کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
دالاس، ایالت تگزاس
سلام مجدد .
عزیزی سوال پرسیده بودن از Dealer )D)بهتره یا (Owner (Oخرید کردن.

من به شخصه از اول سر و کله زدنم با این سایت " کراگزلیست " تا پیدا کردن ماشینم که حدودا" 4 ماه پیاپی به طول انجامید همیشه دنبال Owner بودم.
دلایل شخصی ام :
1- با O راحت تر میشه چونه زد تا D .
2- برای من قابلیت اعتماد به فرد عادی از یک تشکیلات دیلری بیشتره.
3- من همیشه به دنبال Cash car بودم نه اقساطی.O ها بیشتر نقد می خواهند.
4- خرید از دیلر موردی می تونه خوب باشه چنانچه طرف آشنا باشه.
5- O می خواهد از مالش خلاص بشه سعی میکنه رک باشه تا زودتر ردش کنه ولی D اکثرا" بد رو هم رنگ کرده جای خوب جا می زنه.
6- برای من که علاقه ای به " بیمه فول کاور" نداشتم ماشین نقد بهتر از اقساطی D هست.
.... و دهها دلیل شخصی دیگه

اگر وقت گذاشتید و رصد کردید و عجله ای نبود و از مال مطمئن شدید و به دلتون نشست سوابق ماشین رو دربیارید و به یاری خدا برید برای سند و غیره و کارا .و اینکه راست و ریست شد یه خدابیامرزی برای ما کفایت می کنه Big Grin

موفق و صبور باشید
Max
امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: yalda91 ، nina22 ، kasrafo ، soheilbadami ، roeentan ، A.R.R ، sasbk ، soli asali ، Kingrazor ، mohamadir ، alirezanz ، Memolk
دوستانی که راجع خرید ماشین فرمودن از کرگزلیست درسته که از منابع خوب هست برای انتخاب ماشین و خودم هم زیاد استفاده کردم اما مراقبت کنید چون همه جور ماشینی درش هست و در اون قسمت که مربوط به اونر هست بالای 90 درصد همون دیلرهای کوچک هیسپنیک خودمون هستن و اینو برای تشخیصش از روی جمله بندیهاشون میشه متوجه شد البته دلیلی نداره که ماشیناشون بد باشن فقط دقت زیاد خودتون رو میطلبه و اینکه بهتره اون 40 دلارو متقبل بشین که ماشین رو براتون یک مکانیک بررسی کنه اگر البته نزدیک معامله کردن بودین و سایر موارد مشکلی نداشت. قبل از همه چیزم از فروشنده بخواید که تصویر تایتل ماشین رو با سانسور کردن مشخصات فردیش براتون ایمیل کنه که بتونین وین نامبر یا شماره شاسی رو از دی ام وی یا سایتهای مربوطه ابتدا استعلام کنین.
یک تاپیک مربوط به راهنمای خرید ماشین هست که موارد زیادی رو اونجا دوستان ( و نیزخود حقیر) مطرح کردن که حتما بدردتون خواهد خورد و پیشنهاد میکنم اون تاپیک رو هم مطالعه کنین.
پاسخ
سلام دوستان عزیز دالاس نشین.یه سوال داشتم :
آیا از این سایت کرایگزلیست میشه خونه مناسب اجاره کرد به نسبت سایتهای دیگه چه جوره؟
پاسخ
تشکر کنندگان: mohamadir
سلام بر دوستان

با عرض معذرت يك سؤال نيمه فني

براي فرد مجرد در منطقه پلينو آپارتمان بگيريم بهتره يا روميت؟
البته طبق گفته دوستان آپارتمان ميشه با ٦٠٠-٧٠٠ هم گرفت و قيمت روميت هم همون حدوده براي همين سؤال برام پيش اومد آخه همه جا اتاق ارزونترهSad
(منبع كريگزليست دالاس و زيلو
)

با تشكر
پاسخ
تشکر کنندگان: mohamadir
(2013-09-10 ساعت 16:02)mirman نوشته:  سلام دوستان عزیز دالاس نشین.یه سوال داشتم :
آیا از این سایت کرایگزلیست میشه خونه مناسب اجاره کرد به نسبت سایتهای دیگه چه جوره؟
اگه منظورتون از خونه اپارتمان در مجتمع هست معمولا نه ولی اگر منظور خونه مستقل یا کاندو هست احتمالش هست ولی کلا مثل همون مورد ماشین اگهی های خونه هم بیشتر مربوط به ایجنتها هست تا مالک اصلی.
پاسخ
تشکر کنندگان: A.R.R ، mirman ، Saeedv13 ، rezajoon ، اریوبرزن ، mohamadir ، alirezanz
(2013-09-10 ساعت 22:33)A.R.R نوشته:  سلام بر دوستان

براي فرد مجرد در منطقه پلينو آپارتمان بگيريم بهتره يا روميت؟
البته طبق گفته دوستان آپارتمان ميشه با ٦٠٠-٧٠٠ هم گرفت و قيمت روميت هم همون حدوده براي همين سؤال برام پيش اومد آخه همه جا اتاق ارزونترهSad
(منبع كريگزليست دالاس و زيلو
)

با تشكر
دوست من پلینو خودش چندین منطقه داره با قیمتهای متفاوت و خب هر جا اپارتمانش مثلا 600 باشه خب اتاقش در همون نقطه ارزانتره ولی اینها همه مشروط به اینکه اطاق در اون نقطه که مد نظر هست گیر بیاد. واقعیت اینه که همه چیز همه جا گیر نمیاد.
پاسخ
تشکر کنندگان: A.R.R ، Saeedv13 ، mohamadir ، alirezanz ، alirezanz
بچه ها مجدد این سوال رو میپرسم
من یه بسته خیلی واجب و ضروری دارم که از ایران باید بیاید اینجا ، لطفا دوستانی که دارن میان اگه امکانش هست برام این بسته رو بیارن پیغام بدن ممنون میشم ازتون
موفق باشید
شريف ترين دلها دلي است که انديشه آزار کسان در آن نباشد . زرتشت
زندگي تاس خوب آوردن نيست ، تاس بد را خوب بازي کردنه .
براي مشورت خردمندان را برگزين تا از ملامت و ندامت در امان باشي .
پاسخ
تشکر کنندگان: yalda91 ، nina22 ، mitr.p ، mohamadir ، alirezanz
(2013-09-11 ساعت 10:56)soheilbadami نوشته:  
(2013-09-10 ساعت 22:33)A.R.R نوشته:  [b]سلام بر دوستان

با تشكر
دوست من پلینو خودش چندین منطقه داره با قیمتهای متفاوت و خب هر جا اپارتمانش مثلا 600 باشه خب اتاقش در همون نقطه ارزانتره ولی اینها همه مشروط به اینکه اطاق در اون نقطه که مد نظر هست گیر بیاد. واقعیت اینه که همه چیز همه جا گیر نمیاد.

جناب سهيل به نظرتون كدوم قسمت پلينو بهتره؟
مثلاً غربش خوبه يا شرقش البته من تا اونجايي كه خوندم جزو مناطق با كيفيت زندگي بالاست البته اين اطلاعات فقط از سايت هاست بازم شما كه اونجا ساكن هستيد بهتر ميدونيد كجا بهتره اگر راهنمايي كنيد ممنون ميشم
نظرتون در مورد ريچاردسون چيه اونجا چطوره؟

با تشكر
پاسخ
تشکر کنندگان: mohamadir ، alirezanz
(2013-09-11 ساعت 23:15)A.R.R نوشته:  
(2013-09-11 ساعت 10:56)soheilbadami نوشته:  
(2013-09-10 ساعت 22:33)A.R.R نوشته:  [b]سلام بر دوستان

با تشكر

جناب سهيل به نظرتون كدوم قسمت پلينو بهتره؟
مثلاً غربش خوبه يا شرقش البته من تا اونجايي كه خوندم جزو مناطق با كيفيت زندگي بالاست البته اين اطلاعات فقط از سايت هاست بازم شما كه اونجا ساكن هستيد بهتر ميدونيد كجا بهتره اگر راهنمايي كنيد ممنون ميشم
نظرتون در مورد ريچاردسون چيه اونجا چطوره؟

با تشكر
بهتریش که دوست من جاییه که به محل کار شما بخوره یا منطبق نیازتون باشه اما از جهت ملکی خب شمال و غربش مرغوب هست. ریچاردسون هم جنوب پلینوست و جای دوری نیست. همه اینا بستگی داره که در محل باشید تا بتونین انتخاب کنین بر حسب نیازتون. توی همین تاپیک مطالب بیشماری هست راجه اسکان و مسکن که اگر مطالعه کنین حتما جواب خوبی میگیرید.
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ
تشکر کنندگان: A.R.R ، golesang ، mohamadir ، alirezanz
(2013-09-09 ساعت 06:15)maxsupermax نوشته:  سلام مجدد .
عزیزی سوال پرسیده بودن از Dealer )D)بهتره یا (Owner (Oخرید کردن.

من به شخصه از اول سر و کله زدنم با این سایت " کراگزلیست " تا پیدا کردن ماشینم که حدودا" 4 ماه پیاپی به طول انجامید همیشه دنبال Owner بودم.
دلایل شخصی ام :
1- با O راحت تر میشه چونه زد تا D .
2- برای من قابلیت اعتماد به فرد عادی از یک تشکیلات دیلری بیشتره.
3- من همیشه به دنبال Cash car بودم نه اقساطی.O ها بیشتر نقد می خواهند.
4- خرید از دیلر موردی می تونه خوب باشه چنانچه طرف آشنا باشه.
5- O می خواهد از مالش خلاص بشه سعی میکنه رک باشه تا زودتر ردش کنه ولی D اکثرا" بد رو هم رنگ کرده جای خوب جا می زنه.
6- برای من که علاقه ای به " بیمه فول کاور" نداشتم ماشین نقد بهتر از اقساطی D هست.
.... و دهها دلیل شخصی دیگه

اگر وقت گذاشتید و رصد کردید و عجله ای نبود و از مال مطمئن شدید و به دلتون نشست سوابق ماشین رو دربیارید و به یاری خدا برید برای سند و غیره و کارا .و اینکه راست و ریست شد یه خدابیامرزی برای ما کفایت می کنه Big Grin

موفق و صبور باشید
Max
سلام به همه دوستان
منم با شما موافقم
ما هم یه ماشین از "کراگزلیست " خریدیم البته بعد از کلی دوندگی و چندین جای مختلف برو ماشین ببین بالاخره یه ماشین به قواره جیبمون پیدا کردیم و خریدیم
همونطوری که دوست عزیز میفرمایند با O راحت میشه چونه زد و چون میخواد از شرش خلاص بشه یا پول لازمه یا خانمش گیر داده ماشین بهتر میخواد پس راحتتر میشه ازش بخری
ولی این وسط چند تا دیلر هم به تورم خورد ، که خیلی راحت از نوع حرف زدنشون میتونی بفهمی که طرف چی کاره هست
توی پرانتز اگه دوستان دیلر ایرانی نفهمن ، چون چند بار مچشون رو تو قیمت هایی که میدادن گرفتم و .....
مثلا ما ماشینمون رو طرف قیمت گذاشته بود به 2850 $ ، ما به 2400 $ هم راضی بودیم ، آخرش پای معامله 2200 $ پول دادیم
خدا خیرش بده تا حالا که 40,000 مایل دووندیمش مشکلی نداشته ، و یکمی چون من وسواسی هستم واسش خرج کردم.
2012AS59XXX
سفارت: ابوظبی
وقت مصاحبه: July-08-2012
دریافت ویزا: July-08-2012 (یک ضرب)
ورود به آمریکا: Nov-01-2012
پاسخ
تشکر کنندگان: mirman ، maxsupermax ، Saeedv13 ، roeentan ، Kingrazor ، mohamadir ، alirezanz ، Memolk ، Alex 2014
بچه ها چند وقت پیش یکی از دوستان آدرس یه وب سایت رو داده بودن در خصوص مکان هایی که خدمات پزشکی ارزان و یا در بعضی موارد مجانی ارائه میدن
الان هرچی میگردم اون پست رو نمیتونم پیدا کنم
نمیدونم اصلا توی کدوم تاپیک خونده بودمش
اگه کسی آدرسش یادشه لطفا دوباره بگه ممنون میشم
2012AS59XXX
سفارت: ابوظبی
وقت مصاحبه: July-08-2012
دریافت ویزا: July-08-2012 (یک ضرب)
ورود به آمریکا: Nov-01-2012
پاسخ
یکی‌ از راهی که می‌توانید با شرکتها و موقعیت‌های شغلی‌ اونا اشنا بشین شرکت در job fairهست برا پیدا کردن job fair توی شهر خودتون می‌تونین به این سایت مراجعه کنین،،،حتما یادتون باشه لباس رسمی‌ بپوشون و چند نسخه از رزومه خودتون را هم همراه داشته باشین،،،
http://www.targetedjobfairs.com
پاسخ
تشکر کنندگان: golesang ، mohamadir ، alirezanz
(2013-09-12 ساعت 12:49)hoda2012 نوشته:  بچه ها چند وقت پیش یکی از دوستان آدرس یه وب سایت رو داده بودن در خصوص مکان هایی که خدمات پزشکی ارزان و یا در بعضی موارد مجانی ارائه میدن
الان هرچی میگردم اون پست رو نمیتونم پیدا کنم
نمیدونم اصلا توی کدوم تاپیک خونده بودمش
اگه کسی آدرسش یادشه لطفا دوباره بگه ممنون میشم

http://www.plannedparenthood.org/
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، roeentan ، amir82 ، yalda91 ، hoda2012 ، mirman ، A.R.R ، Lindsay Wagner ، mohamadir ، alirezanz
سلام دوستان عزیز من دو ماه دیگه میخوام بیام دالاس.دوستان لطف میکنند آدرس home steate تو دالاس رو بذارن تو منطقه پلینو.راستش قبلا خونده بودمش اما دقیقا نمیدونم کدوم پیج بود.
پاسخ
miman عزیز

18470 Dallas Pkwy
Dallas, TX 75287
(972) 248-2233
homesteadhotels.com‎
شريف ترين دلها دلي است که انديشه آزار کسان در آن نباشد . زرتشت
زندگي تاس خوب آوردن نيست ، تاس بد را خوب بازي کردنه .
براي مشورت خردمندان را برگزين تا از ملامت و ندامت در امان باشي .
پاسخ
تشکر کنندگان: itsmasoud ، A.R.R ، soli asali ، mirman ، yalda91 ، Lindsay Wagner ، mohajer13 ، Kingrazor ، mohamadir ، odiseh ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان