها میتونن به راحتی این ویزا رو دریافت کنن؟ متاسفانه اطلاعات دقیق و جزئی راجع به این ویزا پیدا نکردم.
و اینکه یه آقای وکیلی که در مورد این ویزا توضیح میداد میگفت این ویزا واقعا دردسر داره و اصلا این نوع ویزا رو توصیه نمیکرد و میگفت بهتره با ۵۰۰ هزار دلار اقامت بگیرید. واقعا همینطوره؟

ضمنا بابت اون تاپیک تکراری عذرخواهی میکنم چون اولش فکر میکردم چیزی که مد نظرم هست E1 نام داره که بعدا تاپیک رو به E2 تغییر دادم.
پاسخ
تشکر کنندگان: seravin ، eblam ، mavarfan ، Tomas ، msar
سلام,
ایا کسی تابحال برای ویزای E2 اقدام کرده؟
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، 61parviz ، msar
(2010-02-07 ساعت 16:42)sherry نوشته:  سلام,
ایا کسی تابحال برای ویزای E2 اقدام کرده؟

تا انجا که من می دانم برای ایرانیها میشه شاید اما اگر از من می شنوید از طریق از طریق eb5 اقدام کنید چون به طور مستقیم گرین کارت می گیرید اما در e2 فقط ویزا می گیرید که هر 2 سال ان را تمدید می کنید وتبدیل ان به گرین کارت مشکل است
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: Hojjat ، eblam ، copol_fazaee ، msar
از ویزای اطلاع دارمEB5 اما اون همه سرمایه ندارم):
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، msar ، بانومون
سلام
بچها توصیه می‌کنم که حتما این لینکو ببینید ، فکر کنم که جواب کل سوالات رو پیدا کنید.
بازم اگه سوال خاصی‌ بود در خدمتم.
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=1887
نامه­ی چارلی چاپلین به دخترش
ژرالدین، دخترم! اینجا شب است... شب نوئل؛ در قلعه­ی کوچک من همه­ی این سپاهیان بی سلاح خفته­اند، نه تنها برادر و خواهر تو، حتی مادرت. به زحمت توانستم بی آن که این پرندگان خفته را بیدار کنم، خود را به این اتاق کوچک نیمه روشن، به این اتاق انتظار پیش از مرگ، برسانم.
پاسخ
تشکر کنندگان: copol_fazaee ، msar
Exclamation 
با سلام
اینجارو حتما یه سر بزنید ؛
http://mohajersara.com/showthread.php?ti...1#pid59251
این فایلو حتما بخونید ؛
ممنون از اینکه کلید تشکر میزنیدBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongue

فایل‌های پیوست
.pdf   E2-Farsi.pdf (اندازه 108.54 KB / تعداد دانلود: 583)
ژرالدین، دخترم! اینجا شب است... شب نوئل؛ در قلعه­ی کوچک من همه­ی این سپاهیان بی سلاح خفته­اند، نه تنها برادر و خواهر تو، حتی مادرت. به زحمت توانستم بی آن که این پرندگان خفته را بیدار کنم، خود را به این اتاق کوچک نیمه روشن، به این اتاق انتظار پیش از مرگ، برسانم.
پاسخ
تشکر کنندگان: copol_fazaee ، ParsTrader ، lottery ، online27H ، sadafsetareh ، alinet ، Hornet ، Danoosh ، kambiz1 ، lighter ، msar ، delavaz
خواهش ميكنم كساني كه در مورد اين ويزاها ميدونن با جزييات بيشتري توضيح بدن...ما رو هم تو اطلاعاتتون شريك كنيد!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، eblam ، msar
(2010-07-01 ساعت 11:59)baran2020 نوشته:  خواهش ميكنم كساني كه در مورد اين ويزاها ميدونن با جزييات بيشتري توضيح بدن...ما رو هم تو اطلاعاتتون شريك كنيد!!!

سلام
نمی دونم چه اطلاعاتی شما می خواهید لطفا در این تاپیک پستهای من را بخونید اگر بازم سوال داشتید در خدمتم
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=1887
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، baran2020 ، msar
(2010-07-01 ساعت 11:59)baran2020 نوشته:  خواهش ميكنم كساني كه در مورد اين ويزاها ميدونن با جزييات بيشتري توضيح بدن...ما رو هم تو اطلاعاتتون شريك كنيد!!!

Smileسلام

باران جان اگه خواستی‌ میتونی‌ پیام خصوصی بعدی تا برات تلفنرو بدم.
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، copol_fazaee ، msar
آیا این مساله صحت داره که به علت تحریم های جدید، آمریکا به ایرانی ها ویزای سرمایه گذاری نمی ده؟؟؟ یک وکیل به نام دکتر زهره میزراحی توی تلویزیون این رو گفت.
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، copol_fazaee ، msar
(2010-07-18 ساعت 00:24)sanaz_attari نوشته:  آیا این مساله صحت داره که به علت تحریم های جدید، آمریکا به ایرانی ها ویزای سرمایه گذاری نمی ده؟؟؟ یک وکیل به نام دکتر زهره میزراحی توی تلویزیون این رو گفت.

سلام
برای ویزای E1 می دونم که بعد از انقلاب دیگه به ایرانی ها این ویزا را نمی دهند و این مساله جدید نیست اما برای E2 چون مردم ایران استفاده می کنن بعید می دونم چون اونها مشکلشون با دولت است و گرنه سایر ویزاها هم نباید بدهند در ضمن تحریم های جدید را هم من خوندم اون چیزی که شما فکر می کنید نیست که بعضی ها حتی شایعه می کنند به خاطر اون می خوان لاتاری برای ایرانی ها ممنوع بشه تو این تحریم ها فقط یک سری شرکتهای خاص که اون هم اسم برده تحریم شدند همین
پاسخ
تشکر کنندگان: sanaz_attari ، eblam ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان