کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گلاب به روتون رفتن دستشویی در آمریکا!
پیشنهاد تأسیساتی دوستان برای گذاشتن آب گرم برای توالت فرنگی‌ چیست؟
نوع ویزا: k1
دریافت مدارک توسط USCIS : دسامبر 24 ،2012
دریافت receipt number:ژانویه 3 ،2013
سرویس سنتر: California
اپروو :21 مه‌ 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: apoornaki ، سانازی ، storagemeter ، itsmasoud ، battosai ، behfaza ، سی سی ، nedaba ، reasonable
بنا به درخواست های مکرر و تماس های مردمی می خواهم برای شما توضیح دهم که چگونه می شود بدون استفاده از آب و تنها با استفاده از دستمال توالت خود را پاکیزه و منزه کنید. قبل از این که شروع به گفتن کنم باید یادآوری کنم که اگر غذای ناجویده در دهان دارید آن را بجوید و قورت دهید و سپس به خواندن این متن ادامه دهید زیرا ممکن است که احساسات نامطبوعی در هنگام بلع در شما ایجاد شود. نخست به چند نکته اشاره می کنم:

1- نکته اولی که می خواهم اشاره کنم این است که در مرحله ابتدایی خشک شویی شما نباید به فکر صرفه جویی در مصرف دستمال توالت باشید و ممکن است که در هر وعده مقدار زیادی دستمال مصرف کنید که این بسیار عادی است ولی به مرور زمان و با پیدا کردن تجربه و مهارت شما می توانید دستمال مصرفی خود را در هر وعده به حداقل برسانید.

2- بهتر است برای گرفتن دستمال از همان دست چپ استفاده کنید و دست راست خود را هم که معمولا شلنگ و یا آفتابه را نگه می دارد در زیر چانه خود بگذارید که احساس راحتی بیشتری بکند. اگر جامه خود را کامل از تن به در نیاورده اید بهتر است که با دست راست خود تنبان را به گونه ای نگه دارید که مسیر دید شما را مسدود نکرده باشد. معمولا در مراکز عمومی رهانیدن جامه از تن به سادگی میسر نمی باشد و در این مواقع باز نمودن مسیر دید برای امر خشک شویی الزامی است.

3- اگر در شروع کار هنوز مهارت کافی ندارید و فضای شما برای طهارت خشک کافی نیست می توانید پس از اتمام کار بایستید و پاها را دو برابر عرض شانه باز کنید و با زانوی خم شده دولا شوید. در این حالت شما فضای بیشتری برای مانور خواهید داشت و دست شما به اطراف اصابت نخواهد کرد.

برای شروع خشک شویی اول چهار برش از دستمال را به طور پیوسته از رول جدا می کنید و آن را تا می کنید به طوری که به اندازه دو برش در کف دست شما قرار بگیرد. با انگشت شصت خود میانه متمایل به گوشه دستمال را بگیرید به طوری که انگشت شما هنوز پشت دستمال باشد و در ضمن کنترل دستمال از دست شما خارج نشود. شما باید طوری دستمال را نگه دارید که در موقع کشیده شدن از دستتان رها نشود.

وسط دستمال را در محل مربوطه قرار دهید و با انگشتان و شصت خود به سمت مرکز دستمال را جمع کنید. مثل این که بخواهید با دستمال چیزی را از روی زمین جمع کنید. باید دقت کنید که نباید دستمال را مثل ماله بر روی مکان مربوطه بکشید زیرا همه چیز را به اطراف پخش خواهد کرد. کسانی که مهارت بیشتری دارند همان دستمال را تا می کنند و دوباره این حرکت را انجام می دهند ولی برای شروع بهتر است که آن دستمال را درون کاسه بیاندازید و دوباره چهار برش دیگر دستمال را از رول جدا کنید. این حرکت را حدود چهار بار ادامه دهید و در دفعات بعد می توانید از برش های کمتری از دستمال توالت استفاده کنید. به خاطر بسپارید که هرگز با دستمال یک لا این کار را انجام ندهید چون به اندازه کافی مقاوم نیست و دست شما را آلوده می کند. شما می توانید این حرکت تمیز کردن را آنقدر ادامه دهید تا دیگر پس از مالش هیچ گونه اثری بر روی دستمال باقی نماند و آن وقت کار خشک شویی به پایان رسیده است.

امیدوارم که این دستورالعمل به درد شما بخورد.
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، masih sh ، itsmasoud ، EMS ، Hediyeh ، Saeedv13 ، amir82 ، iman63ir ، mrr777 ، rouzbehdarvishi ، نازنین 932 ، bayat_r ، kasrafo ، 2013selectee ، 3pideh ، payam62 ، Soap McTavish ، nora ، roeentan ، usa lover ، M0TRIX ، abbas41 ، daad ، mom ، IN.USA@2013 ، Batman ، ASALI ، abas_kashan ، الهه سابق ، apoornaki ، Blaze ، opayamani ، fire dragon ، ensan ، hitab ، j-e ، behnam88 ، arash1986 ، pr.kia ، tajhizgaran ، mohammad_x123 ، BirdMan ، Bald Eagle ، IMMI ، mori5050 ، mrhj50 ، Saiban ، enchantress_boy ، azadeh2014 ، shaso ، زری وحدتی ، Solmazzz ، hosseinmm ، aghaghia ، moein_sg ، reza_top60 ، shilan ، amin arefi ، sumya ، amir0_0amir ، mirzamemar ، Nasimmmm ، shadi79 ، soruosh ، ffrfar ، Danoosh ، Dr Sara ، sib 24 ، alitab ، storagemeter ، romance33 ، نوروز ، vahid.vp ، afshin4749 ، mehrdad pharm ، سمانه777 ، deineath ، behfaza ، HAMID1371 ، pari pariaaa ، mgolchin13 ، قصه گو ، Betti ، mtcanada ، nasim ، Almond ، mohsen_bv66 ، mahbube ، SabreAyob ، maryam_a ، htity ، آلیس-1980 ، Lemony ، ماتیتی ، fa79iran ، kage.omid ، noobnoobi ، سلی ، himmlisch ، Rock ، سی سی ، alireza.nayyeri ، tenese ، tari ، Ehsan1358 ، masoud_k ، shatsi ، y.n ، amir-persian ، rzjrh ، powerb ، MONA FB ، philter ، ALEX55 ، estreza ، nedaba ، reasonable ، moqadam ، Hamid_110 ، امین 13 ، shad52 ، user10 ، behjat ، rezasadeghi ، SomeOneX ، A_A ، amin_j ، hamedrouhi ، bugbear ، mohammad_mim ، kasra
یعنی اینقدر خندیدم که همه اهل خانه تفکر بر دیوانه شدن من میکنند !!!
ولی خدا خیرتون بده که ملتی رو از سر در گمی نجات دادید ...
Lottery 2011 =Failed
Lottery 2014 =Failed
Lottery 2015 =Failed
Lottery 2016 =Failed
پاسخ
البته در موارد شرعی حضرات بهتر می دانند ولی تا جایی که من می دانم دو عامل اصلی باید در طهارت در نظر گرفته شود که اولی از بین رفتن اصل نجاست است به طوری که رنگ و بویی از آن به جای نمانده باشد و دومی عبور کردن آب از محل نجس شده است که یا باید از آب روان و جاری استفاده کرد و یا از آب کر استفاده کرد که حداقل میزان آن تقریبا به اندازه یک آفتابه است. بنابراین دوستانی که از شیشه نوشابه و ظروف دیگر حاوی آب که اندازه آن کمتر از یک آفتابه باشد استفاده می کنند باید بدانند که استفاده از این ظروف برای طهارت از نظر شرعی اشکال دارد. البته در جایی که آب نباشد روایات چنین می گویند که حتی استفاده از سنگ و شن نیز برای طهارت افاقه می کند.
به هر حال می شود زمان دوش گرفتن روزانه را به طوری تنظیم کرد که دقیقا پس از قضای حاجت باشد و طهارت و غسل نیز انجام شود تا شبهه ای در صحیح بودن مناسک روزانه شرعی به جای نماند.
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
بعد از مدتها دوباره نوشته ای از آرش خوندم خیلی باحال بود. از وقتی وبلاگتون رو تعطیل کردین هوای نوشته های شما رو زیاد میکنم. هر از گاهی به اینجا سر بزنید تا ما مشعوف بشیم.
پاسخ
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، 3pideh ، rs232 ، behfaza ، pari pariaaa ، nedaba
Big Grin

[عکس: 1rv0gek5xjo93odchuvw.jpg]
DV-2013 - DV-2014 - DV-2015 - DV-2016 - DV-2017 - DV-2018 - DV-2019 - DV-2020 - DV-2021 - DV-2022 - DV-2023 - DV-2024 - DV-2025 - DV-2026 ...STOPPED!

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲

🎈🎈🎈
پاسخ
(2013-04-29 ساعت 23:10)reyhaneh_h نوشته:  Big Grin

[عکس: 1rv0gek5xjo93odchuvw.jpg]
آخه خیلی خطرناکه این که ! Big Grin اگه خدایی نکرده پای آدم رو اون لیز بخوره اتفاق بسیار ناگواری میوفته Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، Sepasttian ، storagemeter ، سمانه777 ، behfaza ، mansour*** ، Almond ، آلیس-1980 ، shatsi ، nedaba
(2009-10-25 ساعت 20:56)usa.lover نوشته:  
(2009-10-05 ساعت 22:56)rs232 نوشته:  برای اینکه از شکستن آن ممانعت کنید باید پشت به کاسه بایستید و پای خود را دوبرایر عرض شانه باز کنید خم شوید و دو دست خود را روی دو طرف کاسه قرار داده و مانند عمل بارفیکس پای خود را بالا بکشید و به روش سنتی بنشینید. البته بعد از مدتی عضلات دست شما قوی میشود و این عمل را راحت تر انجام میدهید.

وای که من چند روز پیش چند ساعت داشتم روی این مطلب میخندیدم، اینقدر خندیدم که مادرم اومد تو اتاق و گفت: چته پس،داری میمیری!
آرش جان ادامه بده به این مطلب(اطلاعات تکمیلی)...

وای عالی بود مردم از خندهBig Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: Almond ، powerb ، nedaba
دوستان من فکر میکردم این فقط دغدغه منه اما انگار معضل ملی ه
فقط یکی مثل من ک مشکل نجس پاکی و نماز و اینام وجود داره برام تکلیف چیه؟!؟!
پاسخ
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، amir-persian ، nedaba ، mohammadg846
(2013-04-04 ساعت 04:10)rs232 نوشته:  بنا به درخواست های مکرر و تماس های مردمی می خواهم برای شما توضیح دهم که چگونه می شود بدون استفاده از آب و تنها با استفاده از دستمال توالت خود را پاکیزه و منزه کنید. قبل از این که شروع به گفتن کنم باید یادآوری کنم که اگر غذای ناجویده در دهان دارید آن را بجوید و قورت دهید و سپس به خواندن این متن ادامه دهید زیرا ممکن است که احساسات نامطبوعی در هنگام بلع در شما ایجاد شود. نخست به چند نکته اشاره می کنم:

1- نکته اولی که می خواهم اشاره کنم این است که در مرحله ابتدایی خشک شویی شما نباید به فکر صرفه جویی در مصرف دستمال توالت باشید و ممکن است که در هر وعده مقدار زیادی دستمال مصرف کنید که این بسیار عادی است ولی به مرور زمان و با پیدا کردن تجربه و مهارت شما می توانید دستمال مصرفی خود را در هر وعده به حداقل برسانید.

2- بهتر است برای گرفتن دستمال از همان دست چپ استفاده کنید و دست راست خود را هم که معمولا شلنگ و یا آفتابه را نگه می دارد در زیر چانه خود بگذارید که احساس راحتی بیشتری بکند. اگر جامه خود را کامل از تن به در نیاورده اید بهتر است که با دست راست خود تنبان را به گونه ای نگه دارید که مسیر دید شما را مسدود نکرده باشد. معمولا در مراکز عمومی رهانیدن جامه از تن به سادگی میسر نمی باشد و در این مواقع باز نمودن مسیر دید برای امر خشک شویی الزامی است.

3- اگر در شروع کار هنوز مهارت کافی ندارید و فضای شما برای طهارت خشک کافی نیست می توانید پس از اتمام کار بایستید و پاها را دو برابر عرض شانه باز کنید و با زانوی خم شده دولا شوید. در این حالت شما فضای بیشتری برای مانور خواهید داشت و دست شما به اطراف اصابت نخواهد کرد.

برای شروع خشک شویی اول چهار برش از دستمال را به طور پیوسته از رول جدا می کنید و آن را تا می کنید به طوری که به اندازه دو برش در کف دست شما قرار بگیرد. با انگشت شصت خود میانه متمایل به گوشه دستمال را بگیرید به طوری که انگشت شما هنوز پشت دستمال باشد و در ضمن کنترل دستمال از دست شما خارج نشود. شما باید طوری دستمال را نگه دارید که در موقع کشیده شدن از دستتان رها نشود.

وسط دستمال را در محل مربوطه قرار دهید و با انگشتان و شصت خود به سمت مرکز دستمال را جمع کنید. مثل این که بخواهید با دستمال چیزی را از روی زمین جمع کنید. باید دقت کنید که نباید دستمال را مثل ماله بر روی مکان مربوطه بکشید زیرا همه چیز را به اطراف پخش خواهد کرد. کسانی که مهارت بیشتری دارند همان دستمال را تا می کنند و دوباره این حرکت را انجام می دهند ولی برای شروع بهتر است که آن دستمال را درون کاسه بیاندازید و دوباره چهار برش دیگر دستمال را از رول جدا کنید. این حرکت را حدود چهار بار ادامه دهید و در دفعات بعد می توانید از برش های کمتری از دستمال توالت استفاده کنید. به خاطر بسپارید که هرگز با دستمال یک لا این کار را انجام ندهید چون به اندازه کافی مقاوم نیست و دست شما را آلوده می کند. شما می توانید این حرکت تمیز کردن را آنقدر ادامه دهید تا دیگر پس از مالش هیچ گونه اثری بر روی دستمال باقی نماند و آن وقت کار خشک شویی به پایان رسیده است.

وااااااای یعنی این نکته که دستمال را از اطراف به سمت داخل جمع کنید برای من
کاملا جنبه آموزشی داشت .چون همیشه در این قسمت به مشکل میرسیدم و میگفتم چه طوری میشه که در فرایند خشک کردن نجاسات تا کمر انسان کشیده نمیشود و در نطفه خفه میشه
پاسخ
تشکر کنندگان: nasim ، سی سی ، Dr Sara ، ALEX55 ، nedaba
(2013-04-04 ساعت 04:10)rs232 نوشته:  بنا به درخواست های مکرر و تماس های مردمی می خواهم برای شما توضیح دهم که چگونه می شود بدون استفاده از آب و تنها با استفاده از دستمال توالت خود را پاکیزه و منزه کنید. قبل از این که شروع به گفتن کنم باید یادآوری کنم که اگر غذای ناجویده در دهان دارید آن را بجوید و قورت دهید و سپس به خواندن این متن ادامه دهید زیرا ممکن است که احساسات نامطبوعی در هنگام بلع در شما ایجاد شود. نخست به چند نکته اشاره می کنم:

خيلي عالي بود ، فقط دو هفته مونده به پروازمون و حسابي کلافه بودم با اين مطلب اونقدر خنديدم که اشکم دراومد . دستت درد نکنه دوست عزيز
شماره کیس:2013AS55XX/ تعداد افراد:2 نفر/ کنسولگری:آنکارا / مصاحبه 24 آپريل آپريل/مقصد : لس آنجلس / برگه صورتي / کليرنس :12جولايBig Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، behfaza ، pari pariaaa ، powerb ، nedaba ، امین 13 ، mohammadg846

آرش جان از دستور العمل شما استفاده کردم فقط فکر می کنم وقتی گفتید فکر کنید می خواهید چیزی از روی زمین بردارید عمل کنید من فکر کردم اون جسم سنگین تر است و زور بیشتری زدم و اکنون نیازمند مرکورکورم شدم ظاهرا از نشیمنگاه آسیب دیدم Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: kasrafo ، قصه گو ، Betti ، سی سی ، nedaba ، r-g
آرش خدا بگم چیکارت نکنه !! کشتی منو از خنده Smile . ای بابا این که اصلاً معضلی نیست دوستان . همون روز اولی که خونه اجاره کردم ، قبل از هر گرفتاری رفتم فروشگاه یه دلاری ، یه آب پاش کوچیک خریدم گذاشتم توی آرامگاه مومنین !!! البته ببخشیدها !! . و مشکل جمیع مومنین و مومنات حل شد !! یعنی هوتوتو سابیدمش به الک !!!! همین و بس .
پاسخ
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، amin arefi ، deineath ، mansour*** ، pari pariaaa ، EKAM ، Lemony ، سی سی ، amiz.abdollah ، alirezanz ، powerb ، nedaba ، Dr Sara
دوستان من به یک نتیجه خوب درباره دستشویی رسیدم:
میتونید از بیده نسل جدید استفاده کنید این آدرس سایتشونه، برای من که گلاب به رو تون خیلی مفید بوده
http://www.aimtowash.com/home.asp
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
پاسخ
به نظر من اگه میخواییم اونجا زندگی کنیم باید با این موضوع کنار بیاییم[عکس: 783519_kap.gif]
برا منم سخته ولی باید عادت کرد چاره ای نیست[عکس: 791821_781921_Laie_45.gif]
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
پاسخ
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، shaso ، behfaza ، nedaba ، امین 13

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان