کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گلاب به روتون رفتن دستشویی در آمریکا!
(2013-11-06 ساعت 03:18)bayat_r نوشته:  دوستان من به یک نتیجه خوب درباره دستشویی رسیدم:
میتونید از بیده نسل جدید استفاده کنید این آدرس سایتشونه، برای من که گلاب به رو تون خیلی مفید بوده
http://www.aimtowash.com/home.asp

چه نتيجه خوبي Wink فقط نصبشو ميتونيم راحت خودمون انجام بديم ؟!!
AIM2 خيلي خوب نشون داده تفاوتش با AIM1.5 فقط آب داغ !!!.... كه ميخوايم چيكار Big Grin
CN:2014AS11$$/Ankara>Abu Dhabi Smile/Interview:22 Oc./Issue:24 Oc./1person
UAE→USA
Görebileceğim bir yerde dur!
Neredeysen orası bana kutsal toprak
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammadg846 ، mahbube ، amin arefi ، مهرنگار ، pari pariaaa ، nedaba
من برای مستراح طبقه پایین خانه مان یک نشیمن شور نصب کرده ام که خیلی خوب است. این دستگاه راحت نصب می شود و در سایت آمازون بین دیگر مدل ها امتیاز بیشتری دارد و مردم از آن راضی تر هستند. فقط مشکل آن این است که آبی که از آن خارج می شود فشار زیادی دارد و باید یک جوری فشنگ آن را تنظیم کنید که وقتی شیر آن را باز می کنید برق از چشمانتان نپرد. لینک این نشیمن شور را هم در اینجا برایتان می گذارم تا اگر خواستید تهیه کنید. در ضمن نصب آن هم بسیار ساده است و در پنج دقیقه انجام می شود. این مدل کمی گران است ولی اگر بگردید مدل های ارزان تر هم وجود دارد.
http://www.amazon.com/Luxe-Bidet-Neo-Eli...RXSBPG1DXW
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
یک مثلی دارن میگه
S*h*i*t happens. But Life goes on
یعنی با اینکه اتفاق های بد میوفتد اما بازم هم زندگی جریان دارد
به نظر من هم به همین دلیل است که در مصطراح هایشان لوله آب طراجی نکرده اند تا اتفاق های بد بیوفتد و درس بگیرند
و این مَثَل دقیقا مصداق همین 9 صفحه است،
با تشکر از دوستان که معماری ... رو هم با شرح جزییات (وزن و ابعاد) بیان میکنند،
2014AS000037xx : C/N ، رویت قبولی : May 5 ، ارسال مدارک : May 13 ، تایید مدارک : May 16 ، سفارت : ابوظبی ،
Current : 9th On January
When you want something all the universe conspires in helping you to achieve it ., Paulo coelho

It's a Learning English Application By U.S Goverment For Whom Just Came To America, Give it a try Guys ... GoodLuck
پاسخ
تشکر کنندگان: سی سی ، EKAM ، amin arefi ، behfaza ، مهرنگار ، lighter ، pari pariaaa ، قصه گو ، nedaba ، babak12 ، Dr Sara
من دقیقا متوجه نشدم به چه کاری میاد میشه بشتر توضیح بدی و دیگه این که تو عکس پایین
اون چیزی که کنار دستشویی فرنگی هست چیه؟(bidet) و برعکسشم هست که اب از پایین به بالا باشهBig Grin
[img][عکس: 47771687458182830215.jpg][/img]
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
پاسخ
تشکر کنندگان: سی سی ، behfaza ، GreenRoad ، nedaba ، babak12
بیده همان نشیمن شور است که آب را از پایین با فشار به نشیمن گاه می کوبد. البته دو نوع می شود از آن استفاده کرد که روش اول همان استفاده آفتابه ای است و آب با فشار کم می پاچد و شما باید با دست چپ ماله بکشید و راه دوم این است که آب با فشار زیاد می پاچد و شما دیگر احتیاجی به دستمالی کردن ندارید و خودش اجرام زاید را می زداید. البته از نظر شرعی نمی دانم که طهارت نیازی به دستمالی داشته باشد یا نه ولی اگر مقصود از طهارت همان مرتفع گشتن رنگ و عین نجاست باشد این روش هم کفایت می کند و در ضمن بهداشتی تر هم هست چون آلودگی به دست و مخصوصا زیر ناخن ها منتقل نمی شود. ولی چون سیستم این نشیمن شورها به طوری است که آب را از عقب و پایین به سمت موقعیت می پاچد ممکن است برای مردانی که نیاز به طهارت در مورد دفع عوره داند به کار نیاید و آنها باید با وسایل دیگری آب را از وجنات خود بگذرانند در حالی که زنان چنین مشکلی را در استفاده از این نشیمن شورها ندارند.
من اولین بار که در عمرم بیده را دیدم جلوی آن ایستادم و از روی کنجکاوی شیر آن را باز کردم و آب با فشار بر روی صورتم پاچید. چندان تجربه خوشایندی نبود و مثل این می ماند که یکی از داخل چاه توالت به صورت شما تف کند. بنابراین سعی کنید که شما هم کار من را تکرار نکنید .
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
(2013-11-07 ساعت 00:33)rs232 نوشته:  بیده همان نشیمن شور است که آب را از پایین با فشار به نشیمن گاه می کوبد. البته دو نوع می شود از آن استفاده کرد که روش اول همان استفاده آفتابه ای است و آب با فشار کم می پاچد و شما باید با دست جپ ماله بکشید و راه دوم این است که آب با فشار زیاد می پاچد و شما دیگر احتیاجی به دستمالی کردن ندارید و خودش اجرام زاید را می زداید. البته از نظر شرعی نمی دانم که طهارت نیازی به دستمالی داشته باشد یا نه ولی اگر مقصود از طهارت همان مرتفع گشتن رنگ و عین نجاست باشد این روش هم کفایت می کند و در ضمن بهداشتی تر هم هست چون آلودگی به دست و مخصوصا زیر ناخن ها منتقل نمی شود. ولی چون سیستم این نشیمن شورها به طوری است که آب را از عقب و پایین به سمت موقعیت می پاچد ممکن است برای مردانی که نیاز به طهارت در مورد دفع عوره داند به کار نیاید و آنها باید با وسایل دیگری آب را از وجنات خود بگذرانند در حالی که زنان چنین مشکلی را در استفاده از این نشیمن شورها ندارند.
من اولین بار که در عمرم بیده را دیدم جلوی آن ایستادم و از روی کنجکاوی شیر آن را باز کردم و آب با فشار بر روی صورتم پاچید. چندان تجربه خوشایندی نبود و مثل این می ماند که یکی از داخل چاه توالت به صورت شما تف کند. بنابراین سعی کنید که شما هم کار من را تکرار نکنید .

اخه من هرچی عکس ازش دیدم مثل این یه شیر داره سر پایین
اگه اونی که میگی باشه همه جا هست اگه خواستیم وصل کنند؟
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، shatsi ، nedaba
(2013-11-07 ساعت 00:33)rs232 نوشته:  بیده همان نشیمن شور است که آب را از پایین با فشار به نشیمن گاه می کوبد. البته دو نوع می شود از آن استفاده کرد که روش اول همان استفاده آفتابه ای است و آب با فشار کم می پاچد و شما باید با دست جپ ماله بکشید و راه دوم این است که آب با فشار زیاد می پاچد و شما دیگر احتیاجی به دستمالی کردن ندارید و خودش اجرام زاید را می زداید. البته از نظر شرعی نمی دانم که طهارت نیازی به دستمالی داشته باشد یا نه ولی اگر مقصود از طهارت همان مرتفع گشتن رنگ و عین نجاست باشد این روش هم کفایت می کند و در ضمن بهداشتی تر هم هست چون آلودگی به دست و مخصوصا زیر ناخن ها منتقل نمی شود. ولی چون سیستم این نشیمن شورها به طوری است که آب را از عقب و پایین به سمت موقعیت می پاچد ممکن است برای مردانی که نیاز به طهارت در مورد دفع عوره داند به کار نیاید و آنها باید با وسایل دیگری آب را از وجنات خود بگذرانند در حالی که زنان چنین مشکلی را در استفاده از این نشیمن شورها ندارند.

واقعا ارتفاع این بیده انقدر کمه و انقدر سایزش بزرگه ؟
اخه چیزی که من میبینم حوض شکله یعنی کمی از ابعاد بدن ادم بزرگتر است ، یعنی ادم توش فرو میره ، یعنی باید تو یه سطح خاص خودمونو نگه داریم، پامون سر میشه که اینطوری ... هیچ راهی نیست که یک شلنگ جفت فرنگی تعبیه بشه /؟
2014AS000037xx : C/N ، رویت قبولی : May 5 ، ارسال مدارک : May 13 ، تایید مدارک : May 16 ، سفارت : ابوظبی ،
When you want something all the universe conspires in helping you to achieve it ., Paulo coelho

It's a Learning English Application By U.S Goverment For Whom Just Came To America, Give it a try Guys ... GoodLuck
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، Magneto ، قصه گو ، khder ، nedaba ، Danoosh ، babak12
من صفحات قبل رو نخوندم نمیدونم این راه معرفی شده یا نه
برای کسایی که عادت دارن از شلنگ استفاده کنن یک راه خیلی خوب هست
که میتونین به دستشویی فرنگی به راحتی شلنگ رو متصل کنین. آدرس در سایت آمازون (اینجا کلیک کنین) من مجوز الصاق عکس ندارم، برای همین عکس مستقیم میزارم ببخشید بزرگه Big Grin

[عکس: 81furRAFgcL._SL1500_.jpg]
F2A مصاحبه: 2013 Jun - آنکارا / 260 روز انتظار / سفرنامه اول - سفرنامه دوم
<< جدول منتظران - ورود منتظران
>> لینکهای مفید: CEAC - Administrative Process Status
>> اسم من رو با \@itex@ صدا کنین تا سریع پاسخ بدم Smile
پاسخ
(2013-11-06 ساعت 23:32)majid7 نوشته:  
(2013-11-06 ساعت 22:05)rs232 نوشته:  
من دقیقا متوجه نشدم به چه کاری میاد میشه بشتر توضیح بدی و دیگه این که تو عکس پایین
اون چیزی که کنار دستشویی فرنگی هست چیه؟(bidet) و برعکسشم هست که اب از پایین به بالا باشهBig Grin
[img][عکس: 47771687458182830215.jpg][/img]

bidet همونه که من وقتی ۱۵ سالم بود اومدم خونه فامیل غرب زدمون امتحان کنم که به قول آرش نازلش تنظیم نبود ..آبو باز کردم انگار صاعقه خورد تو انوسم! جا خالی دادم پاشید رو سقف لامپ ترکید همه جمع شدن اونجا....بعدها فهمیدم اون فقط اسه کلاس اونجا بوده واسه همین تنظیم نبود .
«مردان بزرگ مانند عقاب هستند و آشیانه خود را روی قله بلند تنهائی می‌سازند.»
پاسخ
جدا از استفاده شرقی از توالت غربی(نشستن روی توالت فرنگی بحالت چمباتمه) خودداری کنید
اگه شک دارید یه سر به این سایت بزنید

http://manonthelam.com/travel-photo-week...ilet-sign/

اینم آموزش توالت فرنگی
http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=H...3336,d.Yms
پاسخ
تشکر کنندگان: majid7 ، Danoosh ، amin arefi ، amir82 ، mohammad19911991 ، AFSHIN-PIC ، Rock ، mozhgangh ، eybaba ، philter ، pari pariaaa ، nedaba ، spiderman1
(2013-11-16 ساعت 11:54)mohammadg846 نوشته:  جدا از استفاده شرقی از توالت غربی(نشستن روی توالت فرنگی بحالت چمباتمه) خودداری کنید
اگه شک دارید یه سر به این سایت بزنید

http://manonthelam.com/travel-photo-week...ilet-sign/

اینم آموزش توالت فرنگی
http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=H...3336,d.Yms

اهههههههههههههههه حالم بهم خورد ،
آقا حداقل یه هشدار نسبت به صحنه های دلخراش بدید ،،،
بعدشم بنظر من این داشته با اره برقی رو پایی میزده اون بلا سرش اومده
یاد یه فیلم فارسی افتادم که مرده چلب کرد رو توالت فرنگی و توالت شکست Smile)))))))))))))))

پاسخ
تشکر کنندگان: mohammadg846 ، romance33 ، pari pariaaa ، nedaba ، r-g ، Danoosh ، hamedrouhi
(2013-12-01 ساعت 21:43)mohammad19911991 نوشته:  
(2013-11-16 ساعت 11:54)mohammadg846 نوشته:  جدا از استفاده شرقی از توالت غربی(نشستن روی توالت فرنگی بحالت چمباتمه) خودداری کنید

اهههههههههههههههه حالم بهم خورد ،
آقا حداقل یه هشدار نسبت به صحنه های دلخراش بدید ،،،
بعدشم بنظر من این داشته با اره برقی رو پایی میزده اون بلا سرش اومده
یاد یه فیلم فارسی افتادم که مرده چلب کرد رو توالت فرنگی و توالت شکست Smile)))))))))))))))
شرمنده حق با شماستSad
اونم فکر کنم فیلم نان عشق موتور1000 بودشSmile
پاسخ
تشکر کنندگان: khder ، mohammad19911991 ، Lemony ، pari pariaaa ، nedaba ، قصه گو ، babak12
سلام بر همه دوستان

وقتی امروز یه تاپیکی با این موضوع دیدم برام خیلی جالب بود و پستهای بچه ها رو که میخوندم هم جالب بود و هم کلی خندیدم ، بهرحال این از ایون موضوعاتیه که اگرچه صحبت دربارش با احتیاطه ولی حیاتی و شوخی بردار نیست Smile
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
پاسخ
تشکر کنندگان: apoornaki ، ffrfar ، mohammadg846 ، mohsenmb ، nedaba ، قصه گو ، Danoosh
عتاقا جواب منم بدين
پاسخ
تشکر کنندگان:
خوب مثل اینکه مشکل دستشویی در دیار فرنگ کاملا حل شده و دیگه کسی‌ سوالی، نظری،کامنتی نداره.
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammadg846 ، nedaba ، قصه گو

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان