کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
دالاس، ایالت تگزاس
(2018-04-19 ساعت 23:11)mfarazz نوشته:  
(2018-04-18 ساعت 22:43)sol.sol نوشته:  
(2018-04-18 ساعت 22:27)sol.sol نوشته:  ممنون از راهنماییتون. ما از لس آنجلس قصد نقل مکان داریم به دالاس چون قصد خرید خونه داریم اینحا مناطق خوبش خیلی گرونه زیر هفتصد هزار تا نیست تازه آپارتمان نه خونه. شما خود پلانو هستین؟ راضی هستین؟ خونه و مخارج زندگی چطوره؟

ببخشید یه سوال دیگه من الان پلانو رو چک می کنم قیمت خونه مخصوصا اجاره آپارتمان بالاست نسبت به مناطق دیگه خیلی. شهرهای اطراف جایی نیست که بشه رفت و امد کرد و قیمتش پایین تر باشه. چون کار همسرم در پلانو هست احتمالا. مدرسه و امنیت برام خیلی مهمه. ممنون . ببخشید من کلی سوال دارم و هیچ آشنایی با دالاس ندارم قبلا هیوستون بودم ولی به دلیل آب و هوا و حشرات زیاد  و مردمانش خوشمون نیومد. ولی شنیدم دالاس خیلی بهتره.

سلام
مناطق allen و frisco و richardson هم مناطق خوبی هستند. به لحاظ کیفیت مدارس plano و allen فوق العاده هستند و امنیت هم عالیه. ولی بقول این دوستمون afs یه مدته قیمتها بالارفته. کرایه آپارتمان دوخوابه حدود 1500 دلار و tax کالا 8 درصد و خانه 6 درصد هستش و آب و هوا از هیوستون بهتره و هموطن هم اینجا زیاد هستش....

موفق باشید
ممنون از راهنماییتون. مالیات شش درصد خیلی بالاست برای خونه . من شنیده بودم چهار درصد تگزاس!
ღ 2013ASxxxx آنکارا 2 نفر ღ تاریخ مصاحبه اواخر ژوئنღبرگه صورتی ღ کلیرنس33 روزღ Smile صدور ویزا 25 AUG Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، Plano
در حال حاضر، حداقل قیمت خونه در جای نسبتا مناسب Dallas، Plano, Frisco, McKinney, Allen و شهرهای اطراف حدود 250 هزارتاست. البته با این قیمت خیلی باید بگردین تا خونه ی تر تمیزی پیدا کنید. در حدود 300 هزار انتخابها بیشتر میشه.
آپارتمان برای اجاره هم حداقل 1200 دلار در ماه.
هزینه های ضروری:
برق: 60 دلار
اینترنت: 60 دلار
شارژ ماهانه آپارتمان: 50 دلار
موبایل: 100 دلار (برای دو نفر)
خورد و خوراک (پخت در خانه): 300 تا 1000 دلار
بنزین هر ماشین: 60 دلار

بقیه هزینه ها بستگی داره به اینکه چه ماشینی بخرید، سبک زندگیتون چیه و ...
[font=Verdana]Don't worry ... Be Happy[/font] Cool

شماره کیس: 2010AS00017xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2009 , July 01
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2009 , August 01
کنسولگری: Ankara
تاريخ كارنت شدن: 2010 June
تاريخ دريافت نامه دوم : 2010 , 08 May
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، gbtm ، ostokhan ، shahin61 ، آلیسا ، Plano
یه نکته مهم در مورد کار:
اینکه به طور کلی بگیم وضعیت کار برای رشته تحصیلی فلان و بهمان چطوره، اصلا امکان پذیر نیست. من موارد زیادی از فارغ التحیلان ایران دیدم که برای دهها شغل درخواست کار دادن، اما یک نفر هم بهشون زنگ نزده. میتونم بگم دست کم در دو سال اول، شانس گرفتن کار در رشته‌ی تخصصی خودتون بسیار کم خواهد بود. بعد از اون دو سال هم بسته به اینکه چقدر ارتباطاتتون گسترده شده، آیا مدرک دیگه ای اینجا گرفتین یا نه، در اون دو سال چه کارهایی کردین، و ... ممکنه راهتون رو مشخصتر کنید.

موارد معدودی هم بوده که از ایران اومدن و بعد از مدت کوتاهی رفتن سر یه کار درست حسابی و مرتبط با رشته تحصیلیشون.
[font=Verdana]Don't worry ... Be Happy[/font] Cool

شماره کیس: 2010AS00017xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2009 , July 01
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2009 , August 01
کنسولگری: Ankara
تاريخ كارنت شدن: 2010 June
تاريخ دريافت نامه دوم : 2010 , 08 May
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، Plano ، آلیسا
سلام .اگر شخصی مشکل جسمانی داشته باشد آیا برای گرفتن شغل سبک تر با توجه به تواناییش کمکی میکند؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
میزان درآمدها چقدره اونجا؟ درسته ک اگه هزینه ها کم هست درامدها هم نسبت به‌جاهای دیگه کم هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام. من متاهل هستم. با داشتن سرمایه ۵۰هزار دلار ب نظرتون بیام امریکا یا بمونم ایران؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
لطفا میشه همه ی کاهایی که باید از بعد به ورود به امریکا باید انجام داد رو ب ترتیب بگین؟ برای برندگان لاتاری
پاسخ
تشکر کنندگان:
ب نظر شما بین آرلینگتون در ویرجینیا و دالاس کدومو انتخاب کنم؟ واقعا گیج شدم. قصد درس خوندن ندارم‌ فقط میخوام بدونم برای کار پیدا کردن(کار معمولی) و همینطور زندگی کدومشون بهتره؟ ویرجینیا یکم گرونتر هست اما در عوضش درامد هم بالاتره‌ حالا پیشنهاد شما چیه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام. میشه لطفا توضیح بدین برندگان لاتاری بعد از ورود به امریکا چکارایی باید ب ترتیب انجام بدن و چی نیاز دارن بیارن؟ و میشه بهم بگین بین آرلینگتن در ویرجینیا و دالاس کدومو انتخاب کنم؟ قصد ادامه تحصیل ندارم و متاهل هستم. فقط میخوام یه کار پیدا کنمو زندگی کنم و مقداری هم پس انداز کنم. میدونم ک ارلینگتن یکم گرون تره اما خب درامد هم بیشتر واس همین خواستم نظر شما عزیزان رو بشنوم. ممنون میشم راهنماییم کنین
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام. میشه لطفا توضیح بدین برندگان لاتاری بعد از ورود به آمریکا چکارایی باید ب ترتیب انجام بدن و چی نیاز دارن بیارن؟ و میشه بهم بگین بین آرلینگتن در ویرجینیا و دالاس کدومو انتخاب کنم؟ قصد ادامه تحصیل ندارم و متاهل هستم. فقط میخوام یه کار پیدا کنمو زندگی کنم و مقداری هم پس انداز کنم. میدونم ک ارلینگتن یکم گرون تره اما خب درامد هم بیشتر واس همین خواستم نظر شما عزیزان رو بشنوم. ممنون میشم راهنماییم کنین
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-12-09 ساعت 09:12)maxsupermax نوشته:  سلام دوستان گرامی در North DFW( مک کینی فریسکو  پلینو کارولتون ریچادرسون )

وقت بخیر ... خواستم چک کنم ببینم کسی هست که   500 یا 600 دلار اینجا نیاز داشته باشه و در عوض در ایران به یه حساب معادل ریالی شو واریز کنه؟ اگر هست و یا اطلاع دارید که کسی بخواد بهم پیام بدید که تحویل بدم اینجا بهشون... اگر ایالت دیگه هم باشه میتونم براشون حواله بزنم ...سر نرخ تبدیل ارز به ریال هم سخت گیری ندارم چون قراره پول برسونم به ایران.  یا حق

ممنون
سلام
من براتون انجام میدم . لطفا از طریق فیسبوک Morteza Mms پیام بدید در خدمتون هستم.
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام من برای ۱ مارچ میرسم تکزاس خیلی از دوستان منو ترسوندن که احتیاج به کردیت داری برای خونه اجاره کردن،،کسی میتونه کمک کنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام و ادب

از عزیزان ساکن دالاس و اطراف کسی جدیدا" به ایران پرواز داشته اخیرا" ؟
می خوام جویا بشم ببینم بوده به واسطه وجود کرونا و محدودیت های سفر شرایط چه طوری بوده از دی اف دبلیو ایرپورت به فرودگاه امام... نحوه پذیرش مسافران و چک کرونا در فرودگاه ایران هنگام ورود مسافران چه صورت بوده ؟ قرنطینه 14 روزه ایران بحث اش چیه ؟

ممنون
امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2020-06-13 ساعت 14:02)maxsupermax نوشته:  سلام و ادب

از عزیزان ساکن دالاس و اطراف کسی جدیدا" به ایران پرواز داشته اخیرا" ؟
می خوام جویا بشم ببینم بوده به واسطه وجود کرونا و محدودیت های سفر شرایط چه طوری بوده از دی اف دبلیو ایرپورت به فرودگاه امام... نحوه پذیرش مسافران و چک کرونا در فرودگاه ایران هنگام ورود مسافران چه صورت بوده ؟ قرنطینه 14 روزه ایران بحث اش چیه ؟

ممنون
یکی از دوستان جدیدا از ایران اومدن و مشکلی در فرودگاه نداشتن فقط تب رو اندازه گرفتند و به یکی دیگه از دوستان که اوایل کرونا اومده بودند گفتن ۱۴ روز در خانه بدونید و چند بار هم باهاشون تماس داشتند و میزان درجه حرارت بدنشون رو چک کردن 
در ایران هم طاهرا فقط دما رو اندازه گرفتند
2014AS2XXX
دریافت نامه اول 1MAY
دریافت نامه دوم13EPTEMBER
تاریخ مصاحبه ایروان27NOVEMBER
کلیرنس برگه خوشرنگ آبی
تعداد اعضای کیس 2
تاریخ دریافت ویزا 12jun2014 Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام . یک خانم ایرانی ۶۳ ساله نیاز به یک کار تمام وقت وتقریبا سبک در شهر دالاس دارند . زبان انگلیسی شون خیلی خوب نیست .حدود ۶ سال در آمریکا کار کرده اند و به لحاظ سن نیاز به یک کار سبک تر دارند . آیا کسی از دوستان ساکن در دالاس می تونن به ایشان کمک کنند ؟ با سپاس
ﺷﻤﺎﺭﻩ ﮐﯿﺲ: 2014AS1xxx / ﺳﻔﺎﺭﺕ: ابوظبی 4 نفر / کلیر: بعد از 178 روز / دريافت ويزا: جون / مقصد: سفر اول اگوست 2014 بستن
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان